Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#1500
Хто-небудь, киньте мені в приват адресу Анального Але. Серце кров"ю обливається спостерігати його страждання :smilie2: .

Так тому і бути, з гуманітарних міркувань не пошкодую сотку баксів чи по чому тепер там зараз плечові під Великою Димеркою :Prapor2: . Хай вже хоч професіонал(ка) відсмокче, якщо дружина мишей не ловить.

Бо якщо раніше про смоктання було у кожному десятому реченні, то тепер - у кожному другому слові  :smilie10:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140246.msg27865458#msg27865458
Цитатазвичайна українська еміг-ху**соска з Чернігова

Та, що мишей не ловить?

Цитатаодна з Луцька

Поклянешся здоров"ям і життям своїх дітей, що так і було, сучечка низькорангова?

Чи то ти про свою доньку? але вона ж з Мааскви приїхала смоктати, сам писав :lol: .

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140246.msg27865514#msg27865514
ЦитатаМабуть зрозуміла що смоктання х**ів в Москві слави не принесе - тож поїхала до гамерики Швейцарії)

Цитатаодна з Черкас)

Карова?  :smilie10: Хіба є чоловіки, здатні покласти найдорожче у той чорний рот? Потім три, три, а до скону не відмиєш :bluet:.

Цитатавиїхати та обсирати потім батьківщину - це для них святе)

Не Батьківщину, а таких покидьків, як ця с**ка, що довела її до ручки. Але Болукан там правильно написав, тому і ковбаситесь  :smiley14:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Спарц познайомилася з чоловіком, будучи дорослою. А кого вивезли, так це доньку Але - кацапка дружина в Маааскву.



Це ж наскільки треба бути небажаним і непривабливим фізично, щоб, проживаючи в Україні, законтачитися одруженням і заведенням дітей з кацапкою?

Втім, істота писала, що і сам напівкацап.

Jedem das seine  :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1502
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140246.msg27865798#msg27865798

ЦитатаВсе зрозуміло.  Майже копія деяких ФУПчеков з Канади та США.  Теж емігрували по візі нареченої.

"Фупчеків", а не "фупчеков", кацапе. Це раз.

По-друге, і хто ж емігрував по візі нареченої - Вуйко з Онтаріо?  :lol:.

Тобі, звісно, важко уявити, як це. Бо сам неконкуретноздатний і тебе ніхто на Заході нікуди не візьме - навіть по візі нареченої, якщо б ти собі знайшов якогось дідка (жінкам ти нецікавий).

А про твою скво-домогосподиню і мови немає. Все, що вона змогла досягти в житті is to figure out how to lay off contraceptives. Інакше ти би давно був в окопах - а може, і не був би від слова взагалі  :smiley14:.

ЦитатаЧим вона відрізняється від той же Матвієнко? 

Тим, що Спарц, будучи емігранткою, досягла найвищих рівнів влади в США тільки і виключно через свою працю і розум.

А ти смоктав, смоктав ахметівського, але нічого не досяг. Як був нічим, так і залишився  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1503
Ржу, як ница кацапура позиціонує себе вище індусів  :facepalm:.

Тільки на Єрмачці українці дозволяють, щоб на них сц**ло оце бидло, тому що кацапів на українському форумі не повинно  бути в принципі взагалі, якою б мовою вони не спілкувались.

А ще ржачно, як ніщеброди топирять пальці перед стецьками і парасками, які пороззявляли роти і споживають кацапський золотий дощик, бо не мають ніякого критичного мислення.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140145.msg27865912#msg27865912
ЦитатаКиїв то Мекка навіть по рівнянню з Торонто. В Калгарі то униле степове село.

За фактом, Калгарі роками знаходиться у топ 5-10 найкращих для життя міст планети. Саме сюди валять люди з усього світу і Канади, включаючи по КУАЕТ.

