God Bless the USA! Все про Нашого Найбільшого Союзника

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#160
Померла мати Меланії Трамп, Амалія Кнавс. Вона була не менш чарівною та елегантною, ніж її знаменита донька. Їй було 78 років. Про причину смерті не повідомляють, але вона певний час хворіла.

Меланія написала на Х:

"З глибоким сумом повідомляю про смерть моєї любої мами Амалії.

Амалія Кнавс була сильною жінкою, яка завжди поводилася з витонченістю, теплом і гідністю. Вона була повністю віддана чоловікові, дочкам, онукам і зятю. Ми будемо сумувати за нею надзвичайно і продовжуватимемо шанувати та любити її спадок".




Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У вівторок конгресмен Метт Розендейл (MT-02) зробив важливий крок у Палаті представників, подавши статті про імпічмент проти міністра оборони США Ллойда Джеймса Остіна III.



У матеріалах говориться:

Ллойд Джеймс Остін III у своїй поведінці на посаді міністра оборони діяв всупереч довірі та обов'язкам офіцера Сполучених Штатів і принизив честь Сполучених Штатів, надаючи допомогу їхнім ворогам:

Міністр Остін склав присягу підтримувати та захищати Конституцію Сполучених Штатів від усіх ворогів, зовнішніх і внутрішніх, коли він склав присягу міністра оборони 22 січня 2021 року.

Міністр Остін не дотримав присяги, коли дозволив китайській висотній кулі безперешкодно пролетіти над повітряним простором Північної Америки з 28 січня по 4 лютого 2023 року:

(1) Нездатність міністра Остіна зруйнувати повітряну кулю або заблокувати її, коли вона була вперше виявлена, призвела до того, що повітряна куля зависла над базою ВПС Мальмстром, яка є одним із трьох військових об'єктів США, де розміщені міжконтинентальні балістичні ракети.

(2) Міністр Остін не виконав обов'язків свого офісу, навмисно ігноруючи наявні звіти або не дослідивши властивості ворожої повітряної кулі над військовими базами США: протягом місяців після інциденту широко повідомлялося, що повітряна куля мала здатність знімати зображення та передавати сигнали, незважаючи на початкові заяви Пентагону. Незалежно від того, свідомо чи несвідомо міністр Остін дозволив ворогові збирати дані про військові бази США, його поведінка доводить, що він непридатний для посади та демонструє невиконання обов'язків.

(3) Незважаючи на те, що повітряна куля була відстежена Пентагоном, коли вона увійшла в повітряний простір Монтани 31 січня 2023 року, міністр Остін не наказав перехопити повітряну кулю. Більше того, міністр Остін не організовував брифінг для членів Конгресу, доки не було публічно повідомлено про наявність китайської повітряної кулі, а міністр Остін ніколи не звертався безпосередньо до американського народу, який постраждав.

(4) Протягом наступних місяців, під керівництвом міністра Остіна, офіційні особи Пентагону брехали американському народу про цей інцидент і небезпеки, які загрожують Сполученим Штатам. У грудні 2023 року повідомлялося, що китайська повітряна куля використовувала американського інтернет-провайдера для передачі даних і що адміністрація Байдена мала намір зберігати мовчання, якби американські громадяни не повідомили про повітряну кулю.


70-річний міністр оборони Ллойд Остін 22 грудня таємно прооперувався з приводу раку передміхурової залози, повідомили лікарі лікарні Уолтер Рід у вівторок, додавши, що Остін був під загальним наркозом для операції. Вчора Пентагон заявив, що Остін не інформував Джо Байдена, Білий дім або заступника міністра оборони Кетлін Хікс про медичну процедуру. (Примітка: Остін був під загальним наркозом під час процедури 22 грудня, але не під час лікування у відділенні інтенсивної терапії після 1 січня.)

Через тиждень у день Нового року Остіна таємно доставили назад до лікарні на машині швидкої допомоги з «сильним болем» через ускладнення після операції на раку, де він провів тиждень на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії Національного військово-медичного центру Волтер Рід в Бетесді, Меріленд.

