Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Так, всі почитайте уважно, як дякують вдячні українці донаторам ЗСУ! Погрожуючи їх вбити.

Повторю ще раз для ШЛ - який, звісно ж, так "гидує" і "я його переслідую", що вже знову сидить тут :facepalm1: .

По літерах:

Не звертайся до мене більше.

Забудь мій нік і моє ім"я.

Забудь дорогу на наш форум.

Зламай свій "скрипт".

Pennywise, знайди собі іншу іграшку, I don't want to engage you any longer.

Ми - не РАЗОМ проти пуйла.

Ми з тобою - НЕ однієї крові, ти і я.

Ось твоє плем"я.

Ось твоя зграя.

Ти тут, а я там (С)
.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я відповідаю за кожне слово, сказане тут.

В мене на кожну свою претензію є відповідна цитата. Тобто я маю задокументовані підстави на свою думку.

Коли ви коментуєте пости у твітері чи Фейсбук чи телеграм, для мене Єрмачка чи будь-який інший ресурс - те ж саме.

ШЛ має тут чотири акаунти, хай пред"явить мені конкретно по постах, написаних тут.

А з Єрмачки я давно самовипилялась. І я ніколи не дозволяла собі опускатися до того, до чого опустилися ці покидьки.

Але доповіді так, понатискала. Сподіваюсь, відповідні особи понесуть відповідальність за це безчинство.

ПС. Мій пост про дмхз був зроблений вже дуже давно. Але чомусь тоді він не пік ШЛ, а запік тільки зараз.

Тут, як завжди - другоє. Синє від синяків его, постійне бажання валідації і те, над чим ми ржемо з чоловіком  :facepalm:.

ШЛ, читай вище.

I won't engage with you anymore.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Лютий 10, 2024, 21:04I won't engage with you anymore.

Треба роздрукувати цю мантру і повісити собі над компом. Я маю тенденцію забувати, що воно таке, і потім знову починаю наділяти його людськими рисами :smilie2:.

My bad, наївна Венсді, як казала Кадра.

Думаю, на все, що хотіла, відповіла і всі питання прояснила.

Решта і істот, і їх лайна в тій темі не потребують acknowledgement.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1063
ЦитатаПост ти написала давно, але я підняв тему цю зараз, бо був у бані - місяць. І саме в цей час ти його написала. Тому я аж ніяк не міг підняти цю тему раніше. По факту сьогодні перша субота після бані і є час і натхнення.

Та ти сьо? Та ти тисячу раз міг пред"явити претензії і по імейлу, і під ніком Серджіо, чи попросити пароль на решту трьох твоїх ніків.

Але насправді тобі було глибоко начхати і на дмхз і тоді, і зараз, і взагалі. Чи ти думаєш, що я не знаю, що тобі так само глибоко начхати на колготочну? вона для тебе є тим, чим у мене є для тебе авіатор (тільки я нею не тригеруюся, а просто keep her accountable. Мій чоловік мене цим навіть іноді підколює  :gigi:).

Ні, тут другоє і всі це знають і бачать.

А в самому пості, може, і не в найкультурнішій формі, але правда. Я не буду спокійно дивитися, як ці люди, які роками розвалювали Україну і довели її до ручки, тепер звинувачують у цьому емігрантів і при цьому ще й вимагають, щоб вони їхали за них воювати і давали мільярди бабла.

І це в неї не один пост, а СИСТЕМНА, ЦІЛЕСПРЯМОВАНА РОБОТА РОКАМИ.

До речі, на нашому форумі вона була б за такі пости забанена (як Медведило у свій час). Бо вони є за суттю антиукраїнськими.

Виправдовуєш таке? Значить, сам такий.

ЦитатаНе скавчи.

Я гідно, достойно і у цивілізованій формі захищаю себе.

Скавчите ви, підла шакаляча зграя, яка бреше (навіть про мої донати - а ви питаєте, чому я все документую? Та тому що знаю, з ким маю справу :smilie9:), інсинує, лізе в родини, вчергове не погнушались потоптатися по могилі моєї дитини і погрожувати іншій, погрожувати мені вбивством :smilie9:.

Одна участь у цій темі - це великий зашквар, не кажучи про почати таку тему і розвивати її таким чином.

