Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#1420
Агресивний натовп напав і на Орельку - одну із (comparatively speaking) лапочок Єрмачки. Просто тому що вона заступилася за Комарика.

А може, сабака порилась ось тут:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140145.msg27852855#msg27852855
ЦитатаТут , в Україні сидять падли яки ховають своїх чоловіків та синів від мобілізації і верещать на військомати що повістки роздають, люто ненавидять! Оце - потвори!


Ті, що агресивно накинулись на Комарика - і є ті падли. Серед них нема жодного, хто воює. Або пенси, які нічим не ризикують, або підспідничники або дружини чи батьки підспідничників.

Тобто нічим не кращі від Комарика чи її зятя.

В нас таких по куаету 99.9 відсотка.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1421
Одна така потвора в тій темі намагалася вчергове розв"язати "футбол головами" під час війни, і про це чомусь ні шуша, ні димихизи нічого не сказали.

А, я забула - вони ж члени тої ж самої шайки, ето - другоє!

Speaking of, це жалюгідно, депресивно, принизливо (С), як 2П всьо пижится чєго-то, намагаєючись примазатися до українців (як правильно зазначив Авіатор) своїм "кацапи", після того, як прославляв русскій мір роками і навіть під час війни штовхав там ворожу пропаганду. І будучи сам ницою, стовідсотково кондовою кацапурою :smilie9: .

Хтось може мені пояснити, в чому сенс існування цієї істоти? особливо зараз, під час війни? Він же тільки краде кисень у більш достойних. Я впевнена, він навіть натіві нічого не донатить :facepalm:.

І всі його в тій темі тупо проігнорували з його стгибками :smiley24:.

Нерелевантне, бридке, спите кацапське НІЩО :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А щодо Комарика, я рекомендую їй зайнятися чимось корисним.

Якщо працюєш - і не обов"язково за гроші - і робиш щось корисне, то нема часу на ностальгію.

Соціал - це зло, тому що він руйнує людське "я". Руйнує мотивацію. Руйнує самооцінку.

Тому ті, що роками "вчать німецьку" і не працюють, навіть за малі гроші, поїдуть додому. А мотивовані і працелюбні - залишаться.

Незважаючи на її поважний вік, Комарик може працювати - наприклад, волонтером, допомагаючи тим же українським біженцям.

Наприклад, тут в Канаді я познайомилася із такими ж комариками - жінками, які приїхали з Києва, як вона, які так само не знають мови, яким так само 60+, як їй.

Але наскільки це позитивні, активні жіночки. Вони відразу взялися шукати роботу (в Канаді соціалу для українців немає) і активно приходили і допомагали як волонтери в українській громаді.

І їм хотілося допомогти, тому що вони намагалися допомогти собі самі. Думаю, якщо вони захочуть тут залишитися, у них все складеться. А не захочуть, то повернуться додому.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Що цікаво, на Бяку ніхто не накинувся, враховуючи, що вона ніяка не біженка, багата за українськими мірками, а преться в Канаду за нещасними 3 тисячами КАД, які відбере у справжніх біженців та канадських платників податків.

А Комарика просто змішали з лайном  :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бачу
Цитата: Wednesday від Березень 27, 2024, 16:52Що цікаво, на Бяку ніхто не накинувся, враховуючи, що вона ніяка не біженка, багата за українськими мірками, а преться в Канаду за нещасними 3 тисячами КАД, які відбере у справжніх біженців та канадських платників податків.

Бачу, вже в Канаді :smiley24:. Оперативненько!



Ну реально, я такого морального падіння від кого-кого, а від неї, не чекала  :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

На Єрмачці моє ім"я згадують марно - (хоча ні, це дефакто неможливо, оскільки я перманентно присутня там in spirit and in the heart and soul of select individuals  :laugh:).

По Алєжці і інших записних патріотах типу Але, які волають, як їм не потрібна іноземна допомога (але які ще живі завдяки нашим податкам), рекомендацію було дано ще минулого тижня - викласти скани своїх пожертв за останні 2 роки.

На цьому форумі ми це зробили, тому що відповідаємо за свої слова, а ті, хто кажуть, що це треба робити тишком-нишком, просто бояться показати свої копійки і все.

Докази в студію or f**ck off!

