Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Wednesday від Січень 04, 2024, 18:38ШЛ попросив мене прояснити, що насправді збрехав MareK. І надав докази цьому.



Продовження культурного обміну думками цих refined individuals:



І завершення цього цікавого діалогу:



Їх переписка - огидна.

І всі вони троє - огидні.

Фу
:smilie2:.


Ну і щоб (сподіваюсь) закрити цей гештальт, ті, хто ще не бачили, прочитайте переписку на скрінах вище.

Які ж вони реально бридкі!

Ну якщо вони кимось настільки гидують, то чому раніше вимагали ці гроші, а потім не гидували їх взяти?

А якщо більш ніж рік приймають ці кошти, то чому не можуть просто поводити себе по-людськи, без бруду?

Для чого ці гримаси і ужимки?

Тим більше що буквально на наступний день цей індивід побіг сюди реєструвати свій четвертий нік і дописувати, прикидаючись іншою людиною?

Я реально такого не розумію.

І там ще була частина переписки, яку М-3 відмовився мені надати, хоч я вимагала. Брехав, що там якась приватна інформація.

Так я йому і повірила  :smilie9:. Там, напевно, було написано щось настільки гидотне, що навіть він did not have a heart to show me.

А тепер пшли і я сподіваюсь, що у мене не буде приводу згадувати їх знову :smilie2:  :smilie9:  :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1341
Цитата: Wednesday від Березень 16, 2024, 02:01А тепер пшли і я сподіваюсь, що у мене не буде приводу згадувати їх знову :smilie2:  :smilie9:  :bluet:.

Не судилось! Лайноволонтери are a gift that keeps on giving :laugh:.

Ну ок, ми всі під Богом ходимо, все може бути.

Але думаю, шанси "захлинутися блювотинням і здохнути" набагато вищі в цього алканоїда, аніж в мене.

І воно щось там ще камлало про бумеранг :facepalm:.

А там має прилетіти добрячий такий за всіх тих, кому цей дегенерат бажав смерті та каліцтва за роки дописування на Єрмачці :smilie10:.

Ех, якби я знала, коли робила свої донати, що оця спита свиня буде таке мені казати в якості подяки ... 
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1342
Тільки, будь ласка, Сергій, нічого не дописуй там ... Хай жеруть один одного.

Нормальні люди і так все бачать :pooh_lol: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бачу, на Єрмачці теж сьогодні музичний вечір. У юзера BackUp схожі смаки :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Навіть не знаю, що сказати.

Ніби і правильно щодо української мови, а з іншої юзер не має проблеми перебувати поряд з україномовними покидьками, а російськомовних військових (наприклад) готовий викинути за борт?



Але то внутрішні справи Єрмачки, це приватний ресурс. Хай хоч жовті зірки юзерам біля ніків попричіпляють, як в старі добрі часи  :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Березень 16, 2024, 04:08Тільки, будь ласка, Сергій, нічого не дописуй там ... Хай жеруть один одного.

Нормальні люди і так все бачать :pooh_lol: .

Та мені там останнім часом гидко знаходитися(
Серед тих медведил та але(
Почитую на ніч інколи(
Захлинаються в своій блювотині(

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 16, 2024, 06:53Та мені там останнім часом гидко знаходитися(
Серед тих медведил та але(
Почитую на ніч інколи(
Захлинаються в своій блювотині(

Well done, Sir!  :smiley24:

 :laugh:  :laugh:  :laugh:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Які плани на ці вихідні? Плануєте десь прогулятися?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Березень 16, 2024, 06:57Які плани на ці вихідні? Плануєте десь прогулятися?

Як сказав мій дружбан——"треба змушувати себе відпочивати")
Але не завжди виходить(
Буду трошки працювати на вихідних——щось там десь не десь треба підтягнути по фірмі)
А в неділю якщо хороша погода——в ресторані підпрацьовую.
пс. Ще погоди правда немає стабільноі(
ппс. Чудово відпочили на минулих вихідних.В сімейному колі смачно пообідали в Бонні.
Кину парочку фоточок.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 16, 2024, 07:52Як сказав мій дружбан——"треба змушувати себе відпочивати")
Але не завжди виходить(
Буду трошки працювати на вихідних——щось там десь не десь треба підтягнути по фірмі)
А в неділю якщо хороша погода——в ресторані підпрацьовую.
пс. Ще погоди правда немає стабільноі(
ппс. Чудово відпочили на минулих вихідних.В сімейному колі смачно пообідали в Бонні.
Кину парочку фоточок.

