"Молимось за Ізраїль"? - Not So Fast

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Листопад 05, 2023, 07:40У вас тут дискусія про "семітів" та "антисемітів"
Тож згадалося——
Десь після дискотеки якоісь познайомилися з гарнюсенькою євреєчкою——
То щоб досягти своєі мети ( на той час)——я згадав все що знав про євреів включно з якимось молитвами за Ізраіль)
А вже як мети досяг——то вже й якось і нецікаво стало)
Але на той момент я був ярим семітом та сіоністом)

А що, як єврей? Член моєї родини в Україні одружений з єврейкою, яка чудова людина і ми її всі любимо. Мій перший бос в Канаді, чудова людина і професіонал, був євреєм.

До речі, до приїзду в Канаду я нічого не знала про Голодомор і до зустрічі з ним я не знала, що, наприклад, Богдан Хмельницький геноцидив євреїв.

Євреї у тому числі зараз у перших рядах протестантів проти політики Ізраїлю, це практично святі люди, борці за права людини у найповнішому сенсі слова. Я, як уже раніше написала, готова цілувати їм ноги (якби вони мені дозволили).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Відео, як пропалестинські протестуючі штормують американську військову Інджирлик біля Астани в Турції:


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сіоністи зовсім поїхали дахом :facepalm: .

Їх версія Медведєва, міністр спадщини Ізраїлю Аміхай Еліяху заявив, що скидання атомної зброї на Газу є «одним із можливих варіантів».

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

  • Потужне бомбардування Гази триває всю ніч.
  • Щонайменше 9922 палестинці загинули внаслідок ізраїльських атак на Газу та окупований Західний берег річки Йордан з 7 жовтня. Більше 1400 людей загинули під час нападу ХАМАС на Ізраїль.
  • Партія президента Палестини Махмуда Аббаса засуджує «варварську війну на знищення» Ізраїлю.
  • ООН каже, що в Газі загинули 88 співробітників, що є «найбільшою кількістю» «загиблих ООН, коли-небудь зареєстрованих під час одного конфлікту».
  • Йорданія каже, що її військово-повітряні сили скинули на парашутах термінову медичну допомогу до йорданського польового госпіталю в Газі.
  • Очікується, що в понеділок Рада Безпеки ООН проведе закрите засідання на прохання ОАЕ та Китаю, і повідомляється, що члени можуть розглядати резолюцію, запропоновану 10 обраними членами Ради.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Кацапський агент Бернс поперся в Ізраїль. Офіційно:

Директор ЦРУ Білл Бернс відвідує Ізраїль, щоб збільшити обмін розвідданими та переконатися, що існує співпраця з союзниками та партнерами, коли справа доходить до забезпечення звільнення американських заручників у Газі.

США не закликають до припинення вогню, але сподіваються, що може бути більш цілеспрямований підхід для обмеження жертв серед цивільного населення.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Станом на сьогодні Ізраїль вбив більше 10 тисяч мирних жителів, серед яких більше 4 тисяч - діти. Всі ті, хто навіть інтелектуально виправдовує це, мають кров цих дітей на своїх руках.



Понад 10 000 людей були вбиті протягом 31 дня безжальних атак Ізраїлю на сектор Газа, за даними палестинських чиновників охорони здоров'я, без жодних ознак припинення вогню в обложеному анклаві.

У заяві в понеділок міністерство охорони здоров'я Гази заявило, що кількість загиблих зросла до щонайменше 10 022 палестинців, у тому числі 4 104 дітей, причому багато хто все ще перебувають під уламками, а ізраїльська облога розтягує доступ до життєво важливих товарів, таких як паливо, їжа та електроенергія.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ізраїль - убивця дітей. Більше 4 тисяч дітей - це з тих, кого знайшли. Невідомо скільки їх поховано під обрушеними будівлями.

Виявляється, говорити про це - бути антисемітом :smilie9:.



Ask not for whom the bell tolls.
It's tolling for you.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

На Єрмачці про це не напишуть  :smilie2:.

Сотні єврейських активістів США мирно окупували Статую Свободи в Нью-Йорку, щоб вимагати припинення «геноцидного бомбардування» Ізраїлем цивільних осіб у Газі та припинення вогню.

Одягнені в чорні футболки з гаслами «Євреї вимагають припинення вогню зараз» або «Не в наше ім'я», протестувальники з групи «Єврейський голос за мир» у понеділок розгорнули транспаранти з написами «Весь світ спостерігає» та «Палестинці повинні бути безкоштовно" біля основи пам'ятки Нью-Йорка.



Це був найостанніший пропалестинський протест, який відбувся в Сполучених Штатах з початку війни, яка почалася місяць тому.

У суботу десятки тисяч демонстрантів зібралися у Вашингтоні, округ Колумбія, щоб закликати до негайного припинення вогню в секторі Газа та засудити політику США щодо підтримки Ізраїлю.

Наприкінці жовтня тисячі людей зайняли величезний вокзал Grand Central на Манхеттені з такими ж вимогами.



Окремо тисячі пропалестинських протестувальників, у тому числі деякі з єврейських організацій США, закрили Бруклінський міст, що веде від Манхеттена до мультикультурного та фешенебельного району через Іст-Рівер.

Євреї, яких я люблю  :love:  :love:  :love:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Треба і собі взяти до уваги. Все одно лайнопродукція.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В Газі уже оперують без анестезії, включаючи ампутації  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:.

Горіти вам, сіоністські падли, у пеклі навічно.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хіхіхі! Деми заблокували допомогу Ізраїлю  :lol:  :lol:  :lol:.

Бо знають, що якщо заапрувлять, то шиш їм світить на виборах  :smiley24:.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тіктокери геноцидщики у всій своїй "красі".



 :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:



Лінк
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Із рубрики "Ета другоє" (С).

Ізраїль порушив ШІСТДЕСЯТ ДВІ Резолюції Організації Об'єднаних Націй без жодних наслідків.

Ірак зламав два, був захоплений і знищений Сполученими Штатами протягом 8 років.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Пишуть, що Хамас за день спалив 12 ізраїльських танків. За що купила, за те і продаю.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Знову із серії "злі язики кажуть".

Ізраїльська економіка з 7 жовтня втратила 13 мільярдів доларів.

Але амери дадуть бабла.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ізраїльтяни не вважають Росію своїм ворогом, як би українці не вискакували із шароварів (С) Унилий.

Коментарі під статею в ізраїльській пресі про візит Зеленського:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#457
Це жах  :smilie9: Відкопують ще живу дитину буквально голими руками  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:



Лінк

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Палестинський лікар був на чергуванні і йому принесли його вбитого сина  :smilie9:.



Дівчинка, що вижила, не знає, що сталося з її родиною  :smilie9:.



Старший брат, дивлячись на старі фото, горює над тілом молодшого  :smilie9:.



Спалена сіоністами дитина  :smilie9:.



Цей чоловік втратив всю свою родину  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Як я написала тут, через геноцид у тому числі у палестинців просто вбивають майбутнє.

Порівняльний аналіз вбивства дітей у різних війнах внизу.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.