Як продати квартиру в Украіні під час війни?

Попередня тема - Наступна тема

MareK

Цитата: Wednesday від Лютий 08, 2023, 13:48
Цитата: MareK від Лютий 06, 2023, 21:14Сергію - продали ту хрущовку всрату і вірно зробили. молодці.
1. ви ніколи не повернетесь в Україну . і це правильно.
2. продайте усе решту шо тут маєте - і живіть щасливо.
3. бу тут - невідомий пісєц ще на десятиліття.
п.с. успіхів вам.

Якось пропустила цей пост.

в Австрії.
дивно, але Сергій погодився.  ;D

Сергій Чернівці

Цитата: MareK від Лютий 06, 2023, 21:14Сергію - продали ту хрущовку всрату і вірно зробили. молодці.
1. ви ніколи не повернетесь в Україну . і це правильно.
2. продайте усе решту шо тут маєте - і живіть щасливо.
3. бу тут - невідомий пісєц ще на десятиліття.
п.с. успіхів вам.

Навіть відповім))——
1. Є така вірогідність((
Я в Европі вже більше часу прожив ніж в Украіні((
І Плани в мене на багато що розповсюджуються——а Украіни в тих Планах наразі немає((
2.Скорш за все так і будемо робити((
Наскільки мені Шикарна Квартира(с) в Чернівцях дорога як пам"ятка—— але і іі доведеться продавати з часом((——
Буде мені урок——не закохуватися в одне місце і не витрачати туди всі грощі та енергію((
3. На жаль так((

пс. "Побажання успіхів" ——виглядає як троллінг))——я загалом не маю до тебе особливих претензій, але такі побажання не сприймаю за чисту монету))

MareK

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 08, 2023, 20:19
Цитата: MareK від Лютий 06, 2023, 21:14Сергію - продали ту хрущовку всрату і вірно зробили. молодці.
1. ви ніколи не повернетесь в Україну . і це правильно.
2. продайте усе решту шо тут маєте - і живіть щасливо.
3. бу тут - невідомий пісєц ще на десятиліття.
п.с. успіхів вам.

Навіть відповім))——
1. Є така вірогідність((
Я в Европі вже більше часу прожив ніж в Украіні((
І Плани в мене на багато що розповсюджуються——а Украіни в тих Планах наразі немає((
2.Скорш за все так і будемо робити((
Наскільки мені Шикарна Квартира(с) в Чернівцях дорога як пам"ятка—— але і іі доведеться продавати з часом((——
Буде мені урок——не закохуватися в одне місце і не витрачати туди всі грощі та енергію((
3. На жаль так((

пс. "Побажання успіхів" ——виглядає як троллінг))——я загалом не маю до тебе особливих претензій, але такі побажання не сприймаю за чисту монету))
а австрійку тримай поки війна. після війни ціни на таку нерухомість у Чернівцях зростуть значно.
щиро бажаю успіхів тобі і твоїй родині. чого ти так сприймаєш ?

Золотий карась

Якщо України нема в планах, то варто буде продавати, рано чи пізно. Тоді необхідно пильнувати тенденції на ринку нерухомості, мабуть шикарна квартирка в ціні не впаде, а буде зростати, хоча хто його знає).
Зрештою, можна продати сьогодні дешевше, ніж післязавтра, але ті кошти за ті два дні використати і компенсувати потенційні втрати.
Ми у Львові нічого не продавали, крім морозильної камери і каністр на бензин. Про каністри (ще радянські!!!) я тепер жалію. Нехай би були

Сергій Чернівці

Цитата: Золотий карась від Лютий 14, 2023, 05:35Якщо України нема в планах, то варто буде продавати, рано чи пізно. Тоді необхідно пильнувати тенденції на ринку нерухомості, мабуть шикарна квартирка в ціні не впаде, а буде зростати, хоча хто його знає).
Зрештою, можна продати сьогодні дешевше, ніж післязавтра, але ті кошти за ті два дні використати і компенсувати потенційні втрати.
Ми у Львові нічого не продавали, крім морозильної камери і каністр на бензин. Про каністри (ще радянські!!!) я тепер жалію. Нехай би були

Так.
В Планах Украіни майже немає((
Є ще трошки нерухомості , яку будемо розпродавати((
По ціні——
Я ніколи не вагався продавати квартири навіть менше ринку, але за бабло "вже"——
Значить були на той момент варіанти як те бабло краще використати, аніж квартира в оренді, або в ремонті))

Wednesday

Якщо буде продовжуватися війна, то всі далі будуть бігти на Захід і житло буде потрібне. Якщо ж війна закінчиться, то неконкурентні на Заході біженці повернуться, а оскільки інфраструктура на Заході менш пошкоджена і більш цивілізована у порівнянні навіть з Києвом (вибачте, кияни, але ваше місто, крім центру - якийсь брудний загазований шанхай), то ціни теж будуть достатньо високі.

Важко сказати. Якщо є покупці і ціна влаштовує, то продавайте. Баба з воза, коням легше.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.