Канадське Життя-Буття

Попередня тема - Наступна тема

Сергій Чернівці

В Чернівцях колись відкрився корейський ресторанчик——такоі смачноі телятини я більше ніколи не куштував((
І рис там якось специфічно готували——з фісташками ——смакота.
Наскільки в Кьольні зараз є різних страв з усього світу——але до сих пір згадую тих корейців(

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Червень 06, 2023, 22:27В Чернівцях колись відкрився корейський ресторанчик——такоі смачноі телятини я більше ніколи не куштував((
І рис там якось специфічно готували——з фісташками ——смакота.
Наскільки в Кьольні зараз є різних страв з усього світу——але до сих пір згадую тих корейців(

У нас ще є корейські барбекю, де в столи вбудовані грилі. Приносять тобі сире м'ясо, яке замовив, і ти сам собі те м'ясо готуєш і гаряченьким поїдаєш. Є варіанти, коли платиш певну суму, і тобі несуть їсти, скільки зможеш.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Червень 06, 2023, 22:43У нас ще є корейські барбекю, де в столи вбудовані грилі. Приносять тобі сире м'ясо, яке замовив, і ти сам собі те м'ясо готуєш і гаряченьким поїдаєш. Є варіанти, коли платиш певну суму, і тобі несуть їсти, скільки зможеш.
Це мій варіант)
пс. Але з Ірочкою мені невигідно так)——
Вона ість мало——намагається все спробувати цікаве та нове)——
Тож мені доводиться істи за двох в таких випадках))

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Червень 06, 2023, 22:49Це мій варіант)
пс. Але з Ірочкою мені невигідно так)——
Вона ість мало——намагається все спробувати цікаве та нове)——
Тож мені доводиться істи за двох в таких випадках))
Та й корейська їжа недешева, принаймі в нас. Ота тарілочка з рулькою та ковбасою була 40 доларів (маленькі мисочки і рис входять у вартість).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Червень 05, 2023, 17:33А восьминога буду скоро їсти в корейському ресторанчику.

А поряд родина поїдала special - величезну таку тацю, яка стояла на газовій горілці (щоб все було гаряче) з типу рагу - чого там тільки не було. Різне м"ясо та овочі у, напевно, смачнючому соусі. Оце і було блюдо з восьминога. Наступного разу!!


Коротше, сьогодні після 46-годинного голодування, збулася мрія ідіота  ;D Отак блюдо принесли (овочі ще сирі) і потім воно почало готуватися на перенісній плитці:



А тут уже трошки в процесі:



Оцей блінчик був супер-смачним. Я бачила, як одна дамочка робить їх на ютубі з креветками, а цей був теж з восьминіжками. Зверніть увагу, що вони подають ножниці для нарізання:



А це ще одне корейське блюдо - теж смачне.



Ще були два різних супи і різні смаколики, що подаються компліментарно.

Купу довелося забрати додому, бо все не подужали.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Червень 08, 2023, 07:50Коротше, сьогодні після 46-годинного голодування, збулася мрія ідіота  ;D Отак блюдо принесли (овочі ще сирі) і потім воно почало готуватися на перенісній плитці:



А тут уже трошки в процесі:



Оцей блінчик був супер-смачним. Я бачила, як одна дамочка робить їх на ютубі з креветками, а цей був теж з восьминіжками. Зверніть увагу, що вони подають ножниці для нарізання:



А це ще одне корейське блюдо - теж смачне.



Ще були два різних супи і різні смаколики, що подаються компліментарно.

Купу довелося забрати додому, бо все не подужали.
Вау

Клас

Оце ти набрала кілограмів після голодування.
:)

А що це за пластикові прозорі макарони спагетті?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Червень 08, 2023, 08:00Вау

Клас

Оце ти набрала кілограмів після голодування.
:)

З сьогоднішнього вечора знову 46 годин. Зате можна жерти що хочеш і скільки хочеш - правда, я намагаюсь дотримуватись кето (хоча в даному випадку цього не вийшло).

ЦитатаА що це за пластикові прозорі макарони спагетті?

Так, це рисові такі прозорі макарончики.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Мені згадалася піцца і риба, яку ми їли на морі.

Уммм...






Сергій Чернівці

Блін(((
Як все смачно виглядає((
Піду Борщ готувати))

білий хорват

Wednesday, ваш дим від пожеж вже майже до нас дійшов.

Дим від лісових пожеж у Канаді дійшов до Європи

У Канаді відбуваються сотні лісових пожеж, внаслідок чого дим уже накрив частину території США і дійшов навіть до Норвегії.

За останні кілька днів клуби диму простяглися з Канади через Гренландію, Ісландію та дійшли до Норвегії, повідомляє CNN.

Вчені з Норвезького інституту досліджень клімату та навколишнього середовища (NILU) зафіксували збільшення кількості диму за допомогою дуже чутливих приладів, а потім підтвердили його походження за допомогою прогнозного моделювання.

Дослідники очікують, що протягом найближчих днів дим пошириться на значні території Європи, але навряд чи люди зможуть помітити його або відчути запах.

За словами Ніколаоса Євангеліу, старшого наукового співробітника NILU, норвежці можуть відчувати запах і навіть помічати дим у вигляді легкого серпанку, але він не несе негативних наслідків для здоров'я.

"Пожежі, що поширюються з таких великих відстаней, приходять дуже "розрідженими", – сказав він у коментарі CNN.

https://life.pravda.com.ua/society/2023/06/10/254782/

Wednesday

Цитата: білий хорват від Червень 10, 2023, 16:40Wednesday, ваш дим від пожеж вже майже до нас дійшов.

