Carpe Diem. Seize the Day. Лови Мить. Екзистенційно-Побутова Тема

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#480
Хехе!

У вас такого точно немає :lol:  :lol:  :lol:.


Тут знаходяться мої нарциси :facepalm:. Вже цвіли!


Це ще вчора увечері почалося - валив сніг ніби на Різдво. Але це добре, бо на поля потрібна волога.

Згадую свою першу Паску тут - я була в зимовому пальто, валив такий же сніг і я мусила взяти таксі, щоб дістатись додому.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Правильно Вело пише :smiley24: 



Мені теж давно пора було вже паски пекти, але ж :facepalm: Ніяк з хреста відчепитися не можу :laugh:.

Ні в якому випадку не порівнюю себе з Христом, але мене теж встигли з самого рання розіп"ясти як ворога народу  :facepalm1:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

План на сьогодні виконано.

Паски спечені, і маківник під шоколадною глазуррю теж. Зварене згущене молоко на перемазування вафельок (це буде завтра). Замочена шинка. Прибрано все, крім кухні - завтра фінальний акорд.

Цього року в мене вийшли найвищі паски. Я не велика майстриня щодо випікання дріжджового тіста - якщо пекла хліб, то в хлібопічці, а так більше по тортах. Одну ще сирою я трохи припхала пальцем, щоб закріпити шматочок квіточки, і це видно. А так результатом задоволена. Не такі, як пече моя мама чи пекла бабуся, але все одно свої. Заходиш в хату з вулиці - і неповторний запах пасочки! :smiley24:




Завтра фінальний push towards finish - шинка і ковбаса, ще декілька блюд, забацати хрін з домашнім буряком, пофарбувати яйця, прибрати - і чекати Великодня.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ооо! Ну і деньок :smilie10:.

Впахувала практично до 10 вечора з самого ранку :facepalm1: . І ще й прокинулася з мігренню неслабенькою такою - думаю, що ж я буду робити, якщо вона не пройде? Але чудодійна триптан-пігулка зробила свою справу, і з Божою поміччю всі приготування успішно завершені.


Ось чому я не люблю підготовку до Паски - тому що дофігіща роботи! Але, на щастя, все зроблено, вимито, вишкрябано, приготовано, перемазано, запечено, витрушено, виглажено, помито, застелено і т.п. Завтра - Великдень і розслабон :beach: !
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#484
Сьогодні вранці заходить чоловік в мій офіс і каже - хочеш кави? Сьогодні у мене вона безплатна!


Я подумала, що може, якийсь промоушн - тут часто компанії типу Макдаку чи Тім Хортонс мають різні акції типу кожна третя кава безплатна чи ще щось.

А він каже - ні! Мені її купили  :gigi:.

І розказує, як заїхав в Тімз і стоїть в черзі drive-through. Під"їздить до віконця, де приймають оплату, а продавщиця каже - а вам кава безплатно! Ось та пані у машині перед Вами оплатила!

Я поржала, кажу - не дивно, що на мого чоловіка жінки клюють і навіть купують йому каву :laugh:. Ще й досить молода - каже, він погано бачив, хто там в машині, але коли вона розплачувалась, то на вигляд була десь років 35-40 і брюнетка  :smiley24:.

Насправді тут в Канаді є типу традиція - люди оплачують рандомним людям каву чи пончики в закладах швидкого харчування просто так, щоб зробити комусь приємне. Звісно, для мого чоловіка це був сьогодні приємний сюрприз і він теж так робить часто (особливо якщо бачить, що в черзі безхатченки чи багатодітні родини, тощо).

Ось такі вони, канадці - добрі і щирі.

І це також нагадує тему фільму "Pay It Forward" (до речі, перший фільм, який я побачила в Канаді, коли приїхала).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У нас нарешті наступила весна!

Причому буквально за декілька днів. Був сніг і потім бум! Всі дерева різко в бруньках і вже листя прокльовується.


Піду на бекярд займатися городиком. Майже цілий тиждень не можна було після паски, а до паски ще був сніг.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сьогодні спала до 10:30 після вчорашнього трудового десанту на бекярд.

Спускаюсь вниз, а там вже родина чекає з привітаннями  :heart:.


Але, незважаючи на День Матері, і сьогодні буду працювати на бекярді.

