Школа модульного типу.

Попередня тема - Наступна тема

Сергій Чернівці

Можливо одна з технологій, які будуть потрібні в Украіні після Перемоги.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Серпень 28, 2023, 20:33Можливо одна з технологій, які будуть потрібні в Украіні після Перемоги.

Та навіть і до перемоги, адже тим, хто втратили житло, треба десь жити. Хтозна коли ще та перемога буде з такими темпами поставки зброї.

Дякую за цікаве відео, Сергій! Бачу, євнухи-Єрмачківці вже встали в стойку ;D .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, у мене є питання про ютуб. Ти казав, що хочеш досягти рівня монетизації. А що це означає? Треба якусь мінімальну кількість проглядів чи що?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Серпень 28, 2023, 21:00До речі, у мене є питання про ютуб. Ти казав, що хочеш досягти рівня монетизації. А що це означає? Треба якусь мінімальну кількість проглядів чи що?
Треба понад 1000 підписників та 4000 годин переглядів за останній рік.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Серпень 28, 2023, 21:26Треба понад 1000 підписників та 4000 годин переглядів за останній рік.

Ох ніфіга собі. А можна 4000 тисячі переглядів, але без підписників?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Серпень 28, 2023, 21:31Ох ніфіга собі. А можна 4000 тисячі переглядів, але без підписників?
Можна——але без монетизаціі)

пс. Я вже розповідав——
Монетизація по суті——це копійки якісь там——декілька доларів в місяць на плюс—мінус таких показниках як в мене.
Але мета не в цьому——
Монетизація——це та ціль—мінімум , яку я досягну)
Просто як черговий пунктик.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Серпень 29, 2023, 00:13Можна——але без монетизаціі)

пс. Я вже розповідав——
Монетизація по суті——це копійки якісь там——декілька доларів в місяць на плюс—мінус таких показниках як в мене.
Але мета не в цьому——
Монетизація——це та ціль—мінімум , яку я досягну)
Просто як черговий пунктик.

Ти вже близько :) Я просто думала відкрити собі ютуб-канал про умовного кота, наприклад, або ще щось в цьому роді. Проглядів би стільки набралося за рік, а ось підписників навряд чи :) Серед котів велика конкуренція  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Серпень 29, 2023, 00:44Ти вже близько :) Я просто думала відкрити собі ютуб-канал про умовного кота, наприклад, або ще щось в цьому роді. Проглядів би стільки набралося за рік, а ось підписників навряд чи :) Серед котів велика конкуренція  ;D

В мене в друга є декілька каналів різнопланових. 4 з них монетизовані—— але там специфічні ніші. Та й він сам—— обзорщик.
І він відкрив на інсті канал про котів——щось там клікається теж)

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Серпень 29, 2023, 00:44Ти вже близько :) Я просто думала відкрити собі ютуб-канал про умовного кота, наприклад, або ще щось в цьому роді. Проглядів би стільки набралося за рік, а ось підписників навряд чи :) Серед котів велика конкуренція  ;D
Я тебе трохи поправлю)
Не переглядів взагалі за рік——
А саме 4000 годин переглядів.
Тобто якщо твоє відео на 3 хв дивляться до кінця 20 людей——це 1 година переглядів.
пс. Шорти до речі—не монетизуються( точніше монетизуються за іншими критеріями)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Серпень 29, 2023, 01:17Я тебе трохи поправлю)
Не переглядів взагалі за рік——
А саме 4000 годин переглядів.
Тобто якщо твоє відео на 3 хв дивляться до кінця 20 людей——це 1 година переглядів.
пс. Шорти до речі—не монетизуються( точніше монетизуються за іншими критеріями)

Я і не дуже люблю шорти переглядати :) Дякую за роз"яснення - хоча невідомо, коли це буде і чи буде. Я навіть відео про відпустку ніяк не змонтую :)

А в мене ще таке питання - про музику. Я розумію, що ютуб ріже (навіть не завантажує) відео, якщо є клейм на копірайт. Але наперед перевірити, яка пісня має який копірайт, неможливо, чи не так?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

А скільки треба годин чи підписників, щоб монетизувалося?

В тебе вже монетизується?

Сергій Чернівці

Цитата: білий хорват від Серпень 29, 2023, 07:40А скільки треба годин чи підписників, щоб монетизувалося?

В тебе вже монетизується?

Понад 1000 підписників.
Понад 4000 годин за останній рік.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Серпень 29, 2023, 03:58Я і не дуже люблю шорти переглядати :) Дякую за роз"яснення - хоча невідомо, коли це буде і чи буде. Я навіть відео про відпустку ніяк не змонтую :)

А в мене ще таке питання - про музику. Я розумію, що ютуб ріже (навіть не завантажує) відео, якщо є клейм на копірайт. Але наперед перевірити, яка пісня має який копірайт, неможливо, чи не так?

Не так.
Не ріже і завантажує——
Але не включає в програму монетизаціі.
Виклав відео——через хвилину бачиш що прийшов на музичку бан.
Як варіант——пропонують або змінити музичку, або вирізати кусок відео, який підпадає під бан

Wednesday

#13
Цитата: Сергій Чернівці від Серпень 29, 2023, 23:42Не так.
Не ріже і завантажує——
Але не включає в програму монетизаціі.
Виклав відео——через хвилину бачиш що прийшов на музичку бан.
Як варіант——пропонують або змінити музичку, або вирізати кусок відео, який підпадає під бан

І що робити? А ти не в курсі, як це на Рамбл працює? Рамбл більше підтримує свободу слова, а ютуб багато цензорує.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Серпень 30, 2023, 00:26І що робити? А ти не в курсі, як це на Рамбл працює? Рамбл більше підтримує свободу слова, а ютуб багато цензорує.

Рамбл—це щось кацапське?
Не знаю(

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Серпень 30, 2023, 01:15Рамбл—це щось кацапське?
Не знаю(

Привіт! Ось: https://rumble.com/

Це типу альтернативна платформа, там менше банять і в них є різні варіанти, наприклад, канал мірориться на ютуб. Я взагалі не розбиралась з цим ще, але може, там не будуть різати копірайт. Я б хотіла накласти на деякі відео музичку, таку, як я люблю.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.