Кидай - без твоїх фоток і відео тут ніби і не форум  :laugh:. Хоч наш Хорват недавно поділився  :smiley24:.

А я до цього часу літніх не зібрала  :facepalm1:.

Зате останні дві години просто кайфую - натрапила на офігенний трек, який вже слухаю надцятий раз і паралельно постіння антикової книжки класно розслабляє  1&.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1350
Вчора оновлювала тему про авіацію і там розповідь, як кілери вбили інформатора про проблеми з Боїнгом, намагаючись виставити це як самовбивство. То перед тим, як це сталося, він казав, що якщо це відбудеться, то це не БУДЕ самовбивством.

Я, звичайно, посміхаюсь, пишучи ці слова, але про всяк випадок, будьте свідками  :laugh:. І про всяк випадок, пішла і заскрінила чергові погрози вбивства у відповідній темі. :facepalm:

Тим більше що двоє з "волонтерів" та їх підтанцьовка брали участь у і ржали над обговоренням, як довести мене до самогубства на форумі Z :smilie2: .

Цитати, як завжди, давно у відповідних темах на нашому ресурсі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1351
До речі, не на ту напали. Так, звісно на той час я була цим шокована, і якби не одна людина, яка тут зараз не пише, і не мій чоловік, які мене у той момент підтримали у хвилину моєї слабкості, може, цього форуму вже б не існувало :smilie1: .

Але все це зробило мене лише сильнішою.

Тут покидьки дивуються, як я ще жива:



Я жива, тому що я tough, тому що Бог створив мене такою, і тому що я пройшла через багато випробувань, у тому числі пов"язаних із моїм здоров"ям, про які ці потвори не мають найменшого поняття. І які б давно скопитилися чи поїхали дахом, якби на їх долю випала хоч десята частина того, що випало мені.

Мені сказали, що я була на волосину від смерті двічі. Один раз - це факт, це було за декілька днів після мого народження (тому одне з моїх імен означає "життя", а інше - "перемога"), а про другий випадок я не знаю.

І ще мені сказали, що мене дуже любить Господь, тому що такі випробування він посилає лише особливим людям.

Я не дуже про це замислююсь, але я знаю точно, що для того, щоб вижити, треба бути сильним. В першу чергу - психологічно. Життя - нелегка штука, і кожна людина має якісь проблеми і випробування. Які б тобі не довелося долати перешкоди, які б тобі доля не посилала випробування - ти виживеш і здолаєш їх, якщо в тебе є внутрішня сила і бажання перебороти їх.

Саме тому мене надихає Інанна і саме тому я боролась, боротимусь і буду боротись з булінгом.

Тому що не всі мають таку resiliency і таку підтримку, як я.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1352
Цитата: Wednesday від Березень 16, 2024, 22:15у відповідній темі. :facepalm:

Шукала цитати для скріну і мусила проглянути цю тему ще раз. Пройшло більше місяця, і тепер я оцінила її в більш відтермінованому ракурсі, більш відсторонено.

Але навіть сьогодні я все одно шокована і думаю, що ця тема була для М-3 a rock bottom.

Я бачила і гірше від нього за останні 3 роки, і не раз думала, що ось, на цей раз він точно пробив дно.

Але лише за останній рік тих ітерацій пробивання дна було стільки, що не перелічити. Безпосередня участь у форумі Z. Погрози моїй родині. "Авторська тема" з бегемотами. Регулярні докопування до Сергія, and so on, and so forth.

Але на цей раз все було трохи по-іншому.

Один чинник - що цього разу і він, і його підтанцьовка опустилися до такої кількості брехні, наклепів та інсинуацій, що я давно такого не пам"ятаю. Я вже не кажу про відвертий бруд, погрози вбивства, погрози дітям :smilie9:.

