Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Wednesday від Березень 19, 2024, 15:30В чому позитив? В культурному обговоренні, як кинути країну-партнера України на 3 тисячі КАД, не будучи біженкою?

Країну, яка за роки незалежності України виділила їй буквально мільярди доларів, які невідомо куди пішли?



Враховуючи, що сама ВІЗО сидить на німецькому соціалі, звісно, це для неї "позитив".

А власне, канадців, які за все це платять, ви питали, що вони думають з цього приводу?

Їхъ нрави (С).



Fraud є fraud, як би цю свиню не мастили помадою  :smilie2:. Навіть якби ця "аристократка" віддала всі ці гроші на ЗСУ  :smilie2:. Це як витягти гаманця у матері-одиначки і картинно задонувати гроші на церкву  :bluet:.

Златадобра хоча б справжня біженка і їй повертатися реально нікуди.

ПС. Це не соціалка і це не програма для біженців. Це - одноразова допомога, а потім куаетщики повинні розраховувати лише на себе. Хоча є деякі знижки в залежності від юрисдикції (наприклад, дешевші проїздні квитки, знижки в муніципальні рекреаційні установи тощо).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Березень 18, 2024, 21:10Я волонтерю, не отримуючи нічого за свій час і зусилля, і витрачаючи тільки і виключно власні гроші. І не відшкодовую собі порцію кави з копійок, зібраних з чужих крихітних пенсій  :smilie9:.

Я пишаюсь, що я не ваша :smilie9: . І вважаю це особистим життєвим досягненням :smiley14:.


Ніколи не акцентував на цьому увагу——
Але згадалось)——

Ми колись на Чернівецькому форумі час від часу займалися благодійними ініціативами. Спочатку була дівчинка, яка це все починала——а потім з"явився там я і перейняв цю "естафету")——
Ми каталися в дитячий інтернат декілька разів, допомагали в різноманітних заходах в Чернівцях, збирали подарунки дітям на Новий Рік, адресно допомагали родинам з дітьми в жахливих умовах(
Якось коли на ФУП прийшов написав декілька тем на цю тему. Там були реально жахливі умови в декого з тих, кому ми допомагали(

Були в мене дві хороші знайоми——одна——засновниця Благодійного Фонду , інша——засновниця та хазяйка модельноі агенціі. Співпрацювало це все разом в купі заходів.
На жаль одна померла вже( ( моделька), а інша успішно продовжує свою справу .( благодійниця) Правда перейшла вже на такий серйозний рівень——що вже привозять в Чернівці медиків з Охмадиту .

Так до чого це все?——
Згадав що всі ці поіздки наші закінчувалися для мене особисто немаленькими мінусами грошовими(——і навіть думки ніколи не виникало взяти кошти на бензин наприклад, або "на каву"(

пс. Але можливо я неправий і воно таки так все працює?(

Wednesday

#1382
Цитата: Сергій Чернівці від Березень 19, 2024, 20:22І це питання цінностей, питання честі, питання гонору. Яка б людина не була бідна, але якщо в неї є почуття гонору, власного достоїнства, вона нічого для себе не візьме.

Є таке оповідання українського класика (зараз не згадаю, кого), про бідну родину, яку багата родичка запросила в гості, і яка постійно принижує їх. І як бідна дитина кидає пиріжок собачці під стіл, показуючи, що той пиріжок для неї нічого не значить (щось типу в цьому роді).

В мене в житті була схожа історія. Коли я була мала, ми проїздили транзитом через Москву, де у нас були віддалені родичі. Їх батьків у свій час репресували, і вони після закінчення репресій зачепились у Москві, у них народилися діти, виросли, у них вже були свої дорослі діти, і ось в цю родину нас запросили в гості. Там ці діти вже були десь в районі 40-50, дуже просунуті і багаті на ті часи.

І ми сидимо, а це десь початок 80-х, і ця жінка мені дає шикарну упаковку імпортних фломастерів (про яку я могла тільки мріяти).

І каже - "ну бєрі, вєдь у тєбя такіх нєту!".

І тут у мене щось перемкнуло всередині і я кажу - "спасібо, но у мєня такіє уже єсть".

І не взяла! До цього часу пам"ятаю, але не шкодую.

Як кажуть, вираз її обличчя був priceless. Як сказали б мої хейтери, дівчинка із забитого села погордувала фломастерами маасквічкі.

Тому що якимось чином були зачіплені мої цінності, моє я, навіть у малої на той час дитини.


