Carpe Diem. Seize the Day. Лови Мить. Екзистенційно-Побутова Тема

Попередня тема - Наступна тема

Сергій Чернівці

Цитата: білий хорват від Липень 15, 2023, 08:35Зараз нема часу.
Як приїду зроблю репортаж.

Гарного відпочинку)

білий хорват


білий хорват

Стільки гарних дівчат в Празі, не розумію того Котойоба, невже не може знайти собі дівчину?


білий хорват

Цитата: Wednesday від Липень 15, 2023, 16:49Я давно це казала. Але ми ж знаємо, що він собою представляє. Яка жінка чи дівчина зможе з ним протягнути хоч 5 хвилин.

О, Хорват, якби ти тільки знав, що він витворяв по відношенню до тебе ...
А міг би ось так, тримаючись за ручку, прогулюватися чудовою Прагою.

І тоді не було б часу та дурі ні на які форуми та списки.

Але, мабуть, така в нього вже карма.
Вся розвага в його унилому житті, все що йому залишилось робити до смерті - це сидіти на форумах і складати списки.


білий хорват

Ну так

Все, що йому залишилось, це дивитися на ось такі пам'ятники.

;D


білий хорват

#245
Фух...

З корабля на бал...

Вірніше, навпаки, тільки вчора приїхали і сьогодні вже на роботу.

А настрій ще далеко не робочий.

:)


Один смішний випадок був зі мною.
Позавчора їдемо в трамваї, я з малою сів ззаді, а дружина з рештою трохи далі спереду. Трамвай майже пустий був. Мала сіла трошки далі, виглядало так ніби я один їду.

І почала до мене залицятися якась чешка. На вигляд, років 30. Худа, струнка.

Жара, вона була в короткій блюзо-спідниці, дуже короткій. А з під спідниці виставала якась чорна коронка, не то труси такі коронкові, не то якась така нічнушка, фіг його знає.

А саме смішніше, що на цій коронці висіла невідірвана метка.

І от вона стала просто переді мною, а в трамваї повно місця, задом до мене, розставила ноги, а та метка ззаді між ногами болтається. І крутить дупою.

А я бачу як дружина теж це зауважила і сміється.

Або якась ненормальна була, або дійсно хотіла "познайомитись".

;D

А Котойоб на форумах сидить і списки складає.

Wednesday

#246
Цитата: білий хорват від Липень 17, 2023, 09:09І почала до мене залицятися якась чешка.

Звідки ти знаєш, що то була чешка? Може, яка біженка.

ЦитатаЖара, вона була в короткій блюзо-спідниці, дуже короткій. А з під спідниці виставала якась чорна коронка, не то труси такі коронкові, не то якась така нічнушка, фіг його знає.

Щр таке коронка? Мереживо?

ЦитатаА саме смішніше, що на цій коронці висіла невідірвана метка.

В смислє паперовий цінник? Чи лейбл, який прикріплюється до одягу і там пишеться склад ткаини і як прати?

ЦитатаАбо якась ненормальна була

Цілком можливо. Досить нетипова поведінка для типової чешки та і типової жінки взагалі, та навіть і для "професіоналки" - вони знімають клієнтів по-іншому.

Люди, що страждають на маніакально-депресивний синдром (bipolar disease) в фазі манії (яка типово в них весною-літом) мають підвищений сексуальний драйв. Якщо у фазі депресії в них він майже на нулі або взагалі відсутній, у фазі манії вони починають відповідно вдягатися, поводити себе спокусливо, фліртувати і багато з них навіть починає статеві відносини з іншими і зраджує своїм партнерам.

Так що тут цілком можливий такий варіант.

Цитата"або дійсно хотіла "познайомитись"

Навряд чи таким способом :)

ЦитатаА Котойоб на форумах сидить і списки складає.

Ну, він на таку навряд би клюнув. Last time I checked, в нього були високі вимоги до жінок - і щоб розумна, і щоб красива. Trailer trash and skanks його не цікавлять.

Oh wait!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Екзистенційне  :)

Життя тебе зламає. Ніхто не захистить тебе від цього, і самотність теж не захистить, бо самотність також розіб'є тебе своєю тугою. Ти повинен любити. Ти повинен відчувати. Це причина, чому ти тут, на землі. Ти повинен ризикувати своїм серцем. Ти тут, щоб тебе поглинули. І коли трапиться так, що тебе зламали, або зрадили, або залишили, або поранили, або смерть пройшла надто близько, сядь біля яблуні й послухай, як яблука падають навколо тебе купами, втрачаючи свою солодкість. Скажи собі, що ти скуштував стільки, скільки зміг. ~Луїза Ердріх


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Липень 17, 2023, 17:20Звідки ти знаєш, що то була чешка? Може, яка біженка.

Щр таке коронка? Мереживо?

В смислє паперовий цінник? Чи лейбл, який прикріплюється до одягу і там пишеться склад ткаини і як прати?

