Салат Бандерівський))

Попередня тема - Наступна тема

Сергій Чернівці

Розважалися))


Wednesday

Бачу, на Єрмачці це відео викликало шторм емоцій. Хтось сидів, чатував і буквально через 4 хвилини - БОБАХ!

І не кажіть мені, що моя теорія невірна. Такої фіксації на пенісах, особливо чужих, я ще ні в кого не бачила.

ПС. Не забувай, що кацапура (а кожен, хто смокче ніс Плєшивого, стає кацапом за визначенням) планує і координує це між собою, щоб вчергове загнати тебе у бан. А потім смикається у вигрібній ямі від радощів, як вони з допомогою ручних модерів тебе покарали  ;D.

Бачу також, що ТЧ3Н знову хоче в бан - можливо, навіть більш довготривалий, як у Мудведки. Ну, буде більше постити на кацапському форумі Z, where he now truly belongs.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Травень 08, 2023, 20:30Бачу, на Єрмачці це відео викликало шторм емоцій. Хтось сидів, чатував і буквально через 4 хвилини - БОБАХ!

І не кажіть мені, що моя теорія невірна. Такої фіксації на пенісах, особливо чужих, я ще ні в кого не бачила.

ПС. Не забувай, що кацапура (а кожен, хто смокче ніс Плєшивого, стає кацапом за визначенням) планує і координує це між собою, щоб вчергове загнати тебе у бан. А потім смикається у вигрібній ямі від радощів, як вони з допомогою ручних модерів тебе покарали  ;D.

Бачу також, що ТЧ3Н знову хоче в бан - можливо, навіть більш довготривалий, як у Мудведки. Ну, буде більше постити на кацапському форумі Z, where he now truly belongs.

Але привіт тобі встиг передати))

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Травень 08, 2023, 20:59Але привіт тобі встиг передати))

Хай запхає свій "привіт" where the sun don't shine.

Він передає мені привіти на кацапському форумі Z on a regular basis разом із своїми брудними дружками і подружками.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Спитай, чому Турч зміг кататися по Америках, тоді як повинен бути в окопах. Ще й похвалявся цим на своїй помийці.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це Г-О-О-О-Л!!!

Натовп на трибунах шаленіє. Сергій недаремно м"ячика набивав!



До речі, якщо раніше ТЧ3Н на помийці тролили 2.99, то тепер він там відомий як Фома 20%.

 ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цікаво, що Медведилу та шуші аж заціпило. Але в темі засіли - лише очиці блимають.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 08, 2023, 21:24Цікаво, що Медведилу та шуші аж заціпило. Але в темі засіли - лише очиці блимають.


Желает праздника душа