Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 09, 2024, 06:01Іще одне хворе :facepalm:.

Нагадую, це кінець жовтня 2021, всі вже давно знали, що ЧП - це лісааліса, а воно вперто продовжувало вірити, що то я :smilie10:.


А за фактом ТП - тупим пенісом - виявився він  :smilie9:.


А ці с**ки ще й навіть не починали вигрібати за свою брехню та наклепи. А доведеться!
Це ж треба було так помилятися.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 09, 2024, 06:00Робила рісерч, наткнулася :facepalm:

Нічого не нагадує? Ото в дядька скрипт один і той же - wow!



І, найсмішніше, він сам перший порушує свої ж заклики і рекомендації  :weep:




Гівно не люди.

От така і вся країна і такі ж керманичі - на словах бандитам тюрми, а на ділі разом з тими бандитами бухають.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 09, 2024, 07:21Це ж треба було так помилятися.

Я до цього часу не розумію, чи це реально помилявся (тоді наскільки це ж засліпило людині, страшно подумати :facepalm1:) чи це було спеціально (що в тисячу раз гірше  :smilie9:).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 09, 2024, 07:32Гівно не люди.

От така і вся країна і такі ж керманичі - на словах бандитам тюрми, а на ділі разом з тими бандитами бухають.

Там ржачно, що чувак уже який рік вимагає забанити інших і при цьому погрожує піти - і не йде  :lol:.

І це він зробив принаймі на двох інших форумах (хоча з них пішов на Єрмачку). Але сюди приходить читати щоденно, religiously  :laugh:.

Ну хай читає, нам не шкода  :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Расисти Єрмачки пробивають дно :facepalm: .

Але, іноземне бабло - від негрів і чурок теж. Піди застрелься або включи мотор у закритому гаражі  1&.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1545
A Anal Ale гумовою plug догнався  :laugh:.



Думаю, на місце викресленого з моєї dance card M-3 можна легко записувати цю істоту. Не дає йому спокою моє існуванння, і це видно неозброєним оком :facepalm1:.

Ну, не він перший, не він останній :smiley24:.

Але не можу відповісти взаємністю. Негарні, матюкливі і безробітні пузотьори-клозетники з низькою самооцінкою мені не цікаві :icon_cool:.

Хіба знічев"я тільки познущатися  1&.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Квітень 08, 2024, 20:47Якщо я туди і заходитиму, то тільки і виключно щоб вчергове випороти скотт 1&.

Поркою скотта задоволена! :hot:

Дехто декілька раз сквір**нув і навіть розродився віршами в екстазі :laugh: .

А дехто вискочив у надії теж отримати животворящого страпона, але я такими брєзгую (пишу рідною мову істоти, щоб краще розумів) :smiley14:

Хоча він завжди може позичити в Анус Але анальну пробку  :lol:  :lol:  :lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1547
Я знаю, він це прочитає  :laugh:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140145.msg27874078#msg27874078
ЦитатаДа иди ты уже ковтать пигулки! Задрала! Бегом на свой бложик!

Жінці своїй будеш вказівки роздавати, якщо вона це тобі дозволить (С).

ЦитатаНастрочи там простыней, я потом зайду почитаю.

Звісно, що прочитаєш. То тобі не перепєвки Шевця і мастурбація на Стерненка в телеграмі. Про таку аналітику, як тут, на Єрмачці можуть тільки мріяти  :smiley14:.

ЦитатаИ Нумерной пусть там что-то умное напишет.

Сергій завжди пише розумні речі.

ЦитатаКак там карьера дочки? Она уже работает в модельном бизнесе?

Як там сини-емігранти? На соціалі? Чи ХХХ смокчуть, як пише твій друг Але?

Не лізь в родини!

ЦитатаПочему он у тебя на бложике ничего не пишет? Обязан плять писать!  :-)o

Ніхто нікому нічого не зобов"язаний, ми вільні люди, а не ниці раби-єрмачківці, як ти. А не пише, бо це його особиста справа.

Але що цікаво, Медведило намагався усіма силами випиляти Сергія і його контент з Єрмачки, а тут йому різко стало його не вистачати. Мало пішет, пачіму? Пусть пішет больше  :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

О, плєшива карла got excited не на жарт :facepalm1:.

Опять скріпіт патьортоє нав"ючене сєдло чи просто захотілося уваги?

Так він же знає, що I don't acknowledge scum і відповіді не буде :facepalm:.

Смішно про М-3 :facepalm1:. Цікаво, як це можливо, якщо я навіть у вайбер з ним відмовилася вийти, хоча він і запрошував? І це він три роки бігав за мною і верещав про Віку, навіть коли мене на Єрмачці не було, а не я за ним. Що стосується мене, ви не знайдете жодної цитати, де я обговорювала зовнішність чи особистість М-3, крім як критично. Я практично вже й забула про його існування, якби не ці нагадування.

