Carpe Diem. Seize the Day. Лови Мить. Екзистенційно-Побутова Тема

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: білий хорват від Вересень 21, 2023, 18:59Тато п'є з мамою ©

Яка краса неземна

Після Хорватії і Італії настрій шампанський

Вино з півострова Pelješac

Я, як вип'ю, то всіх люблю.

І тебе, Wednesday люблю, і навіть Турча і Хому люблю.

От така в мене натура.

Не даром перекладається, що spiritus це дух.

Дух, який проявляється і показує справжнє нутро людини.

З поверненням! Рада, що успішно дісталися дому і можете тепер розслабитись після довгої дороги.

Мені і вина не треба, щоб відчувати братерську любов до вас з Сергієм і інших конструктивних дописувачів цього ресурсу  :smilie1:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Закінчилася лафа

Від сьогодні на жерді і відробляти кредити.

:smilie2:

Wednesday

Цитата: білий хорват від Вересень 26, 2023, 07:32Закінчилася лафа

Від сьогодні на жерді і відробляти кредити.

:smilie2:

Зате гарно відпочили і з новими силами приступите  :smilie1:.

Я так розумію, ваші біженці пішли у вільне плавання?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Вересень 26, 2023, 07:43Зате гарно відпочили і з новими силами приступите  :smilie1:.

Я так розумію, ваші біженці пішли у вільне плавання?
Так
Вже десь як два місяці тому.

З нашою допомогою встали на ноги і зняли собі більшу квартиру тільки для себе. В місті Плонськ, недалеко від нас.

Але ми з ними в контакті.
Час від часу приїжджають до нас в гості.


Wednesday

У нас сьогодні погода як у цій пісні (привіт, 90-і :hot: ):


Чому я дуже рада (а то б довелось впахувати на бекярді) :dance3: .

Зараз закладу лашки у пралку, і займусь пледиком під серіальчик. My idea of a perfect weekend  1& :.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#325
Сьогодні неділя, 8 жовтня, а завтра другий понеділок жовтня. У цей день канадці святкують Thanksgiving - День Подяки. Це один із офіційних "довгих вихідних", яких в Канаді декілька на рік.


День Подяки традиційно святкується як Різдво - сімейне свято, коли родину та друзів запрошують на святкову вечерю, до якої традиційно готується запечена індичка з начинкою (stuffing), соусом (gravy) та солодко-кислою приправою із клюкви (cranberry sauce). На десерт типово робиться пиріг з гарбузовою начинкою (pumpkin pie).


Весною 2002 року я придбала свій перший будинок, а літом переїхала в нього. Наступила осінь, і як справжня hostess, я запросила в гості своїх друзів (у яких не було, як і в мене, тут родини), а також мого сусіда (у якого родина була, але який сказав, що не мав у той день ніяких планів). Це був мій перший офіційний День Подяки, до якого я спекла першу в моєму житті індичку. А той сусід потім став моїм чоловіком. Я його тільки що спитала - якби не ця вечеря, ти б підбивав до мене клинці? Він каже - ну звичайно, я цілком мав такі наміри. Але коли я побачив тебе в оточенні інших чоловіків, то зробив висновок, що треба діяти швидко, поки тебе не відхопить хтось інший  :laugh:.

З того Дня Подяки ми з моїм чоловіком спекли багато індичок - але вже разом. І, переглядаючи сімейні фото за ці роки, розглядаючи обличчя дорогих нам людей, яких вже нема з нами, розумієш, що треба цінувати кожен день і дякувати і Богу і тим, кого любиш, не раз у рік, а кожного дня. За натхення, тепло, підтримку, за те, що поряд, незважаючи ні на що.

За ці роки ми багато раз організовували вечері для нашої великої родини, на які не раз запрошували тих знайомих, хто був один - це традиційна річ для канадців. До Дня Подяки відбувається багато доброчинних заходів і офіційно, і індивідуально (наприклад, минулого тижня я бачила в соціальних медіа, як одна родина просила інформацію про малозабезпечені родини, бо закупила 40 індичок і бажала забезпечити такі родини безплатними продуктами до Дня Подяки).

А цього разу ми вирішили не готувати вечерю, а організували сімейний похід на святковий бранч. Я мала плани попрацювати на городі після обіду, але коли ми повернулися з бранчу, то не мали сил ні на що більше, крім як залягти і поспати (навіть я, хоча я майже ніколи не сплю днем). Ніхто сьогодні вже їсти нічого не буде :facepalm1:.

Всіх канадських читачів та колишніх дописувачів ресурсу вітаю з Днем Подяки і бажаю міцного здоров"я та усіх гараздів  їм та їх родинам!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват


Wednesday

Цитата: білий хорват від Жовтень 20, 2023, 08:44ТРО Бабошева, рию траншеї.


Ого! Серйозний движ, але з таким помічником - це, як кажуть у нас, easy-peasy :super:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Жовтень 20, 2023, 09:15Ого! Серйозний движ, але з таким помічником - це, як кажуть у нас, easy-peasy :super:.
Та яке ісі-пісі?