Київ? Не чули такого. Навіть до повномасштабної війни в ту "Мекку" їхали лише з Бомбасу і Лугандонії, бо нормальні люди, що цінують себе, своє здоров"я і комфорт, в такому місті жити не будуть. Забруднене, неприємне, спотворене страшною постсовковою архітектурою - особисто я в Києві не витримувала довго, завжди від нього шок і депресуха  :smilie10:.

ЦитатаАле ж освіта там дійсно не погана, Канада тримає рівень.

Університет Калгарі - не найкращий в Канаді. Куди 2П мав бабло, туди його сина і взяли. Освіта звичайна, я працюю з багатьма випускниками і сама там навчалася - розраховано все це на середнячка.

У світовому рейтингу унтів бал університету Калгарі - 201–250th.

В рейтингу канадських унтів він зараз на 9 місці.

ЦитатаЯ не думаю що він там залишиться, але вже починає потрішки пускати коріння - друзі, інтереси, коло знайомств, та інше.

Дай Боже - нам тут кацапура не потрібна - краще таки індуси, ніж кацапи :smiley24:. Щоб тут залишитись, треба отримати статус постійного жителя, а це процес.

Але ні в яку Україну він не повернеться - це Божа роса в рот ідіотів :laugh: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тому що його ніхто не візьме, бо спитий безробітний self-loathing клозетник, який навіть не соромиться це вербалізувати публічно - в кожному другому слові смоктання чоловічих ХХХ.

Ти б хотів мати такого поряд в окопах?  :smilie10:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1505
Щось мудвед останнім часом надто активізувався.

Що, завалив їх чергову помийку злий кацап-адмін? :smilie10: Стало різко багато вільного часу?  :laugh:

https://ukrpravda.net/index.php?topic=69607.msg1551793#msg1551793
Цитатана додачу ще можна й Єба**нутую™ розбанити

Ну медведка у нас і не забанена. Вчора в 3 чи 4 години ночі по європейському часу вичитувала тут :facepalm1:.

Що, до речі, теж нестандатно :Sho_za: .

Не спицця?

Нєрвішки ні к чьорту?

Трєвожна  :smilie10:.

Ти бережи себе там, Кетфакер :love: . Експерименти самі себе не поставлять! :laugh:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1506
Ууу, палають розвальцьовані "дірки" - світло видно аж через океан  :hot:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140145.msg27866427#msg27866427
ЦитатаРозглядали три Універа - Калгарі, Ватерлоо та якись в Галіфаксі чи Нью Скоша. Вони десь одного рівня всі. Він вибрав Калгарі.

Неосвічена кацапура (військова бурса в Лєнінградє освітою не вважається) ніколи не чула про такі речі, як рейтинг. Навіть за тим же лінком Вотерлу набагато вище по позиції. Якщо мова йде про Далхаузі, то це один із найкращих університетів Канади. Так що ні, не одного рівня.

А вибрав Калгарі, бо його там взяли. На інше бабла не було.

ЦитатаА Блекбері вже банкрот. 

Аргумент рівня спитої карли :facepalm:. А рейтинг що, на калєнкє нарісавалі?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140145.msg27866436#msg27866436
ЦитатаІ шо? 5 років в дирі то так має бути. Це як каторга, як я в Війсковому вчився 5 років. Це закаляє молодого хлопця, особливо коли він подалі від батьків.

Я б сказала про "закаляє" і що саме, але утримаюсь :bluet: .

ЦитатаНе залишиться я мав на увазі - Калгарі, бо Калгарі то діра та далеке село. Там нічого нема, і куди не полеті всюди далеко. Для учоби добре, для життья - зелена тоска. 

Якраз навпаки. Дивіться вище. Калгарі - одне із найбажаніших місць світу саме для життя, а вчитися тут дійсно нудно.

ЦитатаЗвісно що він бажає в США, і я вважаю що треба іхати до США, там набагато більше можливостей.

