Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#1180
Цитата: Wednesday від Лютий 21, 2024, 20:04Лампоглазік, ушиці страпона просиш?

Так я вже казала, що це не право, а привілей - його ще треба заслужити!

Таким, як ти, можу порадити вставити собі самому, бо більше тобі ні в яких сенсах нічого не світить  :smiley14:.

Пшов на пластикового і не відсвічуй!

В(л)адік, бачу, you did not heed my prior advice.

Ну то кидай адресу в приват, по якій ти ховаєшся від воєнкома. Так і бить, у якості charitable donation найму тобі шановну українську жінкуТМ. Розмір та форму дивайсика обговориш напряму  :smiley14:.

Після сексуального насильства (С) тебе попустить (на деякий час) 1&.

Дякувати не тра (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Шановна українська жінкаТМ детектед!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Та всі вже бачили, з якою "подякою" прийняли ці потвори тисячі доларів і тисячі євро :smilie9:.
"Подяки" можна почитати тут.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

О Боже! Що я бачу??  :smilie10:

Невже медвед got redpilled і перейшов на світлу сторону добра??

Нагадую, комуняцька потвора по вуха в крові українців Татусь - один із 5 чи 6 осіб who are not welcome on this forum  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

 :facepalm:  :facepalm1:  :weep:



Рви та шматуй цього старого комі, медведка :hot:. You have my full endorsement and whole-hearted support! :laugh:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Лол! Одноглазий Лампоглаз постійно нагадує про себе :facepalm:.

Іди злийся в екстазі з кацапом 2П під ніком Мерзаветс на цужику - бо навіть італійські круглопопі повії можуть бути для тебе лише фантазією  :bluet:.

До речі, дякуємо мєрзавцу 2П за постійні візуальні нагадування про красу та привабливість Авіатора :smiley24: . Аж замилувалася 1&
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Лютий 27, 2024, 17:23На Єрмачці - натуральна цензура.

Та нема укріплень, але про це говорити не можна.

Не дивіться уверх!

Не буде ніякого вторгнення.

Будемо їсти шашлики у травні.

Ракети скоро закінчаться.

Будемо пити каву у Ялті.

Вбито всього 31 тисяча військових.

Так переможете! :Prapor2:

Вони вже навіть і не ховаються і віщають прямим текстом:



По-перше, define "перемога". Такої офіційної дефініції український уряд не має, як ми вже це обговорювали.

По-друге, прикривати брехню (див. вище) та відверту зраду державних інтересів цензурою не вийде.

Вони думають, що зможуть закрити людям роти, поки вони брешуть, що "лендліз невигідний", набиваючи дивани мільйонами доларів?

Віддаючи злочинні накази та посилаючи на кулі беззбройну піхоту, поки їх розбещені скво купують сумочки за тисячі американських доларів і похваляються цим в інтернеті?

Закручуючи гайки і виставляючи одні закони для простих людей, а для себе, зажертої на чужій крові "іліти" - інші?

Ну-ну.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я вже було зраділа, що унилий дідок забув про моє існування, аж но (С). :Sho_za:



Дідок чудово в курсі, що моя англійська is superior to his, але всьо пижится чєво-то (С) :bluet:

Тут йому дали правильну характеристику:



Тільки в унилої кацапури все нєкрасіве - і тіло, і фейс, і душа  :bluet:  :bluet:  :bluet:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це реально жерсть  :smilie10:. Це притомний юзер і я його поважаю.

Але як можна "поручитись" за "волонтера", яка два роки вперто відмовляється зареєструватися і працює, порушуючи українське законодавство??



Я навіть не кажу про її особисті якості - про її хамство, булінг, наклепи, невдячність?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1189
На Єрмачці випустили Берлагу Але :smilie10: і це просто шокує, наскільки швидко він заклав (це евфемізм) той віртуальний простір квадратно-гніздовим методом :bluet:.

Я спеціально сіла і підрахувала: з моменту виходу бану він створив 78 повідомлень. З них 48 (!) містять як мінімум одну образу  :smilie10:.

Я давно почала підозрювати, що він не той, за кого себе видає. Ну який успішний юрист має стільки часу на таку кількість трешу, причому генеруючи лайно до 3 годин ночі?

І він ще недавно розпинався, як в один вечір потратив 100 баксів тільки на бухло, а тут:



Ну я розумію, що посудомийка - недешева річ, але багатію ремонтувати кавоварку?  :Sho_za:

Ще й САМ це ремонтував, на майстра коштів не знайшлося? :smilie10:

Думаю, черговий Мюнхаузен типу Вовчика, буває :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Оооо! скільки всього смачненького єрмачківці за ніч напостили  1&.

Зараз будемо коментувати  :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Aaaa! Ору, як кажуть кацапи  :lol:  :lol:  :lol:.