Тому і кажу - не лізь до мене, ШЛ. Тусуйся з такими ж, як ти - дмхз, тидищами, колготочними, каровами, миирославами, шушами і так далі. То твій рівень, то твоя стихія, то твоя зграя.

І просто забудь про моє існування.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А хто не в курсі, що насправді відбулося, то це спита карла та ШЛ домовились в приваті замутити "футбол головами". Як це вони вже робили раніше із типу "списком ухилянтів", які я склала.

Теж у суботу, коли я спала, і теж по-шакалячому. Замутили тоді булінг сторінок на 40.

Let them eat cake (C).

Аннушка вже розлила ... і далі по тексту.



А про мене говорять мої справи і сума моїх донатів  :smiley14:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1065
Aaa! Як кажуть кацапи, ору!! :lol:  :lol:  :lol:

Шах і мат! Браво, Татусь!

Якщо є в цьому всьому якийсь повчальний експірієнс, то це не робіть, як Інанна, і не зв"язуйтесь з цими людьми. Не повторюйте мого гіркого досвіду. Я дуже, дуже про це шкодую, хоча мене декілька людей про це попереджали  :smilie2:.



До речі, те бидло продовжує брехати.

Мій нік не був забанений, він був відданий іншій людині. На той момент в мене не було доступу до форуму, що не заважало цим всім мерзенним типам і "поважним жінкам" зграєю місяцями поливати мене лайном, лізти в мою родину, писати наклепи і так далі. Все це є на форумі і всі це знають.

Донатити я перестала після того, як юзери Джинкс, Вера, 2П і раніше натіві вказали у грубій формі, що мої копійки не потрібні, і щоб я донувала там, де мене не знають. Що я і зробила  and could not be happier.

Все це в найменших деталях задокументовано в цій темі - я спеціально винесла її у паблік, щоб всі могли ознайомитись.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1066
Я вже робила цей коментар по інших питаннях, але взагалі вся ця вакханалія та пошук ворогів та груш для биття - симптом глибокої кризи українського суспільства, якщо не його агонії. Емігранти - target,  що використовується найчастіше, як це робить та ж дмхз. Я навіть не думаю, що треба пояснювати, чому.

Якщо так подумати, то вони намагалися замутити віртуальний варіант Космачів. Під надуманим приводом оскаженілий натовп намагався влаштувати розправу - ці мразі навіть до моєї дитини свої пазурі простягли  :smilie9:.

Озвірівши у своїй ненависті, втративши людську подобу, бризкаючи слиною, брешучи, зводячи наклепи ... Мде ...

І це не тільки по відношенню до мене. По відношенню до Сергія, Кадра, антика, зараз ось Олександра догризають. А коли щось не так, миттєво кидаються і так само оскаженіло жеруть один одного :smilie10:.

Частково організатори (в даному випадку це 2П та ШЛ) мають особисту адженду. Але я також бачу, що це робиться системно і часто.

Думаю, щоб відвернути увагу людей від реальних проблем на полі бою та в країні.

Ну що ж ... good luck!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Які там нафіг пристрасті? Приходьте і читайте правду тут.

Білоколготочна потвора роками писала про мене наклепи, обзивала мою зовнішність, лізла до мого чоловіка. Разом з ШЛ. Коли ШЛ сказав, що те, що було, то загуло і ми всі разом проти пуйла, я, як і всі нормальні люди, повірила йому на слово.

А коли він сказав, що поважає цю с**ку, то звісно, що мої цінності увійшли у конфлікт з його.

Ніхто не ставив йому умов щось там робити чи когось вибирати. Я просто сказала йому, що якщо він її поважає, знаючи, що вона витворяла по відношенню до мене, значить, нам не по дорозі.

Він був цим шокований, навіть намагався газлайтити, щось мене переконувати, щоб я писала йому в приват, але я сказала, що мені це не потрібно. Він ще трохи посмикався, а коли Хорват сказав, що знав, що ШЛ вибере сторону лайна, образився, викинув пароль і звалив.

Після того він і влаштував той перформанс з посиланням мені бабла на посилку чотири рази назад, а потім приєднався до покидьків і разом з ними зайнявся булінгом на помийці форуму Z.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Починайте читати звідси - у нас всі ходи записані  :smiley14:.