Це якийсь унікальний план. Витратити бабло на канадський диплом, щоб шукати роботу в США? А чому зразу не послати вчитися в США? Відповідь - туди його не взяли і бабла катма :laugh: .

ЦитатаЖопомоєм? Ні, це не про нас, якщо якась праця обслуговання то квіток на літак і на Київ. Тут свою работу знайдемо.

Від тюрми та суми не зарікайся, це раз.  Потім, мити дупи економічно вигідніше. Прибиральниці заробляють на годину більше, ніж нульовий айтішник без досвіду. А він якраз і конкуруватиме з індусами та китайцями, і вангую, роботу отримають якраз індуси чи китайці, бо вони впахують, а не пальці топирять.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140145.msg27866474#msg27866474
ЦитатаНу якщо в людині в Украіні нічго не тримає- людина з якогось села, то йому все рівно де мити сраки - чи то в Киіві, чи то в Калгарі. А таких більшість, тому і є такий мислевірус що всі навкруги жопомиї без копійки.

За фактом дівчина "із села" (умовно, я в селі жила лише 5 перших років свого життя) була запрошена на роботу у міжнародну компанію (де її цілували в попу, оплатили все від перельоту і готелю до витрат на іміграційний процес, через півроку просунули на позицію тім ліда), і через два роки після приїзду вже була власницею власного будинку 1& .

А мажор "з Куєва" навіть був нездатний дозволити собі прилетіти на похорон бабусі (бо ж дорого), живе з купою інших студентів і підселяє до себе тварин за бабло, ризикуючи бути викинутим на смітник за порушення правил ренту. Його ніхто нікуди не запрошував і ніхто за нього не платив, і він може лише мріяти про квартирку, як в Кельні :smiley14:.

Як би його спитий дегенеративний папаня не карячився :lol: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Якісь дивні чоловічі ревнощі  :smilie10:.


Це буває, коли той, що ревнує, відчуває себе гіршим в 1) сексуальному чи 2) інтелектуальному плані.

По пункту 1), я свічку не тримала, порівнювати не можу, а по пункту 2), I find Bolukan rather refreshing.

A breath of fresh air (С) в тому болоті :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Про Авіатора вона ніколи такого не казала ...

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Гео!  :smiley24:  :hot:  :super:  :love:


Недаремно він був президентом ФУПу :love: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Коли стаду свиней а ля "Lord of the Flies" підносять зеркало і показують, що вони - свині, стадо починає верещати "розіпни" і ставити діагнози :smilie10:.

Так, нік "Тернополянин" за легендою - лікар. Але це укролікар, який не може два слова друкованого тексту пов"язати без граматичних помилок, який інтелектуально обмежений (питання Трампа - індикатор розумового рівня, це вже давно відомо) і який не знає, що діагнози не можна ставити на відстані  :facepalm1:.


Мені теж багато хто там понаставляв "діагнозів" і понаприписував "пігулок" :facepalm: . За фактом всі ці "діагностувальники" виявилися в кращому випадку особами з рядом психологічних і не тільки issues, а у гіршому - просто заздрісливими лузерами, які прикривали власну ницість вигаданими наклепами та інсинуаціями :smilie10: .

Точнісінько так само - з Болуканом. Він на голову вищий більшості з них інтелектуально, успішний емігрант і ріже правду-матку, від якої стадо свиней просто скаженіє :dance3: .

Молодець, Болукан! Значить - в точку!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1511
Цитата: Wednesday від Квітень 05, 2024, 02:21У 2П в його випаленому етанолом і ковідними вакцинами мозку ще залишились якісь синапси чи уже всьо?  :smilie10:

 :smilie10:  :smilie10:  :smilie10:

Цей не соромиться визнати як root cause власної патології, так і той факт, що скво має алкогольну залежність :smilie10: :



Бухати з ВидроюТМ і булити у зграї - a lifestyle choice мерзенного укромужика :smiley24: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1512
В Anus Але анальна пробка засвербіла :facepalm:.



