Carpe Diem. Seize the Day. Лови Мить. Екзистенційно-Побутова Тема

Попередня тема - Наступна тема

білий хорват


Wednesday

Надворі сьогодні 27 градусів спеки. Ледве закінчила те, чим займалася, присунула в хату охолодитися.

На ютубі алгоритм чомусь видав вірші - поняття не маю чому, я не люблю поезію. Почитала коментар автора, прослухала вірш. І, ніби хтось натиснув кнопку, залилася сльозами ...

Чи то нєрвішкі ні в ..., чи то в цих віршах є щось особливе...



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 05, 2023, 00:01Чи то нєрвішкі ні в ..., чи то в цих віршах є щось особливе...


То чувіха чотка, просто. Вірші чоткі. І читає гарно.
З акторської родини вона.

Wednesday

Півгодини тому назад, під час чергової милі на тренажері, yours truly з усіх сил підспівувала "We made it!"

А чому?

А тому що колишня дівчинка, що народилася у простій родині на хуторі у далекій Україні, зробила сьогодні дещо неймовірне ...

Подробиці через декілька днів  :) А поки:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 16, 2023, 07:20колишня дівчинка, що народилася у простій родині на хуторі у далекій Україні, зробила сьогодні дещо неймовірне ...

Стала головою осередку трумпістів Альберти?   :D  :D  :D

білий хорват

Цитата: абабагаламага від Червень 20, 2023, 19:21Стала головою осередку трумпістів Альберти?  :D  :D  :D
Підлила квіти

Wednesday

Родина Мадонни - звичайні на вигляд прості люди. В кріслі батько, а поряд сестри. Брат помер у віці 66 років від раку  в цьому році.


 
А сама Мадонна у віці 64 роки наразі виглядає так:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Червень 16, 2023, 07:20Півгодини тому назад, під час чергової милі на тренажері, yours truly з усіх сил підспівувала "We made it!"

А чому?

А тому що колишня дівчинка, що народилася у простій родині на хуторі у далекій Україні, зробила сьогодні дещо неймовірне ...

Подробиці через декілька днів  :)

Поки все ще не можу розповісти подробиці, але сьогодні в мене був дуже хороший день  :).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#108
Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 07:27А сама Мадонна у віці 64 роки наразі виглядає так:



Страшненька старушенція на дрижачих ніжках, в чорних капронах і зі страшними, поморщеними клешнями з манікюрами на пазурях.


Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 15:13Страшненька старушенція на дрижачих ніжках, в чорних капронах і зі страшними, поморщеними клешнями з манікюрами на пазурях.

Але тим не менше її трахають 20-річні. А тебе?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 16:20Але тим не менше її трахають 20-річні. А тебе?

Мене ні, сиджу і плачу.   :'(

 ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 17:04Мене ні, сиджу і плачу.   :'(

 ;D

От бачиш. А вона отримує від життя все, ще й laughing on her way to the bank. І в цьому нічого поганого немає.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 17:05От бачиш. А вона отримує від життя все, ще й laughing on her way to the bank. І в цьому нічого поганого немає.

А хто каже, що погана вона? Просто старенька вже. Бабушка.   :-\

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 17:07А хто каже, що погана вона? Просто старенька вже. Бабушка.   :-\

І що? яке це має практичне значення? Є багато молодих і гарних, які нікому не цікаві і не потрібні.

Чи ти рекомендуєш їй на кладовище повзти, замість жити на повну котушку?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 17:09І що? яке це має практичне значення? Є багато молодих і гарних, які нікому не цікаві і не потрібні.

Чи ти рекомендуєш їй на кладовище повзти, замість жити на повну котушку?

Нє, нехай ще трохи поспіває, поскаче на сцені, я її люблю
   :D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 17:21Нє, нехай ще трохи поспіває, поскаче на сцені, я її люблю
   :D

Тобто твоє "бабуся" нерелевантне?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 17:23Тобто твоє "бабуся" нерелевантне?

Що значить?
Бабуся є бабуся.
Навіть якщо вона фейс підрихтувала заштукатурила.

 ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 17:33Що значить?
Бабуся є бабуся.
Навіть якщо вона фейс підрихтувала заштукатурила.

 ;D

Що значить "бабуся"? Вік за паспортом - це просто цифра і не співпадає з біологічним віком. Якщо вік не обмежує функціонування особи у параметрах, які для неї важливі, він не має ніякого значення.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.