Він роками разом з колготочною в брутальній та вульгарній формі займався обливанням лайном моєї зовнішності, моєї сексуальності, мого здоров"я, моєї родини, КОЛИ МЕНЕ ТАМ НЕ БУЛО. Але ето - другоє!

На що я йому сказала, що просто не хочу більше мати справ. Щодо колготочної там нема жодної умови:




Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Після цього воно намагалося зберегти статус кво, почало викручуватися та газлайтити:



Йшло, приходило, відмазувалося. Гидко це було спостерігати.

А коли Хорват написав неприємну правду (внизу), тригернувся і викинув нік.



А потім демонстративно повертав мені тих пару баксів 4(!) рази :smiley23: . А коли я знайшла спосіб передати їх через Сергія, влаштував ще й йому перформанс на Єрмачці.

Всю цю сагу в деталях зареєстровані юзери форуму можуть перечитати, починаючи звідси.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1070
ЦитатаДе тут брехня?

Мерзенна клаповуха шавка знову скавчить та газлайтить :smilie9:. Ні честі, ні совісті, ні accountability :Sho_za:.

Та в кожному пості! Пігулки, повернення донатів, кацапська пропаганда, другий нік, подвійні ніки, що мене там забанили, що моя дитина померла за мої гріхи, що мені абсолютно не пофіг на ницу нікому не потрібну тєрпілу, яку насправді ніхто не хоче, що я хочу ХХХ ШЛ (хоча я навіть свій телефон відмовилась йому дати), що я не доначу, щоб покарати 54-у ... Ооо, the list goes on and on!

Але я знаю, що ви тільки на одних "пігулках" собі добряче наговорили ... і будете відповідати так чи інакше. Так ставалось з кожним, хто несправедливо ображав мене в моєму житті. І мені навіть не треба було нічого для того робити - все вирішилось саме по собі :icon_cool:.

То не питайте, по кому дзвонить дзвін.

Коли він нарешті задзвонить :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ТАК, КУЇВ!

Тим більше що практично всі альянсники, за декількома винятками - ізичні манкурти з Куєва, які розмовляють в побуті російською, не практикують українських традицій, не знають української культури і таким чином є українцями лише номінально, за паспортом.

Не дивно, що вони так агресують по відношенню до ЕТНІЧНИХ українців.

Хоча, звісно, людська порядність вимірюється не цим. Але просто так співпало.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Карочє, реальна мєрзость проявила себе сьогодні на повну котушку :smiley24:.

Good to know!

А вони такі - ой, а чому ти сюди не прийдеш не поговориш з нами? Не альфа, бла-де-бла-бла?

Ніби ви не знаєте, що альфа-вовчиця гниллю не живиться і опаришами не цікавиться :bluet:.

Щоб я напряму спілкувалася з копитним, ВІЗО чи 2П? чи з рештою отої гопоти?

Я ж себе не на помийці знайшла (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1073
Хто-небудь передайте ВІЗОТМ, що її омріяний авіатор на цужику їй фак показав :smiley14:.

Хник-хник, ouch!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Читаю і роблю апдейти у проміжках між збиранням підставочки з Амазону.



Так, той пін2 - мавповидного вигляду підстаркуватий лузер (фото бачила). Ще й тупий як пробка :facepalm:.



Напевно, "спілкується через мережу" типу як тут?



Фу, яка мєрзостьТМ! :bluet:

І так, він смакував тим, що відбувалося на помийці. Вони всі смакували. Інакше б їх там не було.



Правда, добре отримали в канал, but we digress.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сергій, дякую за підтримку, як завжди! Мені аж незручно, що ти мусив to acknowledge ту смердючу вигрібну яму :(.

Сподіваюсь, що модери прореагують - впевнена, там багато ще натисли кнопки, бо ж таке лайно розвести - то ще треба постаратися!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1076
О, так тут додатковий контекст відкрився.

Я коли відповідала, то автоматом думала, що то була цитата із переніального емігохейту, який генерував заздрісливий мозок цієї тупої курки.

А це ж з теми, де ця с**чка і її кодло злобно булили Сергія  :smilie9:. Тепер я згадала ...

