Carpe Diem. Seize the Day. Лови Мить. Екзистенційно-Побутова Тема

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Привіт! Як у всіх проходить вікенд?

Я, здається, трохи прихворіла. У нас зараз гуляє Ковід, і хоч я працюю з дому і на мене це не впливає, багато колег по роботі хворіють вже третій тиждень, причому неслабенько.

Мій чоловік теж вже третій тиждень хворіє, хоча у нього симптоми мінімальні і він увесь цей час на ногах. І що цікаво, увесь цей час я була абсолютно ок, і лише вчора увечері почала відчувати типову для вірусної інфекції невелику температуру і головний біль.

А зараз проснулась і як огірочок (але це типово для ковіду). Тим більше що нові треки заходять непогано, у цього вже більше 200 проглядів за менш ніж 24 години! :dance3:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darka

#541
ЦитатаЯ, здається, трохи прихворіла. У нас зараз гуляє Ковід, і хоч я працюю з дому і на мене це не впливає, багато колег по роботі хворіють вже третій тиждень, причому неслабенько.

Оо, Ви той-во, не хворійте, скорше одужуйте!!!🍯🐝
Мене ковід на щастя минув взагалі, але це може тому, що я переважно тоді сиділа вдома і на початках ковідної "лихоманки" навіть у супермаркети боялася ходити! :smilie10: Купляла хліб у найближчому ларьку. Ходила тільки в масці усюди і знімала її тільки вдома. Маску одягала і носила за всіма правилами! Взимку було особливо добре, бо ніс не так мерз у масці :smiley25: Однак звісно "задоволення" таке собі... А як настало лихославне 24 лютого 2022 року то всім у нас в Україні було не до масок і пересторог, бо... та й самі знаєте чому...

Wednesday

Цитата: Darka від Жовтень 05, 2024, 18:22Оо, Ви той-во, не хворійте, скорше одужуйте!!!🍯🐝
Мене ковід на щастя минув взагалі, але це може тому, що я переважно тоді сиділа вдома і на початках ковідної "лихоманки" навіть у супермаркети боялася ходити! :smilie10: Купляла хліб у найближчому ларьку. Ходила тільки в масці усюди і знімала її тільки вдома. Маску одягала і носила за всіма правилами! Взимку було особливо добре, бо ніс не так мерз у масці :smiley25: Однак звісно "задоволення" таке собі... А як настало лихославне 24 лютого 2022 року то всім у нас в Україні було не до масок і пересторог, бо... та й самі знаєте чому...

Так, 22 лютого 2024 року "проблема" ковіду відразу знялася  :smilie2:.

Я хворіла на самому початку пандемії, ще до того, як всіх відправили працювати з дому. І це був точно ковід, бо за все своє життя (а чим я тільки не хворіла) це була найдивніша вірусна інфекція. Зазвичай, видужання йде по прямій - сьогодні тобі погано, завтра краще, а завтра ще краще, а тут навіть температури не було, але таке враження, що вона в тебе є. І сьогодні ти ок, а завтра пальця підняти не можеш. Потім знову ок, і знову повне виснаження. І так 3 тижні  :facepalm1:.

Потім майже два роки вірусів, всі тести негативні. Причому мала ходила в школу і могла заразити нас тисячу раз :facepalm:.

А коли повернулися на роботу, то відразу підхопила ковід (омікрон) у колег і на цей раз він був підтверджений і лабораторними, і домашніми тестами - ми були хворі всі троє. В легкій формі, правда. І так само ковбасило три тижні. Якраз перед Паскою. Сьогодні почуваюсь добре, перемила вікна, а завтра лежу пластом у ліжку. На наступний день знов прибирати, потім знову лежу :facepalm:.

Зараз ніхто не тестує, але для мене якщо це тягнеться довго і з дивними симптомами, то це не звичайний вірус, а варіант ковіду. Тим більше що у мого чоловіка пропав нюх на певний період у цій ітерації :facepalm1:.

Переважна кількість людей мали ковід і навіть не знали про це. Тому що їх імунна система в минулому переборола щось схоже і видно, був якийсь імунітет. Це пояснює, як в одній родині при близькому контакті у одної людини навіть нежиті не було, а партнера госпіталізували.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darka

ЦитатаПереважна кількість людей мали ковід і навіть не знали про це. Тому що їх імунна система в минулому переборола щось схоже і видно, був якийсь імунітет. Це пояснює, як в одній родині при близькому контакті у одної людини навіть нежиті не було, а партнера госпіталізували.
Ну з огляду на ту купу болячок, які у мене були (і зараз є) на початку пандемії, то дуууууже сумніваюсь, що я "хворіла" ковідом безсимптомно! Бо якби я захворіла, то ковбасило б мене точно!

Ще раз бажаю Вам одужання і пошвидше!🙏

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.


Anton

Якщо, після картинки "Доброї ночі", ви бачите мене в мережі,
значить це я війшов з мобільного!
А з мобільного приймати участь, це вже не "те"...
Хіба що, щось ще подивитись/почитати!
Все! Всім Спокійної тихої ночі та без повітряних тривог!

Wednesday

Цитата: Anton від Жовтень 05, 2024, 21:56Якщо, після картинки "Доброї ночі", ви бачите мене в мережі,
значить це я війшов з мобільного!
А з мобільного приймати участь, це вже не "те"...
Хіба що, щось ще подивитись/почитати!
Все! Всім Спокійної тихої ночі та без повітряних тривог!

Спокійної ночі всім українцям і європейцям!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.