Спортивні Етюди :)

Попередня тема - Наступна тема

Сергій Чернівці

Цитата: MareK від Березень 21, 2023, 22:18нє ну то інакше.

ми ж про інше говорили бо ти сам почав цю історію вчергове.
я бачу шо на штанзі "удєржанія" якщо це олімпійські бліни а не фітнес зал у фунтах - вісім дискі від інтератлетика по 15 кг і гриф 20 кг. тобто сумарно 140 кг які ти тримаєш в руках.

п.с. я не тролю і не підйобую мені це нахуй не всралося таке робити.

але твоє відео - це не є штанга 200 кг.

ну най Юра (Хорват) скаже яку вагу він бачить. шоб я не виглядав підйобщиком. яким я не є.
Там два блина по 20 і два по 25
Плюс гриф.

абабагаламага

Цитата: MareK від Березень 21, 2023, 22:19нє. це 100+.

Я і 50 не підніму.
Просто жартував, прикинув яку вагу міг би в молодості підняти.
Мішок цементу максимум.
Зараз і того не зроблю, каліка.  (((

Сергій Чернівці

Цитата: абабагаламага від Березень 21, 2023, 22:31Я і 50 не підніму.
Просто жартував, прикинув яку вагу міг би в молодості підняти.
Мішок цементу максимум.
Зараз і того не зроблю, каліка.  (((

Ооо))
До речі можна в мішках цементу рахувати))
пс. Хто не розбирається скільки штанга важить((
Буде якось будова з цементом——зафільмую))

абабагаламага

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 21, 2023, 22:32Ооо))
До речі можна в мішках цементу рахувати))
пс. Хто не розбирається скільки штанга важить((
Буде якось будова з цементом——зафільмую))

Давай!    :D
Для мене ти Геркулес навіть якщо там не 200, а 100кг.

 :D

Сергій Чернівці

Цитата: MareK від Березень 21, 2023, 22:29до речі, друзі іноземці, а кіко коштує у ваших країнах місячний абонемент у фітнес клуб з басейном ?
бо москальський спорт-лайф вже хоче 1000+ гривень на місяць в Україні. 15 відсотків мінімальної зарплати у розмірі 6000 грн.

у нас навіть при війні і економічному спаді - ціни на фітнесіндустрію зростають, курва.

Одна з дешевих мереж——Мак Фіт—— 20 евро в місяць.Мала туди ходить і я колись ходив.
Трошки дорожчі мережі——джаст фіт, флекс—— 25—30.
Але це без басейну.
З басейном——Холмс Плейс——60 евро в місяць на 2 роки абонемент. Включае медичний огляд кожний квартал здається.Ну і басейн там непоганий та сауна.
пс. Друг мій пішов нещодавно на ММА——під 100 евро в місяць.
ппс. Ще один пацанчик розглядає відкриття невеличкоі студіі в кьольні з Крос фітом——тягне мене в "бізнес"))

білий хорват

Цитата: MareK від Березень 21, 2023, 22:18нє ну то інакше.

ми ж про інше говорили бо ти сам почав цю історію вчергове.
я бачу шо на штанзі "удєржанія" якщо це олімпійські бліни а не фітнес зал у фунтах - вісім дискі від інтератлетика по 15 кг і гриф 20 кг. тобто сумарно 140 кг які ти тримаєш в руках.

п.с. я не тролю і не підйобую мені це нахуй не всралося таке робити.

але твоє відео - це не є штанга 200 кг.

ну най Юра (Хорват) скаже яку вагу він бачить. шоб я не виглядав підйобщиком. яким я не є.
Там блінів не видно.

Але той, що знімав, каже що два бліна по 25, два по 20 і гриф 20, що дає 200 кг. Не думаю, щоб він брехав, який йому сенс брехати.

білий хорват

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 21, 2023, 22:43Одна з дешевих мереж——Мак Фіт—— 20 евро в місяць.Мала туди ходить і я колись ходив.
Трошки дорожчі мережі——джаст фіт, флекс—— 25—30.
Але це без басейну.
З басейном——Холмс Плейс——60 евро в місяць на 2 роки абонемент. Включае медичний огляд кожний квартал здається.Ну і басейн там непоганий та сауна.
пс. Друг мій пішов нещодавно на ММА——під 100 евро в місяць.
ппс. Ще один пацанчик розглядає відкриття невеличкоі студіі в кьольні з Крос фітом——тягне мене в "бізнес"))
Іди в цей бізнес

Мене моя однокласниця зі Львова кликала в такий бізнес, щоб я тренером там працював. Вона відкрила своє фітнес студіо. Вона ще зі школи на мене око поклала. А я жонатий...

Якби був холостий, хто зна, може б і пішов.

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Березень 22, 2023, 07:34Там блінів не видно.

Але той, що знімав, каже що два бліна по 25, два по 20 і гриф 20, що дає 200 кг. Не думаю, щоб він брехав, який йому сенс брехати.

Залишається тест з мішками цементу.   ;)
В мішках цементу навіть я розбираюся, не переплутаю.   ;D

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 22, 2023, 07:39Вона ще зі школи на мене око поклала. А я жонатий...

Її часом не дмхз звали, ЛОЛ?  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: білий хорват від Березень 22, 2023, 07:39Іди в цей бізнес

Мене моя однокласниця зі Львова кликала в такий бізнес, щоб я тренером там працював. Вона відкрила своє фітнес студіо. Вона ще зі школи на мене око поклала. А я жонатий...

Якби був холостий, хто зна, може б і пішов.

я б пішов. я ж розлучений :)

MareK

Цитата: білий хорват від Березень 22, 2023, 07:34Там блінів не видно.

Але той, що знімав, каже що два бліна по 25, два по 20 і гриф 20, що дає 200 кг. Не думаю, щоб він брехав, який йому сенс брехати.

усі бліни однакові.
навіть якщо штанга 200 кг а не фунтів - то удєржаніє це смішно. Сергій дебелий хлоп. спортивний і сильний.
шо це за прикол - удєржанійе.
ліпше б не позорився.
зробив чисту тягу один раз і все.

MareK

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 21, 2023, 22:43Одна з дешевих мереж——Мак Фіт—— 20 евро в місяць.Мала туди ходить і я колись ходив.
Трошки дорожчі мережі——джаст фіт, флекс—— 25—30.
Але це без басейну.
З басейном——Холмс Плейс——60 евро в місяць на 2 роки абонемент. Включае медичний огляд кожний квартал здається.Ну і басейн там непоганий та сауна.
пс. Друг мій пішов нещодавно на ММА——під 100 евро в місяць.
ппс. Ще один пацанчик розглядає відкриття невеличкоі студіі в кьольні з Крос фітом——тягне мене в "бізнес"))

дуууже дешево.
я вражений. у нас просто дупа з цінами у порівнянні із вами.