Цілком можливо. Досить нетипова поведінка для типової чешки та і типової жінки взагалі, та навіть і для "професіоналки" - вони знімають клієнтів по-іншому.

Люди, що страждають на маніакально-депресивний синдром (bipolar disease) в фазі манії (яка типово в них весною-літом) мають підвищений сексуальний драйв. Якщо у фазі депресії в них він майже на нулі або взагалі відсутній, у фазі манії вони починають відповідно вдягатися, поводити себе спокусливо, фліртувати і багато з них навіть починає статеві відносини з іншими і зраджує своїм партнерам.

Так що тут цілком можливий такий варіант.

Навряд чи таким способом :)

Ну, він на таку навряд би клюнув. Last time I checked, в нього були високі вимоги до жінок - і щоб розумна, і щоб красива. Trailer trash and skanks його не цікавлять.

Oh wait!
Так, чорне мереживо з паперовим цінником з розміру сірникової коробки тільки тоненьке як цінник.

Таке враження, що купила в магазині, вділа і забула цінник відірвати.
Але вона добре знала, що там цінник висить, бо потім сіла на крісло і поправляла його, бо видно не зручно було сидіти на ньому.

Біженки себе так не ведуть.
Біженці скромні, встидливі, намагаються бути чемними.

А вона себе вела, як місцева.
Була розкута, ходила по вагону, щось там говорила сама до себе.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Липень 18, 2023, 07:16Була розкута, ходила по вагону, щось там говорила сама до себе.

Бідолаха психічно нездорова :( А може, під впливом наркотиків  :(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Липень 18, 2023, 07:22Бідолаха психічно нездорова :( А може, під впливом наркотиків  :(
Але вела себе явно провокативно.

І та мережива, яка виставала з під соконки чи спідниці, і той цінник, який теліпався між ногами, і на весь майже пустий трамвай стала задом переді мною.
Я сидів на кріслі. Але крісла були повернуті не вперід, як в наших трамваях, а боком, лицем до проходу.
І от вона стала в проході іменно там, де я сидів, хоча було повно пустого місця.

Явно намагалася привернути мою увагу.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Липень 18, 2023, 07:34Але вела себе явно провокативно.

І та мережива, яка виставала з під соконки чи спідниці, і той цінник, який теліпався між ногами, і на весь майже пустий трамвай стала задом переді мною.
Я сидів на кріслі. Але крісла були повернуті не вперід, як в наших трамваях, а боком, лицем до проходу.
І от вона стала в проході іменно там, де я сидів, хоча було повно пустого місця.

Явно намагалася привернути мою увагу.

Ну, я вже пояснила, чому. То не є нормальна поведінка.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Липень 18, 2023, 07:35Ну, я вже пояснила, чому. То не є нормальна поведінка.
Я теж би ставив скоріше всього на хворобу.

Wednesday

Я трохи почищу цю тему від офтопіку - відповідні коментарі будуть перенесені в тему про собак.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#254
Цитата: Wednesday від Липень 03, 2023, 20:05Минулого тижня колега по роботі подарував мені квіти. На сьогодні вони гарненько розпустилися  :) .



Нарешті я можу надати більше деталей, чому колега подарував мені ті квіти.

Тому що той день був останнім на моїй тодішній роботі :). А ви вже тут чого тільки не понапридумували і не понаписували  :).

А сьогодні я можу вже формально повідомити, що починаю новий контракт.

I am very excited!

І не тільки через це, а також тому, що "сбилась мєчта ідіота" - я не тільки отримала, а і трохи перевищила свій бажаний рейт за годину (хоча я вважаю, що вартую навіть більшого - ось така я нескромна особа :D ).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Липень 19, 2023, 19:59Нарешті я можу надати більше деталей, чому колега подарував мені ті квіти.

Тому що той день був останнім на моїй тодішній роботі :). А ви вже тут чого тільки не понапридумували і не понаписували  :).

А сьогодні я можу вже формально повідомити, що починаю новий контракт.

I am very excited!

І не тільки через це, а також тому, що "сбилась мєчта ідіота" - я не тільки отримала, а і трохи перевищила свій бажаний рейт за годину (хоча я вважаю, що вартую навіть більшого - ось така я нескромна особа :D ).
Знайшла нову роботу?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Липень 19, 2023, 20:40Знайшла нову роботу?

Ну можна сказати і так. Я контрактник, а не постійний працівник - один контракт закінчився, другий почався.

Не буду давати деталі (тут стелси (С) під тором все вичитують і конспектують ;D ), але скажу, що дуже цікаві проекти буду вести у високопрофільній організації з дуже класним начальником. А ще - 100-відсотково робота з дому!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.


Wednesday

Цитата: білий хорват від Липень 23, 2023, 09:23Літо

Сієста


Полежує  ;D

Цікаво, це в неї такі шкарпеточки на ногах чи це в неї нижні частини ніг засмаглі?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Липень 23, 2023, 09:26Полежує  ;D

Цікаво, це в неї такі шкарпеточки на ногах чи це в неї нижні частини ніг засмаглі?
Це шкарпетки такі