Життя в США для українців

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 20:45У тому топіку все пояснено і у цитатах вище. Партія людей, які і фінансують. Буквально по 10 гривень.

А не олігархи.

Про це завжди всі говорили і говорять.
Ти не Колумбіна.   ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 20:45А що?

Та ж кажу, що боюся питати.   ;D
Менше з тим. А як ти ставишся до ізкуства фон Карояна?   ;)

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 20:51Про це завжди всі говорили і говорять.
Ти не Колумбіна.   ;D

Говорили про олігархічні партії, але не про грасрутс. А я бачила і знаю, як це робиться, бо це відбулося просто у мене перед очима в Альберті.

А українці так і не спромоглися.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#303
Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 20:53Та ж кажу, що боюся питати.  ;D

Та ладно. Питай. Я просто скажу, що думаю.

ЦитатаМенше з тим. А як ти ставишся до ізкуства фон Карояна?  ;)

Ніяк не ставлюсь. Нецікаво.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 20:44Але ж вони уже перейшли в реал з моменту пошуку на тебе інфи, а вони шукали, ти сам казав.

І це ж не один Плєшивий - я маю на увазі ТЧ3Н та інших. Плєшивому вже нічого не допоможе, he is gone.

Уточню. ТЧ3Н після мого доната, коли ми переписувалися, багато раз казав, який ти кул і як одного дня він до тебе в гості приїде. Значить, на той момент у вас були відносини ок і ти йому пробачив?

А зараз?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 20:44Але ж вони уже перейшли в реал з моменту пошуку на тебе інфи, а вони шукали, ти сам казав.

І це ж не один Плєшивий - я маю на увазі ТЧ3Н та інших. Плєшивому вже нічого не допоможе, he is gone.
Про мене інфу знайти не важко. Я в Польщі ФОП і всі дані у відкритому доступі, включно з моєю адресою.

Я навіть знаю, хто їм допоміг і це не город. А є такий нік Capitan Vimes який живе в Польщі і який відслідковував всі мої дописи, який щось там рив на мене постійно.

Тому я ніколи не скривав, хто я і де я.

А от вже перехід на реал це вже інша справа.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 25, 2023, 21:02Про мене інфу знайти не важко. Я в Польщі ФОП і всі дані у відкритому доступі, включно з моєю адресою.

Я навіть знаю, хто їм допоміг і це не город. А є такий нік Capitan Vimes який живе в Польщі і який відслідковував всі мої дописи, який щось там рив на мене постійно.

Тому я ніколи не скривав, хто я і де я.

А от вже перехід на реал це вже інша справа.

Та це не важливо, хто конкретно це зробив.

Також, див. питання вище.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 20:55Говорили про олігархічні партії, але не про грасрутс. А я бачила і знаю, як це робиться, бо це відбулося просто у мене перед очима в Альберті.

А українці так і не спромоглися.

Не спромоглися не значить що не говорили.
А в Альбертах як та партія називаєцця? 

абабагаламага

#308
Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 20:56Та ладно. Питай. Я просто скажу, що думаю.

Ще більше боюся.   :o

 ;)

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 20:58Уточню. ТЧ3Н після мого доната, коли ми переписувалися, багато раз казав, який ти кул і як одного дня він до тебе в гості приїде. Значить, на той момент у вас були відносини ок і ти йому пробачив?

А зараз?
Це про кого?
Про Нього?

Так, після початку війни я Йому пробачив.

Та і зараз Він мені не ворог.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 25, 2023, 21:13Це про кого?
Про Нього?

Так, після початку війни я Йому пробачив.

Та і зараз Він мені не ворог.


Ну в мене теж ніхто не ворог, то було б занадто. Але якщо він ось просто там зараз пише про 2.99 см (умовно, я точно не знаю), ти все одно йому пробачаєш?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 21:08Не спромоглися не значить що не говорили.
А в Альбертах як та партія називаєцця? 

UCP - United Conservative Party. Тодішній лідер, який її об"єднав, буквально їздив по всій провінції у блакитному фордівському траку і спілкувався з простими людьми. По забитих селах, містечках, фермах, тощо.

Мені, щоб голосувати, треба мати членство (якихось пару доларів).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 21:10Ще більше боюся.   :o

 ;)

А я - ні. Що ти мав на увазі?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 21:16Ну в мене теж ніхто не ворог, то було б занадто. Але якщо він ось просто там зараз пише про 2.99 см (умовно, я точно не знаю), ти все одно йому пробачаєш?
Не знаю, що на нього найшло і що його вкусило.

Зі своєї сторони я на нього зла не тримаю.

Можу трохи потролити, але це без злоби, по дружньому.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 25, 2023, 21:27Не знаю, що на нього найшло і що його вкусило.

Зі своєї сторони я на нього зла не тримаю.

Можу трохи потролити, але це без злоби, по дружньому.

Ок, дякую за відповіді. Хороша ти людина - рада бути знайомою з тобою віртуально!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цікаве було обговорення, я отримала задоволення - і аж 16 сторінок, вау! Я можу перенести у якусь іншу тему, але знаю, що пан Галамага, скоріше всього, буде проти?  ;)

А я відключусь на певний час. У мого колеги народилася дитина. А у мене є персональна традиція - для всіх нових немовлят у моєму світі я виготовляю подарунок власними руками - типово плетений гачком чи спицями. Кому ковдрочка, кому платтячко, кому шапочка і черевички, і т.п.

