Carpe Diem. Seize the Day. Лови Мить. Екзистенційно-Побутова Тема

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Липень 02, 2023, 09:10А ось цим бабушкам вже нічого не треба, лиш би на світі переміг світовий пролетаріат.

:D



Це повний пістуц. Нєпабєдімия старушенциї, біо-роботи.   ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 02, 2023, 11:04В мене була колись жінка, старша за мене, не на десятки років, але й не на рік.. це було відносно недовго, дискомфорту не було, бо, як ти кажеш, виглядала молодшою. Але все одно...

Так це через вік чи через щось інше, наприклад, певну несумісність? я маю на увазі типу хімічнну? Ось буває, що познайомишся з кимось, і ніби достойна людина, вихована, освічена, за віком ідеал, і навіть ніяких проблем із зовнішністю, а тобі він як мінімум нецікавий, а як максимум неприємний.

ЦитатаА макарони, що живуть з жінками, що в матері їм годяться і за віком і за зовнішнім виглядом це таки збоченці, про нього, Макрона, навіть кажуть, що він - гомік.. у всякому разі це помітно по його фізіономії, що не все з ним добре,, муляє його щось і муляє конкретно.

Макрон то взагалі патологія сам по собі і без його дружини. Це просто партнерство. Ти ж не думаєш, що в них є статеве життя? Вони просто офіційно живуть разом як партнери, а неофіційно живуть своїм життям, що б це не означало. Є ж купа пар, що живуть так. Свінгери, відкритий шлюб, куколди різні і так далі. Маса жінок (особливо в Україні) або відкрито дозволяє чоловікам ходити наліво або заводити коханок, чи робить вигляд, що не знає, а чоловік робить що хоче. На що тільки не підуть, щоб зберегти "сім"ю".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#162
Цитата: Wednesday від Липень 02, 2023, 16:20Макрон то взагалі патологія сам по собі і без його дружини. Це просто партнерство. Ти ж не думаєш, що в них є статеве життя? Вони просто офіційно живуть разом як партнери, а неофіційно живуть своїм життям, що б це не означало. Є ж купа пар, що живуть так. Свінгери, відкритий шлюб, куколди різні і так далі.

"Партнерство" таке = фіктивний шлюб. Мабуть так і є.
А французам - пофіг чим їхні чинуші вдома займаються, свобода, типу.

абабагаламага

#163
Цитата: Wednesday від Липень 02, 2023, 16:20Так це через вік чи через щось інше, наприклад, певну несумісність? я маю на увазі типу хімічнну? Ось буває, що познайомишся з кимось, і ніби достойна людина, вихована, освічена, за віком ідеал, і навіть ніяких проблем із зовнішністю, а тобі він як мінімум нецікавий, а як максимум неприємний.

Там не тільки вік був, були й інші причини... але то було недовго і несерйозно...   Просто пригода.   :D

А коли якісь "хімічні" несумісності, то хіба навіть щось несерйозне є можливим? З неприємними людьми взагалі не може бути жодних стосунків, хіба що вимушені ділові чи службові.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 02, 2023, 17:40"Партнерство" таке = фіктивний шлюб. Мабуть так і є.
А французам - пофіг чим їхні чинуші вдома займаються, свобода, типу.

Ну так. Бо справжній шлюб передбачає і наявність статевих відносин.

А французи в цьому плані особливі. В них є цілковитою нормою, коли чоловік і жінка мають шлюб і при цьому коханців і не одного.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 02, 2023, 17:44А коли якісь "хімічні" несумісності, то хіба навіть щось несерйозне є можливим? З неприємними людьми взагалі не може бути жодних стосунків, хіба що вимушені ділові чи службові.

Звичайно. Без "хімії" нічого не буде.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Минулого тижня колега по роботі подарував мені квіти. На сьогодні вони гарненько розпустилися  :) .

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 03, 2023, 20:05Минулого тижня колега по роботі подарував мені квіти. На сьогодні вони гарненько розпустилися  :) .



