Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#1000
Щодо накиду 2П in question, він цим показав ще раз, наскільки він тупий:

1) Накинувши на деяких членів та членкинь Альянсу, що евакуювали своїх "синачек".

2) Накинувши на всіх емігрантів (оскільки він згадав Ізю і Сергія, в яких давно статус постійного жителя інших країн). Якщо український уряд розширить це до емігрантів, то 2П накинув практично на весь Альянс і самого себе implicitly.

3) Обмежуючи аналіз лише одним варіантом розвитку подій. А є і маса інших. Наприклад, прихід до влади умовних "революційних матросів", яким легально (і нелегально) набагато простіше відібрати майно у внутрішніх ухилянтів, аніж у тих, що виїхали.

4) Обмежуючи аналіз assumptions, що українська нерухомість чи інше майно ухилянтів комусь потрібні. В кращому випадку, якби війна закінчилась завтра (а вона не закінчиться завтра), Україну чекають дуже важкі роки попереду, бо західної допомоги вже не буде. В гіршому випадку фронт зупиниться невідомо де. Таким чином, умовна квартирка в Чернівцях уже вартує набагато більше, ніж умовна собача будка в Козині.

5) Взагалі відкривши рота на цю тему, якщо врахуємо власний стаус 2П. Його вже вилюбили віртуально, а якщо цю тему читають ... but I digress.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1001
За її ж логікою, ВІЗОТМ до одуріння закохана у Авіатора і в ... мене :Sho_za:. Постійно пише про нас, хоча ми там давно не беремо участі, звертається до нас, відповідає на наші уявні реакції тощо.

О, а як би ви побачили, як вона з "ним" спілкувалася на помийці :facepalm:. Яка пристрасть, які простині на цілі сторінки з вимогами відповіді, проханнями уваги та постійним нав"язливим намаганням схопити та помацати омріяне, бажане, але таке недосяжне  :smilie2: .

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139530.msg27781673#msg27781673
ЦитатаБерегиня до одуріння закохана у Хому, присвячує йому теми, пости, звертається до нього, "відповідає" на його уявні реакції тощо. Ну і звісно, використовує свій бложик для забезпечення своєї потреби лити своє нескінченне лайно на тих, хто колись у чомусь посмів їй заперечити або засумніватися у її "величі")))

Ну, я можу зрозуміти інтерес ВІЗО до Авіатора. Треба бути бездушним асексуальним поліном, щоб не оцінити його і інтелектуально, і морально, і естетично :smiley24:.

Але інтерес ВІЗО до мене? Come on, man! (С) Ну, в мене був суто exploratory досвід з іншою дівчинкою в тінейджерстві (що, до речі, абсолютно нормально), але щоб мене домагалася 70+ річна бабуся? :smilie10:

Та тьху і принесіть мені часник та святу воду!

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Дурепа зробила нам додаткову рекламу. Лойк їй за це :)

Вело, а що ти так цнотливо боїшся дати прямий лінк? Боїшся, що забанять?

Невже наша маленька лампова ком"юніті створює комусь якусь конкуренцію, що ти так обіс**вся? :smilie10:

Чи може, тому що тут пишуть дуже незручну для декого правду?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Відкриваю тоталізатор на те, наскільки швидко 2П піде у наступний бан.

Тоталізатор відкритий для всіх зареєстрованих учасників форуму.

Ставлю 50 КАД, що він піде в бан на протязі наступних 2-3 тижнів.

Якщо я програю і не буде ніяких інших учасників тоталізатора, пошлю ці гроші на вибрану мною благочинну організацію.

Якщо будуть інші, let's talk  :gigi:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

За що йому повага - за те, що виступив Фунтом і взяв участь у схематозі?

Вони ж самі писали, що повернули йому його гроші.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В очеретах неспокійно заворушився крокодил ухилянт  :lol:  :lol:  :lol:.

Пан Вовчик - в перших рядах на експропріацію своїх квагтигок - ото підклав йому його Чорний Повелитель свиню ділдо під сіднички :laugh:



Ще й напоїв золотим дощем про "пару соточок" - яка ганьба!!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тому, Сергій, я сподіваюсь, ти на цей раз зробив висновки і зрозумів, що ці люди не варті жодної копійки донатів (так, це на ЗСУ, але вони представляють конкретні підрозділи і є тисяча і один більш достойний кандидат).

Навіть якби "волонтери" не були кінченими аморальними покидьками і були 100-відсотково професійними, ввічливими і порядними людьми, один факт асоціації з цим 2П-шним лайном зашкварний достатньо, щоб НІКОЛИ не мати з ними справи.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Мене тішить, що жоден цент із приза Хорвата не пішов цим покидькам  :smiley24:. Краще на флячки, ніж "волонтерам" :dance3:.



Жаль, що Сергій розпорядився інакше, але це його право, яке я поважаю. Що тільки говорить, наскільки в нього добра душа і наскільки "волонтери" і нігтя його не варті.

Хоча так само радо взяли мої гроші (хоч і з перформансом  :bluet:).

Гидували, блювали, гвалтували себе та насилували - але ВЗЯЛИ  :lol:  :lol:  :lol:.

Та так гидували, що на другий день прибігли і зареєстрували фейковий акаунт :smilie10:.

Шарили фоточки свого ремонту, хотіли - ВІД ТИХ, КИМ ГИДУЮТЬ - approval і валідації!

:lol:  :lol:  :lol:  :lol: 

:laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh: 

:weep:  :weep:  :weep:  :weep: 
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139530.msg27782553#msg27782553

ЦитатаГителер угрожал на какой территории?