Так що буду підбирати pattern і працювати над цим сьогодні.

А завтра шопінг ще для подарунків. Типово я купую декілька outfits і якусь іграшку.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 17:29Мене раз циганка мало не підловила... давно це було... в останню хвилину спам'ятався, коли рука вже до кишені потягнулася.    ;D

І зі свідками Єгови була ситуація... теж давно, коли вони ще до людей на вулиці чіплялися, тепер вже ні, змінили тактику...  ;D  йду раз, бачу сидять на лавочці дві дівчини з тими їхніми книжечками... і щось мене штрикнуло, давай, думаю, підійду сам і побалакаємо  ;D підходжу, добрий день, кажу, поговоримо? Ні! Не хочемо, - щось відчули, мабуть.  ;D

Я був молодий і зелений))——
І купка циганок кинули мене на десь декілька зарплат тодішніх .( 90— ті роки))
Але з того часу я багато чого пройшов і циганки це останнє що б мене зараз турбувало))
Я вмію казати "ні"))

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 18:58Звичайно і я навіть не збираюсь це заперечувати. Кожна людина у чомусь vulnerable - до речі, і ти теж. В цьому нема нічого поганого - це просто говорить про те, що ми люди.

Тільки соціопати та психопати непробивні, як пробка. У нарцисистів є ахілова п"ята - якщо нанесеш туди удар, у них відбувається a narcissistic injury. Makes me wonder about some ... but I digress.

Мій улюблений трек на тему - у мене майже завжди є музична ілюстрація  ;) .


Тролити на цій підставі? Тролять як правило, за щось інше. А булінг не виправдовується нічим.

"Ребята" займаються булінгом по відношенню до мене виключно тому, що я заступилась за тих, кого булили вони.

Вони це так буквально і декларують - і нагадую, з їх боку було декілька спроб перетягнути мене на свою сторону, починаючи з мудведа, який сказав, що мені лише треба публічно відріктися від Кадри і Сергія, і тоді вони типу залишать мене у спокої.

Коли я відмовилася, ВВВ вивалив мої фото у жовтні 2021 і потім ще раз перед війною - всі це бачили. Потім через того, чий нік не називаю (треба увести якусь абревіатуру, бо набридло це друкувати - тому буде ТЧ3Н moving forward), який по-різному, хоч і не прямо, намагався змусити мене відмовитись від Сергія та Кадри і т.п.

Плєшиве увійшло у гру проти мене відкрито і систематично лише після того, коли я славнозвісно зайшла і пошматувала Альянс у червні 2021. Саме через ЦЕ, а не тому що зі мною щось не так. Не багато було людей, які мали гонади виступити проти них, і вони це не люблять. Але після того, як я віддала свій нік, в мою сторону не було нічого, крім систематичного повискування ТЧ3Н у мою сторону.  Все відновилося з появою ЧП, яка теж виступила проти Альянсу.

Приклади у студію, будь ласка. Аж самій цікаво  :) .

Ой, а ти типу сміявсі, коли тобі пообіцяли написати начальнику на роботу чи коли ТЧ3Н патякав, як за бабло найме фейкових рентерів, щоб наклали купу в тебе в хаті і звалили, не заплативши?

Мусив to take some measures, чи не так?

На мене циганки не діють. Я просто зразу починаю дивитись їм глибоко в очі, кажу дякую і фігарю далі.

А тут є не цигани, а прохачі на благочинність, яких мільйон. Я кажу - дякую, але я вже вибрала which cause to support and will be supporting them moving forward.

Я трошки не згоден про "нарцисів" і "ахілесові п"яти" в них))——
Можна посперечатися))
пс. І цікавий момент що альянс час від часу намагається і до цих пір переманити когось на свій бік))

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 21:28Ок, дякую за відповіді. Хороша ти людина - рада бути знайомою з тобою віртуально!

Я трошки гірша людина(((
Я б з задоволенням подивився на них в реалі)))

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 25, 2023, 23:50Я трошки не згоден про "нарцисів" і "ахілесові п"яти" в них))——

Я більше в цілому мала на увазі, ніж когось конкретно. Бо не білоколготочна і не Трололо, щоб ставити комусь діагнози. Але деякі аспекти поведінки дійсно нагадують деякі патерни і могли б дещо пояснити.

ЦитатаМожна посперечатися)) 

Цікава твоя думка - тим більше що ти майже на цю тему не висловлювався :).

Цитатапс. І цікавий момент що альянс час від часу намагається і до цих пір переманити когось на свій бік))

Коли я запросила ТЧ3Н на цей форум (я вже писала, що у нього було запрошення номер 2 після Кадри), перше, що він спитав, чи є Сергій та Авіатор співзасновниками :) я сказала, що абсолютно ні - вони взагалі ніякого відношення до цього не мають. Але що я обов"язково запрошу їх на форум теж, що я і зробила.

Ну і всі бачили, як його бомбануло, коли я сказала позитивні слова в сторону Авіатора - він взагалі звалив. І кожен раз, коли його і Сергія хвалила, його аж корячило.

Я думаю, вони для нього - як для мене білоколготочна чи Унилий.

Але різниця в тому, що і Сергій, і Авіатор є порядними, моральними людьми, чого не скажеш про "золофтовців". І якщо Авіатор у минулому поводив себе не комільфо, то він мав честь і мужність перед усіма вибачитися.

А чи вибачилися "пігулочники"? чи вибачився ганебний Альянс? Ні.

Ось і вся різниця.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.