Обісц**ний "передумав"  :lol:  :lol:  :lol: . Не переживай, тобі там не довго скакати - думаю, за "зраду" бан впарять дуже швидко, скарги уже пішли.



Ржу, сльози в очах  :lol:  :lol:  :lol:. "Двіжок" безплатний, домен та хостинг коштує копійки. Ну для тебе то великі гроші, а для умовних ковбасників - ціна одного походу в ресторан :facepalm:.



Але справа не у створенні ще одного форуму чи ще десятка форуму. Справа у таких, як ти.

Такому, як ти, ніде не прижитися. Такий, як ти, буде гнаний повсюди, а якщо не гнаний (тут він не забанений і може в будь-яку хвилину зайти і дописати), то сам власними руками насвинячив де міг, бо невдячна, по-кацапськи непорядна скотина, яка відповідає лайном на добро. Гео підсумував від щирого серця:



Мудведило нагадує мені галамагу, якого забанили практично на всіх форумах, де він тільки не був. І навіть на помийці форуму Z - останньому місці, де він дописував, як мені відомо, його погнали с**ними ганчірками  :smilie10:. Хоча він тут давно розбанений і може писати, якщо хоче. Але практично на всіх форумах він повторив один і той же патерн - немотивоване додовбування до position of authority, що і було причиною його virtual demise.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1192
F**ck, там ще дурррища шуша відмітилась :facepalm:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139909.msg27815466#msg27815466

ЦитатаВело, а нащо ти зараз рекламуєш

Для всіх, кому цікаво: я не просила Вело давати посилання і навіть була здивована побачити це. Але дякуємо йому - можливо, це допоможе більшій кількості свободолюбивих юзерів взнати про наш форум.

Цитатацей геть авторитарний бложик

В чому виражається "авторитарність"?

Що, на відміну від Єрмачки, у нас нема жодного забаненого, тим більше за політичні переконання?

Що, на відміну від Єрмачки, ми не дозволяємо глум, наругу і образи воїнів ЗСУ? Ти, мерзота, хоч слово сказала в захист героя України і батька героя України Гео навіть в тому ж треді, коли знахабніла від безкарності юрба топчеться по його подвигу і по могилі його сина??  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:

Що, на відміну від Єрмачки, ми не толеруємо булінг і переслідування користувачів? У нас ні на кого не опубліковано жодної фотожаби і не відкрито жодної іменної теми з метою знущань і харасменту. А ви і ТИ особисто любите це лайно, жити без нього не можете! Особливо під час війни, погань така  :smilie9:. На вас падають бомби, то це індульгенція булити у тому числі донорів ЗСУ, так, мерзота?

Що,  на відміну від Єрмачки, у нас не дозволяється робота на ворога і антиукраїнська брехня типу "лендліз невигідний" і "Ф-16 не потрібні"?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитатана якому дописує тільки сама хозяйка та два її васала?

Головне, що ти тут ніколи не будеш дописувати. Тому що you are not welcome here як брехлива, безсоромна, маніпулятивна укрохейтерша, про що в черговий раз доводить цей твій бридкий допис.

ЦитатаВона й тобі заплатила гроші за рекламу?

Я нікому не платила гроші ні за що. Всі призи, які виграли юзери тут, пішли в 90 відсотків на потреби ЗСУ. Мова йде про тисячі доларів. Нехай ці гроші застрягнуть в горлянці тобі і кожному, хто продовжує про це брехати.

Цитатати по "вєлєнію" серця рекламуєш саме на ФУПі те зміїне кубло

Вело дав посилання, тому що сподівався, що ненависні єрмачківцям порохоботи побіжать сюди. Насправді цей форум не є порохоботським від слова взагалі, а самі порохоботи не бажають дописувати навіть на своєму mothership СУПі і їх постійно тягне на Єрмачку.

Тому що там більша аудиторія, а ботам типу Тидищ чи ЮАР потрібно, щоб їх копіпаст та фотожаби бачило чим більше людей.

Взагалі порохоботи жалюгідні у своїх потугах. Шилити за батька ухилянта - це повний кріндж :Sho_za: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1194
Цитатаде постійно називають ФУП помийкою

Тому що це правда. І я не одна в оцінках, що це антиукраїнський ресурс. Шуша захищає Єрмачку - значить, антиукраїнка за умовчанням.

Цитатаде ненавидять та хейтерять Зеленського

Так вся Україна цим займається. Твітер, Фейсбук, Інстаграм і купа інших форумів теж хейтять Зеленського.

Щодо нашого ресурсу, у нас тільки і виключно конструктивна критика зеленої влади. Ми оперуємо тільки і виключно фактами, хоча і залишаємо за собою право на емоційну оцінку цих фактів. Це не суперечить правилам форуму. Неконструктивна критика української влади тут заборонена.