А що на це чоловік?
Чи він не ревнивий?   ;)

 ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 03, 2023, 23:39А що на це чоловік?
Чи він не ревнивий?   ;)

 ;D

А до чого ревнувати? Це ж колега подарував у професійному контексті.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#169
Цитата: Wednesday від Липень 03, 2023, 23:56А до чого ревнувати? Це ж колега подарував у професійному контексті.

Аааа, нісяво нєбила? Мить була чисто підлабузницькою до баби-боса? Ну, тоді, звісно.    ;)

 ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 02, 2023, 09:19Я ніколи не могла зрозуміти, це пародія чи вони насправді такі special?

Та бабло бабушкі косять, пардон, - помащь палучают.  ::)

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 04, 2023, 07:21Аааа, нісяво нєбила? Мить була чисто підлабузницькою до баби-боса? Ну, тоді, звісно.    ;)

 ;D


Ні, я йому не босс.

Поржала. Нагадало про іншого колегу, який сказав у свій час вікопомну фразу: "Your husband must be trusting you implicitly".

А як ще може бути у здоровому шлюбі? Звичайно, що партнери, які впевнені один в одному, довіряють один одному.

А той колега якось видав, що типу давай поїдемо разом в гори, бери малу і ... Я офігіла, звсісно - навіть зараз не розумію, нащо він це сказав. Ми до цього часу з чоловіком сміємось над цим епізодом і над фразою про імпліцитну довіру ;D .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 04, 2023, 07:33А той колега якось видав, що типу давай поїдемо разом в гори, бери малу і ... Я офігіла, звсісно - навіть зараз не розумію, нащо він це сказав.

Це той, що імплісітлі чи той, що квіти подарував? Ти мене вже заплутала.  :o

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 04, 2023, 07:41Це той, що імплісітлі чи той, що квіти подарував? Ти мене вже заплутала.  :o

Той, що імплісітлі. Що квіти подарував, то той неодружений, що казав, що літак можна було знищити дистанційно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага


абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 04, 2023, 07:49Що квіти подарував, то той неодружений, що казав, що літак можна було знищити дистанційно.

  :o

Лох.
Доїти його тре.   ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 04, 2023, 08:00:o

Лох.
Доїти його тре.   ;D


В смислє доїти? Він же не кароффка. А я за нього більше заробляю, та і друзі ми.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Липень 04, 2023, 07:33Ні, я йому не босс.

Поржала. Нагадало про іншого колегу, який сказав у свій час вікопомну фразу: "Your husband must be trusting you implicitly".

А як ще може бути у здоровому шлюбі? Звичайно, що партнери, які впевнені один в одному, довіряють один одному.

А той колега якось видав, що типу давай поїдемо разом в гори, бери малу і ... Я офігіла, звсісно - навіть зараз не розумію, нащо він це сказав. Ми до цього часу з чоловіком сміємось над цим епізодом і над фразою про імпліцитну довіру ;D .
А що ти відразу подумала?
Що в тих горах був би секс?

Тоді б не казав брати малу.
Куда її в горах би сплавив, щоб не заважала?

Все починається з квітів

:D

білий хорват

Цитата: Wednesday від Липень 03, 2023, 23:56А до чого ревнувати? Це ж колега подарував у професійному контексті.
Один у професійному контексті дарує квіти, інший у професійному контексті запрошує в гори... для кращої професійної інтеграції.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Липень 04, 2023, 08:12А що ти відразу подумала?
Що в тих горах був би секс?

Тоді б не казав брати малу.
Куда її в горах би сплавив, щоб не заважала?

Все починається з квітів

:D

Та я не знаю, нащо він це ляпнув. Зрозуміло, що я б в ніякі гори з ним не поїхала - ні з малою, ні без. До речі, мій чоловік і він знають один одного.

А цей колега просто зробив елегантний жест. Я зводила його і ще одного колегу на ланч, на другий день приходжу на роботу, а на моєму робочому місці букет і листівка, де він написав, як йому зі мною гарно працювати, і подякував за підтримку.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.