Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#1440
Цитата: Сергій Чернівці від Березень 29, 2024, 17:51Вже тиждень планую записати невеличкий відосик——але все руки не доходять(

Чекаємо! :hot:

ЦитатаЗбиралися з"іздити в Прагу——але відмінилося(

ЛОЛ! Дехто зітхнув з полегшенням  :weep:

А в Лондон ви не збираєтесь?  :lol:  :lol:  :lol:

Цитатаз 1—го квітня в мене знову підвищення зарплатні).

Супер! Вітання - ти це заслужив! :smiley24:

Цитатабуду таки робити якісь кроки в напрямку поглибшення інтеграціі))

І це теж правильно  :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Взагалі-то в багатьох країнах світу - пасхальний вихідний. П"ятниця та понеділок - вихідні дні. Я взагалі вчора (четвер) взяла вихідний.



А ось в Україні вихідних немає ...

І чому це емігранти невдахи? На відміну від багатьох українців, у них реальна кар"єра та високооплачувана робота, фінансовий і соціальний достаток.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І знову ниций кацап 2П похваляється, як руками Пуйла розчистив для себе lebensraum.

І він навіть не соромиться це відкрито писати!



Просто нагадаємо, що це і був кацапський план all along - зачистити Україну від етнічних українців.

І він так само не соромився писати це відкрито:



Бачили, як лицемірна істота шуша скавчала, а чого І. знаходить незручні цитатки?

А ось саме для такого :smiley14:.

Щоб потикати потвор носом у власне лайно.

To keep you, b**ches, accountable! :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1443
Це просто нереально! Ховаючись за спинами воїнів ЗСУ, цинічний ухилянт 2П похваляється, як скупає знецінену на крові патріотів укронерухомість :smilie9:.

Ну, по-перше, він тупий як пробка, тому що location, location, location. Халупа в НЙ чи Калгарі має набагато вищу цінність, ніж маєток в Козині.

По-друге, ідіотів, що будуть купувати у воєнній чи поствоєнній країні, буде небагато.

По-третє, ржала, коли він написав, що дітям залишить. Можна подумати, його діти поїдуть жити в Україну :facepalm:.

Отут Булька правильно написав - я тільки підправила прізвище трошки  :laugh::

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140145.msg27855982#msg27855982
ЦитатаВот только маленький нюанс - никаким олигархическим рылам, различного рода Турчиновым 2П и прочей срани дорога в Украину должна быть заказана.

Как сладко спать, сытно жрать и мощьно срать, воровать и разваливать страну, так они первые в очереди. А как защищать согласно Конституции, так у них брони-шмони, детишки с молочишком, инвалидность, умственная отсталость, плоскостопие и весь учебник болезней для терапевта... :) 

І як прикольно "укроалєгарх" скавчить, що нерухомість за кордоном дорога! Говорить багато про його рівень статків :smilie10:.

Та я через півтора року життя в Канаді, ОДНА (!) купила будиночок - звісно, не за мільйон, а за те, що могла собі дозволити.

Але купила і не маленький (1350 кв. футів плюс бейсмент) і в хорошому місці.

For whom - how (C)  :smiley14:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Та не заб"є! "З ранку до ночі відслідковувати" - це ж вона про себе написала  :facepalm:.



Але ми не проти - хай заходить, читає.

Не все ж догризати 70+ річних біженок та членів родин ЗСУ "під бомбами" :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Гагага!



Якщо Сивий має рацію, то він-таки має рацію (С)  :smiley24:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Надзвичайно дивний пост  :smilie10:.



І я навіть не про те, що за стилем жодний у тому треді не схожий на медведа.

А що Одноглазий фактично наїхав на медведа.

Я думала, вони друзі, які радо відсмоктували один одному на форумі Z. А тут  :smilie10:.

Чи Одноглазий образився за те, що я констатувала, що він лузер, а медвед - успішний професіонал, та ще й набагато гарніший? І тепер зненавидів медведку? :smilie10:

Міжвидові розбірки британських волонтерів єрмачківських булєрів :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1447
Цитата: Wednesday від Березень 29, 2024, 17:18А я вчора собі дозволила відпороти скотт :hot:.

