Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

DiDUS

Я так зрозумів, найменша згадка про Порохатого, це бан.

Я написав, а шеф герасимова декларував свою вілу в Іспанії?

І це вже не перший раз, бан про згадку про шефа.

Минулого разу про шефа жирного... :)
Смотрящего від Порохатого.

Це у них політсрач.

Медведылло

#161
О уже и Дидусь туто! Че, подзаипал родной ФУП?

Только я вот не пойму, какой смысл там что-то выдрачивать на Зе, на Пе или прости хосподи на Ю (не к ночи будь сказано!)?

У нас страна сейчас, как бы это помягче сказать,... — в крайне затруднительном положении, потому что у нас никогда не будет столько мяса, как в Рашке, а оружия нам никогда не дадут столько, чтоб его хватило на ихнее мясо, а все "санкции" рашке до жопы — это уже понятно? Сейчас типа собираются опять нам что-то давать в гомеопатических дозах, но и опять с большим опозданием, дав возможность Рашке не просто мобилизоваться и перегруппироваться, а даже обучить мобиков, а экономику перевести на военные рельсы. Но на ФУПе, только кто-то поднимает голос об этом — тут же на него спускается свора фуповских ипсошных шавок, возмутителя спокойствия банят, а остальные молча смотрят на все это, как стадо обосцаных баранов, боясь что-то сказать. И поражает, что в этих условиях вы там еще умудряетесь поспорить, кто лучше Зе или По. А не похеру это сейчас, когда непонятно до сих пор, что останется от Украины после "возвращения Крыма"?

Wednesday

Цитата: Медведылло від Січень 17, 2023, 00:37Только я вот не пойму, какой смысл там что-то выдрачивать на Зе, на Пе или прости хосподи на Ю (не к ночи будь сказано!)?

Просто для багатьох, можливо, це своєрідний психологічний захист, ілюзія нормальності. А дехто реально заробляє, це просто видно неозброєним оком.

Он там навіть про телефони та електричні авто говорять.

ЦитатаУ нас страна сейчас, как бы это помягче сказать,... — в крайне затруднительном положении, потому что у нас никогда не будет столько мяса, как в Рашке, а оружия нам никогда не дадут столько, чтоб его хватило на ихнее мясо, а все "санкции" рашке до жопы — это уже понятно? Сейчас типа собираются опять нам что-то давать в гомеопатических дозах, но и опять с большим опозданием, дав возможность Рашке не просто мобилизоваться и перегруппироваться, а даже обучить мобиков, а экономику перевести на военные рельсы.

Це так, але треба, як кажуть російською, мужаться, і сподіватися на краще. Я от сподіваюся на респів і що будуть давати більше зброї.

ЦитатаНо на ФУПе, только кто-то поднимает голос об этом — тут же на него спускается свора фуповских ипсошных шавок, возмутителя спокойствия банят, а остальные молча смотрят на все это, как стадо обосцаных баранов, боясь что-то сказать. И поражает, что в этих условиях вы там еще умудряетесь поспорить, кто лучше Зе или По. А не похеру это сейчас, когда непонятно до сих пор, что останется от Украины после "возвращения Крыма"?

Фуп, імхо, працює на певні сили з усіма витікаючими. Ви просто ніколи не зможете змінити це. Це треба або приймати і існувати там у рамках тої системи, або ні. Кожен робить вибір для себе.

А обговорення - просто обговорення. Фуп і думки на ньому не мають ніякого практичного значення у плані інструкції до дій. Але, на моє переконання, треба бути правдивим і чесним як по відношенню до інших, так і з самим собою. Для мене - принаймі, виходячи з моїх власних переконань, ця чесність у конексті того, що відбувається, це говорити правду про ленлдіз, наприклад, та про ключові причини того, чому нам не дають зброї. Може, я помиляюсь у своїх оцінках, але я точно знаю, що я не одна.

Якби всі люди зрозуміли, що насправді відбувається, то кожен українець в США, наприклад, тиснув би на своїх представників, а так вони сидять, залюляні айзенбергами та маркаровими, і думають, що все ок. Що в України все є і нічого більше не треба, бо так редьки та арєстовічі напєлі.

