Канадське Життя-Буття

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Між Калгарі і Едмонтоном є хокейна rivalry. Калгарійці підтримують Калгарі Флеймз, а едмонтонці - Едмонтон Ойлерс.

Ця карикатура явно створена калгарійцем, ЛОЛ :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Не знаю про Едмонтон, а по Калгарі інфа 100%  :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#283
Шокована откровеннями про "життя в Канаді" і дозволю собі прояснити деякі "falsehoods" з цього приводу.

Цитатапожити рік-другий-третій окремо від сім'ї 

Якщо офіційно працює, то можна привезти дружину і "залежних" дітей до певного віку.

Цитатакава погана

В Канаді є маса різних крафтових кав"ярень на всі смаки.

ЦитатаРадять починати з Вінніпегу (там зовсім просто) або купляти лижі, куртку Канада Гус і їхати в Альберту.

Я б теж рекомендувала починати з умовного Вініпегу, там дешевше. В Альберті, особливо з напливом біженців та мігрантів з інших провінцій в найкращу у світі юрисдикцію все дуже дорого. Бейсмент зняти, наприклад - 2 тисячі доларів у місяць.

В куртках Canada Goose тут ходять лише азіати. Вона дорога і не дуже гарна.

ЦитатаKelowna BC ta Victoria BC

Абсолютно неправильна порада. Це міста, куди їдуть на пенсію, дорогі для проживання і роботи мало (особливо дорога Вікторія). Біля Келовни постійно лісові пожежі.

ЦитатаАльберта экономически очень циклична. Кроме похабной битумной нефти, там ничего нет. 

Галіма брехня, економіка Альберти досить диверсифікована. Але кацапам типу Унилого краще про це не знати, бо ще сам прикатає із свого пенсильванського хліва (грошей на продаж якого вистачить хіба на малолітражну халупу в поганих районах Калгарі).

Цитатазагалом в Канаді дуже холодно

Брехня. Дайте йому посилання на цю тему. В Калгарі зима помірна (хоч і довга), та і в багатьох інших містах теж.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хехе! у нас теж сніжок на поріжок :smiley24:.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Грудень 08, 2023, 04:08Хехе! у нас теж сніжок на поріжок :smiley24:.



Я найбільший у своєму житті сніг бачив у Тольяті в 90- тих.
Там в той рік спецтехнікою розчищали дороги і виходили такі " тонелі" висотою з автобус.
А вийшов на трасі з машини-- провалився в сніг майже під- груди)
Цікаво було.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Грудень 08, 2023, 17:08Я найбільший у своєму житті сніг бачив у Тольяті в 90- тих.
Там в той рік спецтехнікою розчищали дороги і виходили такі " тонелі" висотою з автобус.
А вийшов на трасі з машини-- провалився в сніг майже під- груди)
Цікаво було.

Багато снігу - це добре. І для індустрії, і для екології.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хехе! Так і є. Це дикі зайці, вони зараз перебралися у зимову шубку. А так вони класичні сірі зайці. Вони дійсно тусуються просто у житлових районах.

Один з них цього сезону поїв весь мій горох, проривши ямку під парканом  :smilie2:.



Є і домашні - нащадки тих, кого колись випустили на вулицю господарі. Вони різнокольорові.

Всі вони чудово виживають в нашому місті, де багато газонів. Койоти та рисі їх ловлять час від часу, але це ближче до великих парків.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сьогодні в нашому місті:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

All in and all out for Christmas, LOL! В нашому місті це не дивина  :laugh:.





Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#292
І ще трохи передріздвяного eye candy з прекрасної Альберти:















Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Кому цікаво, фейєрверки в нашому місці. Дивитися з 13:18.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Not too far from the truth  :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Туристичний поїзд "Rocky Mountaineer" подорожує через зимове царство національного парку Банфф у Альберті :love: .

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це теж десь в Канаді  :laugh:  :laugh:  :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

В нас вночі сьогодні було мінус 14.
Рано пройшовся по вулиці пішки на роботу, змерз капєц.

Як ви там живете в тих своїх Канадах?

:smilie1:

Wednesday

#298
Цитата: білий хорват від Січень 08, 2024, 10:50Як ви там живете в тих своїх Канадах?
:smilie1:

Нормально живемо  :laugh:. Хтось на Єрмачці написав відповідь на "в Канаді поганий клімат" - типу можна подумати, ви з хорошого клімату приїхали.

І він має рацію. Мені, де я живу, клімат подобається набагато більше, тому що тут сухіше і Калгарі - одне із найсонячніших міст навіть зимою. В Україні вже в жовтні дощі, сіре закандибашене небо, гниль і депресняк. А тут - сонечко і плюс 20 чи навіть більше, і навіть були роки, де в листопаді було плюс 15.

Зима тут не дуже холодна, бо приходить "поїдач снігу" теплий вітер шинук. В інших провінціях і навіть в Едмонтоні ситуація інша. Є реально холодні періоди, але вони не тривають довго. Люди просто тепліше вдягаються. Пуховики, теплі куртки, добротне взуття, якщо дуже холодно, люди вдягають лижні штани.

А так канадці are tough! Одна із моїх начальниць, якій було на той час за 50, кожного божого дня і навіть зимою добиралась на роботу і назад на велосипеді - мова йде про 30 км в одну сторону. І таких багато.

А ви би подивилися на тінейджерів - сніг, мінус 20, а вони у тропах на бретельках і кросовочках і всі здорові і рум"яні і ніхто не вмер  :laugh:. Наші люди в шоці, коли це бачать  :facepalm1:.

За 20+ років проживання тут я майже весь час користувалася громадським транспортом (то вже після ковіду мене чоловік возив і забирав з роботи). Пішечки до автобусної зупинки, потім на автобус і потім на метро і пішки в даунтауні до офісу.

Коли я жила в даунтауні після приїзду і до того, як купила свій будинок, я за майже два роки навіть автобусом ні разу не користувалася. В будь-яку погоду фігарила 13 блоків до офісу і потім в кінці робочого дня - назад.

Дуже рідко доводилось вдягатися дійсно тепло, в основному вдягала двоє колготок під брюки, якщо треба було, і в основному за ці 20+ років зимою в теплому пуховику за коліно. Хоча іноді вдягала натуральні дублянки і на початку навіть шуби.

- 20 - не привід вдягати шапку. В основному на голові зимою капюшон пуховика.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Найкраще місто на землі :heart:



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.