Решта - маячня, вигадки, проекції і брудні інсинуації, які почалися ще з часів Колготочної у 2021 році. Ну, там все зрозуміло. Чувіха посилала свої фото за спиною бойфренда чужим одруженим чоловікам і відкрито фапала на фоточки чужих напівоголених чоловіків в режимі лайв. І інші дами теж - цитати були вище  :smilie10:.

Особисто я таким не займаюсь, тому що мені це не потрібно і не цікаво.

А ось дружити з чоловіками мені подобається - це набагато крутіше :smiley24: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

От в чому сенс постів від так званих чоловіків Єрмачки?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140145.msg27874363#msg27874363
ЦитатаКадра зараз мабуть очима лупає тако луп - луп- луп

Вони так само знущаються із зовнішності своїх матерів, сестер, просто старших жінок?

Тим більше що їх власні жінки не набагато молодші і не набагато в кращій формі. Ну всі ж бачили фото тих 50+річних бегемотів, потрійних підборідків і неякісно обколотих фейсів з дегеративними змінами.

В чому сенс, крім як виставити себе повними дегенератами і неадекватами?

А своїх жінок - повними дурепами і дружинами більше нікому не потрібних лузерів?

Це ж яка ганьбища! Чи може, я чогось не розумію?  :smilie10:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Болить анальна пробка в дупі Анал Але - значить, зайшло на ура, просто в точку!

Анальна пробка - у тих, хто нездатний спілкуватись цивілізовано.

Хто постійно обзиває і матюкає опонентів, завалюючи все добірним лайном.

Хто постить по 120 постів на добу, практично не сплячи.

Кого регулярно банять на місяць чи більше за чорний брудний рот.

До речі, не я одна відмітила, що це прихований клозетник - інші юзери теж зробили такий assessment  :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Реальне збочення - це коли плєшива кацапська карла на публічному форумі калічить українську мову :smilie9: .

ЦитатаСбочинець. Він екгсібіціоніст, а це псіхичне захворювання. Але останнім часом Альянс достиг своєї мєти - ми більш не бачимо фоточєк сбочення, це зайняло в нас біля двох років привчити З-пу до правил ФУПУ

Сергій переміг Альянс, бо пише, що хоче, і коли хоче.

А Альянс фактично розпався. Нікому не цікаво брати участь у шабаші купки спитих кацапських дегенератів під час війни :bluet:.

Прибити кацапуру, щоб і духу його там не було - разом з Анальним! :smilie9:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1552
Агласітє вєсь спісок! (С)

Хто ж ці карови з членами бики??

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140145.msg27874420#msg27874420
ЦитатаНу бачить справжніх Буллов, хоче ї**патися, а вони з неї ржуть за це  :laugh:

Фотку Але я не бачила, але топових чоловіків жінки не кидають за умовчанням. А оскільки його кинула кацапка (!), він таскався по дискотеках в 43 і по його хамству видно, що там важка оверкомпенсація низької самооцінки, даю зуб, що зовнішність і вірильність там ніяка. Про інші аспекти (може жінку тільки раз на місяць, інтерес до чоловічої феляції, тощо) можна навіть не згадувати.

М-3 - малюк. Я не сприймаю і ніколи не сприймала його інакше. І не стільки через його вік, скільки через його ментальну та психологічну недозрілість та комплекси на всю голову. Його зовнішність навіть взагалі нерелевантна.  :m0701: в ротик, шапочку на голівку, check in on his well-being, that sort of thing. I don't do kids (С).

А у вас би встало на плєшиву карлу? Ну, це питання риторичне :bluet:.

Як може встати на практично копію пуйла? карликову, зморшкувату, плєшиву, генетично inferior істоту?

Тільки пуйло хоча б президент кацапстану, а ця шмаркля - ніхто. Він нічого не досяг в житті самостійно, все за рахунок папєньки і бабла дружини, they say.

Баби в його баньке, якими він похвалявся на форумі Z, думаючи, що його ніхто не ідентифікує, напевно, затуляли носа і vomited in their mouths, сидячи поряд з ним :laugh:. Якщо хто і put out, то по п"яні чи за бабло.

Тому ні, цих "биків" не пропонувати. Хай один одного криють - може, і анально, чєм чьйорт нє шутіт!  :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сьогодні не день, а суцільна ржака  :gigi:.

Під час ланчу заходжу на кухню і розказую чоловіку: "Ти уявляєш, мене обвинуватили у тому, що я хотіла ХХХ the British guy! Як це взагалі може бути технічно можливо??"

