Carpe Diem. Seize the Day. Лови Мить. Екзистенційно-Побутова Тема

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

То де мій пост поділа?
Плани плюнути на все, якщо чесно.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 09, 2023, 08:46Пости з матами винесла у спеціальну тему. Великдень все-таки  ;D

Великдень - не для того щоб брехати як щодня.

Administrator

Цитата: абабагаламага від Квітень 09, 2023, 08:07То де мій пост поділа?
Плани плюнути на все, якщо чесно.

Пости з матами винесено у спеціальну тему. Великдень все-таки  ;D

Цитата: абабагаламага від Квітень 09, 2023, 08:48Великдень - не для того щоб брехати як щодня.

Але й не матюкатися. Пости з матами зазвичай виносяться у спеціальну тему, хоча таких випадків було небагато.

абабагаламага

#83
Цитата: Administrator від Квітень 09, 2023, 08:54Але й не матюкатися. Пости з матами зазвичай виносяться у спеціальну тему, хоча таких випадків було небагато.

Адін фуй!

А пости з брехнею зазвичай залишаються.

Браво!  Подвійні стандарти форуму Венсді.

;D

білий хорват


Wednesday

#85
Цитата: білий хорват від Квітень 09, 2023, 17:31Чогось Білоколготочну згадав



А чому її? То тидищ і дмхз любили бухнути і виставляти свої дрінки у паблік (особливо тидищ, що багато чого пояснює).

О, нарешті зрозуміла. Напис на пляшці побачила  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 09, 2023, 10:32Адін фуй!

А пости з брехнею зазвичай залишаються.

Браво!  Подвійні стандарти форуму Венсді.

;D

Ну, брехня не забороняється правилами цього форуму  ;D.

Тим більше що ти її так бомбезно розвінчав.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 09, 2023, 18:05Ну, брехня не забороняється правилами цього форуму  ;D.

Тим більше що ти її так бомбезно розвінчав.

Якісь дурні недосконалі правила.
За брехню треба банити, або чіпляти під аватаром підпис:"брехунець".

 :D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 09, 2023, 18:58Якісь дурні недосконалі правила.
За брехню треба банити, або чіпляти під аватаром підпис:"брехунець".

 :D

Якщо за брехню банити, то нас з тобою можна забанити відразу. Бо ми любимо один одного обвинувачувати в цьому плані  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 09, 2023, 20:06Якщо за брехню банити, то нас з тобою можна забанити відразу. Бо ми любимо один одного обвинувачувати в цьому плані  ;D

Тебе так, а мене за шо?   :o

 >:(

Wednesday

Тінейджери (!) на вечірці у Тулсі, штат Оклахома, 1947 рік.



Тінейджери - то до 20 років. Зверніть увагу, що вони виглядають старше свого віку через формальний одяг та класичний стиль зачісок. На столі ніякого алкоголю, про наркотики ніхто тоді поняття не мав. Снекс і кока-кола (здається) на столі.

Важко уявити сучасну молодь у порівнянні. Це навіть не секс, драгз і рок-енд-рол, це просто драгз без сексу, ну і нічні клуби.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 23, 2023, 03:25Тінейджери (!) на вечірці у Тулсі, штат Оклахома, 1947 рік.



Тінейджери - то до 20 років. Зверніть увагу, що вони виглядають старше свого віку через формальний одяг та класичний стиль зачісок. На столі ніякого алкоголю, про наркотики ніхто тоді поняття не мав. Снекс і кока-кола (здається) на столі.

Важко уявити сучасну молодь у порівнянні. Це навіть не секс, драгз і рок-енд-рол, це просто драгз без сексу, ну і нічні клуби.

А тепер ось так


Wednesday

9:57 PM по місцевому часу. Тільки що освіжилася після майже 4 годин на ногах. Робила весняне прибирання перед хатою.

Почала приблизно в 6 після закінчення робочого дня. Уже був місяць на небі, а я ще бордюри вимітала  ;D

Остання їжа  - в 4 години, вечері не буде.

Завтра буду на кілограм легша, хехе!

А ще ж бекярд, а там роботи - мама дарагая (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сьогодні у мене був день (в буквальному розумінні) рукоділля. Майже цілий день плела і нарешті закінчила подарунок для бебі мого колеги.



Думаю, якраз на осінь підійде - зараз, напевно, це буде завелике.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Велика улюблениця українців чарівна Санна Марін ... розлучається.

Прем'єр-міністр Фінляндії Санна Марін та її чоловік Маркус Райкконен розлучаються після 2 років шлюбу, повідомила Марін в Instagram у середу.

«Ми разом подали на розлучення. Ми вдячні за 19 років разом і нашу улюблену доньку», – написала Марін в Instagram-історії.

«Ми як і раніше найкращі друзі, круті один для одного і люблячі батьки. Ми будемо продовжувати проводити час разом як сім'я і один з одним», – додала вона.



Марін і Райкконен, бізнесмен і колишній професійний футболіст, одружилися в 2020 році, повідомляє громадський мовник Фінляндії YLE.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сьогодні, на День Матері, крім квітів та листівки з привітаннями, отримала такий подарунок:



Дуже сподобався запах і всім рекомендую, якщо любите фруктово-квіткові аромати:

ВЕРХНІ НОТИ:
французька чорна смородина
шампанське
клементин
гальбан

СЕРЕДНІ (НОТИ СЕРЦЯ):
Пасифлора
Жасмин
Пачулі

БАЗОВІ НОТИ:
Сандалове дерево
Бурштин
Ветивер

Прикольно, що моя донька порекомендувала чоловіку, які запахи вибрати для мене і він пішов, підібрав і таки вгодив  ;).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Wednesday, вставай!

Хватить спати.

Я вже траву покосив, а ти ще спиш.

:D  :D  :D

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 27, 2023, 15:08Wednesday, вставай!

Хватить спати.

Я вже траву покосив, а ти ще спиш.

:D  :D  :D

Та ... тут такий день. Зранку новини про сина Гео, а тут ще родич в родині чоловіка помер декілька годин назад.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Травень 27, 2023, 21:51Та ... тут такий день. Зранку новини про сина Гео, а тут ще родич в родині чоловіка помер декілька годин назад.

То це Гео син загинув?((
Я пропустив(
RIP

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.