Carpe Diem. Seize the Day. Лови Мить. Екзистенційно-Побутова Тема

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 17:21Про дєдушок я не казав, але їх теж стосується, - не хочеш інхваркт достроково, то не лізь до молодих дівок!

 ;D

Це типу як з "альцгеймером". А якщо у чувака здорове серце і він любить з насолодою т***сь у 90+, як Клінт Іствуд?

Ти йому це заборониш?

А якщо від інфаркту скопитився у 30+, йому не треба було т***сь?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 17:27Та в тебе всі збоченці, хто не входить в твою парадигму.

На скільки років ти дозволяєш вікову різницю між партнерами, щоб не вважалося "збоченням"?

Максимум років 5.

 ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 17:29Це типу як з "альцгеймером". А якщо у чувака здорове серце і він любить з насолодою т***сь у 90+, як Клінт Іствуд?

Ти йому це заборониш?

А якщо від інфаркту скопитився у 30+, йому не треба було т***сь?

Іствуд ще дограється.

 ;D

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 18:56ЛОЛ! Значить, ми з чоловіком теж "збоченці"  ;D

 :o  ;D

А у вас яка різниця і в який бік?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 19:07:o  ;D

А у вас яка різниця і в який бік?

Він старший на 10+ років. Я вже тобі казала. Але я саме про таке і мріяла. Мені завжди подобались старші чоловіки, а притягувались молодші. Всі мої бф були на 2-3 роки молодші (їх було 2), а канадський - на 2 роки старший.

У моїх батьків різниця 10 років, і нічого. До цього часу разом, у тата навіть волосся ще чорне з "перчиком". Тьфу-тьфу, God bless them.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 19:43Він старший на 10+ років.

В цей бік - нормально, я казав про макронистих малоліток з учілками в ліжку.
10+ може бути, але 20+ то теж перебір.

абабагаламага

#147
Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 19:43Всі мої бф були на 2-3 роки молодші (їх було 2)

Ну, ти тих птєнчиків хоч поюзала вволю?

  ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 19:46В цей бік - нормально, я казав про макронистих малоліток з учілками в ліжку.
10+ може бути, але 20+ то теж перебір.

На мою думку, сам вік не має значення, а має привабливість для партнера. Адже є випадки, коли хтось за віком молодший, а виглядає набагато гірше і старше.

Є і чоловіки, яким подобаються старші жінки. Як і молоді жінки, яким подобаються старші чоловіки. Я маю на увазі не просто потрахатись.

Найсправжнісінький кайф - це коли тебе пре від того, ЯКУ ЛЮДИНУ ти трахаєш. Її розум, її емоції, її відчуття життя, а не просто тупо тіло. Ну і звісно ж, досвід. Коли на тебе западають високоякісні (С) один мій знайомий люди, то тебе пре від цього ще більше за умови, що вони тобі не противні фізично.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#149
Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 19:49Ну, ти тих птєнчиків хоч поюзала вволю?

  ;D

Define "поюзала". Якщо мати на увазі цілуватись годинами, поки губи не спухнуть, то так  ;D А в інших аспектах я була безсоромно скромною і наївною особою. На щастя, мої бф поважали статус кво і не дозволяли собі лишнього і тим більше не примушували ні до чого.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 02, 2023, 02:42На щастя, мої бф поважали статус кво і не дозволяли собі лишнього і тим більше не примушували ні до чого.

Дєтішкі.   ;D

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага


Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 02, 2023, 04:25Збоченці.

Коли ти зустрічаєш жінку, яка відповідає твоїм стандартам зовнішності, ти їй в паспорт дивишся? І якщо одна виглядає молодше, але за віком старша і гарніша, ти вибереш молодшу, але страшнішу і старшу на вигляд?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.


білий хорват

А ось цим бабушкам вже нічого не треба, лиш би на світі переміг світовий пролетаріат.

:D


Wednesday

Цитата: білий хорват від Липень 02, 2023, 09:08Боялись напевно

Ні, просто поважали статус кво. Хороші були хлопці.
І гарні обидва. Один виглядав як рок-зірка, а інший - як класичний підкачаний пацик. На жаль, його вже нема в живих. Серце :(. Це ми з ним годинами цілувалися в мене вдома після дискотеки, а потім десь під 4-5 ранку він йшов додому, і то ми не могли один від одного відлипнути.

До цього часу в пам"яті зберігся запах його шкіряної курточки, в якій одного вечора він вкрав у когось на клумбі і приніс мені троянду. Він був хлопець із села, і не дуже refined, але мене та троянда все одно потішила.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Липень 02, 2023, 09:10А ось цим бабушкам вже нічого не треба, лиш би на світі переміг світовий пролетаріат.

Я ніколи не могла зрозуміти, це пародія чи вони насправді такі special?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Липень 02, 2023, 09:19Я ніколи не могла зрозуміти, це пародія чи вони насправді такі special?
Це цілком серйозно

Такі існують ще

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 02, 2023, 06:29Коли ти зустрічаєш жінку, яка відповідає твоїм стандартам зовнішності, ти їй в паспорт дивишся? І якщо одна виглядає молодше, але за віком старша і гарніша, ти вибереш молодшу, але страшнішу і старшу на вигляд?

В мене була колись жінка, старша за мене, не на десятки років, але й не на рік.. це було відносно недовго, дискомфорту не було, бо, як ти кажеш, виглядала молодшою. Але все одно...
А макарони, що живуть з жінками, що в матері їм годяться і за віком і за зовнішнім виглядом це таки збоченці, про нього, Макрона, навіть кажуть, що він - гомік.. у всякому разі це помітно по його фізіономії, що не все з ним добре,, муляє його щось і муляє конкретно.