Carpe Diem. Seize the Day. Лови Мить. Екзистенційно-Побутова Тема

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#300
Цитата: Сергій Чернівці від Серпень 12, 2023, 22:37пс.
В нас субота пройшла з медичними обстеженнями)——
Планове обстеження з упором на моі питання з поясницею.
( бувають  в мене раз на два—три роки загострення)
Кароче наслухався компліментів від ортопеда)—— сказала що з такою статурою жити буду довго і весело)—— не знав що в мене( з точки зору ортопеда)  задужо закачана передня частина плечей та грудина)—— тепер треба пропорційно робити упор на широкі м"язи спини)
Порадила тайські масажи та й турецькі напевно)
А вже завтра поідемо в Бонн на прогулянку)—— благо погода вирівнюється.


От що значить тримати себе в хорошій формі! Рада, що все ок.

Камлання недоброзичливців про 50 років на жержинах стає все більш нерелевантним. Може, їм теж треба на жердини, щоб довести себе до стану, як в тебе  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Серпень 12, 2023, 22:38Тобто це все ж таки хоббі та якась "колекція"?

Просто хобі. Люблю ляльок і в мене зовсім не зникли до них ті почуття, що були в дитинстві :). Наприклад, малою я -  о, ми їдемо в подорож, мою ляльку треба підготувати, підготувати їй гардероб. І зараз - їхали в подорож, я взяла з собою дві ляльки  ;D  ;D  ;D

Мій чоловік мене підколює, але останні роки почав дарувати мені у томі числі ляльки на Різдво та День Народження. Може, тому у нас такий міцний шлюб  ;D  ;D  ;D

Цитатапс. Уважніше передивився тих ляльок)——
Згадав що мені вночі на сьогодні наснився сон)——
Теж там дві подібні ляльки фігурували))

Хахаха! Здоровий сон здорового чоловіка  ;D  ;D  ;D

А я ось зараз дивлюсь на Барбі - але на оцих малючок.

Хотіла таку, але ніде не можу знайти:



Але є така:



і цю суперкавайну манюпуню гріх не придбати:


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Ну що ж?—гарне хобі.
В мене в дитинстві був період часу коли мій дядя, який жив з нами в одному будинку привіз до нас свою наречену—в якоі була донька на той час. І декілька років часу ми жили разом великою сім"єю і я був для тієі дівчинки як старший брат——а отже і був вимушений прислухатися до іі побажань——то й бавився з нею в ті ляльки)——якісь будиночки ім будував). А за кілька років та жінка мого дяді померла від раку і та дівчинка повернулася до свого першого батька((

пс. В мене зараз подібна "колекція" м"яких іграшок))—— ми даємо ім імена та приколюємся з цього)( наприклад є іжак—растаман Ігор зі своєю історією))
ппс. А загалом в мене проблема з "хобі")—— в мене іх практично немає( ( я колись навіть задумувався над цим і типу переживав))

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Серпень 12, 2023, 23:28пс. В мене зараз подібна "колекція" м"яких іграшок))—— ми даємо ім імена та приколюємся з цього)( наприклад є іжак—растаман Ігор зі своєю історією))

Ага, я помітила :) це теж класно.

Цитатаппс. А загалом в мене проблема з "хобі")—— в мене іх практично немає( ( я колись навіть задумувався над цим і типу переживав))

І це теж нормально. Люди, що працюють, мають мало вільного часу. Ось в Канаді я помітила, наскільки люди цінують свої вихідні - то практично святе. Питання про вихідні це майже як хау ар ю, і люди по п"ятницях бажають один одному гарних вихідних.

А мати хобі чи ні - це як до чого душа лежить. У мене колишня співробітниця і людина, яку я вважаю одним із своїх менторів, займалася квілтингом і петчворком (це шиття із клаптиків). Вона пішла на пенсію у 50 років (бо почала кар"єру держслужбовця рано), і її хобі стало досить прибутковим бізнесом! Вона дає уроки і складає людям їх клаптикові ковдри на спеціальній швейній машині розміром з обідній стіл (бо на звичайній машинці це неможливо). В неї стільки замовлень, що вона казала, що розглядає можливість найняти працівників  :).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Серпень 12, 2023, 23:41Ага, я помітила :) це теж класно.

