Carpe Diem. Seize the Day. Лови Мить. Екзистенційно-Побутова Тема

Попередня тема - Наступна тема

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 07, 2024, 06:12Чудова пісня і дуже надихає. Якщо у когось поганий настрій і нападає сум, зневіра чи паніка, раджу послухати.

так, пісня гарна і голос чудовий, як і зовнішність співачки. :c09013:

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 06:55Зараз, на Щедрий Вечір, -32, вночі очікується -38 без фактора вітру.

Перед вечерею на наші мобілки прийшло повідомлення від уряду повідключати непотрібні електричні пристрої. Чоловік боявся, що буде відключення електроенергії, але поки політ нормальний. В хаті тепло, чарівно світиться ялинка, кіт розтягнувся під столом у їдальні і спить ...

А надворі отаке:


Річка повністю замерзла, людей нема взагалі, а машини проїздять рідко, хоча ще не так і пізно і це вечір суботи.
У нас плюс 1, ялинку вже викинули
бо поки ми тиждень відпочивали
вона випила всю воду і почала сипатися,
син привіз її дуже рано, ще на початку грудня
і ми майже місяць її поїли водою.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 14, 2024, 07:42У нас плюс 1, ялинку вже викинули
бо поки ми тиждень відпочивали
вона випила всю воду і почала сипатися,
син привіз її дуже рано, ще на початку грудня
і ми майже місяць її поїли водою.

Клас, натуральна ялинка  :smiley24:. Ми теж раніше ставили натуральну, поки не завели кота. І іграшки виключно м"які та пластикові, ЛОЛ!

Він дуже любить ялинку та зимові свята, а йому родичі ще й подарунки до Різдва дарують (в основному це іграшки, наповнені сухою котячою м"ятою).

Одного року він вигріб свій пакуночок із більшого пакета і давай шманати його, здираючи папір, щоб дістатися до того, що було всередині. Реготали всією родиною.

Коли мала була меншою, в неї був візочок для ляльки. То вона садила кота в нього і возила по хаті, і йому це надзвичайно подобалось. А одного разу вона не звертала на нього уваги, і він зіп"явся передніми лапами на візок, і почав його штовхати, ніби це він віз його  :lol:  :lol:  :lol:.

Треба йому завести ютуб-канал, прикольний кіт.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 07:52Клас, натуральна ялинка  :smiley24:.
вона так чудово пахла перший тиждень :smiley24:
але маленька бо у нас велику нема де ставити -
я захотіла дерев"яну гірку для штучних вазонів
збоку біля плазми, і тепер нема куди втулити
ні ялинку, ні штучне дерево про яке я мріяла завжди.
Сподіваюсь що коли звідси виселимось влітку
то буде більш простора квартира,
а якщо дасть Бог закінчиться війна
то полетимо в Україну продавати будинок і авто.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 07:52Клас, натуральна ялинка  :smiley24:. Ми теж раніше ставили натуральну, поки не завели кота. І іграшки виключно м"які та пластикові, ЛОЛ!

Він дуже любить ялинку та зимові свята, а йому родичі ще й подарунки до Різдва дарують (в основному це іграшки, наповнені сухою котячою м"ятою).

Одного року він вигріб свій пакуночок із більшого пакета і давай шманати його, здираючи папір, щоб дістатися до того, що було всередині. Реготали всією родиною.

Коли мала була меншою, в неї був візочок для ляльки. То вона садила кота в нього і возила по хаті, і йому це надзвичайно подобалось. А одного разу вона не звертала на нього уваги, і він зіп"явся передніми лапами на візок, і почав його штовхати, ніби це він віз його  :lol:  :lol:  :lol:.

Треба йому завести ютуб-канал, прикольний кіт.
:laugh: прикольний котик,
я сумую за нашим Кошиком,
він помер років 2 тому,
ми не знали куди він подівся,
а потім знайшли його під кріслом
надворі в бесідці, можливо отруїли його
бо ще був молодий і здоровий.
А собака Рекс помер бо був дуже старенький,
так ми більше тварин не заводили...
Знали що будемо летіти в США.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 14, 2024, 08:01:laugh: прикольний котик,
я сумую за нашим Кошиком,
він помер років 2 тому,
ми не знали куди він подівся,
а потім знайшли його під кріслом
надворі в бесідці, можливо отруїли його
бо ще був молодий і здоровий.
А собака Рекс помер бо був дуже старенький,
так ми більше тварин не заводили...
Знали що будемо летіти в США.