До минулого тижня Остін тримав майже всіх у невіданні щодо свого стану, включаючи Джо Байдена, хоча США беруть участь у конфліктах на Близькому Сході та в Європі та в гарячій зоні в Південно-Китайському морі.

Коли його запитали, чи доцільно подавати статті про імпічмент проти міністра Остіна, враховуючи його нещодавній діагноз рак простати, конгресмен Розендейл відповів, наголошуючи на розмежуванні проблем зі здоров'ям міністра від висунутих проти нього звинувачень.

«Ці статті про імпічмент були заплановані та подані мені на розгляд, і це лише перший день, коли ми знову були на сесії, де я міг це зробити. Але його поточний стан здоров'я не усуває порушення громадської довіри та загрози, під яку він поставив безпеку Сполучених Штатів».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#162
Читаю, що пише соросяча ботва на різних ресурсах та дегенерати, не здатні мислити критично, про Нікі Хейлі, і офігіваю.

Може, Нікі (не справжнє ім"я, вона індуска) і каже правильні слова.

Але вона належить до тої самої когорти, що і Обама, Байден, Трудо, Шольц, Пуйло, Пінчук і так далі - глобалістичного кагалу.

Саме ці люди розв"язали війну в Україні і саме завдяки їм Україна програє, бо не отримує достатньо підтримки (реальних санкцій, реальної зброї).

Тому що реальна мета цього кагалу - винищити якомога більше українців (і росіян теж).
А потім, зменшивши їх поголів"я, загнати решту в цифрове рабство і знизити їх рівень життя, знищити українську економіку, а решту активів України (землю, залишки індустрії) - роздерибанити.

Я створю окрему тему про Нікі Хейлі і проаналізую її так званий "доробок".

І нагадую, що президент Трамп тому такий популярний, бо не вважається глобалістом.

І що він був найкращим президентом як для США та світу, так і конкретно для України.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Cудовий комітет Палати представників і Комітет Палати представників з нагляду та підзвітності провели слухання, що розпочалися о 10 ранку за східним часом у середу, завершуючи свій звіт, щоб рекомендувати Палаті представників визнати Хантера Байдена таким, що не поважає Конгрес.

Відповідно до Congress.gov, оцінка комітету є «ключовим формальним кроком, який комітет зрештою робить для того, щоб законопроект був поданий до суду».

Під час слухань ультраліва конгресменка Праміла Джаяпал (D-WA) спробувала вилаяти своїх колег з Республіканської партії за їхні зауваження щодо Хантера, перш ніж зробити незручну помилку, змусивши Палату вибухнути сміхом.

Вона хотіла сказати, що Трамп підбурював до «повстання» ('insurrection'), але замість цього сказала «ерекція» ('erection').

Джаяпал засміялася разом із рештою присутніх, а потім повернулася до справи й закінчила своє безглузде обзивання Трампа.



Лінк
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Кріс Крісті офіційно вибув із президентської гонки 2024 року.


«Сьогодні мені стало зрозуміло, що я не можу виграти номінацію», — сказав Крісті аудиторії в ратуші у Віндхемі, штат Нью-Йорк.

Цей несподіваний крок стався після того, як Крісті не вдалося побачити переваги в опитуваннях на тлі, що багато хто вважає боротьбою за друге місце між колишнім губернатором Південної Кароліни Ніккі Гейлі та губернатором Флориди Роном ДеСантісом (справа). Тим часом колишній президент Трамп продовжує домінувати на первинних позиціях Республіканської партії.

Рішення колишнього губернатора Нью-Джерсі в основному розглядатиметься як благо для Гейлі, яка відчула особливий імпульс у Нью-Гемпширі, куди Крісті також вкладав багато енергії під час своєї кампанії.

Крісті розпочав свою передвиборчу кампанію в червні, переслідуючи Трампа та висуваючи себе як альтернативу колишньому президенту.

Колишній губернатор також балотувався в президенти від Республіканської партії в 2016 році і підтримав Трампа після виходу з нього. У 2020 році він працював із кампанією Трампа 2020 року над підготовкою дебатів.

Але з того часу Крісті став відвертим критиком колишнього президента. Під час других президентських дебатів Республіканської партії у вересні він звинуватив Трампа в тому, що той не вийшов на сцену зі своїми колегами-конкурентами.

