Carpe Diem. Seize the Day. Лови Мить. Екзистенційно-Побутова Тема

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 04, 2023, 18:36І вона, напевно, це знає і тому собі це не дозволяє?
Я б теж образився, може. І колись навіть таке було в мене, дуже давно... до того часу ображався поки не зрозумів причини... і не заспокоївся.
Але тут все залежить від обставин і взаємовідносин. Якщо чоловік Венсді є таким, яким я його уявляю з її розповідей, то це - специфічно - як люблячий батько, який все бачить, все розуміє і дійсно - безмежно довіряє саме з тієї причини, що все знає і розуміє. Ну от як я, наприклад, знаю точно, перевірено, що мій знайомий, друг чи колега має якісь принципи, то уявити собі, що він їх зрадив я не можу і не повірю в такі підозри когось чужого. І навпаки, якщо я знаю, що той чи інший суб'єкт - безпринципний, примітивний, заздрісний, жадібний чи ще там щось, то жодних довірливих відносин в мене з ним бути не може просто.

Тому що нема підстав ні на що. Наприклад, я не маю проблем піти на каву чи на ланч з колегами - чи жінками, чи чоловіками, тому що у нас відносини суто професійні, приязні і не більше. І мій чоловік це знає, і він теж може собі піти на ланч, каву чи навіть подивитися концерт чи хокейну гру із знайомими (правда, чоловіками), але я, навпаки, порадію, що він має свій простір. В мене навіть думок не виникне ніяких лівих з цього приводу.

ЦитатаХоча, в принципі, я б радив Венсді не спокушати долю, навіть в її ситуації. Ніколи навіть в дрібницях не спокушати, бо втратити щось дуже легко, навіть нехотячи і не сподіваючись напасті. Це як принципи техніки безпеки, - дмухати на холодне завжди, знаєш, що холодне, але все одно дмухаєш, бо це вже звичка. Тьху-тьху-тьху! :D

Біологічно люди прошиті так, що вони є полігамні. ОСОБЛИВО жінки. Це є нормальним для фізично та сексуально здорової людини пеленгувати осіб протилежної статі, яких вони можуть вважати привабливими. Я колись на Єрмачці писала, що могла їхати в метро і просто дивитися перед собою і помічати чоловіків, яких я теоретично - підкреслюю, ТЕОРЕТИЧНО - могла б трахнути.

Це абсолютно нормально з біологічної точки зору знаходити когось привабливим і цікавим, і навіть спілкуватися з ними. Але абсолютно ненормально - РОБИТИ щось з того приводу, тому що це і буде подружня зрада. Тому я прослухала пропозицію про гори, поржала і на цьому все. Поїхати в гори з цим лівим чуваком було б абсолютно неприпустимо для одруженої жінки.

ЦитатаП.С. А, взагалі, якщо б гіпотетична якась Маруся ))) завжди приносила додому квіти, які їй дарують колеги на роботі і раптом перестала це робити... Ой! На місці чоловіка тієї Марусі я б насторожився!  ;D

Якраз ті, що трахаються, квітів публічно один одному не дарують ...

А в моєму випадку квіти - це просто квіти. І це не перший раз він мені їх дарує. Коли ми повернулися після ковіду в офіс, я запросила всю нашу групу на ланч. Це були досить немалі гроші (але як контрактник, я можу їх списати на бізнес). І після цього, коли я повернулася на своє робоче місце, мене теж чекав букет і листівка з подякою. Ну просто чувак любить робити такі жести (він теж трохи нарцисист) і я його всіляко похвалила, який він kind and thoughtful, від чого його ще більше поперло, як і всіх нарцисистів  :D .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Липень 04, 2023, 20:30Ти це серйозно??

Квіти - це у першу чергу символ подяки, визнання, святкування. Коли ти даруєш квіти своїй мамі, доньці, колезі, другу на день народження, вчительці у школі, ти хочеш сказати, що хочеш їх трахнути?

Це піпець, друзі!!

Якщо дійсно якийсь чужий чоловік підвалить і подарує квіти, а якщо це колега по роботі чи знайомий приніс квіти їй на день народження? Ти його тими квітами по фейсу відшмагаєш, а дружині випишеш догану?
Квіти, подаровані на день народження чи з нагоди іншого якогось свята чи ювілею, це одне, а квіти, подаровані колегою на роботі просто так, це зовсім інше.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Липень 05, 2023, 07:23Квіти, подаровані на день народження чи з нагоди іншого якогось свята чи ювілею, це одне, а квіти, подаровані колегою на роботі просто так, це зовсім інше.

Ну в моєму випадку вони були не спонтанно подаровані, а як символ подяки та визнання. Ніяка інша інтерпретація не можлива.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#203
Цитата: Wednesday від Липень 04, 2023, 20:25Ну це класичне домагання, якому немає місця на роботі. Воно абсолютно неприпустиме, тому що робить обстановку неприємною.

В сучасному світі такого ніде вже нема, а якщо є, то жінка йде в відділ кадрів і з мужиком працюють - ставлять на счотчик і дають можливість виправитись. Якщо не виправляється, звільняють.

Якщо відділ кадрів нічого не робить, то жінка звільняється і подає на компанію в суд.

Ти не тойво, не зрозуміла. Та жінка не заперечувала, їй це подобалося.   :D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 04, 2023, 20:26Нє баєц - типу не спромігся трахнути чи що?

Типу так, дався мені зігнати його з місця.

абабагаламага

#205
Цитата: Wednesday від Липень 05, 2023, 07:29Ну в моєму випадку вони були не спонтанно подаровані, а як символ подяки та визнання. Ніяка інша інтерпретація не можлива.