Можливо, з"їв яку мишу чи щура, а ті були нездорові.

Так, тварини - то велика відповідальність.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ми бачили військовий гелікоптер у нас над головою сьогодні. Фото не мої.





В реддіті пишуть, що це американські гвинтокрили.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну все, майже закрили сезон куті. Завтра Йордан.



Це також останній раз і останнє свято, що ми святкуємо за цим календарем  :smilie2:. Наша церква перейде на новий на наступний сезон.

А з понеділка - назад на інтервальне голодування, бо це жерсть  :facepalm1:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Була вчора на шопінгу, побачила цю няшку і не змогла пройти мимо  1&.



У мене є лялька розміром з трьохмісячну дитину - це для неї :love:.

Піду працювати над податками. Not looking forward to it  :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Січень 28, 2024, 23:14Піду працювати над податками. Not looking forward to it  :smilie2:.

За невимовно важку працю по підготовці матеріалів для річного податкового звіту нагородила себе оцією красунею.

Її звати Lea:


З нарядиком дизайнери підкачали (але це нічого, створимо їй новий гардероб), а ось сама лялька - чарівна.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 15, 2024, 09:03Ми бачили військовий гелікоптер у нас над головою сьогодні. Фото не мої.





В реддіті пишуть, що це американські гвинтокрили.
На Аляску летіли?

Путін щось там про Аляску мамрав, щоб віддали.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 29, 2024, 07:22На Аляску летіли?

Путін щось там про Аляску мамрав, щоб віддали.

Це вже давно було.

А Бідон такий сенільний, що мене б уже і нічого не здивувало  :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

От і мене грип дістав чи то якийсь вірус.
Вчора була температура 38,7.

А я вже дивувався, що осінь пройшла, зима майже пройшла, а я ще ні разу не хворів.

Наврочив блін

Сьогодні іду в поліклініку.
Записали до лікаря українця з Сум  :Prapor2:

Полежу до кінця тижня, повідпочиваю.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 13, 2024, 09:46От і мене грип дістав чи то якийсь вірус.
Вчора була температура 38,7.

А я вже дивувався, що осінь пройшла, зима майже пройшла, а я ще ні разу не хворів.

Наврочив блін

Сьогодні іду в поліклініку.
Записали до лікаря українця з Сум  :Prapor2:

Полежу до кінця тижня, повідпочиваю.

Видужуй поскоріше! Мої родичі в Україні вже цим перехворіли. Зараз там (і в тебе, напевно) сира погода - це найсприятливіший час для розмноження вірусів, на відміну коли холодно чи мороз.

Якби був грип, ти б лежав пластом і різко з 39+. Скоріше всього, якийсь вірус, а може, і ковід, який, звісно, нікуди не подівся і постійно мутує.

У вас треба брати лікарняний?

Видужуйте поскоріше, Хорват і Сергій! Як кажуть, ви такі класні, що навіть віруси вас люблять  :gigi:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 13, 2024, 16:31У вас треба брати лікарняний?
Так, треба.

Взяв лікарняний до кінця тижня.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 13, 2024, 16:40Так, треба.

Взяв лікарняний до кінця тижня.

Відпочивай і насолоджуйся, якщо зможеш :).

Коли вірус, то нічого і не можна зробити, крім лежати та відпочивати.

Мені допомагають такі пакетики, які розчиняєш у воді і вони смакують як гарячий напій. Там парацетамол чи аспірін і всяке таке, що дозволяє знизити температуру та зняти головний біль. Особливо перед сном.