В мене вже всі руки в мозолях.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Жовтень 20, 2023, 09:23Та яке ісі-пісі?

В мене вже всі руки в мозолях.

Роботящий! Нагадує, як ШЛ казав, що кущі корчував на початку року. Цікаво, чи виростив він ті помідори, про які так довго мріяв?  :laugh:

До речі, я теж запропонувала чоловіку розглянути сонячні панелі. Він каже, що теоретично це має сенс, бо наше місто одне із найсонячніших в Північній Америці. Так що ти нас своїм прикладом надихнув :smilie1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Жовтень 20, 2023, 09:44Роботящий! Нагадує, як ШЛ казав, що кущі корчував на початку року. Цікаво, чи виростив він ті помідори, про які так довго мріяв?  :laugh:

До речі, я теж запропонувала чоловіку розглянути сонячні панелі. Він каже, що теоретично це має сенс, бо наше місто одне із найсонячніших в Північній Америці. Так що ти нас своїм прикладом надихнув :smilie1:.
Класна річ.

Підключили 10 жовтня.
Маю спеціальну апку, яка відслідковує працю фотовольтаїки, так от з 10 жовтня я від держави не взяв ні одного платного кіловата.

Але ставте обов'язково з накопичувачем енергії, з так званою батареєю акумулятором.

Ця батарея працює вночі, коли сонця немає.

Зужиття енергії від державної мережі практично нуль.

:smiley24:

Wednesday

Цитата: білий хорват від Жовтень 20, 2023, 09:55Класна річ.

Підключили 10 жовтня.
Маю спеціальну апку, яка відслідковує працю фотовольтаїки, так от з 10 жовтня я від держави не взяв ні одного платного кіловата.

Але ставте обов'язково з накопичувачем енергії, з так званою батареєю акумулятором.

Ця батарея працює вночі, коли сонця немає.

Зужиття енергії від державної мережі практично нуль.

:smiley24:

Нічого собі! Вже стільки накрутило? Супер :hot:.

Дякую за поради. Це поки суто на стадії ідеації - нам спочатку треба поміняти дах, а вже на новий будемо ставити панелі. А це проект на наступний рік  :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#332
Хе-хе!

Знайомтесь з Катею (Katie) - новим членом моєї лялькової сім"ї :love:



Катя - досить рідкісна лялька. Їх продавали в США на початку нульових як серію "Малі сестрички", і вони на ібеї від ста доларів.



А я очам своїм не повірила, коли побачила її на місцевому олх за ... 20 доларів! Вона в чудовому стані, тільки ніжки треба підтягнути, бо з часом гумки, що утримують суглоби, розтягуються (це типове явище для таких ляльок).

А тут вона із своєю сестричкою Тесс (Tess), яка вже була у мене давно. Тесс - одна із моїх найулюбленіших ляльок. Якщо є якась лялька у моїй колекції, з якою я себе найбільш асоціюю, то це Тесс  :love:.



Тепер ще тільки Лілю (Lily) знайти - і колекція буде повна. Хоча в мене є лялька-блондинка з її обличчям, тільки у образі балерини. Вона ще більш рідкісна, ніж ці сестрички.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Виявляється, компанія Chapters, яка була єдиним ділером в Канаді, що продавали продукцію American Girl, виходить з цього бізнесу і ці ляльки можна буде купити тільки з США.

Народ вигріб все, що можна, і онлайн, і в фізичних магазинах. Сьогодні чоловік запропонував зайти і подивитися в Чаптерс, де ще збереглись якісь товари, і там майже нічого не залишилось.

Але повернувся додому з цим чувачком:



А я на Амазоні замовила ще оцих красавиць:





Diversity and inclusion! :smiley24:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#334
Сьогодні у Північній Америці 31 жовтня і Хелоуін. Про це "свято" можете прочитати у Вікіпедії, а я розкажу, як його святкують в Канаді.

До нього готуються наперед, прикрашаючи територію навколо будинків різними тематичними декораціями - павутиною, скелетами, могильними пам"ятниками, опудалами, всілякою різною чортівнею.





Закуповують упаковки цукерок, щоб роздавати дітям.



Організовують тематичні приватні вечірки чи хелоуін-парті чи ланчі на роботі. Готують костюми для дітей і собі, якщо дорослі.



Вирізають традиційні гарбузи. Навіть я мала такий експірієнс, готуючись до свого першого Хеловіну в Канаді разом із екс :pooh_lol:.

Гарбуз у темряві:



Сьогодні, коли на вулиці стане темно (хоча деякі дітлахи люблять починати відразу після 5-ї години), по вулицях канадських міст та сіл будуть блукати групки дітей та підлітків у костюмах, з мішками чи іншими контейнерами, куди вони будуть складати сотні цукерок, чіпсів і так далі.