Він критикував Трампа за його триваючі судові баталії та попередив виборців, що Трамп «не ставить Америку на перше місце».

У третьому кварталі Крісті зібрав майже 3,8 мільйона доларів, поступившись іншим кандидатам від Республіканської партії, включаючи Гейлі та ДеСантіса, і набагато менше, ніж Трамп.

Також Крісті записали на мікрофон, де він каже, що Хейлі спалиться і що Десантіс телефонував йому наляканим. На цьому запис перервався  :gigi:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#165
Сьогодні також відбувся цікавий таун холл з Трампом на каналі Фокс, який я побачила лише частково, але можу сказати, що він пройшов добре і Трамп отримав потужну підтримку аудиторії.



По міжнародних питаннях Трамп сказав, що його принцип - мир з позицї сили, і що при ньому пуйло б не полізло в Україну.

Також відбулися дебати між Хейлі і Десантісом, але я їх не бачила. Передивлюсь і напишу свої враження найближчими днями.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Члени фракції Freedom Caucus розглядають можливість усунення спікера Майка Джонсона (R-LA) через невдоволення нещодавньою двопартійною угодою про витрат через занепокоєння загостренням державного боргу та відсутністю заходів безпеки на кордоні.



З початком нового року та з наближенням кінцевих термінів Джонсон уклав довгострокову угоду щодо витрат, оголосивши бюджет у 1,590 трильйона доларів на 2024 фінансовий рік, який, за його словами, включав значні скорочення пріоритетів витрат демократів.

Члени Freedom Caucus Палати представників, зокрема представники Чіп Рой (Техас), Ерік Берлісон (Миссурі), Ендрю Клайд (Джорджія), Боб Гуд (Вірджинія), Енді Оглз (Тенесі) та Енді Біггс (Аризона), висловили різкий спротив угоду про витрати, засуджуючи її як продовження марнотратства та зраду консервативних принципів.

Вже почалися розмови, щоб прибрати Джонсона, який ледве встиг почати роботу на цій посаді  :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Січень 11, 2024, 07:46Сьогодні також відбувся цікавий таун холл з Трампом на каналі Фокс, який я побачила лише частково, але можу сказати, що він пройшов добре і Трамп отримав потужну підтримку аудиторії.

По міжнародних питаннях Трамп сказав, що його принцип - мир з позицї сили, і що при ньому пуйло б не полізло в Україну.

Подивилася цей таунхол сьогодні, дуже нормально, Трамп молодець! :smiley24:

Велика тема його підходу - відновити енергетичну незалежність США і опустити ціни на нафту. Трамп сказав, що якби ціна нафти була 40 доларів за барель, не тільки США і прості американці б жили краще, а Путін не посмів би посунутись в Україну.

При Трампі енергетична політика США була бомбезна - дивіться тут виділене червоним і ось тут - в контексті підтримки Трампом України.

А тут Трамп говорить про мир через силу - сильна Америка з сильним лідером унеможливлює тиранів типу Пуйла, і при Трампі пуйло сиділо тихесенько.


Подивитися весь таунхол можна на Рамбл тут:

https://rumble.com/v46b2lo-fox-news-town-hall-with-donald-trump-in-iowa.html
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Січень 11, 2024, 07:46Також відбулися дебати між Хейлі і Десантісом, але я їх не бачила. Передивлюсь і напишу свої враження найближчими днями.

Ледве висиділа майже дві години, слухаючи дебати між Десантісом і Хейлі.

Більшість питань стосувалися внутрішньої політики США. По питаннях України були висловлені такі позиції:

1) Хейлі сказала, що підтримувати Україну в інтересах США, тому що якщо Україна впаде, то США доведеться воювати в Європі, захищаючи країни НАТО, а також, це підсилить Китай, бо Росія та Китай - партнери. Вона сказала, що підтримує відправку зброї в Україну, але проти фінансування українського бюджету (я теж, до речі).

Не треба забувати, що Хейлі асоціюють з американським мілітарним комплексом. Питання - вона за те, щоб давати зброю, але щоб війна продовжувалася, чи зупинити війну перемогою України, надавши їй всю потрібну підтримку відразу. Про це вона не розповіла.