Ну він і давай розповідати, які варіанти можуть бути :laugh: .

Ржали обоє так, що у мене потім півгодини живіт болів  :lol:  :lol:  :lol:.

А зараз зашла на Єрмачку, читнула, як Анал Але тримає кругову оборону аж в трьох темах одночасно, і аргументи типу "коньюнктура це оженитись на місцевій аборигенці задля отримання громадянства", "давно окочурились твои быдлородители, трупы которых ты сбросил в твой сельский сортир", "твою дочь мамка увезла за границу, бо ты педофил и приставал к ребёнку" і так далі.

Ржала до буквально сліз!  :lol:  :lol:  :lol:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Старік Козлодоєв більше підходить до плєшивої карли. Всьо пижится чєго-то, а за фактом - старе униле пуйло  :bluet:.

Анал Але - більший живчик, скаче веселіше! :smiley24:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Раздался голос с унітаза ...  :Sho_za:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140301.msg27874430#msg27874430

Цитатаствори свій приватний кишеньковий форум і відчуй себе нарешті повелителем! можеш проконсультуватися в IvanG як це зробити
кожен кого не влаштоує ФУП, створює свій кишеньковий форум з 4,5 маргіналами. Такий шлях(с)

Як раб, якого принижують і топчуть на регулярній основі,  може оцінити вільних людей? Звісно, вони для нього - маргінали, бо відмовляються сидіти в клітці на ланцюзі, робити ку на регулярній основі і цілувати батога, який лупашить їм під хвіст :smilie10: .

Наш форум - це як вільні та незалежні новостворені США, а Єрмачка - це загниваюча і корумпована великобританська метрополія :laugh:. А ми - вільні і незалежні колоністи (яких теж тоді було небагато). Ось так!

Взагалі наш форум - унікальний і наразі єдина реальна альтернатива Єрмачці.

СУП фактично мертвий, і там нема реєстрації, зате є психічно хвора модераторша, яка допиляла залишки купки юзерів, що там ще щось дописували.

ЮАполітікс фактично мертвий, і там нема реєстрації, зате є неадекватний власник, який випиляв всіх, крім 2-3 людей.

Піквікі напівживі, але там одні євреї і трампохейтери. Тут пише менше людей, але движу більше, ніж там.

Цужик - ватний.

І я не виключаю, що цей форум навіть переживе Єрмачку.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1556
Це ж коли він про біполярку та манію, це ж він про себе пише?  :smilie10:

У спілкуванні онлайн стадія манії вирізняється підвищеною вербальною активністю (тоді як у стадії депресії хворі взагалі мало або зовсім не комунікують), різко вираженими сексуальними overtones і навіть поведінкою (тоді як в стадії депресії they can't even get it up - спитайте колготочну про золофт і бойфренда. Може, вона тому і посилала чужим чоловікам всі ці фотки і непристойно патякала про волосяний покров в трусах теж чужих чоловіків :smilie10:. Словами цих же чоловіків, роззявляла рот на чуже  :laugh: ).

Це цілком пояснює його поведінку, всі ці смоктання членів і неймовірну плодючість.

Зараз піду порахую, скільки він нагенерував повідомлень за останніх 24 години - б"юсь об заклад, сьогодні він побив всі рекорди!

Також зафіксуємо, що він теж серед ночі просто зараз онлайн. Це теж ознака манії - підвищена активність і безсоння.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цікаво, хто це зараз читає під тором?

Лисая старуха, як правило, заходить десь під ранок.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Почитала опис Рашида, як Але виходить на балкон під час ракетних атак і палить (він ще й палить  :smiley23: ). Я уявила собі цю картину і мені стало його реально шкода. :smilie2:

Уявляю стрес і як він може почуватися в такі моменти. Може, він тому і не любить емігрантів, що ми живемо в інших умовах і по нас ракети не б"ють. І може, думає, що ми не можемо в принципі розуміти його ситуації. Можливо, це і так.

Українським чоловікам, напевно, дуже важко. До стресу і негативних емоцій, які вони відчувають, додається необхідність тримати себе в руках і зберігати обличчя перед їх дружинами, дітьми, членами родини.  А це додатковий тягар і додатковий стрес.

Разом з цим це не індульгенція вести себе по-свинськи. У важкі часи достойні люди поводять себе достойно за всіх обставин.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Не плєшивого розуму справа. Хай переймається долею своїх дітей - жоден з них в Україну повертатися не планує.

Прямо як про його доньку сказано:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140145.msg27874279#msg27874279
ЦитатаПоэтому твоя легализация в Варшаве окончательно обрубит все канаты с Украиной и Украина тебе не нужна, так же как и ты ей.

А йому Сергій пече  :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.