Канадське Життя-Буття

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Також фразою "No worries" часто відповідають на "Thank you" - типу нема за що.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Саме так і є - клянусь, що правда. Я в першу свою зиму тут тихо офігівала, як дівчата на каблучках по снігу та льоду фігарили - типово з парковки у офіс і назад.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Так виглядає сьогодні сонце в Келовні, провінція Британська Колумбія. Це одне із міст, що знаходиться на озері Оканаган, де ми відпочивали.



Не заздрю тим, хто зараз відпочиває в долині Оканаган. Напевно, дихати нічим.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Досить цікава розмова і все так і є.


Єдине, що я б додала, це що система професійної іміграції існує, але вона дуже сильно модифікована і працює по-іншому. Також є провінційні іміграційні програми.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це на тому самому озері, де ми відпочивали. На даний момент багато людей евакуйовано.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я і сама про це не знала до сьогодні. Летбриджський Віадук (також відомий під назвою High Level Bridge) - залізничний сталевий віадук типу «естакадного мосту» біля міста Летбридж в Альберті, Канада, є наайбільшою залізничною спорудою країни й найбільшою спорудою подібного типу в світі.














Довжина моста - 1.6 кілометра, а висота - 95.7 метра. Міст увели в експлуатацію у 1909 році.

Ось тут шикарні художні фото цього моста.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#248
Туристична реклама і дуже гарні краєвиди нашої прекрасної Альберти:



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ніфіга собі! Я навіть не знала, що у нас таке є:



Досить велике озеро, але далеченько від нас.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І ще один факт із серії "а я і не знала"  :smilie1:

Знамените на увесь світ через його блакитні води та приголомшуючі своєю красою краєвиди, озеро Міневанка (що перекладається як Озеро Духів) у національному парку Банфф не має суперників.



За даними Parks Canada, раніше це було місце для відпочинку Beach House, яке швидко розрослося до цілого міста, відомого як Minnewanka Landing.

Це улюблене багатьма село з чотирма проспектами та трьома вулицями мало магазини, ресторани та навіть пропонувало вітрильні тури на борту двох круїзних човнів «Володарка озера» та «Дочка вершин».

Однак у 1912 році все змінилося, коли сусідня дамба частково затопила місто. Це був початок кінця, оскільки пізніше була побудована інша дамба, яка повністю затопила територію в 1941 році.

Тепер дайвери з усього світу відвідують цю територію в надії побачити те, що колись тут було – жваве місто, яке застигло в часі під озером.

Ті, хто має відповідну підготовку, можуть досліджувати 10 місць для дайвінгу, серед яких старий готель, тротуари, підвали та кілька фундаментів будинків.


Не можете пірнати? Не хвилюйтеся – озеро Міневанка прекрасне чи з берегової лінії або чи з човнів і дошок для веслування, які вирушають у плавання щоліта.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Пишаюсь! Відповідно до рейтингу найкращих країн у 2023 році від U.S. News, Канада посіла друге місце у світі після Швейцарії.



U.S. News віднесли Канаду до п'ятірки найкращих країн у чотирьох із 10 підкатегорій.

  • За підприємництвом Канада посіла 5 місце після Сполучених Штатів (США), Німеччини, Японії та Сполученого Королівства (Великобританія)
  • За якістю життя Канада посіла 3 місце після Швеції та Норвегії
  • У підкатегорії «Соціальне призначення*» Канада посіла 4 місце після Швеції, Норвегії та Фінляндії
  • Канада посіла друге місце за динамічністю після США

Канада була обрана як:

  • 2 найкраща країна для початку кар'єри
  • 4 найкраща країна для освіти
  • 7 найкраща країна для навчання за кордоном
  • 7 найкраща країна для виховання дітей
  • 2 найкраща країна за расовою рівністю
  • 6 найкраща країна для жінок
  • 6 найкраща країна для комфортної пенсії
  • 6 найкраща країна за прозорістю
  • 2 найкраща країна для штаб-квартири корпорації.

Рейтинги Канади – як у 10 підкатегоріях, так і в списку країн «Найкраще для» – демонструють, що в багатьох сферах Канада входить до числа найкращих країн світу.

Такий рейтинг впав на Канаду не з неба, а був створений працею та зусиллями мільйонів канадців - і корінних, і тих, які приїхали сюди зі всього світу.

Українцям є багато чого повчитися в цих чудових людей - а саме працелюбності, цілеспрямованості, чесності, відкритості, повазі та толерантності до інших, доброті та емпатії. Може, і Україна коли-небудь стане хоч наполовину Канадою.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Щось пішла в житті така тема, що я відкриваю щось нове, про що я ніколи не знала, про мою провінцію. Ось ще один цікавий факт - виявляється, в Альберті є величезні піщані дюни!



Екологічний заповідник Дюни Атабаски - унікальне місце, розташоване в парку Wildland на річці Мейбелл, приблизно за 2 години 45 хвилин від форту МакМюррей. Це є частиною найбільшої активної системи піщаних дюн Альберти.



Незважаючи на те, що вони оточені пишними деревами та водою, ці дюни сухі, гарячі та вражають за розміром.

Дюни Атабаски завдовжки 8 км і завширшки 1,5 км настільки неймовірні, що включають 12-метрові піщані дюни та 60-метрові ками (нерегулярні пагорби з піску та гравію з крутими схилами), які є одними з найбільших у світі.

Зміщуючись до 1,5 метра на рік, ці потужні дюни повільно мігрують на південь, ховаючи соснові ліси та заповнюючи невеликі озера, залишаючи за собою плоску безплідну рівнину.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Прекрасна Альберта очами місцевого фотографа:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Серпень 23, 2023, 04:28Я і сама про це не знала до сьогодні. Летбриджський Віадук (також відомий під назвою High Level Bridge) - залізничний сталевий віадук типу «естакадного мосту» біля міста Летбридж в Альберті, Канада, є наайбільшою залізничною спорудою країни й найбільшою спорудою подібного типу в світі.














Довжина моста - 1.6 кілометра, а висота - 95.7 метра. Міст увели в експлуатацію у 1909 році.

Ось тут шикарні художні фото цього моста.


Цікаво про міст)
Я зразу уявляю як би ми його в ліса зашивали)
Багато такого плану роботки в Швейцаріі—— все кличуть мене працювати на такі об"єкти)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Вересень 16, 2023, 11:46Цікаво про міст)
Я зразу уявляю як би ми його в ліса зашивали)
Багато такого плану роботки в Швейцаріі—— все кличуть мене працювати на такі об"єкти)

Так враховуючи, коли його будували, то й технологій таких ще не було.

В нас зараз міст через річку розширили до двох - і все це практично не зупиняючи трафік. Звісно, там не така висота моста, але річка більш потужна.

https://www.alberta.ca/south-bow-river-bridge





Оці міні-озерця по сторонах - це куди виливається надлишкова вода з каналізації після дощів. Створюють міні-екосистеми - там тусуються пташки, рептилії, жабки і так далі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Гора "Сім Сестер" в районі Crowsnest Pass в Альберті.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#257
Найкраще місто на землі в осінньому вбранні  :heart:  :heart:  :heart:



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В районі Діамантової долини в Альберті. Спочатку я не розпізнала назву, а потім згадала, що так називається об"єднаний район, який був двома містечками -  Turner Valley and Black Diamond.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В нашому місті можна побачити такі знаки:



Інструкції для осені:

1) Зберіть опале листя у велику купу
2) Вскочте в неї.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.