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138398.msg27732404#msg27732404

ЦитатаRe: Что делать с Нумерным  :-)o
дмхз
19 січня 2024 17:06:11
IP/Host: ---.229.224.159.triolan.net
Сидять там по мирних европах і вчать нас, як треба поводитись. Мєрзость.

І це після того, коли він вчергове зібрав 2.5 тисячі євро на ЗСУ :smilie9:

Ця *** навіть темку іменну булінгуючу спеціальну відкрила, де поливала його лайном  :smilie9:.


ПС. До речі, а де це чмо побачило сексуальне насильство?

ЦитатаІстота цілком нормально сприймає сексуальне насильство кацапів до українських жінок.

Де воно там побачило українську жінку? Це раз.

По друге, там же було чітко написано, що їй світить лише миття унітазів. Сумніваюсь, що ШЛ поклав би своїх 0.99 у отвір у голові "Новодворської", а кацапи тим більше себе не на помийці знайшли :bluet:.

А якби і знайшовся такий, то чому зразу насильство? Он ШЛ смокче у кацапа з великим задоволенням і регулярно. Тому і відомий на Єрмачці як "кацапський від***ос"  :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1077
Ок, переконали!  :smiley24:

З сьогоднішнього дня буду називати їх кодло тим, чим ця entitled *** обізвала хорошу, порядну, щиру і добру людину, яка зробила стільки добра і допомогла стільком :smilie9:.

Це як присвоювати імена роботам з конвеєра - щось там ніби рухається і гвандить, але не людина :smilie10:.

Серія "Мєрзость" - саме так, кацапською :recourse:.

Адже ця гусская ненавидить етнічних українців типу мене, Сергія і Хорвата (о, в неї по Хорвату повний винос мозку - don't even get me started on that shit :lol:), і всіх етнічних українців діаспори - тому і вирвалось з глибини чорної душі саме це слово :smilie9:.

2П в серії має почесний перший номер як поводир того кодла - він буде М-1 (як почесний титул). В побуті буде продовжувати відкликатися на Плєшиве Пуйло (2П) - йому це поганяло пасує :smiley24:.

"Новодворськая" як автор мема буде М-2 (почесний титул). В побуті мені особисто найбільше подобається "димихизи" :laugh: .

ШЛ буде М-3 як відкривач теми. І це буде його нова робоча клікуха на випадок if I ever have to refer to him again.

Тим більше що слово "мєрзость" набагато краще відображає його суть, ніж "шматок лайна" чи "лайнобактерія".

Тому що шматок лайна - воно хоч і не зовсім приємне, але натуральне, частина lifecycle, так сказать. Какашки мого кота взагалі are perfectly formed і майже не пахнуть :love:.

А для того, що я побачила в ШЛ сьогодні, "ШЛ" is too nice of a name :smilie2:.

Мєрзость-3 (3-й після Епіцентра кацапів) краще відображає його натуру :smiley24: .

М-3 звучить коротко, стільно, молодьожно, don't you think??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1078
А так-то ці М-3 та їхнє кодло будуть ігноровані. Це найбільше і найважче покарання для них, і вони це знають  :pooh_lol:.

Але якщо вони продовжуватимуть булінг українських патріотів, воїнів ЗСУ та благочинників ЗСУ, то будуть куштувати мого батога під хвіст, носака моїх стілето в заточку та мої гострі зубки під сонну артерію регулярно :smiley14:.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1079
Бачу, М-3 не встиг продерти очі і що він зробив?

ПРИПЛАЗУВАВ сюди.

У мене навіть нема слів описати, що я про нього думаю. Сам той факт, що я бачу його айпішку в моїх логах, makes my blood boil.

Я тобі скільки раз казала більше сюди не приходити? Вали до своїх бридких кацапських подружок і дружків. Тобі тут нічого робити з нормальними людьми. Не забруднюй мій електронний простір своєю присутністю, від тебе тхне М-Є-Р-З-О-С-Т-Ь-Ю просто через монітор :smilie9:.

Штирить коров"ячим лайном і нечистотами.

Смердить протухлим протеїном на твоїй морді.

Дафай-дафай звідси і щоб я тебе тут ніколи не бачила!

Не заставляй мене сказати тобі щось навіть гірше, бо я це відчуваю і з усіх сил намагаюсь стримати себе.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.