Дим від лісових пожеж у Канаді дійшов до Європи

У Канаді відбуваються сотні лісових пожеж, внаслідок чого дим уже накрив частину території США і дійшов навіть до Норвегії.


В нас вже давно нема диму, зате твердо під 30 градусів кожного дня. Завтра має бути дощ.

Сьогодні я навіть на вулицю не висовуюсь, буду сидіти у охолодженій кондиціонером хаті. Плюс до того ж субота у мене типово crafts day  :).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Червень 10, 2023, 18:26В нас вже давно нема диму, зате твердо під 30 градусів кожного дня. Завтра має бути дощ.

Сьогодні я навіть на вулицю не висовуюсь, буду сидіти у охолодженій кондиціонером хаті. Плюс до того ж субота у мене типово crafts day  :).

В нас теж спека ——за 30.
Кондиціонера немає( та й не потрібен в принципі—— в нас шикарне розташування квартири)——не дуже жарко і не холодно)
Тож мушу на вихідні десь поплавати виходити.
А виявляється що не можна мені((—— заборонили на фупі((

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Червень 11, 2023, 07:20А виявляється що не можна мені((—— заборонили на фупі((

Та то куриця дмхз не знала вже, до чого вчепитися. Причому, як завжди, до "своїх" у неї вимоги абсолютно інші, їм все можна.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Червень 10, 2023, 18:26В нас вже давно нема диму, зате твердо під 30 градусів кожного дня. Завтра має бути дощ.

Сьогодні я навіть на вулицю не висовуюсь, буду сидіти у охолодженій кондиціонером хаті. Плюс до того ж субота у мене типово crafts day  :).
Як це нема диму?

Значить буде

Ось Україна вам допомагати буде, раз самі не можете справитися.

Зеленський пропонує Канаді допомогу: Маємо дбати одне про одного

Президент Володимир Зеленський пропонує Канаді допомогу в подоланні наслідків масштабних лісових пожеж.

Джерело: вечірнє звернення президента

Пряма мова: "Детально обговорили (із прем'єром Канади Джастіном Трюдо в Києві – ред.) наслідки російського теракту на Каховській ГЕС. Канада серед тих, хто може допомогти нам відновитися після цієї катастрофи. Розуміємо один одного у кроках, які потрібні. І потрібно дуже оперативно.

Звичайно, ми не залишимось осторонь і тієї стихії, через яку зараз проходить Канада.

Масштабні лісові пожежі, колосальні природні втрати й загроза людям... Україна готова допомогти із гасінням пожеж, якщо Канада потребуватиме такої міжнародної допомоги".

Деталі: Зеленський наголосив, що український сенс для міжнародних відносин полягає саме в тому, що "ми маємо дбати одне про одного завжди, коли необхідна підтримка, і реально допомагати".

"Впевнений, це стане глобальними принципами. Взаємна дія, взаємна підтримка, взаємна сила", - додав він.

https://www.pravda.com.ua/news/2023/06/10/7406294/

Wednesday

Цитата: білий хорват від Червень 11, 2023, 08:03Як це нема диму?

Значить буде

Ось Україна вам допомагати буде, раз самі не можете справитися.

Зеленський пропонує Канаді допомогу: Маємо дбати одне про одного

Президент Володимир Зеленський пропонує Канаді допомогу в подоланні наслідків масштабних лісових пожеж.

Джерело: вечірнє звернення президента

Пряма мова: "Детально обговорили (із прем'єром Канади Джастіном Трюдо в Києві – ред.) наслідки російського теракту на Каховській ГЕС. Канада серед тих, хто може допомогти нам відновитися після цієї катастрофи. Розуміємо один одного у кроках, які потрібні. І потрібно дуже оперативно.

Звичайно, ми не залишимось осторонь і тієї стихії, через яку зараз проходить Канада.

Масштабні лісові пожежі, колосальні природні втрати й загроза людям... Україна готова допомогти із гасінням пожеж, якщо Канада потребуватиме такої міжнародної допомоги".

Деталі: Зеленський наголосив, що український сенс для міжнародних відносин полягає саме в тому, що "ми маємо дбати одне про одного завжди, коли необхідна підтримка, і реально допомагати".

"Впевнений, це стане глобальними принципами. Взаємна дія, взаємна підтримка, взаємна сила", - додав він.

https://www.pravda.com.ua/news/2023/06/10/7406294/

Це дуже гарно з боку України запропонувати допомогу, але думаю, для пожежників в Україні, на жаль,теж купа роботи :(

А ці пожежі, кажуть, виникли в один і той же час і можливо, були спричинені людьми навмисно. Екотерористів тут вистачає. Любителі теорії зміни клімату і маму рідну за це продадуть.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Червень 10, 2023, 18:26В нас вже давно нема диму

Накаркала. Сьогодні прокинулась, а небо таке специфічне і на вулиці сморід :(. Ось тобі і неділя.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Червень 11, 2023, 19:37Накаркала. Сьогодні прокинулась, а небо таке специфічне і на вулиці сморід :(. Ось тобі і неділя.
А ти кажеш, що нема вже диму.
ЗЕ краще знає.

:)

Wednesday

Цитата: білий хорват від Червень 13, 2023, 07:33А ти кажеш, що нема вже диму.
ЗЕ краще знає.

:)

 :)

Вже знову нема - сподіваюсь, не скоро буде. Як ти - зміг залогінитись нормально після вчорашнього?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Червень 13, 2023, 07:34:)

Вже знову нема - сподіваюсь, не скоро буде. Як ти - зміг залогінитись нормально після вчорашнього?
Нормально зайшов, без проблем.
Так як все.

Без якихось додаткових дій.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Червень 13, 2023, 07:38Нормально зайшов, без проблем.
Так як все.

Без якихось додаткових дій.

Чудово!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.