Це один графін чи вже два графіни?  :smilie10:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ШЛ розхвилювався, аж пальчики по кнопочках не потрапляють :smilie10:.

Ну я ж тобі вже сказала, до кого звернутись за облизуваннями і обсмоктуваннями :bluet:.

Надувай ображені губці чи ні, але від мене - лише правда і конструктивна критика  :smiley14:.




На  :m0701: посмокчи, заспокійся  :lol:  :lol:  :lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1010
Не тут, а в тебе в голові, хворе нещастя. Тебе ніхто не зачіпав від слова взагалі.



Написав чувак з ЧОТИРМА АКАУНТАМИ тут.

Та він живе моїми постами. І чекає їх щодня як божої роси  :lol:  :lol:  :lol:.

І не тільки він, зазначу.

Story of my life. Не він перший, не він останній!

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

ПС. Просто тут сидить і все вичитує і навіть не соромиться цього  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1011
То фоточка камінчега з тв з Гарі Потером не твоя була чи що? Це не з готелю.

А що, потрапила у болюче місце? Про ремонт говорити не можна чомусь?

А хто ці "шановні юзеркині" - ті, що оцінювали тебе як шматок м"яса і об"єктизували тебе?

Ну, якщо тобі таке потрібно і таке подобається ... Особливо враховуючи, що вони могли бути твоїми мамами за віком  :smilie10:.

ПС. І я нічого не говорила - я просто навела цитати їх постів, які показують, що говорили ВОНИ.

ПС-2. Я взагалі-то не вірю, що тобі подобається, коли тебе обсмоктують зморшкуваті тупі курки або просто тупі курки. Тобі треба дещо інше, за моїми спостереженнями. Але це - ТВОЇ проблеми  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1012
У нас всіх щось хороше було під час президента Трампа, чого потім не стало - МИР в Україні.

І тільки кінчене бидло та кацапи нездатні зрозуміти цю просту істину :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ото ВІЗО корчить :facepalm:. Бабусю, моя мама молодша за тебе :laugh:

ЦитатаВід бабці вже дошками тхне

Ну, це в Божих руках. Але я невакцинована, а ВІЗО - вакцинута і, сподіваюсь, бустернута. Тому суто статистично мої шанси кращі  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І хтось повірить, що ця істота не п"є :facepalm:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Мочи їх, Сергію! :super:

Як не мого великого та товстого, то твого скуштують реб"ята (С) від вуха до вуха (С) :laugh:.



While you are at it, запитай ШЛ, чи дійсно він повернув із своєї кишені штуку Франківцю.

Варіанти відповіді - "так" або "ні". "Бе-ме-ме", "гав-гав-гав", "ко-ко-ко" і інший газлайтинг не приймаються.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 08, 2024, 21:10Мене тішить, що жоден цент із приза Хорвата не пішов цим покидькам  :smiley24:. Краще на флячки, ніж "волонтерам" :dance3:.



Жаль, що Сергій розпорядився інакше, але це його право, яке я поважаю. Що тільки говорить, наскільки в нього добра душа і наскільки "волонтери" і нігтя його не варті.

Хоча так само радо взяли мої гроші (хоч і з перформансом  :bluet:).

Гидували, блювали, гвалтували себе та насилували - але ВЗЯЛИ  :lol:  :lol:  :lol:.

Та так гидували, що на другий день прибігли і зареєстрували фейковий акаунт :smilie10:.

Шарили фоточки свого ремонту, хотіли - ВІД ТИХ, КИМ ГИДУЮТЬ - approval і валідації!

:lol:  :lol:  :lol:  :lol: 

:laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh: 

:weep:  :weep:  :weep:  :weep: 

А чого він такий злий?

І приз отримав

І на море злітав

Відпочив, позагорав, набрався сил, позитивних емоцій, повинен стати добрішим, а тут повний Барбадос.

Може щось пішло не так?

А може розстроївся через закон про мобілізацію, що втратить нерухомість в Україні?

білий хорват

ЦитатаХоча так само радо взяли мої гроші (хоч і з перформансом  :bluet:).

Гидували, блювали, гвалтували себе та насилували - але ВЗЯЛИ  :lol:  :lol:  :lol:.
Може образилися, що ПРИЗ був не найбільшим, що найбільший дістався не їм?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 09, 2024, 07:13А чого він такий злий?

І приз отримав

І на море злітав

Відпочив, позагорав, набрався сил, позитивних емоцій, повинен стати добрішим, а тут повний Барбадос.

Може щось пішло не так?

А може розстроївся через закон про мобілізацію, що втратить нерухомість в Україні?

Там той Барбадос був лише в його багатій уяві :facepalm:.

Воно ж брехало, що "завтра вилітає" на 10 днів. "Завтра" було 28 лютого, 10 днів мало закінчитися 6 лютого плюс довгий переліт назад, тобто 7 лютого воно мало би бути в ЮК.

А за фактом воно засвітило айпішку 3 лютого і стало постити на Єрмачці 6-го (хоча залогінилось туди раніше, просто не писало).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 09, 2024, 07:15Може образилися, що ПРИЗ був не найбільшим, що найбільший дістався не їм?

О, підраховування чужих призів було його core pet peeve - пекло це йому та 2П неймовірно ще на помийці :Sho_za:.

Але хто їм не давав "заробити" більше? І я прямим текстом на повному серйозі їм казала - більше таких легких грошей на ЗСУ ви не піднімете ніде.

А так, я думаю, його поре, тому що я вас поважаю, а цього недозрілого морально брехуна і його ницу компашку (тусується з каровами та мирославами, фу  :bluet:) - not really.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.