А за фактом треба щось з робити з самим Але:



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бачу, що кацапура не дуже страждає "під бомбами" і постійно намагається мутити розбрат. Значить, ще не настільки все погано.



Плєшива пуйлокарла все намагається виманити Сергія. Але ніяк не зрозуміє, що Сергій не вважає його рівним собі і гидує, як я ним, чи тим же Але, чи тою ж каровою.

Нижчі форми життя - не партнери для дискусій, вони матеріал для мікроскопа  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Запам"ятай, расистська ксенофобська скотина (до речі, що б сказали у професійних юридичних організаціях України, якби взнали, які погляди висловлює публічно це чмо? В нас за таке звільняють на місці і позбавляють ліцензії та акредитації працювати юристом) - ти НІХТО.

А до України у світі набагато менше уваги, ніж до Гази. А значить, і до тебе теж, укрокацапський вилупок :smiley14: .

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1515
Я знаю лише одну людину, якій пече мій PhD - і це не плєшива карла.


На випадок, якщо він читає цей форум під Тором (із свого айпі він сором"язливо не заходить - може, дійсно забив :facepalm1: або хоче послати якийсь месидж :facepalm: - does not matter, I don't care either way):

Чувак, сильні чоловіки are not threatened by a woman's success - they cherish it and celebrate it.

Навалюючи на чиїсь досягнення - і я впевнена, ні в кого нема сумніву щодо цього в моєму випадку - ти показуєш свою слабкість як чоловіка і як людини.

Але хіба когось це здивує? Просто ще один аспект його modus operandi.


ПС. Куди зник мій один голос?? WTF?  :laugh:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1516
Плєшива карла образилась на Болукана за правду і відкрила іменну тему:



Нагадую, що сам 2П одружений не на PhD, а на сколотій дешевим канцерогенним китайським ботоксом домогосподині-петеушниці.

І таким і помре, бугагашеньки :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тому що сам нічого в житті не досяг і не добився власною працею - "папіну радосць" завжди ковбасить від чужих успіхів, особливо враховуючи, що в його житті високоосвічені жінки просто тримали його на відстані кілометра :bluet: .


Щодо мене, я ніколи не говорила, що я зараз науковець. Після переїзду в Канаду я не займалася цим, хоча пару статей написала на якісь конференції. Але мій ступінь нікуди не подівся і я вважаюсь тут доктором наук.

А 2П та інші хейтери можуть хоч луснути, але цього факту їм не змінити  :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І ви вірите, що воно юрист? В нього ж відсутнє елементарне критичне мислення:



Бо за його логікою, він може перетворитися за "ждуна" за декілька годин.

Якщо кацапи тільки захочуть.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну, чому. Але он нагенерував 120 за 24 години, я вище підраховувала. То в Але родина, а Болукан має більше часу. В обох повідомлення дуже короткі, при бажанні одна людина елементарно може стільки нагенерувати.



Але проблема не в тому. Я не з усіма твердженнями Болукана погоджуюсь, але він пише в основному правду. Гірку.

А укрохом"ячкам, заколиханим брехнею і укроіпсо зеленого уряду (читайте тему про армію Венка) та телемарафоном, важко дивитися на страшну для них реальність.

Реальність того, що патріоти закінчились і тепер в окопи світить саме оцим ницим кнопам, Але і іншій шушері.

Реальність того, що кацапи беруть село за селом, поки укрохом"яки фапають на стільки-то знищених танків чи кацапів.

Реальність того, що в реальному часі методично стираються українські міста біля кордону, а укрохом"ячки потрясають кулачками і вимагають бомбити Воронеж.

А чим, придурки, бомбити? Вам же був лендліз невигідний, а Байден у вас святий, він все дав, що треба!

Ну то давайте зробимо винним Болукана, shall we?

Минулого місяця хейтили Сергія, минулого тижня - Комарик, а зараз Болукан намалювався.

Так переможете! :Prapor2:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.