Хоча кажуть, що температуру не треба збивати до 40 градусів, бо це вбиває віруси. Але я не люблю страждати  :gigi:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Я вже разочок відхворів——тиждень був дома.
А зараз знов такий якийсь стан незрозумілий(——горло шкрябає .
Але я таки і наробився за останні парочку днів— Карнавал у нас був——кожний день з 11— тоі і до 2—гоі ночі. Вдома в 3.
Але і заробив норм)
За 4 дні трошки неповну зарплатню свою)
Теж хотів би відлежатися(——
Але в мене попереду ще запланована операція на нозі——і це теж десь 3 недільки лікарняного(
Ще навідпочиваюсь)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 13, 2024, 20:31Я вже разочок відхворів——тиждень був дома.
А зараз знов такий якийсь стан незрозумілий(——горло шкрябає .
Але я таки і наробився за останні парочку днів— Карнавал у нас був——кожний день з 11— тоі і до 2—гоі ночі. Вдома в 3.
Але і заробив норм)
За 4 дні трошки неповну зарплатню свою)
Теж хотів би відлежатися(——
Але в мене попереду ще запланована операція на нозі——і це теж десь 3 недільки лікарняного(
Ще навідпочиваюсь)

З одного боку, ставлю лайк, а з іншого - тут про хвороби та операції. Але все буде добре - відпочивайте та по можливості набирайтеся сил. А ти, Сергію, бережи себе і вже не впахуй так сильно - а то твої фанати вже, напевно, твої гроші знову почали рахувати  :gigi:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Лютий 13, 2024, 21:07З одного боку, ставлю лайк, а з іншого - тут про хвороби та операції. Але все буде добре - відпочивайте та по можливості набирайтеся сил. А ти, Сергію, бережи себе і вже не впахуй так сильно - а то твої фанати вже, напевно, твої гроші знову почали рахувати  :gigi:.

Блін)
Поступила мені сьогодні пропозиція——

Неподалік від нас продається бізнес—точка " руський магазин"
І з однієі сторони я більш—менш ціну потягну. А з іншоі сторони——це повністю змінити все життя знову(
Обговорювали сьогодні в Сім"і)——

Мала не хоче——бо збирається розвиватися у своій сфері ( теж продажа—але шмаття)
Ірочка не хоче——бо дуже любить свою роботу)( як би це комусь дивним  не здавалося))——у неі до  своі роботи цікаве філософське ставлення)——і не хоче зайвоі відповідальності)
А відповідальність——це саме те що ми намагаємося уникнути вже багато років)
Ну от не люблю я зайвоі відповідальності(
Ну і в мене поки що двояке ставлення——думаю на тему того щоб покласти туди продавця і після роботи на декілька годин займатися там справами.

По грошам цей магазин дозволяє нормально жити сім"і з двома дітьми.
Прибита точка, кожного тиждня декілька палет товару розходиться——
Ніби все гарно виглядає——

Але як подумаю скільки це геморою всілякого——то вже й не хотів би)
Це як в мене колись було в Чернівцях——і те від чого я завжди старавс відійти——

"Брати роботу додому"(с)——
Всі твоі думки постійно спрямовані на розвиток бізнесу——постійно якісь розмови про товар та клієнтів, постійні намагання купити щось дешевше—продати дорожче)І це включно з вихідними та святами(

Напевно все таки не візьму((

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 13, 2024, 23:08Блін)
По грошам цей магазин дозволяє нормально жити сім"і з двома дітьми.
Прибита точка, кожного тиждня декілька палет товару розходиться——
Ніби все гарно виглядає——

Напевно все таки не візьму((

Думаю, що в Німеччині так само, але в нас тут цей бізнес не без ризику. По-перше, не дай Бог якийсь товар виявиться підробкою чи поганої якості. Або якісь умовні таргани знайдуться (у нас були випадки в досить модному закладі для сніданків та недавно в дитсадку приватному - там ніби люди з російськими прізвищами були власниками).

А так твоя дружина поприбирала, отримала достойну платню і все, ні за що переживати не треба. Ще й обцілують та подарунками завалять на Різдво (у нас знайти хорошу прибиральницю досить важко і вони дуже непогано заробляють). Так само і ти відпрацював і спиш спокійно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.