Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 09, 2024, 07:37О, підраховування чужих призів було його core pet peeve - пекло це йому та 2П неймовірно ще на помийці :Sho_za:.

Але хто їм не давав "заробити" більше? І я прямим текстом на повному серйозі їм казала - більше таких легких грошей на ЗСУ ви не піднімете ніде.

А так, я думаю, його поре, тому що я вас поважаю, а цього недозрілого морально брехуна і його ницу компашку (тусується з каровами та мирославами, фу  :bluet:) - not really.
Бракує йому поваги твоєї?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 09, 2024, 07:47Бракує йому поваги твоєї?

Не знаю, але це може бути одна із причин, чому він скаче до вас. Адже за фактом, об"єктивно, до вас докопатися ні в чому.

Добре, що він хоч нарешті затих по питаннях авіатора - це було щось з чимось :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Якого милого пара-трійка коцапів асоціює себе з цілою Єрмачкою?



А куяни в цілому по палаті взагалі не українці - а я особисто їх вважаю кацапами, манкуртами, пристосуванцями, ждунами та прихованими колаборантами.

Так і називають один одного - "таваріщь" :smilie9:.



Keeping fingers crossed (C).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну це ж ви без ножа живцем ріжете ...



Найсмішніше, що Єрмачку читає багато ухилянтів в тій же Польщі, Канаді і думає - ах ти ж СУКА! Ну я тобі ...

А дехто і не тільки думає.

Just sayin' is all.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

2П погнав свою "армію" на барикади :facepalm:.

Спочатку вірного лейтенанта ШЛ.

Потім каров з ВІЗО :bluet:.

Потім кінченого алєкса_куєва.

А зараз беззубого, законтаченого об"їдками з "барського" стола тороса, який настільки в зюзю, що навіть зацитувати нездатний  :lol:  :lol:  :lol:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1025
Цитата: Wednesday від Лютий 08, 2024, 21:37То фоточка камінчега з тв з Гарі Потером не твоя була чи що? Це не з готелю.

Якщо у кого ще залишились сумніви, що Сєрджіо - то не ШЛ, просто констатую факт.

Ота фоточка, яку псевдоСєрджіо запостив у темі про серіали (яку я зберегла про всяк випадок) зроблена з тої ж моделі телефона, що і у ШЛ :facepalm:. Це ж треба, яке співпадіння  :lol:  :lol:  :lol:.

І я, здається, знаю, звідки взялося поганяло "Сєрджіо". Думаю, тому що ШЛ любить їсти піцу :smilie1:.

ПС. I have mixed emotions з приводу всього цього сєрджієвського камінг-ауту. З одного боку, це фейспам у багатьох відношеннях, особливо в контексті "гидування", брехні та газлайтингу і що маємо справу з 40-річним чуваком, батьком, професіоналом і т.п :facepalm1: .

А з іншого боку, це ржачно і навіть в певних відношеннях rather cute :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139530.msg27785159#msg27785159

ЦитатаКожен пост - смоктати, дрочити, страпон

Тобто коли ШЛ закликав Хорвата мастурбувати на його фото (цитата вище), а Сергію казав ванкувати та потім помити руки (цитата теж є), то було не збочення?

От нащо транслювати на увесь світ, що в тебе з цим проблеми?

В нього оральний секс - це "збочення" :facepalm1:

ПС. Так, те, чим ви займаєтесь - саме так, від вуха до вуха.

А що, ти сприймаєш це буквально? :smilie10: Як казав твій же дружок про "вирвану матку", це - метафора (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ШЛ, знаєш, що таке "є**нутий"?

Три роки циклитися на віртуальних, я підкреслюю, ВІРТУАЛЬНИХ образах, і витратити купу часу, щоб діставати їх на усіх можливих ресурсах і навіть намагатися лізти в їх реал та родини.

Особливо розповідаючи, як він ними "гидує", а на другий день прибігти і зареєструвати ЧЕТВЕРТИЙ акаунт.

А твої фрустрації та фантазії я не рекомендую транслювати на публіку, а вже давно рекомендую обговорити з тренованим професіоналом.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Лютий 09, 2024, 22:57https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139530.msg27785159#msg27785159

Тобто коли ШЛ закликав Хорвата мастурбувати на його фото (цитата вище), а Сергію казав ванкувати та потім помити руки (цитата теж є), то було не збочення?

Ви в реальному житті знаєте іншого чоловіка, який вимагає у іншого чоловіка, щоб він мастурбував на його фото? Я - ні.



І тут вимагає помастурбувати на нього, тільки вже від іншого чоловіка  :smilie10:.



І всюди бачить не голови людей, а голови члена :smilie2:.



Є**нутий збоченець?

Чи щось інше? :smilie10:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитатав темі можна побачити бегемота. Сидить з відерцем з KFC і навалює   

А ШЛ можна побачити просто зараз в моїх логах :smiley14:.

Я не їм КФС, а зараз в процесі голодування. А ти, видно, недоїв чи переїв, бо злий як кобра  :facepalm1:.