Пізніше - коли, сподіваюсь, дим розвіється :smilie10: .

Так, ви правильно прочитали - вчора увечері вітер приніс дим.

Ледве весна наступила, а десь в Альберті вже почались лісові пожежі  :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сьогодні, у День Матері, цей день був надзвичайно сумним і болючим для тих мам, що втратили своїх дітей.

Сьогодні я взнала, що мого друга дитинства, про якого я писала тут, не стало  :smilie2:.

Йому було всього 50, він просто виносив сміття і впав мертвим на місці. Інфаркт  :smilie2:. Я думаю, це вакцини :smilie9:. В нього маленькі діти, сам він був в розквіті сил - який жахливий шок і втрата для рідних  :smilie2:.

І ось ще почитала історію, яка дуже вразила. Які страждання має пройти мати, щоб заздрити тим, хто може бачити тіло своїх дітей в домовині?

І що цікаво, тіло її сина допомогло знайти ... маленьке кошеня  :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Так і є  :laugh:.

У цей довгий вихідний (понеділок - Victoria Day) люди зазвичай садять городи. В нас був сьогодні град і надворі досить холодно. Добре, що я поки нічого не посадила :laugh:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#489
Чи є на світі справедливість?


На вулиці the most glorious summer day, блакитне небо, дерева в цвіту, сонечко, а ти лежиш пластом в ліжку з мігренню, а пігулки закінчились і в аптеці призначення теж закінчилось і їх випишуть в кращому випадку через три дні.

Тому ядерну дозу адвілу і спатки. І сни потім сняться як на картині Босха - можна забацати фільм нуар або снафф якийсь  :laugh:.

На щастя, вже краще і я навіть зіп"ялась на ноги і п"ю каву. Але працювати вже сьогодні не буду.

Але це ніщо у порівнянні з моїм колегою, який вже другий тиждень підряд бореться з ... ковідом. Повністю вакцинований, молодий в районі 30+, здоровий і ніяк не вигребе. На минулому тижні висока температура і температурна гойдалка, але на цьому тижні ніби нічого, але втратив свідомість  :smilie2:. У нас формально не тестують, але коли я почула, що в нього перепади температури і не стає краще, я згадала ковід і він зробив домашній тест. Він виявився позитивним.

І навіть це ніщо у порівнянні з тим, що відбувається в Україні і в Газі  :smilie2:.

Тому I count my blessings.

As long as I can, that is.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Читаю і регочу - це ж про мене :laugh:.

Сьогодні як порядна домогосподиня відпахала на бекярді - носила землю, копала, скородила, посадила ще соняшників і додатково гороху, посадила боби, цибулю і нарешті висадила десь штук 20 різних квітів.

Прийшла в хату, прийняла душ, зробила желе з ревеню та полуниці і песто із зеленого часнику.

Ну, думаю, маю повне моральне право зависнути онлайн і зайнятися своєю улюбленою справою - ви всі знаєте, якою  :gigi: .

А тут ніфіга, інету нема  :smilie10:.

Ну, я взяла мобілку, сіла на диван, витягнула ноги і давай браузити на дата. Але це ж не те!

А мій чоловік пішов до родичів дивитись хокей.

Я така - ну коли ти вже нарешті прибудеш додому - В МЕНЕ ІНТЕРНЕТ НЕ ПРАЦЮЄ!!

Але якось само розсмокталось - біля 10 вечора я перезавантажила комп і все запрацювало.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Червень 09, 2024, 08:11Читаю і регочу - це ж про мене :laugh:.

Сьогодні як порядна домогосподиня відпахала на бекярді - носила землю, копала, скородила, посадила ще соняшників і додатково гороху, посадила боби, цибулю і нарешті висадила десь штук 20 різних квітів.

Прийшла в хату, прийняла душ, зробила желе з ревеню та полуниці і песто із зеленого часнику.

Ну, думаю, маю повне моральне право зависнути онлайн і зайнятися своєю улюбленою справою - ви всі знаєте, якою  :gigi: .

А тут ніфіга, інету нема  :smilie10:.

Ну, я взяла мобілку, сіла на диван, витягнула ноги і давай браузити на дата. Але це ж не те!

А мій чоловік пішов до родичів дивитись хокей.

Я така - ну коли ти вже нарешті прибудеш додому - В МЕНЕ ІНТЕРНЕТ НЕ ПРАЦЮЄ!!