Просто напевно твій чоловік визнає твоє лідерство в твоїй сфері і правильно робить, не пхається де не треба. Йому повезло, що ти не вертихвістка і не інтриганка, бо така би зловживала його довірою і він би поплатився за це тим, що його б використали і викинули. Якось так, згрубша.   ;)

 :D

І ще, твій чоловік бачить  твоє ставлення до того дарувача квітів - поблажливе, а може й зверхнє в чомусь,  але якби він побачив твоє ... ммм... навіть не нерівне дихання, не захоплення тим дарувачем, а побачив би в в ньому навіть не конкурента, а рівного собі... то можеш повірити Хорватові - образа б була і тобі б довелося вибачатися і вибачатися, дорогенька.  :D
Брати квіти вчительці від учнів і їхніх батьків це одне, а брати від зовсім не учнів, а від якихось блазнів це зовсім інше. Твій чоловік має ангельське терпіння, молися на нього! ;) :D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 05, 2023, 08:47Ти не тойво, не зрозуміла. Та жінка не заперечувала, їй це подобалося.   :D

Aaa ... ну багато жінок в Україні не мають з цим проблем. Адже всі ці коханки, вони ж не з Марса прилетіли.

Тут такого не бачу, принаймі на роботі - це давно, як я написала, is frowned upon.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 05, 2023, 09:01Просто напевно твій чоловік визнає твоє лідерство в твоїй сфері

Яке лідерство і в якій сфері?

Цитатаі правильно робить, не пхається де не треба.

В смислє?

ЦитатаЙому повезло

Чому пощастило? Він зробив свій вибір не тільки тому, що закохався, а тому що взнав мене як людину, переконався, що я вартую того, щоб бути його дружиною.

Цитатабо така би зловживала його довірою і він би поплатився за це тим, що його б використали і викинули. Якось так, згрубша.  ;) 

Нормальні жінки не розкидаються якісними чоловіками.

ЦитатаІ ще, твій чоловік бачить  твоє ставлення до того дарувача квітів - поблажливе, а може й зверхнє в чомусь,  але якби він побачив твоє ... ммм... навіть не нерівне дихання, не захоплення тим дарувачем, а побачив би в в ньому навіть не конкурента, а рівного собі... то можеш повірити Хорватові - образа б була і тобі б довелося вибачатися і вибачатися, дорогенька.  :D

Піпець! Ото-то інтерпретація! Його реакція - звичайна реакція впевненого в собі чоловіка з адекватною самооцінкою. Йому не ввижаються за звичайним жестом подяки ніякі інші ulterior motives, як ото вам  ;D Тому що на це нема абсолютно ніяких підстав.

Який нафіг конкурент? Який нафіг рівний йому? Це КОЛЕГА!

Оце так реакція від вас! А якщо я скажу, що квіти були не єдиним приємним жестом на моєму робочому місці, коли я прийшла на роботу того ранку? Там ще стояв подарунковий пакетик з шоколадом, різними солодощами та листівкою ВІД ЩЕ ОДНОГО КОЛЕГИ!

Який, о жах і якщо вірити вам, теж хотів мене трахнути!!

ЦитатаТвій чоловік має ангельське терпіння, молися на нього! ;) :D

Він просто адекватний. Можу тільки уявити, якби він був таким, як ШЛ, що навигадував цілу купу про мою "переписку з Авіатором", "консультації у вайбері" та всіляку іншу неіснуючу фігню. І що би він влаштував мені з тими квітами.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага


абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 05, 2023, 16:58Піпець! Ото-то інтерпретація! Його реакція - звичайна реакція впевненого в собі чоловіка з адекватною самооцінкою. Йому не ввижаються за звичайним жестом подяки ніякі інші ulterior motives, як ото вам  ;D Тому що на це нема абсолютно ніяких підстав.

Який нафіг конкурент? Який нафіг рівний йому? Це КОЛЕГА!

Оце так реакція від вас! А якщо я скажу, що квіти були не єдиним приємним жестом на моєму робочому місці, коли я прийшла на роботу того ранку? Там ще стояв подарунковий пакетик з шоколадом, різними солодощами та листівкою ВІД ЩЕ ОДНОГО КОЛЕГИ!

Який, о жах і якщо вірити вам, теж хотів мене трахнути!!



;D

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага


Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 06, 2023, 08:19Про "ой, всьо!", звичайно ж.   :D

А яке це має відношення до моєї ситуації?

До речі, як ти після обстрілу?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 06, 2023, 08:32А яке це має відношення до моєї ситуації?

До речі, як ти після обстрілу?

Ой, всьо це - мем такий.  :D  Означає "небажання продовжувати дискусію". В моєму випадку - жарт. З твоєю ситуацією ніяк не зв'язаний.

Обстріл був далеко від мене, це старі будинки біля Стрийського парку - Комплекс будинків по вулиці Стрийській, 50—76в. забудова кінця 1920-х років, "дешеве житло", але не гірше савєцьких сталінок чи хрущовок і біля парку.

білий хорват

В цей вікенд планую знову звозити біженців на екскурсію.

Після приїзду будуть фото.


Wednesday

Клас! Поки у нас тут йшли "тьорки", хтось насолоджується літом і правильно робить.

Чекаємо фоторепортаж у авторському розділі!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.


Wednesday

Цитата: білий хорват від Липень 15, 2023, 08:14А яке в мене IP?

Зараз побачим :) Показує оце: Gniezno

А що? це фотка з того міста?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: білий хорват від Липень 15, 2023, 08:14А яке в мене IP?

Не знаю яке IP--але по фоточці виглядає чи то на Прагу, чи то на Дрезден.