І це теж нормально. Люди, що працюють, мають мало вільного часу. Ось в Канаді я помітила, наскільки люди цінують свої вихідні - то практично святе. Питання про вихідні це майже як хау ар ю, і люди по п"ятницях бажають один одному гарних вихідних.

А мати хобі чи ні - це як до чого душа лежить. У мене колишня співробітниця і людина, яку я вважаю одним із своїх менторів, займалася квілтингом і петчворком (це шиття із клаптиків). Вона пішла на пенсію у 50 років (бо почала кар"єру держслужбовця рано), і її хобі стало досить прибутковим бізнесом! Вона дає уроки і складає людям їх клаптикові ковдри на спеціальній швейній машині розміром з обідній стіл (бо на звичайній машинці це неможливо). В неї стільки замовлень, що вона казала, що розглядає можливість найняти працівників  :).


Так я якразь забув сказати що коли я з тією родичкою провів декілька років——я тоді навчився щось там строчити на швейній машинці)
Правда машинка була якась старовинна як на теперішній час)—— та й все забув за непотрібністю)

Сергій Чернівці

А загалом це питання про хобі виникло в мене коли мені таке питання задали——а мені не було чого відповісти)
Але потім якось подумалось що "читання художньою літератури"," заняття бігом—спортом загалом", "гра в шахи"—— теж напевно можна прирахувати до хобі)
І трошки заспокоівся)
А на сьогодняшній день——Шоппінг в мене( в нас)—— теж як хобі)
Та й "блохерство" теж напевно)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Серпень 12, 2023, 23:45Так я якразь забув сказати що коли я з тією родичкою провів декілька років——я тоді навчився щось там строчити на швейній машинці)
Правда машинка була якась старовинна як на теперішній час)—— та й все забув за непотрібністю)

Ooo! Чоловіки і рукоділля - то окрема тема! Коли я приїхала в Канаду і познайомилася з екс, я прийшла в екстаз, коли взнала, що в НЬОГО була швейна машинка :) Він її купив, щоб прострочити свій кайт, який любив запускати.

То мій перший проект був виготовити фартушки - я купила тканину і викройку і пошила фартушки для себе і для нього, і ще й бандани для нас та прихватки із тканини, що залишилася. Є фотка, де ми стоїмо разом у тих фартушках та банданах, але я її тут не запощу  :) . Звісно, моя половина набору залишилася у мене і я користуюся нею по сьогоднішній день.

А багато чоловіків теж збирає ляльки і робить для них одяг. Я купила деякі свої ляльки у одного американця, який виготовляв надзвичайно красивий одяг - і в нього навіть були ляльки Діани Ефнер, які він продав на ібеї за страшні гроші.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Серпень 12, 2023, 23:49А загалом це питання про хобі виникло в мене коли мені таке питання задали——а мені не було чого відповісти)
Але потім якось подумалось що "читання художньою літератури"," заняття бігом—спортом загалом", "гра в шахи"—— теж напевно можна прирахувати до хобі)
І трошки заспокоівся)
А на сьогодняшній день——Шоппінг в мене( в нас)—— теж як хобі)
Та й "блохерство" теж напевно)

Звісно, що так!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Липень 04, 2023, 07:33Поржала. Нагадало про іншого колегу, який сказав у свій час вікопомну фразу: "Your husband must be trusting you implicitly".

А як ще може бути у здоровому шлюбі? Звичайно, що партнери, які впевнені один в одному, довіряють один одному.

А той колега якось видав, що типу давай поїдемо разом в гори, бери малу і ... Я офігіла, звсісно - навіть зараз не розумію, нащо він це сказав. Ми до цього часу з чоловіком сміємось над цим епізодом і над фразою про імпліцитну довіру ;D .

