Ангели серед нас: Сергій рятує життя!

Попередня тема - Наступна тема

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Грудень 01, 2023, 07:20Ось такі вони, республіканські сенатори!

Хоч і не великий друг України, сенатор Ранд Пол врятував життя своїй колезі Джоні Ернст. Джоні вдавилася і Пол, лікар за фахом, виконав маневр Геймліха і допоміг їй.

Це відбулося під час ланчу:



Вдячна Ернст подякувала Полу у жартівливій формі:

" Як не вдавишся від воук політики, яку демократи заштовхують нам в горлянку. Дякую, лікарю Поле!"




Я все чекаю коли мені випаде нагода зробити комусь трахеотомію))
Бо теоретично виглядає просто ))( в кіно)

пс.Жарти жартами-- а на моєму " рахунку" є дві людини,яких я практично врятував(--
Один пацанчик років 10 барахтався в Пруті в Чернівцях-- і течією знесло його в яму-- поспостерігав за ним хвилинку-- і прийшлося витягати((-- весь посинів від переляку,з виряченими очима ,і зуб на зуб не попадав)( так я його запам"ятав)
(так я пам"ятника і не дочнкався))

А другий випадок в Німеччині вже був-
Працював і почув за закритими дверима тихо-тихо заклики про допомогу--
Зломав нафіг з ноги замок-- і виявилося що недарма((--
там пенсіонер по хаті пересувався на ходунках таких-- впав і повискакували трубки,якими він був під"єднаний до якогось апарату((
Вже і кричати не міг((
Викликали швидку-- і ще пожив декілька рочків)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Грудень 01, 2023, 18:58пс.Жарти жартами-- а на моєму " рахунку" є дві людини,яких я практично врятував(--

Респект! Виходить, що в одному випадку і власним життям ризикував :smilie2:.

ЦитатаЗломав нафіг з ноги замок-- і виявилося що недарма((--

Круто! Це тобі не уявні вертухи, а реальний Кіану Рівз! :super:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Грудень 01, 2023, 21:06Респект! Виходить, що в одному випадку і власним життям ризикував :smilie2:.

Круто! Це тобі не уявні вертухи, а реальний Кіану Рівз! :super:

Я того пацанчика продумано витягнув—— підплив ближче, схопив руку і взяв "на ізлом"—— він практично сам вже після того виплив)

пс. В мене на "рахунку" ще й пес)
Ми з Ірочкою каталися по місту, і проіжджаючи в якомуь закуточку помітив як пес перестрибнув черезпаркан——та завішався на ланцюзі(
Теж хрипів та конвульсував(—— аж допоки  не перекинув його назад(

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Грудень 02, 2023, 03:37Я того пацанчика продумано витягнув—— підплив ближче, схопив руку і взяв "на ізлом"—— він практично сам вже після того виплив)

пс. В мене на "рахунку" ще й пес)
Ми з Ірочкою каталися по місту, і проіжджаючи в якомуь закуточку помітив як пес перестрибнув черезпаркан——та завішався на ланцюзі(
Теж хрипів та конвульсував(—— аж допоки  не перекинув його назад(

Це ж треба - Бог послав тебе на землю у тому числі врятувати як мінімум три життя!

Не проти, якщо я винесу це в окрему тему в твоєму розділі? :smilie1:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Ну це занадто звичайно)——
"Я просто виконую свою місію роботу"(с)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Грудень 02, 2023, 20:14Ну це занадто звичайно)——
"Я просто виконую свою місію роботу"(с)

Ну, далеко не всі б стали ризикувати своїм життям, як ти.

Ми якось їхали і побачили збите пташеня посеред дороги. Мій чоловік розвернувся, зупинив машину, і підібрав те пташеня. Потім віднесли його у ветеринарну клініку, де його потім взяли на перетримку. А скільки б водіїв профігарили і навіть би не помітили. І воно там досить довго лежало.

Він кожного разу переживає, якщо в машину врізалася якась велика комаха, хоч це і не його провина.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Грудень 02, 2023, 20:17Ну, далеко не всі б стали ризикувати своїм життям, як ти.

Ми якось їхали і побачили збите пташеня посеред дороги. Мій чоловік розвернувся, зупинив машину, і підібрав те пташеня. Потім віднесли його у ветеринарну клініку, де його потім взяли на перетримку. А скільки б водіїв профігарили і навіть би не помітили. І воно там досить довго лежало.

Він кожного разу переживає, якщо в машину врізалася якась велика комаха, хоч це і не його провина.

Я думаю що практично кожен в такій ситуаціі пішов би витягати того хлопчика з води(
Просто хтось перед цим подумав би про наслідки можливі——а хтось просто стрибнув би у воду(
Ну і з тим німцем не було теж ніяких вагань.
І з собакою —теж абсолютно прогнозований вчинок як на мене(
Не уявляю щоб хтось пройшов не звернувши уваги(

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Грудень 02, 2023, 20:21Я думаю що практично кожен в такій ситуаціі пішов би витягати того хлопчика з води(
Просто хтось перед цим подумав би про наслідки можливі——а хтось просто стрибнув би у воду(
Ну і з тим німцем не було теж ніяких вагань.
І з собакою —теж абсолютно прогнозований вчинок як на мене(
Не уявляю щоб хтось пройшов не звернувши уваги(

А я знаю таких, що б стояли і дивилися, і отримували задоволення від того, як собака конає :smilie9:. І вони дописували на огидному форумі Z :(.

Про всяк випадок скажу, що я маю на увазі НЕ ШЛ (незважаючи на його собачі "історії").
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.