А другий чинник - що він, чи не вперше за всю історію його на Єрмачці, вигріб від спільноти. І не просто від Сергія чи Кадри, як завжди, а принципово. Навіть єрмачківцям набрид бруд, булінг та переніальний бридкий "футбол головами" і вони не посоромились це сказати як "святому волонтеру", так і решті їх булінгмуд**ківської шайки.

І я думаю, це і є справжньою причиною, чому він полишив Єрмачку, а не через забирання "прав" - їх забрали у цілого ряду осіб.

Я і раніше помічала, що якщо ще літом М-3 поводив себе більш-менш адекватно, то десь із серпня його поведінка сильно змінилась на гірше. З одного боку, це не лише в нього, але він не може собі дозволити to fall apart. На відміну від двох інших "волонтерів", які можуть робити з собою що хочуть, він - годувальник родини, батько сімейства і від його ментального і фізичного здоров"я залежить добробут багатьох людей.

Сам факт відкриття тої теми і реакція на це - дуже показові. Може, він нарешті зрозумів, наскільки це деструктивно і недобре для нього.  Може, він нарешті послухав моєї поради і звернувся за професійною допомогою.

Будь-який психолог worth his salt відразу скаже - disengage. Якщо він не міг коригувати свою поведінку на більш конструктивну, залишаючись онлайн, то полишити онлайн було правильним рішенням. Так що в цьому є сенс.

Це буде звучати парадоксально, але я не люблю, коли люди полишають форуми.  Будь-які. З моєї точки зору, найкращий outcome - коли вони залишаються, але коригують свою поведінку.

Якщо це в даному випадку неможливо і людина дійсно хоче змінитися на краще, вона має мою повну імпліцитну підтримку.

Але якщо він пішов з Єрмачки, а паралельно скаче десь там на черговій брудній помийці, це нічим хорошим не закінчиться.

Рано чи пізно це зруйнує його, вигризе все, що було людського, inside and out. Перетворить в істоту в людській подобі, які он там ригають брудом (С) і яким реально вже нічого ніколи не допоможе  :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Березень 16, 2024, 23:04Рано чи пізно це зруйнує його, вигризе все, що було людського, inside and out. Перетворить в істоту в людській подобі, які он там ригають брудом (С) і яким реально вже нічого ніколи не допоможе  :smilie2:.


Та й пофіг(
Карма із е бітч.

Wednesday

#1354
Сергій, там 2П фотку грибкових обгризених нігтів запостив  :weep:  :weep:  :weep:.

Як необачно з його сторони  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тру очі, не вірю, що я це бачу:



Що, Бандерівець, правда, несправедливо, що твій брат зараз оце захищає, а воно фігнею страждає і у "футбол головами" грає?

А поки твого брата не забрали, ти на цю тему МОВЧАВ!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:



А скільки мені там діагнозів наставили і ліків  наприписували :dance3:.

Хоча самі золофтні і на голову, і в nether regions :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Взагалі цікаво спостерігати той звіринець на Єрмачці. Найбільше за українську мову рвуть дупи укроси, ті самі, які в побуті до цього часу спілкуються російською, і на тій же Єрмачці більшу частину часу спілкувалися саме російською. Всі ці лайноале, лайноджинкси і так далі.

Це якесь мовне virtue signalling, мовне хунвейбінство :facepalm: .

Мальчікі із гарящімі глазамі і пилающімі  :hot:, де ж ви були всі ці роки?

Причому за цим всім фактично не обговорюються реальні проблеми України, а Україна is in so much trouble  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А ще ось! Я знаю, ти це прочитаєш (С)

Ну що, синку Медведило, помогли тобі твої ляхи Єрмачка?

А пам"ятаєш, як я тут за тебе билася з галамагою і конкретно за твоє право дописувати тут російською мовою?

А як воно, кармічне коло повернулося, га?

Та, яку ти так негарно називав "Є**тою", виявилася найбільш порядною і найбільш reasonable з усіх по відношенню до тебе.

Живи тепер з цим (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, яким би не був упоротим той Медведило, він наразі серед 5 відсотків єрмачківців, в кого ще залишилося критичне мислення, і хто бачить ситуацію такою, як вона є.

Решта - це просто жах, треш, тупе безмозгле стадо  :smilie10:.

Видно, що круглий відмінник, як я, хехе :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.