Барахолка по—німецьки)

Попередня тема - Наступна тема

Сергій Чернівці

Ось такі в нас тут бувають "барахолки")——
Я особисто взагалі не фанат)—— а є люди що знаходять там за безцінь щось цікавого)

пс. Ну це простенька так——тут антикваріату якогось немає толком——а є такі що набагато цікавіші)
ппс. Як на мене——Чернівецький базар на мінімалках)


Wednesday

О, люблю таке! В дитинстві моїм улюбленим заняттям були походи на смітники. Чого там тільки цікавого не було! Напевно, тяга до пошуків "скарбів" і зробила з мене спочатку науковця, а потім професійного аналітика, хехе  ;D

Тепер в дітей нема такого дитинства, як було в нас. Я могла з друзями йти зранку і з"являлася вдома лише ввечері. Могла прибігти щось вкинути на обід і побігти назад, і то не завжди.

А скільки ще зелених фруктів було зірвано у своїх чужих та інших садках і потім заточено, причому, о жах! немитими руками.

А скільки раз довелося сходити в туалет десь під кущиком, використавши якісь лопушки в якості туалетного паперу. В ті часи його взагалі ще не було, нарізали газети та старі книжки, особливо в селі.

А скільки раз дряпалися та билися кінцівки, часто до крові. Поплював, розтер подорожником, забув, засохло і відпало через декілька днів.

А скільки раз цілувалися та обнімалися з різними і навіть чужими котами чи собаками, теж не миючи годинами руки.

І все це абсолютно автономно, без ніякого дорослого нагляду і при повній свободі дій.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

О, я любив такі барахолки-базари.

Моя дружина мала хоббі, робила біжутерію, а по неділям їздила на такі базари, продавала.

І я з нею за компанію.
Вона продавала, а я купував собі пиво і гуляв по базару.

А на базарах лунала музика, польське disco polo, смажили шашлики, кебаби, пиво. Було весело і цікаво.

І на весь базар музика

Жоно моя...
Серце моє...

;D  ;D  ;D




Wednesday

Цитата: білий хорват від Червень 30, 2023, 10:12О, я любив такі барахолки-базари.

Моя дружина мала хоббі, робила біжутерію, а по неділям їздила на такі базари, продавала.


Твоя дружина дуже талановита і креативна і має гарний смак. Я не ношу біжутерію, але бачу, що дуже гарні вироби. Напевно, розліталися як гарячі пиріжки. Ти ще колись на Єрмачці показував.

А вона більше цим не займається? не має часу? Бо є такий сайт для рукодільників - Etsy. Через нього можна продавати на увесь світ, та і через ібей теж.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 15:56Твоя дружина дуже талановита і креативна і має гарний смак. Я не ношу біжутерію, але бачу, що дуже гарні вироби. Напевно, розліталися як гарячі пиріжки. Ти ще колись на Єрмачці показував.

А вона більше цим не займається? не має часу? Бо є такий сайт для рукодільників - Etsy. Через нього можна продавати на увесь світ, та і через ібей теж.


Так, знаємо цей сайт.
Він платний.
Потрібна розкрутка.
Пробували там виставляти, але слабо йшло.

Дружина робить ще, але спонтанічно, тільки для своїх сталих клієнтів

Wednesday

Цитата: білий хорват від Червень 30, 2023, 18:36Так, знаємо цей сайт.
Він платний.
Потрібна розкрутка.
Пробували там виставляти, але слабо йшло.

Дружина робить ще, але спонтанічно, тільки для своїх сталих клієнтів

Так, там потрібно платити як вендор. Ну ібей, нічого бесплатного не буває. Якщо хочеться розширювати продажі. Можна ще на місцевий олх виставити безплатні оголошення.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 19:35Так, там потрібно платити як вендор. Ну ібей, нічого бесплатного не буває. Якщо хочеться розширювати продажі. Можна ще на місцевий олх виставити безплатні оголошення.
Так і робить, на місцевий OLX виставляє.

Сергій Чернівці

Цитата: білий хорват від Червень 30, 2023, 18:36Так, знаємо цей сайт.
Він платний.
Потрібна розкрутка.
Пробували там виставляти, але слабо йшло.

Дружина робить ще, але спонтанічно, тільки для своїх сталих клієнтів

Дружина——молодець.
Та дівчинка в якоі ми купували сувеніри теж замається таким бізнесом——а саме зараз перейшла на украінську символіку.
Та й загалом наскільки я розумію——цей базарний бізнес—— досить вигідна справа тут.
Навіть один з моіх шефів починав колись з такого бізнесу робити собі стартовий капітал)—— а зараз вже будинки будує та продає)—— заробив фактично в тому числі і на базарчиках таких)