Відпустка-2023: Подорож в Країну Оканаган

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Уфф! Півтори години назад, після 10 годин в дорозі (з перервами) і подолавши майже 700 кілометрів, ми нарешті дісталися додому, провівши чудовий тиждень в долині Оканаган.

Завтра в мене починається робочий тиждень, тому купу фоток і відео завантажу, напевно, аж на вихідні.

А поки залишу це (фотка з інтернету):



і наш маршрут:



До речі, в одну сторону (700 км) - це всього півбачка бензину (ось що значить гібридне авто - зверніть увагу на вартість перельоту, на трьох це буде під штуку баксів плюс мене в той літак так просто не заманиш).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Серпень 01, 2023, 07:54Уфф! Півтори години назад, після 10 годин в дорозі (з перервами) і подолавши майже 700 кілометрів, ми нарешті дісталися додому, провівши чудовий тиждень в долині Оканаган.

Завтра в мене починається робочий тиждень, тому купу фоток і відео завантажу, напевно, аж на вихідні.

А поки залишу це (фотка з інтернету):



і наш маршрут:



До речі, в одну сторону (700 км) - це всього півбачка бензину (ось що значить гібридне авто - зверніть увагу на вартість перельоту, на трьох це буде під штуку баксів плюс мене в той літак так просто не заманиш).
Боїшся літати?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Серпень 01, 2023, 10:56Боїшся літати?

Не люблю і чоловік теж. Тому відпочиваємо практично завжди тут, інвестуємо в канадську економіку :).

Ну і нам подобаються такі види відпочинку, де можна розслабитись і щоб не було багато людей поряд. Не уявляю себе оточеною тисячами людей на круїзному кораблі, наприклад.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Серпень 01, 2023, 16:51Не люблю і чоловік теж. Тому відпочиваємо практично завжди тут, інвестуємо в канадську економіку :).

Ну і нам подобаються такі види відпочинку, де можна розслабитись і щоб не було багато людей поряд. Не уявляю себе оточеною тисячами людей на круїзному кораблі, наприклад.

Я в тому році був у Турціі у "оксамитовий" сезон)——
Навіть відео є де на пляжі десяток людей)
Так мені подобається)
А натовп людей я б теж не хотів)

пс. Літати теж не люблю(——але мушу(
ппс. Чекаємо на фотозвіт)

Сергій Чернівці

Якось не звертав уваги——а ти водиш машину?
Чи чоловік тільки?

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Серпень 01, 2023, 22:31Якось не звертав уваги——а ти водиш машину?
Чи чоловік тільки?

Ні, не воджу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ще ніяк руки не дойдуть не те що скомпілювати, а навіть завантажити фото та відео з дивайсів.

А поки фоточка пожежі в районі Осойоса - це недалеко від того місця, де ми відпочивали. Фото зроблене 29 липня, а ми відчули дим 30 липня.



Я якраз сиділа на березі озера, поки чоловік з донькою хлюпалися у воді, і насолоджувалася просто райським бризом. І тут вітер змінився і я почала відчувати дим у повітрі. Відразу все затягло, довелося ретируватися у номер. На щастя, під вечір вітер знову змінився і ми змогли прогулятися вечірньою набережною і попрощатися з Пентиктоном до наступного разу.

А вранці, у день нашого від"їзду, знову було прекрасне чисте повітря і сонячне небо.

А ось зараз у багатьох районах Британської Колумбії, куди люблять подорожувати альбертанці для літнього відпочинку, проходить евакуація, у тому числі в долині річки Колумбія біля мега-популярних Інверміра, Радіума та Фермонт Хот Спрінгс :(.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.