Цитатаобожнюють Трампа

Це позиція окремих дописувачів, які мають всі підстави стверджувати, що не було кращого президента для України, ніж Трамп.

Всі, хто закриває очі на злочини Демократичної партії США проти України та українського народу, починаючи з Голодомору і закінчуючи роззброєнням України, підсиленням Росії, здачею Криму, війною на Донбасі і повномасштабним вторгненням та стратегічним затягуванням поставок зброї ЗСУ є дефакто ворогами України. Незнання ними історії та інтелектуальна нездатність обробити факти не знімають з них за це відповідальності.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1195
Цитатазневажають євреїв та полюбляють хамас?

Шуша буде горіти в пеклі за фарисейство. Таких, як шуша, Христос піддупниками погнав із Храму. Добрий він був, треба було їх зразу притоптати.

Шуша, а ти в курсі, що в Ізраїлі самі ж ізраїльтяни протестують проти злочинного уряду геноцидника Нетаньяху??

А ти в курсі, що євреї всього світу підтримують Палестину і право палестинського народу на свою землю?

А ти в курсі, що Байден програє вибори у тому числі через фінансування геноциду палестинців?

А ти знаєш, що з 1200 "жертв Хамасу" переважна кількість вбиті ЦАХАЛ - спалені вертушками, розстріляні танками у своїх будинках і так далі?

Що ця вся операція - так званий false flag?

І тільки остання прокацапська с**ка, ница антиукраїнська наволоч буде підтримувати геноцидну війну. Навіть якщо вам начхати на 30 тисяч вбитого ні за що мирняка, половина з яких діти, то подумайте своїми куцими мізками, що це через вас Україна критично не отримує зброї, БО ВОНА ЙДЕ ІЗРАЇЛЮ :smilie9:. І ці поставки закінчилися акурат після початку війни в Газі!

Але шушу хлібом не годуй, а дай потанцювати на дитячих могилах!

Укросці пофіг на вбитих українських воїнів, яким було нічим захистити себе, бо Байден віддав призначену для України зброю Ізраїлю - і для цього йому не потрібно було ніяке затвердження Конгресом!  :smilie9:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1196
Цитатаще там кожен день ретельно  копіпастять та подовгу обсмокчують кожну цитату з ФУПу.

Давай цитату, що це дійсно відбувається. Але в тебе її нема, тупа с**ка.

І не "обсмокчують", а "обсмоктують", бридка кацапура. Не гвалтуй українську мову своїм брудним неосвіченим язиком, укроска у дешевій вишиванці з прихованим кокошником на момент, коли "ваші" прийдуть  :smilie9:.

ЦитатаА скажи, ти ж теж вже присягнув там на вірність хозяйці та полюбляєш все, що полюбляє Інанна, і ненавидиш все, що вона ненавидить - бо інакші люди там не затримуються? 

Лучше мєньше, да лучше. Лайно тут дійсно довго не затримується - рано чи пізно слідує назад, на свою потворну mothership Єрмачку :smilie9:.




Закон притягування лайна в природі :smiley24: . Тому сидіть там і не відсвічуйте, відсоси єрмачківські :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1197
О, як це я забула :facepalm:

Цитатаобожнюють Трампа

С**ка невдячна, а тобі 20К на ЗСУ тільки за минулий рік від трампістки не пече?

Мільярди доларів у грошах та зброї, половина яких від трампістів, тобі, потворо, не печуть??

Не подобається - ПОВЕРТАЙ НАЗАД ці мільярди, знайди свої, живи за власний рахунок, а не за трампістський!

І не лізь, нечисть, у справи інших країн і у їх виборчий процес, ти, якою керує зелена шмаркля, яку вже давно зневажає весь цивілізований світ - і тебе теж заодно, бо ти ЦЕ дозволила  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1198
Бугага! "Психічно здоровий" в свої майже 60 до цього часу не вкурив, що той, хто платить, той і замовляє музику.

У ніщіх слуг нєт, як кажуть твоєю рідною мовою, кацапе. Де б ти не був і на який ресурс би не пішов, у тебе всі "є**нуті", але спільний знаменник - це ТИ.



І ти  нічого особливого собою не представляєш, щоб хтось створював форум особисто під твої хатєлки.

Вигрібай! а ще краще взагалі фігуй до синачкі в Мааскву. В тебе з українцями, крім паспорта, нічого спільного немає  :bluet:.

ПС. І він просто зараз все це читає. Тягне на "бложик є**нутої" магнітом чомусь!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

На Єрмачці "пуйло" - це тепер образа.

Ну так, на Єрмачці НЕ МОЖНА ображати В.В.Путіна, адже це "ваш президент", як весело співав ваш президент Зеленський.

В цій темі було ось так спочатку, зараз вручну поміняли.

gui планує розконсервувати ще один конфлікт, щоб відволікти світ від України

Жеріть, єрмачківці, не вдавіться! :hot:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.