Але якось само розсмокталось - біля 10 вечора я перезавантажила комп і все запрацювало.

Залежність вона така)

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#493
Цитата: Wednesday від Червень 09, 2024, 08:11Читаю і регочу - це ж про мене :laugh:.
Сьогодні як порядна домогосподиня відпахала на бекярді

Сьогодні відпахала на фронтярді, як любить казати Трамп, like you've never seen before :smilie10: .

Буквально на колінах рила землю, вже було майже лягла пластом, щоб видерти траву під кущем. А в мене в коліні металевий дріт, я на нього в принципі не стаю, неприємно.

Але виконала все заплановане, хоч до хати раніше 10 вечора не потрапила. Правда, останню годину прочесали язиками з сусідами на актуальні питання сучасності :smilie7: .

А зараз - надихаюче Turko Italo і парочка постів, хехе!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сьогодні впахувала на вулиці декілька годин в буквальному сенсі до ночі.

В хату потрапила не раніше 10:30, в душ і все.

Сил нема ні на що, крім декількох постів - і спатки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#495
Цитата: Wednesday від Травень 30, 2024, 08:5416 червня в Канаді і світі святкують День Батька.

Вирішила to pamper свого чоловіка.

Забукала вечерю на all you eat dinner buffet (не дочекаюся втопити зуби у копчений брискет, про прайм ріб та інші смаколики я вже мовчу :dance3:).

На подарунки вже замовила оці смачнючки із місцевої крафтової гуральні:

Ці мохіто я і сама хочу спробувати - тим більше що вони зроблені з натуральних компонентів.

І ще хочу подарувати йому свіжовипущений IPad Air - тільки не знаю, вибрати 11- чи 13-дюймовий. Схиляюсь до 11 дюймів, бо, імхо, 13 більше підійде не як таблетка, а як мобільний комп (пишуть, що не варто).

Може, в кого будуть які рекомендації з цього приводу, то буду вдячна  :smilie1:.

Подарунки зайшли на ура! Бути одруженим з моїм чоловіком - це привілей, і тому йому - найкраще! 1& 

А особливо сподобався АйПед із вигравіруваним привітанням (як виявляється, це можна зробити лише якщо купуєш безпосередньо від Апл) - і не тільки йому  :laugh: . Кіт (ще один, причому багатодітний, батько в цій родині :gigi: ) просто не може відірватися (ми поставили йому відео пташок, ЛОЛ!):


А ще вечеря ... нічого не буду їсти аж до вечора, зараз тільки кавки похлебчу :facepalm: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

When the sun is strong and bright,
Time to go to ... backyard! (C)

Реально регочу вголос  :lol:  :lol:  :lol::





Пішла впахувати. Коли повернусь - не знаю  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Червень 22, 2024, 20:55Пішла впахувати. Коли повернусь - не знаю  :laugh:.[/center]

На вулиці +27, тому не дуже-то попрацююєш навіть зараз.

Може, після 7 вечора ... а поки - back to my favourite pastime :dance3:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Шукаю стабілізатор для Iphone 15 Pro і все якась ненадійна чухня, ні в одного нема стабільно високих відгуків :smilie9:.

https://www.amazon.ca/DJI-Smartphone-Stabilizer-Extension-ShotGuides/dp/B0B7XD7R43/ref=sr_1_2?s=electronics&sr=1-2

https://www.amazon.ca/Hohem-M6-Handheld-Stabilizer-Smartphone/dp/B0BXDFQK47/ref=sr_1_19?s=electronics&sr=1-19

https://www.amazon.ca/Insta360-Flow-AI-Powered-Stabilization-Built/dp/B0BX3ZTLY3/ref=sr_1_9?s=electronics&sr=1-9

Не дешеві і з кожним щось не так :(.

Хочу знімати відео під час подорожі Скелястими горами, а тримати мобілку в руках не дозволяє тунельний синдром плюс трясе.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сьогодні День Канади і типово ми проводимо його з родиною чи друзями і десь йдемо, бо повсюди різні акції, різний движ, концерти і потім увечері фейєрверки. Це зупинилось з ковідом.


А сьогодні постійно дощить і тому планів ніяких - хіба, може, барбекю вдома.

Поспала до 11 сьогодні і will see where the day will take me 1& .

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.