Щось мені не давало спокою там і ніяк не могла зрозуміти, що.

Пішла переглянула і знайшла ... ачєпятку!  :smilie10:

Сумочка не Біркс (це канадська фірма ювелірки birks.ca), а БІРКІН!

Ось така:



Зразу видно, що в мене її нема, а то я б відразу написала правильно  :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Березень 29, 2024, 20:55Щось мені не давало спокою там і ніяк не могла зрозуміти, що.

Пішла переглянула і знайшла ... ачєпятку!  :smilie10:

Сумочка не Біркс (це канадська фірма ювелірки birks.ca), а БІРКІН!

Ось така:



Зразу видно, що в мене її нема, а то я б відразу написала правильно  :laugh:.



Я хотів поправити)——але подумав що тобі видніше)
пс. Сьогодні знайшов в соцмережах сумочку Біркінс, яку можна купити без річних черг та всіляких перевірочок)
Всього 22 кілоевро)

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Березень 29, 2024, 18:51І знову ниций кацап 2П похваляється, як руками Пуйла розчистив для себе lebensraum.

І він навіть не соромиться це відкрито писати!



Просто нагадаємо, що це і був кацапський план all along - зачистити Україну від етнічних українців.

І він так само не соромився писати це відкрито:



Бачили, як лицемірна істота шуша скавчала, а чого І. знаходить незручні цитатки?

А ось саме для такого :smiley14:.

Щоб потикати потвор носом у власне лайно.

To keep you, b**ches, accountable! :smilie9:.

Не втримався(——
Передав привіт)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 29, 2024, 22:01Я хотів поправити)——але подумав що тобі видніше)
пс. Сьогодні знайшов в соцмережах сумочку Біркінс, яку можна купити без річних черг та всіляких перевірочок)
Всього 22 кілоевро)

Дякую - завжди кажи, що думаєш, а я теж не претендую на істину :). А в даному випадку просто перемкнуло  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1451
Цитата: Сергій Чернівці від Березень 29, 2024, 23:12Не втримався(——
Передав привіт)

Я зараз не вдома, але бачу, факер ботоксу знову як чіп  :bluet:.

Не знала, що Нав"ючене Сідло читає Єрмачку і що в неї сломанная калєнка  :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Прийшла додому, а на Єрмачці - бенефіс п"яної кацапури  :facepalm:.

Під бомбами, зазначу!

Ох і штирить спиту карлу - аж замилувалася! (С)  :laugh:  :laugh:  :laugh:

Мені незрозуміло тільки, чому українці такі сервильні.

Він же тупо с**ть їм в рота, знущається з них, глузує, що стільки-то мільйонів винищили і вигнали у біженці його генетичні і ідеологічні браття, практично танцює на могилах півмільйона українців!

А вони, замість того, щоб чморити цього виродка і с**ти на нього, ведуть з ним бесіди, визнають як рівного собі :smilie10:.

Хоча, власне, українців там нема - бачу лише укросів.

Бо Ukrainians don't engage with Russian scum in principle :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1453

Звісно, що знає. Як меценатку ЗСУ, яка задонатила для наших воїнів дуже велику суму грошей тільки за минулий рік. І яка тримає своє слово і виконує свої фінансові зобов"язання.

Тоді як це чмо зажало обіцяних 3К і навіть не може дати натіві тих пару гривень викупити зарядні пристрої, на які вона вже три тижні збирає!

Якби я не дала собі слово ніколи не мати ніяких справ з "волонтерами", я б вже давно послала їй ті гроші, бо спокійно на це дивитися неможливо. І хоч я її не люблю, мені її навіть місцями шкода.

2П їм фактично забезпечив те, що сталося. І я і її особисто, і "волонтерів" попереджала дуже багато раз триматися подалі від плєшивого покидька, але вони не послухали.

І, як завжди, я виявилася правою.