На відміну від Bee, який звалив після повномасштабного вторгнення (хоча і мав формальну причину - багато дітей) та Алєжки, які не мають іноземного громадянства і статус постійного жителя інших країн, Булька має і нічого Україні не зобов"язаний.

В України нема механізму змусити воювати емігрантів з іноземним громадянством, навіть ухилянтів, що втікли після повномасштабного вторгнення, зараз механізму повернути нема, а ось Алєжка при втраті броні мусить йти воювати.

Тому їх статус і обов"язки перед Україною абсолютно не рівні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ото покарав, так покарав :lol:.



Так скільки ти задонував на ЗСУ за 2 роки, Алєжка? На покатушечки по курортах, поки найкращі гинули, в тебе було бабло і на навчання свого виводка за кордоном - теж.

НУ??

На жаль, якщо допомога дійсно зупиниться (я б давала лише зброю і ні копійки продажним укросукам-чиновникам, а пенсів  та вчителів хай годують з офшорів Зеленського, адже вони за нього голосували), такі, як він, не вигребуть по повній, бо тупо звалять.

А хотілося б, щоб ці упирі понесли справедливу кару за свою безсоромну нахабність та невдячність :smilie9: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Булька не втратив громадянство, паспорти тут ні до чого. Для США він вважається громадянином США, для України - громадянином України.

Але це нерелевантно.

Як я вже написала, нема механізму змушення емігрантів воювати за Україну, оскільки вони не резиденти України.

Хіба що поїдуть туди і там їх залапають.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну це реально жерсть!

Ница особа, яка поперлася через океан за чужими 3К, прикидаючись "біженкою", думає, що мені потрібна ЇЇ повага?? Та я її після цього навіть людиною не вважаю!



Вона безсоромно роззявила рот на наші гроші, призначені для реальних біженців, і пред"являє претензії нам, людям і країні, які надали ці кошти??

Ой, Бяко, моли Бога, щоб ці обманом отримані гроші не вилізли тобі боком ...

А слова законтаченої краденим баблом істоти для мене нічого не означають - як і вона сама.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1429
Ну що цьому дідку від мене треба? Він мені нічим не цікавий :Sho_za:. Хай залізе на Але і отримає excitement - я ж по четвергах не подаю :facepalm1:.


Пігулки, алкоголь чи combination of - це у, наприклад, "алєгархіні", яка підірвалась через океан взяти обманом не призначені їй гроші. Бо ніяка адекватна людина таким займатися не будет - це ницо, принизливо і має елементи fraud.

Або в якогось підстаркуватого поца, який ляпає язиком про наречених по пересилці, користуючись анонімністю (бо за це можна і за наклеп вигрібти) або про дружин-філіпінок, жидівські метрики чи ще якусь маячню  :facepalm:.

А по факту ownership, поцікавтесь у зебілів, під які відсотки і умови дали всі ці кредити ЄС, Блекрок і інші "добрі дяді" courtesy of foreign taxpayers.

І заплачте.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Дивіться, коли пішов спати упоротий Анал Але  :smilie10:. Ось де реально псіхічєскій!


Втім, в чомусь його можна зрозуміти. Мій захід туди - це a real treat для того унилого кодла. Ну не з каровою ж йому вести "полеміку", в кінці-то кінців :facepalm: .

Отримав в анал, кайфонув - і баїньки! :smiley24:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Той Сивий від мене дійсно вимагає уваги, як написав Булька :smilie10:. Постійно апелює щось :facepalm:.

Передайте дяді, що мені нецікаво. А може, і сам прочитає  :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Березень 29, 2024, 05:36Той Сивий від мене дійсно вимагає уваги, як написав Булька :smilie10:. Постійно апелює щось :facepalm:.

Передайте дяді, що мені нецікаво. А може, і сам прочитає  :smiley14:.

Жерсть! Сивий сам з собою, лівою рукою ...  :facepalm:

Щодо канадців, так українці ж їм ярдів не дають, ми самі заробляємо наші гроші.

І ні, я не думаю. Якщо і буде протистояння, то між канадцями і урядом лівачйя, як це було під час протесту тракерів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Боже, ну яка дурепа :facepalm:.


Якраз це реальна загроза, кацапські субмарини постійно шаряться в наших північних водах.

Але Канада в НАТО, з відповідними наслідками. Хоча це неприпустимо, що ліваки скорочують армію. Колись Канада мала один із найбільших флотів та авіаційних сил у світі.