2) ДеСантіс повторив свою мантру, що спочатку треба потурбуватися про американські кордони, а вже потім про українські. Що гроші американських платників податків йдуть як у чорну діру і коли все це закінчиться. Тобто імпліцитно він намагався підіграти тим на правій стороні спектру, хто не хоче допомагати Україні.

Якщо комусь цікаво, дебати повністю викладені тут (хоч це канал упоротого демократа :facepalm1:).

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

На тлі зростаючого тиску на адміністрацію Байдена після того, як міністр оборони Ллойд Остін майже чотири дні перебував у відділенні інтенсивної терапії лікарні Уолтер Рід, не сказавши нікому в Білому домі (як того вимагав основний давній протокол національної безпеки ), було виявлено нові подробиці, які показують, що ситуація була набагато гіршою (і комічною), ніж відомо раніше.



Мало того, що нікого офіційно не було на чолі Міністерства оборони в той момент, коли підтримувані Іраном ополченці атакували американські бази в іраксько-сирійському регіоні, але Остін №2, очевидно, «керував Пентагоном» з пляжу.

Остін і його співробітники намагалися намалювати картину, що заступник міністра оборони Кетлін Хікс в основному керувала справами. Але хоча Хікс, як кажуть, було доручено виконувати "деякі обов'язки" під час відсутності Остіна, вона була у відпустці і навіть не знала, що її бос не працює.

Згідно зі свіжими подробицями в The Wall Street Journal, Хікс була буквально на пляжі в Пуерто-Ріко, і що найгірше те, що вона залишилася у відпустці, навіть коли Остін лежав у лікарні:

У той день, коли Остін повернувся до лікарні, Келлі Магсамен, керівник його штабу, була хвора на грип, а її заступника не було, за словами офіційних осіб США, що сприяло затримці зв'язку.

Наступного дня, 2 січня, Хікс, яка була на пляжі в Пуерто-Ріко зі своєю сім'єю, була поінформована Пентагоном, що їй потрібно взяти на себе деякі обов'язки Остіна. Прохання було несподіванкою, оскільки Хікс запланувала свою відпустку заздалегідь, і, як правило, якщо вона мала взяти на себе обов'язки міністра оборони, вона мала б бути у Вашингтоні, щоб виконувати їх.



Звідси почалася комедія помилок. Це було б важко вигадати...

Команда комунікацій, яка регулярно подорожує з нею навіть під час відпустки, підготувалася до високої ролі під час перебування в готелі, що вимагало від неї триматися ближче до свого апарату зв'язку, відмовившись від прогулянок на пляжі. Вона почала приймати деякі звичайні оперативні та управлінські рішення замість Остіна, і була «повністю уповноважена та готова підтримувати президента з інших військових питань, якщо виникне така необхідність», — сказав представник Пентагону.

Тож Хікс, яка опинилася на чолі (можливо, дещо несвідомо) найпотужнішої армії світу, а зараз США задіяні в кількох гарячих точках від України до Сирії та Червоного моря, вирішила, що вона мусить пожертвувати прогулянками піщаними пляжами :facepalm: .

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Згідно з попередніми даними Nielsen Media Research, таунхол Fox із Трампом подивилось в середньому 4,3 мільйона глядачів з 9:00 до 22:00, тоді як дебати CNN за участю губернатора Флориди Рона ДеСантіса та колишнього посла в ООН Ніккі Гейлі в середньому подивились 2,5 мільйона за той же час.

Тобто Трампа дивилось вдвічі більше глядачів.

Все, що вам треба знати про те, хто насправді популярний і які шанси у Десантіса та Хейлі.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Республіканці намагаються бити демів їх же зброєю  :facepalm:.

У рамках безпрецедентного судового виклику четверо позивачів-республіканців подали позов у штаті Іллінойс, щоб позбавити президента Джо Байдена права брати участь у голосуванні на майбутніх президентських виборах штату.

У позові стверджується, що імміграційна та прикордонна політика президента надає «допомогу або комфорт ворогам», що є порушенням 14-ї поправки до Конституції Сполучених Штатів.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Січень 09, 2024, 05:26Соросяча окружний прокурор округу Фултон Фані Вілліс, яка веде справу проти Трампа, тягалася мала «неналежні» романтичні стосунки з топ-прокурором, що розслідував Трампа.

