Канадське Життя-Буття

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Січень 15, 2024, 08:57

Це все ж напевно ШІ картинку згенерував.
Бо якщо це було б насправді—чуваку треба б було ніс ампутувати((
Я таких температур не знаю—— а ось Ірочка моя жила деякий час в Норільську——там це була звичайна температура зимою.

пс. А ось моі хороші знайомі при температурі щось біля мінус 15 в Чернівцях)——




Wednesday

Так, це згенерована картинка.

Але я ось тут дивилася відео спусків на лижах і сноубордах і у чуваків не менш червоні обличчя.

Звісно, спуск триває не дуже довго, але разом з тим фактор вітру і на вершині холодніше. Я ще подумала, наскільки в них червоні обличчя там, де не прикриті повністю масками.

Зате посмішки до вух, насолода і адреналін!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#305
Саме таким було небо цього ранку - рожево-блакитним. У нас відлига 1&.

Ця фотка зроблена в 7 ранку:



А це біля 8 ранку - в мене так само небо виглядало сьогодні:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 30, 2024, 06:04Саме таким було небо цього ранку - рожево-блакитним. У нас відлига 1&.

Ця фотка зроблена в 7 ранку:



Фотка по дорозі до Барбадосу?

Wednesday

#307
В п"ятницю нарешті переконала чоловіка їхати не звичайним маршрутом, а по свіжовідкритій об"здній дорозі. Мені треба було на протилежний кінець міста.

Результат - 25 хв від дверей до дверей (33 км). Раніше ми проїздили цю відстань за більш ніж годину (бо треба було часто зупинятися і швидкість була набагато нижча).

Декілька фото з телефона:







Біля горизонту під хмарами - Скелясті гори  :love:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Об"їздна дорога - унікальний проект, в ній дуже довго була потреба і її будували дуже довго (частково тому, що вона у певних місцях проходить через індійські землі і зайняло довгий час укласти відповідні угоди).

Дискусії щодо об"їздної дороги навколо міста Калгарі почалися в 1950-х роках. Планування, придбання землі та проектні роботи почалися наприкінці 1970-х років. Будівництво перших ділянок Northwest Stoney Trail почалося наприкінці 1990-х років.


Кільцева дорога Калгарі включає:

  • Northwest Stoney Trail (відкрито восени 2009 року)
  • Northeast Stoney Trail (відкрито восени 2009 року)
  • Southeast Stoney Trail (відкрито восени 2013 р.)
  • Tsuut'ina Trail  (відкрита восени 2020 р.)
  • Southwest Calgary Ring Road (відкрита восени 2021 р.)
  • West Calgary Ring Road (відкрита восени 2023 р.)
  • Південний міст через річку Боу (я про нього писала тут).

Ще на початку серпня робота над останньою частиною окружної тривала і ми не могли нею скористатися, подорожуючи з відпустки додому. А вже 19 грудня цей останній відрізок було відкрито для авторуху (на рік наперед!) і таким чином, окружна дорога Калгарі стала реальністю.

Окружна дорога Калгарі забезпечує 101 км вільної автостради навколо міста, зменшуючи затори, покращуючи доступ до лікарень, шкіл, робочих місць і місць відпочинку. Вона забезпечує важливий комерційний вантажний шлях навколо міста Калгарі для переміщення товарів на ринок у межах південної Альберти та за її межами.

Дорога також дозволила відкрити ряд комерційних можливостей для місцевої індійської резервації. Там відразу набудували купу магазинів і народ з місцевих районів радо їх відвідує.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тільки в Канаді! :dance3: Олень прийшов поплавати в рекреаційному центрі  :pooh_lol:.


Лінк
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Трошки зимового eye candy із прекрасної зимової Альберти.

Peyto Lake - by lostcoordinate (on IG)


Crescent Falls - by danschyk (on IG)


Sulphur Mountain - by Banff & Lake Louise Tourism


Grotto Canyon - by dusty.cressey (on IG)


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

В Мічигані цьогорічний березень найтепліший за останні 6 років моіх власних спостережень, вже десь тричі денна температура піднімалась до +21, а в середньому +9+14. Досить комфортно, ніколи такого не було.
А Калгарі також початок весни тепліший, ніж зазвичай?

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 15, 2024, 19:53В Мічигані цьогорічний березень найтепліший за останні 6 років моіх власних спостережень, вже десь тричі денна температура піднімалась до +21, а в середньому +9+14. Досить комфортно, ніколи такого не було.
А Калгарі також початок весни тепліший, ніж зазвичай?

+21, ого!

В нас зима в принципі відносно м"яка через теплий вітер шинук, що періодично прилітає.

Але зараз якраз такий період, що зима ще тягнеться і тягнеться. Вчора чи позавчора сніг падав, а зараз гарно і сонячно.

Але той сніг ще не раз буде йти і заморозки ще можуть бути. Городів тут не садять до другого вікенду травня :gigi: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Цитата: Wednesday від Березень 15, 2024, 20:27+21, ого!

В нас зима в принципі відносно м"яка через теплий вітер шинук, що періодично прилітає.

Але зараз якраз такий період, що зима ще тягнеться і тягнеться. Вчора чи позавчора сніг падав, а зараз гарно і сонячно.

Але той сніг ще не раз буде йти і заморозки ще можуть бути. Городів тут не садять до другого вікенду травня :gigi: .
вже й на Мічиганщину кінець зими повертається, недовго грілись)
Найближчий тиждень вночі мінусова температура, вдень не вище +7

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 16, 2024, 20:31вже й на Мічиганщину кінець зими повертається, недовго грілись)
Найближчий тиждень вночі мінусова температура, вдень не вище +7

Я не знаю, як ви там виживаєте, напевно, сирість і дубаріна?

А не розглядали переїзд у більш благодатний сонячний штат?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Цитата: Wednesday від Березень 16, 2024, 22:23Я не знаю, як ви там виживаєте, напевно, сирість і дубаріна?

А не розглядали переїзд у більш благодатний сонячний штат?
тут ще проблема у високій вологості, а в зимовий період - часті вітри.
Через вологість влітку +30 відчувається як +40

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 17, 2024, 18:11тут ще проблема у високій вологості, а в зимовий період - часті вітри.
Через вологість влітку +30 відчувається як +40

Тож я і кажу. У нас в Калгарі хоч сухо і сонячно, одна із найсонячніших юрисдикцій у Північній Америці.

То що з переїздом?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Цитата: Wednesday від Березень 17, 2024, 18:25Тож я і кажу. У нас в Калгарі хоч сухо і сонячно, одна із найсонячніших юрисдикцій у Північній Америці.

То що з переїздом?
переїзд в межах США не розглядається.
Мета мого життя - виїхати з цієї країни, якщо не назавжди, то принаймі на тривалий період

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 18, 2024, 13:10переїзд в межах США не розглядається.
Мета мого життя - виїхати з цієї країни, якщо не назавжди, то принаймі на тривалий період

На мою думку, краще США нічого не придумали. Звичайно, треба навести там порядок - сподіваюсь, з приходом Трампа це станеться.

Європі - піпець.

А в США є місця світового рівня для пенсії - Арізона, Флоридушка ... наші канадці там і живуть по півроку на пенсії. Жили б увесь час, але такий закон, що треба тримати канадську резидентуру і проживати певний час тут.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.