А зараз  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Взагалі-то я мала на увазі інших пундітів - типу Югенда та Ольги Тейлор, хоча, безумовно, і Кадра, і Авіатор - теж високоінтелектуальні, харизматичні дописувачі. А головне - справедливі :smiley24:.

Але тут, бачу, другоє.

Ну, не він один піниться від моєї поваги до Кадри та Авіатора. Аж кушать нє могєт  :facepalm:.

ЦитатаОт поясни, Вікусю, як така високорангова сучка як ти може водитися з таким "отрєбьєм" як авіатор і Кадра?

І що значить "водитися"? Я з ними не спілкуюся. Але поважаю і ціную їх і не боюсь це показати :smiley24:.
      
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Мда ... вже 11+ постів and counting про moi :Sho_za:.

Бачу, йому дуже подобається повторювати моє їм"я ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Березень 27, 2024, 16:17І хто ж його почав, як не наша usual suspect - Шановна Українська ЖінкаТМ димихизи, яка, нагадуємо, заявила, що має карт бланш на це, оскільки знаходиться "під бомбами"? За що нещадно вигребла і буде продовжувати вигрібати від мене :smiley24:.

І у своїй trademark хабаляче-агресивній манері, з вилупленими від вереску беньками і піною на губах вчепилася своїми зубами у жінку, яка за віком їй в матері годиться:

https://ukrpatriots.com/forum/vlne-splkuvannya/flud-oftopk-ta-nsh-smakoliki/1400/
Димихизи, яка є одною із осіб з найнижчим рівнем інтелекту на Єрмачці (що ми висміюємо на регулярній основі), не здатна усвідомити своїми куцими мізками, що Комарик і їй подібні зробили величезну послугу українським платникам податків. Тим, що виїхали і за їх утримання та допомогу тепер платить хтось інший.

Тому вона повинна на колінах стояти і дякувати Комарику, а не чморити її.

Але димихизи не для того пише на Єрмачці, щоб розвинути її цікавими та розумними коментарями. Вона там для того, щоб булити та жерти українців :smilie9:.

Здається, вона знайшла собі новий об"єкт для цього у перервах між безсоромним пусканням слини на фото чужих чоловіків.

Якщо ви хоч трішки відрізняєтесь від шимпанзе, пошліть їй фотку в трусах чи без - може, істота тимчасово заспокоїться  :lol:.

Хотів там дописати пару слів(
Але знову перехотів(——
Немає там комусь щось доводити(
Нормальні люди там вже не пишуть майже(

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 29, 2024, 15:30Хотів там дописати пару слів(
Але знову перехотів(——
Немає там комусь щось доводити(
Нормальні люди там вже не пишуть майже(

А я вчора собі дозволила відпороти скотт :hot:.

Хоча вони там і без нас чудово жеруть один одного  :laugh:.

Як у тебе справи? Давно не дописував.

Готуєтесь до Паски? Я святкуватиму аж через місяць :smilie1: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Березень 29, 2024, 17:18А я вчора собі дозволила відпороти скотт :hot:.

Хоча вони там і без нас чудово жеруть один одного  :laugh:.

Як у тебе справи? Давно не дописував.

Готуєтесь до Паски? Я святкуватиму аж через місяць :smilie1: .
Я почитав))( кусками)
Справи норм—нічого особливо цікавого(
Вже тиждень планую записати невеличкий відосик——але все руки не доходять(
Збиралися з"іздити в Прагу——але відмінилося(
На роботі трошки стало відчутно економічну кризу(——але тим не менш з 1—го квітня в мене знову підвищення зарплатні).
Якось так.
пс.Трошки більше заглибився саме в німецьке життя—напевно буду таки робити якісь кроки в напрямку поглибшення інтеграціі))

Wednesday

#1439
Veni, vidi, vici, LOL!


Et ofigili  :smilie10:

Не від чорноротості, хабалячості, невдячності, мерзотної дволичності, лицемірства та брехні - це там переніально.

Офігіла, тому що думала, що вони патріоти. А виявляється, зовсім ні.

Дуже шкода, що на 3-й рік війни вони так і не розуміють, що, як сказав Аутлендер, пасіонарії вже закінчилися і за спинами його та його побратимів дмхз, шуші, Жменю, 2П, Але та іншим відсидітись не вдасться  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.