Фані Вілліс «отримала фінансову вигоду» від романтичних стосунків з Натаном Вейдом, головним прокурором, якого вона найняла, щоб переслідувати президента Трампа.

Нейтан Вейд був залучений як спеціальний прокурор Фані Вілліс у листопаді 2021 року.


Юридичний комітет Палати представників розпочав розслідування непрофесійних стосунків Фані Вілліс та Натана Вейда в п'ятницю.

Юридичний комітет Палати представників на чолі з головою Джимом Джорданом (R-OH) надіслав вичерпного листа Натану Вейду, у якому ретельно дослідив координацію між Офісом окружного прокурора округу Фултон (FCDAO) та іншими політично мотивованими розслідуваннями. У цьому листі також виникають питання про потенційне зловживання федеральними коштами.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#173
З'явилося відео, на якому кандидат у президенти від Республіканської партії Вівек Рамасвамі розмовляє з прихильником Трампа.

Суперечка, схоже, виникла через вірусний ролик, де Рамасвамі розмовляє з виборцем, який висловлює страх щодо майбутнього Трампа та Сполучених Штатів.


Виборець: «Вони бояться вас, вони просто бояться Трампа».

Рамасвамі: «Так, бояться. Вони не зупиняться ні перед чим. Але ми не дозволимо цього. У мене свіжі ніжки. Я не поранений. Вони не дозволять цій людині зробити це».

Поки розмова триває, Рамасвамі та виборець обговорюють глибоко вкорінені страхи щодо майбутнього Америки, а Рамасвамі позиціонує себе як молоду, яскраву альтернативу, що нагадує батьків-засновників країни.

Виборець: «Ми програємо. Ми втрачаємо це».

Рамасвамі: «Мені боляче це чути. ... Ці моменти нагадують 1776. Я хочу вашої підтримки на зборах в Айові. Я в емоціях про цю країну. Мені потрібна ваша підтримка в понеділок увечері. Ви це зробите. Я збираюся зробити свій внесок.

Виборець: Добре. Ти достукуєшся до мене. Але ...

Вівек Рамасвамі: Це про цю країну. Це про цю країну. Якщо ви хочете врятувати Трампа, то голосуйте за мене. Я вам це кажу. Ви голосуєте за Трампа; ви посилаєте його на смерть... Ви потрапляєте в пастку, в яку потрапляє не тільки країна, але й він сам. Ви хочете врятувати Трампа; ви голосуєте за мене. Мені потрібна ваша підтримка для кокусу в Айові.

Виборець, помітно зворушений палким проханням Рамасвамі, визнає, що розглядала такий аргумент.


Ці кадри, які швидко набирають популярності в соціальних мережах, здається, стали причиною нещодавньої гострої критики президента Трампа щодо Рамасвамі в Truth Social.

У своєму дописі Трамп висловив занепокоєння тактикою Рамасвамі, запропонувавши змінити позицію останнього з прихильника на політичного супротивника, використовуючи «обманні трюки кампанії».

«Вівек розпочав свою кампанію як чудовий прихильник, «найкращий президент за покоління» тощо. На жаль, тепер усе, що він робить, це маскування своєї підтримки у формі шахрайства передвиборчої кампанії. Дуже хитро, але голосувати за Вівека — це голосувати за «іншу сторону» — нехай вас це не обманює. Голосуйте за «ТРАМПА», не витрачайте свій голос дарма! Вівек не МАГА. Звинувачення щодо Байдена проти його політичного опонента ніколи не будуть дозволені в цій країні, вони вже починають падати! МАГА!!!"

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Глобалісти з усіх сил намагаються пропихнути Нікі Хейлі на американський трон  :facepalm:.

Докотилися вже до того, що закликають демів голосувати за неї :facepalm1:.

FOX News у неділю оголосив, що демократи можуть змінити партію, щоб проголосувати за Ніккі Гейлі – їм подобається її глобалістські, воук цінності та те, що вона фінансується мілітарним комплексом.