Нема в мене ніяких фото хати чи ще якоїсь чухні. А фотка каміна - може, це було з якого бед-енд-брекфест, я просто припустила, що це з твоєї хати, оскільки ти її шарив.

І невже ти до цього часу намагаєшся ламати комедію по Сєрджіо? Та без фоток видно суто по твоїх текстах, що це ти, так само, як по твоїх закидонах.

Я не приймаю ніяких пігулок і ти це чудово знаєш. А що так істериш, значить, десь мій батіг добряче піддав тобі під хвіст :laugh:.

Але ж тобі до цього не звикати, то чого скавчиш як низькорангова сучечка??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хто хотів, той давно виїхав з окупації - навіть ризикуючи життям. Тим більше що донька Тороса виїхала без проблем.

Але мова не про це, а про дегенерата-алкаша тороса, якому більше нічим зайнятися, як брати участь у булінгу і образах донора ЗСУ.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаСвиня (болотна) сидить у цій темі без логіну. А він - півень.

Так чому ти вимагаєш у інших чоловіків, щоб вони на тебе мастурбували, га, ШЛ?

Ти гей? Бісексуал?

Not that there is anything wrong with that! (C)

Я тобі гарантую, що наше відношення до тебе від цього не зміниться  :lol:  :lol:  :lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сергій - відома і поважна людина, щедрий донор ЗСУ, який відомий тим, що допоміг багатьом і задонував тисячі євро, щоб підтримати захисників України.

Торос - спита беззуба жалюгідна істота, яка відома тим, що доїдала чужі шашлики і у знак подяки за це ницо шилила обливанням нормальних людей лайном на кацапських побігушках :smilie9:.



І всі це знають, як би те лайно та бомжатник не пижилися.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Там хтось щось писав про "є**тість" :facepalm:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139530.msg27785219#msg27785219

ЦитатаМожу запросити незалежного юзера на інспекцію моєї хати глянути на каміни (в мене їх дофіга і усі тимчасово я зашив деревом).

Він реально зібрався запрошувати когось у свій дім для інспекції, щоб довести набору електронів (С), які в нього каміни?  Who cares??

І нащо зашивати? Просто не можуть стояти і не використовуватись?

ЦитатаІ тєлік у мене 50"

Чувак любить помірятися дюймами :facepalm1:? Напрошується логічне питання :weep:  :weep:  :weep: .

Але я не дмхз і не колготочна - я його задавати не буду  :lol:  :lol:  :lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

О Боже, ще один "альянсник" :facepalm:

Нагадайте-но мені той чатботик СБУ ...

 :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1035
Сказав би вже хтось тому алкашу, щоб ніж на п"яну голову бажати смерті іншим, затнув би вже пащеку і переживав би краще за долю своєї доньки, яка так само десь там по умовних німеччинах.



ЦитатаБережись дитини в яскравому одязі, яка буде з права бігти.
стосується і тебе, чмо спите.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Іди вже спати, ШЛ. Твоя родина потребує тебе в хорошій формі та здоровим. А сон - це здоров"я :smiley24:.

І ні, я насправді не думаю, що ти гей чи бісексуал.

Але треба трохи думати, що пишеш і застосовувати стандарти, які застосовуєш до інших, до себе теж.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1037
Чудовий суботній ранок у моєму місті. Ніжачись в ліжечку, простягаю руку за планшетом перечитати останні новини.

Заходжу на Єрмачку, а там  :facepalm1:.

А що там? Та нічого нового. Просто малюк ШЛ вчергове розчісує гондурас свою давню незаживаючу рану на публіку :facepalm:.

Якщо circa early 2021 мене б це засмутило чи шокувало, то зараз реакція - what else is new? Звісно, неприємно, що він замутив це в типовій для себе шакалячій манері, коли я сплю, ще і безсоромно брехав та перекручував факти.

Але треба розглядати все це, як написав Сергій, в ширшому контексті.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1038
І що ж то за контекст, спитаєте ви?

По-перше, things are not what they seem. ШЛ думає про мене трохи по-іншому, ніж він про мене пише.

По-друге, let's give him some slack. Я могла б багато чого написати про його ситуацію, але нащо? Чувак is in the throes of a middle-life crisis, який в кожного проявляється по-різному. Хто купує дороге авто, хто заводить коханку, а хто вже третій рік штириться на віртуальній, я підкреслюю - ВІРТУАЛЬНІЙ драмі.

По-третє, сама суть нібито формальних претензій перекручена. Я поясню, чому.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Коментарі мої будуть лише тут, бо я не збираюся принижувати себе прямою дискусією з цими особами на Єрмачці. Ввважаю, що 1) відкриття таких тем  у той час, як кращі буквально кожну хвилину віддають свої життя під Авдіївкою і 2) участь в таких темах - недостойні. Тому зайду і зроблю на це доповідь.

Але на обвинувачення відповім, щоб захистити себе.

І я знаю, ви це прочитаєте (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.