Якщо ви плануєте роздавати цукерки, то тримаєте світло в хаті включеним. А якщо ні, то вимикаєте його, і вашу хату оминуть. Але можуть зробити якусь неприємну річ, тому що ви не поділилися цукерками.

Дзвінок у двері - і перед вами мишка, динозаврик чи відьмочка, які наставляють торбинки для цукерок і кричать: "Trick or treat!" (що вільно перекладається як "почастуй, або я начаклую"). Ти загрібаєш декілька шоколадних батончиків із наперед підготованого відерця з цукерками і кладеш у їх мішочки. Очі малечі запалюються і вони захоплено дякують і бажають щасливого Хелоуіну. І, випереджаючи один одного, біжать до сусідського будинку.

Батьки супроводжуть дітей або на ногах, або підвозять їх машинами. Вік - від новонароджених до підлітків 16-18 років. Деякі підлітки вже трохи соромляться (моя донька сьогодні буде лише роздавати цукерки).

І так весь вечір - як правило, потік дітей спадає після 9-10 години, хоча у нас були поодинокі прохачі і після 11 вечора (це були старші підлітки).

Ось відео з минулого року.


Коли діти приносять наповнені цукерками мішки додому, батьки типово переглядають цукерки. Їх стільки, що можна їсти декілька тижнів.

Так що Happy Halloween and have fun tonight!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

В нас теж сьогодні купа дітлахів була)
Гарна традиція для дітей.
пс. Ну і мала теж вирядилася сьогодні та й пішла в паті.
ппс. Переживаю чи в Лондоні вистачило цукерок на всіх)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Листопад 01, 2023, 00:23В нас теж сьогодні купа дітлахів була)
Гарна традиція для дітей.

Клас! І скільки було дітей, тим більше що ви у квартирному будинку? Коли я знімала квартиру в даунтауні до покупки будинку, то діти там взагалі не ходили.

Ми не очікуємо багато дітей, бо у нас район такий, де живуть родини в основному з більш старшими дітьми, сотень не очікуємо - можє, десь 50, а може, і менше.

Цитатапс. Ну і мала теж вирядилася сьогодні та й пішла в паті.

Цікаво, який у неї костюм.

Цитатаппс. Переживаю чи в Лондоні вистачило цукерок на всіх)

Завтра знаменний день - булєрів випускають з темниці. Може, розкаже  :laugh:.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Було 5—6 компаній.
Різного віку—в основному малеча.
Чомусь багато дівчат і мало хлопців.
Різнонаціональні, всі в різноманітних костюмах.( тут в Кьольні давні традиціі Карнавалу——тому і вибір костюмів величезний)
Були дві дівчинки—подружки з батьками в супроводі—— зовсім маленькі——видно що батьки іх до цих всіх традицій підводять)
пс. Мала має фоточок наробити——покажу коли вдома з"явиться)
ппс. У нас за тиждень десь офіційно почнеться Карнавал—теж будуть по місту ходити всілякі перебрані)
ппс. Згадав бачив сьогодні одного в костюмі клоуна з фільму жахів—— реально сам би перелякався десь вночі і наодинці)
ппппс. Фотки твоі прикольні)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Листопад 01, 2023, 00:48Було 5—6 компаній.
Різного віку—в основному малеча.
Чомусь багато дівчат і мало хлопців.
Різнонаціональні, всі в різноманітних костюмах.( тут в Кьольні давні традиціі Карнавалу——тому і вибір костюмів величезний)
Були дві дівчинки—подружки з батьками в супроводі—— зовсім маленькі——видно що батьки іх до цих всіх традицій підводять)
пс. Мала має фоточок наробити——покажу коли вдома з"явиться)
ппс. У нас за тиждень десь офіційно почнеться Карнавал—теж будуть по місту ходити всілякі перебрані)
ппс. Згадав бачив сьогодні одного в костюмі клоуна з фільму жахів—— реально сам би перелякався десь вночі і наодинці)

:smiley24: Добре, що є якийсь движ. А ще пару років назад під час ковіду все це було заборонено :(.

Цитатаппппс. Фотки твоі прикольні)

Це єдиний, перший і останній раз в моєму житті, що я вирізала гарбуза. Тому і фотки давні.

З екс у нас постійно були якісь різні activities. Він любив випробувати різні речі. То ми вирізали гарбуза, то тусувалися на якійсь дамбі, де він ще й на тромбоні грав, то ми ходили на вечірку з тарантулами, то вчились танцювати тустеп, то катались на конях, то запускали кайта, то лізли на гору, то брали уроки їзди на роліках ... кожного понеділка, коли я з"являлась на роботі, колеги розпитували мене, як я провела останній вихідний і що особливого ми робили  :laugh:.

А потім вийшла заміж і стала жити звичайним сімейним життям  :smilie1:. Тому надворі є гарбузки, але пластикові  :weep:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У нас Хелоуін-іновація - одна родина роздала 2 тисячі пляшок газованих напоїв :hot:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.