Майже половина її підтримки надходить від незалежних і демократів.

Воук підприємець Марк Кьюбан закликає демократів голосувати за Гейлі.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Величезна перемога Трампа в Айові тригернула Вівека злитись. Він залишив президентські перегони і ендорснув Трампа.



На другому місці після Трампа в Айові - Десантіс.

Хейлі поки продовжує перегони.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сміюся  :lol:.

Американський пундіт Вейн Рут порівняв Трампа із чистокровним скакуном Секретаріатом, який виграв численні призи, і сказав, що ДеСантіс та Хейлі, коні, що не виправдали надій, відправляються на "мило"  :laugh:.



 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нікі Хейлі відмовилася від подальших дебатів, оскільки у них не буде брати участі президент Трамп.

ДеСантіс все ще планував бути присутнім, навіть після того, як було оголошено, що Гейлі не буде.



«Я не буду зневажливо ставитися до виборців Нью-Гемпшира, як Ніккі Гейлі та Дональд Трамп, і планую виконувати свої зобов'язання. Я з нетерпінням чекаю на обговорення двох порожніх подіумів у Гранітному штаті цього тижня», — написав губернатор Флориди в дописі на X, платформі, яка раніше називалася Twitter.

Однак ABC News підтвердив, що дебати були скасовані у вівторок увечері.

«Наш намір полягав у тому, щоб провести дебати, які виходили б із кокусів в Айові, але ми завжди знали, що це залежатиме від кандидатів і результату перегонів», — сказав представник ABC News у заяві The Wrap. «Хоча наше активне висвітлення виборів продовжуватиметься, ABC News і WMUR-TV не просуватимуться вперед із президентськими дебатами Республіканської партії в четвер у Нью-Гемпширі».

Трамп розкритикував «глобаліста RINO» Ніккі Хейлі за кілька годин до початку кокусів в Айові.

У дописі на Truth Social у понеділок Трамп написав: «Гейлі ніколи не зможе виграти на загальних виборах, тому що у неї немає підтримки MAGA, і ніколи не буде!»

«Рон ДеСенктімоніус, принаймні, є MAGA-Lite», — продовжив Трамп. «Пам'ятайте, я думаю, що MAGA — це майже ВСЯ Республіканська партія».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Адміністрація Байдена визнала колишнього президента Гватемали Алехандро Едуардо Джамматтеї Фалью таким, що взагалі не має права на в'їзд до Сполучених Штатів. Виправдання навколо звинувачень у «корупції»; однак Джамматтей Фалья раніше виступав проти адміністрації Байдена та організував бойкот латиноамериканського саміту Байдена у 2022 році.


Президент Гватемали став мішенню Державного департаменту Байдена для усунення, і нещодавні вибори в Гватемалі зробили саме це. Нещодавно Державний департамент США відсвяткував результати виборів і призначення ультралівих соціалістів Бернардо Аревало та Карін Еррера на посади президента та віце-президента. Через два дні вони оголосили Джамматтея Фалью персоною нон грата.

Після зневажливого ставлення до Байдена на латиноамериканському саміті 2022 року в Лос-Анджелесі буквально наступного місяця відбулася дивна спроба вбивства президента Джамматтея Фальї.

Сьогоднішні дії Державного департаменту були б ще одним позитивним аргументом для цієї підозри.

ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ – Державний департамент визнає Алехандро Едуардо Джамматтеї Фалью, колишнього президента Гватемали, таким, що взагалі не має права на в'їзд до Сполучених Штатів через його причетність до значної корупції. Державний департамент має достовірну інформацію, яка вказує на те, що Джамматтея брав хабарі в обмін на виконання своїх державних функцій під час перебування на посаді президента Гватемали, дії, які підривали верховенство права та прозорість уряду.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#179
Майклу Обамі, за чутками, кандидату від Демократичної партії США на наступних президентських виборах, виповнилось 60.

Який контраст між цією істотою і елегантною та вишуканою Меланією!



Пундіти приєднуються до привітань  :smiley24:.



Нагадуємо, що Майкл недавно поширював gloom and doom, намагаючись налякати ліберастів можливою перемогою Трампа.

Ну-ну.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.