Але це було їх рішення і вони тепер з ним живуть  :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1454
Мде, здала спита карла, здала ... Тапорная работьонка, тільки поржати хіба, бо дуже видно, що підгорає  у низькорангової сучки :laugh:.



Дідок вирішив поюзати методу Але, але по-дитячому вскрився. Клянеться здоров"ям своїх дітей, що все так і було, напевне  :lol:.

Ну давайте розглянемо, хто тут насправді хв**да, shall we?

Тому що за фактом:

1) Мій accomplished чоловік одружився на accomplished, молодій та красивій PhD із хорошою роботою і власним будинком у Канаді, яка до того ж ще й була традиційною за цінностями у всіх відношеннях (if you know what I mean), яка заплатила за власне весілля в найкращому готелі міста і яка наразі заробляє по 17-18 штук на місяць. Яка проводить вільний час із своєю родиною і в якої нема фоток поряд з чужими чоловіками та слави "нав"юченого сідла" :smilie10: .

2) 2П одружився на сірій generic-looking мишці (фотки Вуд постив, бачили), яка навіть була нездатна здобути вищу освіту, незважаючи на гроші її батька (так кажуть злі язики). Тобто 2П женився практично на грошах. Думаю, цього досить, а решту ви і так знаєте  :laugh:.

То що, виходить, 2П продався за гроші??

А как дисал ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 29, 2024, 22:01Я хотів поправити)——але подумав що тобі видніше)
пс. Сьогодні знайшов в соцмережах сумочку Біркінс, яку можна купити без річних черг та всіляких перевірочок)
Всього 22 кілоевро)

Вінтажна, напевно. Вартість навіть не дивує.

Не знаю, де їх зараз роблять, але багато фірм, що колись робили дизайнерську продукцію в Європі, перенесли виробництво в Китай.

В мене є декілька сумок Coach, то всі вони зроблені в Китаї  :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1456
Так в тому-то вся справа. Він саме цим і займається уже 20+ років на різних форумах.

Ми ж дали лише малесеньку вибірку його "мислевірусів" у цій темі - невже вам ще не ясно??



Йому Авіатор давно поставив діагноз імперця, який тупо потішається над недолугими укросами (українці цю кацапську потвору наскрізь бачать) і с**ть їм в рот :smiley24: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Єп, плєшивий дідуган класно опустив Канаду - відпрацьовує на ура уже третій рік :smilie9:.


Тисячами канадські емігранти давно перестали на Єрмачку донувати. Тепер, почитавши, як ница кацапська гнида-ухилянт скаче за їх рахунок, перестануть донувати навіть сотнями :smiley24: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

:laugh:  :laugh:  :laugh:  :smiley24:


Так то ж карова, а не людина. Вона мукає, а не говорить. І навіть мукання - чистопорідним кацапським матом, який дефакто є ізичним по суті :smilie10: .

Тому, коли увійде в дію укромовна цензура, істота має бути випиляна наХХХ назавжди і бажано разом з ніком з бази, щоб і духу її смердючого в укрнеті не залишилось :Prapor2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Березень 30, 2024, 05:34Так то ж карова, а не людина. Вона мукає, а не говорить. І навіть мукання - чистопорідним кацапським матом, який дефакто є ізичним по суті :smilie10: .

Тому, коли увійде в дію укромовна цензура, істота має бути випиляна наХХХ назавжди і бажано разом з ніком з бази, щоб і духу її смердючого в укрнеті не залишилось :Prapor2:.

Господь почув наші молитви і запер мерзенну чорнороту істоту в Передбанник. Що дефакто означає тіньовий бан  :smiley24:.



Хай тепер лигається там з Медведом :smiley14: . Як писала ще одна істота цього ж рівня, зустрічайте - пані Кароффка! :bluet: 

ПС. Одні подарунки - і злобного булінгу поменшало через самовипилювання деяких короворівневих осіб, і прогнилу погань викинули наХХХ :hot:.

Ще б туди ж заперти плєшиву вражину і чоловічого (за легендою) еквівалента карови Але - і Єрмачка знову очиститься.

Дякуємо! Уклінно дякуємо!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.