ПС. Тільки що згадала, як не побажала взяти прапор у "волонтерів". З тих же міркувань.

І ти теж погидував  :smiley15:. Ми з тобою одної крові - ти і я! :hot:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Щодо "волонтерів", то в жодного з них нема гонору. Ситуацію з кавою М-3 ми вже обговорювали (ну він хоч сам туди ж донував, то технічно він взяв це з власних грошей), а Бандерівець кожного вечора витрачає на бухло в десятки раз більше, ніж коштували тих пару хотдогів, коли він возив ті декілька авто.

Щодо натіві, то там взагалі невідомо, хто і що. Вона говорить, що звітує. То не звіти, і вона, тренований бухгалтер, це чудово знає.

Ось яким мав би бути її звіт (наприклад, за минулий рік):

  • Сума грошей, зібрана з 1 січня 2023 р. по 31 грудня 2023 року, в гривнях і валюті
  • Сума заплачених з цих грошей податків (вона незареєстрована, то ж мусить платити)
  • Сума витрат на власне потреби ЗСУ - на те, те і те по пунктах
  • Сума відшкодувань Бандерівцю і собі - на те, те і те по пунктах.
  • Сума інших витрат - на те, те і те по пунктах.

І на все вищеперераховане мати конкретні докази - чеки, копії платіжок, і так далі.

А ті картинки, що вона викладає, і "звіти" в її постах - то до одного місця.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Березень 19, 2024, 19:15Мерзотна алкашня знущається з бійців ЗСУ  :smilie9:. З чого ти взяло, що вони неповносправні чи неповноцінні?? :smilie9:



Те, що в них нема рук чи ніг, не робить їх ні неповноцінними, ні неповносправними!

Навіть якщо в них нема статевих органів, вони більші чоловіки, ніж такі, як ти - безхребетне, нице лайно, що не має ні честі, ні принципів, і яке не тримає слово і не відповідає за свої слова!

З "волонтера" полізло його реальне єство, його реальні "цінності"  :bluet:.



У багатьох з них вже є кохані і люблячі дружини і дівчата. Які тішаться, що вони живі, і які люблять їх по-справжньому, uncondiitonally. Ця спита істота може про таке лише мріяти  :bluet:.

А по друге, вони герої. Від цього у будь-якої немеркантильної жінки із здоровими інстинктами просто знесе голову.

Але звідки про це знати спитому, нікому не потрібному, слабкому, боягузливому нещастю, яке не відповідає за свої слова, і не має внутрішнього стержня? Все, що він може - це, нажершись, обливати лайном невинних чоловіків і жінок, які не зробили нічого поганого і які просто дратують його тим, що якраз у них цей самий стержень є?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1385
Ох ніфіга ж собі! Нас обізвали маргіналами! :Sho_za:  :facepalm1:  :lol:



І хто? Ніщєброд-ухилянт, який донує 100 фунтів з таким виглядом, ніби це 100К, і який тупо звалив ПІСЛЯ початку повномасштабного вторгнення, будучи призивного віку і кинувши свою Батьківщину напризволяще!

Тоді як кожен з нас, "маргіналів", не тільки побудував дім, посадив дерево і виростив дитину, а ще і створив та робить внесок у чудовий, динамічний і незаангажований патріотичний онлайн-ресурс.

Де, може, пише і небагато людей, але де правдива і високоякісна інформація, а не гори брехні та кацапсько-соросяче-зебільної пропаганди :bluet:.

І має ЧЕСТЬ і ГІДНІСТЬ дописувати на вільному ресурсі, а не плазувати, принижуватися і поступатися своїми принципами, як Т.Блер та решта рабів Єрмачки :smiley14: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1386
До сліз! :lol:  :lol:  :lol:



Убоїще, хай СБУ претензії Байдену пред"явить за невикористання уже заапрувленого бабла, і заодно конгресменам США за те, що по буквах назвали всі факти затримки Байденом допомоги  :lol:  :lol:  :lol:.

От як таким дебілам допомагати? у мене просто немає слів :facepalm1:.

А за фактом ось воно, жертва укросоросячої пропаганди. Йому незручні факти в харю, а воно - ви всьо врьотє!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Славно штирить дідка Татуся та інших трампохейтерів на Єрмачці :hot:.

Нагадуємо, він відмовився дати навіть цент на траки для ЗСУ, про що його просили "волонтери".

Ось бачите, яка збочена логіка у демівських потвор. Вони і самі не допомагають ЗСУ, і адвокатують, щоб ЗСУ отримало якнайменше зброї - тому і брехали, що лендліз невигідний і що Ф-16 не потрібні.