Про імпліцитну довіру  ;D  ;D  ;D

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Трохи був прихворів

Якийсь вірус ходить

На дворі жара, +32 в тіні, а в мене горло боліло, насмарк і температура.

Зараз вже пройшло, але легкий кашель появився.

Wednesday

Ех, патратілась! (С)



Великопопу Барбі я взагалі-то не планувала купувати, але всі у відгуках писали, що красуня, ну і вона була на знижці. Приїхала - дійсно красуня!

А ці дві няшечки тільки замовлені - їх вишлють аж осінню.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Серпень 23, 2023, 02:28Ех, патратілась! (С)



Великопопу Барбі я взагалі-то не планувала купувати, але всі у відгуках писали, що красуня, ну і вона була на знижці. Приїхала - дійсно красуня!

А ці дві няшечки тільки замовлені - їх вишлють аж осінню.


Всі минулорічні Wednesday цього року перетворилися і стали Барбі.

Може і ти зміниш нік на Барбі?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Серпень 23, 2023, 07:38Всі минулорічні Wednesday цього року перетворилися і стали Барбі.

Може і ти зміниш нік на Барбі?

В мене характер та стиль спілкування для Барбі не підійде. Барбі така солоденька тупешечка типу сю-сю-сю, а Венсді - вреднючий contrarian з вкрапленнями перфекціонізму, нарцисизму, мізантропії і соціопатії  ;D  ;D  ;D

Хоча за останні роки в кіномультиках про неї (досить непогано зроблені, ми дивились з малою) Барбі та її сестер показують впевненими в собі, незалежними і сміливими дівчатами, а зовсім не тупими курицями.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#314
Ця субота пройшла не даремно.

По-перше, ми проапгрейдили наш форум і додали декілька нових ніштячків, у тому числі для SEO, і нарешті поставили нові смайли :dance3: . Але ще над ними треба попрацювати, і додати ще.

А по-друге, нарешті виконала один із запланованих швейних проектів - пошила нове покриття для гладильної дошки.

Можна було, звичайно, піти в магазин і купити нову. Але ми не шукаємо простих шляхів! Я підтримую тренд recycle and reuse, і використала для цього матеріали із спаленої більшої гладильної дошки і шматок ситцю, куплений у магазині Value Village за якихось 5 чи щось таке доларів.

Старе покриття гладильної дошки з Ікеї:



Спалене покриття від більшої гладильної дошки:



Тканина:




А це кінцевий новий продукт:



Я використала ватин із двох дошок і зверху - нову тканину. Ціна готового виробу десь в районі 2 доларів (бо було використано менше половини), але задоволення від процесу - безцінне! Навіть кіт допомагав  :smilie1: .





Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Але ж я a consummate professional!

Рванула зрання до компа, працюю, як завжди, але, бачу, вірус бере своє. Накатала босу імейл з проханням to take the afternoon off.

Заходить чоловік, каже - а що ти, працюєш? Сьогодні ж Labour Day (вихідний в Канаді).

 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ех, патратілась-2!  :hot:  :super:  :love:



Дивилась, дивилась на цю ляльку. Заходить донька і каже - мама, вона виглядає точнісінько як ти!

Я поржала, оскільки в ляльки блакитні очі, а в мене карі, та і волосся у мене набагато темніше.

Але я сприйняла це як знак, що ця лялька має стати членом нашої родини, ну і ...  1&
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

"Кості мають боліти від лежання, а не від роботи".©

Сергій Чернівці

Цитата: білий хорват від Вересень 16, 2023, 15:33"Кості мають боліти від лежання, а не від роботи".©

полежуєш десь?

білий хорват

Тато п'є з мамою ©

Яка краса неземна

Після Хорватії і Італії настрій шампанський

Вино з півострова Pelješac



Я, як вип'ю, то всіх люблю.

І тебе, Wednesday люблю, і навіть Турча і Хому люблю.

От така в мене натура.

Не даром перекладається, що spiritus це дух.

Дух, який проявляється і показує справжнє нутро людини.