Ціни в Німеччині.

Попередня тема - Наступна тема

Сергій Чернівці


Wednesday

Ого! Відео викладене 5 годин назад, а вже майже 600 проглядів! Думаю, багатьом буде корисним - особливо тим, хто планує в біженці.

А щодо "рубль", я іноді у розмові вживаю "гривні" у розмовах з родичами в контексті канадських цін. Вони розуміють, що я жартую.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Квітень 02, 2023, 16:24Ого! Відео викладене 5 годин назад, а вже майже 600 проглядів! Думаю, багатьом буде корисним - особливо тим, хто планує в біженці.

А щодо "рубль", я іноді у розмові вживаю "гривні" у розмовах з родичами в контексті канадських цін. Вони розуміють, що я жартую.

Та трошки піднявся срачик в інтернетиках))
І про "рубль", і про "лисого"—— як завжди між украінцями))

Wednesday

Сергій, це реально найуспішніше твоє відео! За 5 днів 1.8 тисяч проглядів - це феноменально!

І майже тисяча підписників!!

Плєшиве нервово смикається в куточку. Ти його просто знищив цим  ;D.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 08, 2023, 05:28Сергій, це реально найуспішніше твоє відео! За 5 днів 1.8 тисяч проглядів - це феноменально!

І майже тисяча підписників!!

Плєшиве нервово смикається в куточку. Ти його просто знищив цим  ;D.

Плєшиве тепер немає де на ровері кататись.

Підписників не прибавляється.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 08, 2023, 05:28Сергій, це реально найуспішніше твоє відео! За 5 днів 1.8 тисяч проглядів - це феноменально!

І майже тисяча підписників!!

В мене теж колись виникала думка власний канал забацати, але не судьба видно.  (((
Сергій молодець! Реалізовує нормально.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 08, 2023, 11:53В мене теж колись виникала думка власний канал забацати, але не судьба видно.  (((
Сергій молодець! Реалізовує нормально.

Що значить "не судьба"? Негайно мути - за це гроші не беруть, а ми підтримаємо, адже наш форум активно читають  :)

А на яку тематику ти планував?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 08, 2023, 19:10Що значить "не судьба"? Негайно мути - за це гроші не беруть, а ми підтримаємо, адже наш форум активно читають  :)

А на яку тематику ти планував?

Дивні питання. Звичайно, що глобальну і гео.

 :D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 08, 2023, 21:53Дивні питання. Звичайно, що глобальну і гео.

 :D

Ну норм. Давай, реєструйся, зроби пілотне відео і ми дамо тобі конструктивний фідбек  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 08, 2023, 21:59Ну норм. Давай, реєструйся, зроби пілотне відео і ми дамо тобі конструктивний фідбек  :)

Та не до того мені, я жартую.