І тому і обливають тих, хто не на словах, а на ділі підтримує ЗСУ, брудно обзиваючи їх і намагаючись їх дискредитувати.

Але у них нічого не вийде, а черговий бустер will take them out of their misery.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хочу це побачити :smiley24:.

На сторінках Єрмачки відкрито обговорюється побиття геїв, вбивство форумчан, сценарії розправи над президентом США і так далі, а ви про мову  :facepalm1:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я теж скучаю за Ольгою Тейлор - одним із небагатьох справді розумних ніків (не кажучи вже про жіночих) того ресурсу.

її ніби розбанили, але навряд чи вона захоче писати після всього.

Велика втрата для Єрмачки.



Колись упоротий Слав спеціально банив мене, обвинувачуючи, що я Ольга Тейлор.

Потім визнав, що то він мене так "тролив"  :facepalm:.

Який Слав, такий і тролінг. Enough said!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я ніколи не повірю, що цей чувак - практикуючий юрист. Не може професіонал писати такі речі, також відверто расистські речі.

Тому Олегу треба запропонувати йому зустрітися.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Навіть не знаю, що гірше - Єрмачка російською чи Єрмачка українською з жахливими кацапськими матами, образами, дегенеративними тупими постами :smilie2: .

Фактично руськім міром, лише надрукованим українськими літерами  :smilie10:.

Як вони можуть спілкуватися в такому лайні, це мені зрозуміти важко.

Це ж навіть читати противно, а не те що дискутувати там  :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це він так про свого рабовласника 2П? Жжжерсть  :laugh:.



Цікаво було б показати цей текст росіянам, що воюють за Україну.

Що б вони сказали йому в обличчя?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Березень 21, 2024, 00:19Я теж скучаю за Ольгою Тейлор - одним із небагатьох справді розумних ніків (не кажучи вже про жіночих) того ресурсу.

її ніби розбанили, але навряд чи вона захоче писати після всього.

Велика втрата для Єрмачки.

І ще за ким скучаю, крім Ольги Тейлор, це за Югендом.

Як і Ольга Тейлор, він був на десять голів вище середньостатистичного єрмачківця. І тому вони, будучи інтелектуально inferior, не могли оцінити цих пундітів по заслугах.

Також шкодую, що пішов Маковій, і ще був дуже один класний дописувач - кулзак. Але, здається, його там забанили :(.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А у "волонтера" приходить "білочка", особливо враховуючи пост вище?  :smilie10:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1395
:cray:  :cray:  :cray:



А були ж колись часи ...

Пожертви на тисячі доларів.

Змагання та челенджі на сотні баксів.

Креативні демарші ціною 2К зелених.

Безкінечні призи.

И-и-и! І що??

Все, що було, нафіг загуло!

Упороті "волонтери" та підтанцьовка убили все це своїми власними зусиллями. Власними ручками задушили гусок, що несли їм золоті яйця :laugh: .

Кажете, Венсді вредна, єхидна та зла і негарно знущається з hapless "волонтерів"?

Я б не знущалася, якби це було випадково.

Але ж ні, з ними дуже довго і терпляче працювали, давали їм другі, треті, тисячні шанси, пояснювали і роз"яснювали, що так не можна, що так не робиться, що буде тільки гірше.

Їх дуже довго і терпляче просили так не робити, виправити свою поведінку, перестати творити непотребності, стати на шлях добра, позитиву та праведності, знайти в собі Христа поводитися професійно.

Та не судилось. The chicken have come home to roost.

Правда, є нюанс: вони продукують не золоті яєчка, а багато запашного курячого лайна.

Their karma is not even a bitch, folks! :laugh:  :laugh:  :laugh:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ниций клаповухий гном нащось вчинив розбірки із своєю скво публічно  :smilie10:.



Сумніваюсь, що в нього дружина з такою зовнішністю, щоб за неї хтось щось заплатив  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Яка інтелігентна розмова фупівських "берегинь" - Карови, Бяки, ВІЗО і Златадобри :smilie10:.

Жаль, що їх не можна виставити на лінію зіткнення. Якби відкрили свої роти, то кацапи так би мертві і попадали  1&.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

От і спіймали дядька на брехні, хехе! Якби він був дійсно з канада.ру, він би ніколи не сказав, що я наречена по пересилці. Тому що вони чудово знали факти моєї біографії і що я приїхала в Канаду неодруженою і по запрошенню на роботу.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.