І я ще напишу про чесність - тільки в іншому контексті. Хтось може сказати - до чого це під час війни? А я скажу, що під час війни це має ще навіть більше значення, ніж у мирний час.

І хай так пише тут кожний і без обмежень - тому що кожен камінчик з індивідуального калейдоскопа вашої реальності створює велику картину для нас як спільноти.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Фуп і його окремі дописувачі не продовжують розчаровувати  ;D  ;D  ;D

ЦитатаRe: Як заробити $3000 канадійськіх доларів, просто.
дмхз
cьогодні в 03:23
IP/Host: 2a02:2378:104d:35cf::---
burlington, cьогодні в 01:26
Хтось тут писав, що мені $3000 шкода, як доведеться повертати. Суть не в грошах, а у визнанні, що я надавав гарантії нечесний людині.
Якщо ти про мої дописи, то навпаки, ти допомагав і це правильно. А якщо та людина виявилась нечесною ( не сильно зрозуміла в чому там нечесність) , то це проблеми тієї людини(моральні).
Сподіваюсь на краще і ти не попадеш на гроші.

Ну, це не дивно, що ця особа не зрозуміла, в чому нечесність привалити як фейковий біженець, під цим фейковим приводом взяти бабло канадських платників податків (таким чином, відібравши його у справжніх біженців) і звалити з баблом нафіг.

Тому що це пише людина, яка спочатку казала, що булінгу не було, а потім вигадала власну дефініцію булінгу, щоб його виправдати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1123305.msg27007785#msg27007785

ЦитатаRe: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
St.John
cьогодні в 02:12
IP/Host: 151.34.46.---
Слав, cьогодні в 02:02
Розгорнути попередні цитати...
забаньте уєбана

Уєбан це ти, недоумок. Будуй свої об'єкти, і не лізь за межі свого тернопільського гадюшника, тарган.

Unfortunately, it is too late now. Enjoy being anally invaded on a daily basis by this unwashed semi-literate t**t.

Хе-хе (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Соросячий бот Кодик47 і так тупий,  а тут тормознув знатно  ;D  ;D  ;D

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130433.msg27008938#msg27008938

ЦитатаRe: Як заробити $3000 канадійськіх доларів, просто.
Codename47
18 січня 2023 20:24:42
IP/Host: ---.dynamic.bellmts.net

Прочитав останній коментар від Петра і офігів - адекватний комент без звинувачень блм, соросів і динозаврів.
Потім читаю вище, а він то все зкопіював,  :(  така надія була що він виправився.

А раніше:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1128129.msg26820875#msg26820875

ЦитатаRe: А чій клон Proton і чому його в ніколи?
Codename47
7 жовтня 2022 20:41:36
IP/Host: ---.dynamic.bellmts.net
Як так пропустив таку тему про мою улюблену Інанну
:)
Одразу було зрозуміло, що то вона коли Хома про 650 фунтів сказав - це 1000 канадських доларів.

Бути чесним то Інанну тут ніхто не банив, вона сама себе забанила віддавши нік, а тепер ще раз забанилась, якщо вірити темі у Вільному спілкуванні,'
Хоча вона така - любить повертатись навіть після того як пообіцяла, що ніколи не буде.
Радий, що я не читав теми де вона нещодавно засвітилась, а то би мій мозок не виніс наруги

ЦитатаRe: Лендліз коли конгрес підпише?
Codename47
5 листопада 2022 04:59:56
IP/Host: ---.dynamic.bellmts.net

Тільки твої результати не правильні і суб'єктивні.

Цікаво, хто тобі звіт дав хто донатив на ФУП, а хто ні, а по твоїм відповідям , я вже можу сказати, що ніхто.
А по тому як ти викреслила мого брата з ЗСУ, я можу сказати, що колонка "вражені" війною також помилкова.

Але як я казав за три тисячі донат на зсу на фупі можеш звинувачувати мене в чому хочеш я навіть доповідь не тисну.

Р.S.: це я написав не для неї, так як давно зрозумів, що дискутувати з нею марно, а для інших користувачів, щоб вони бачили, що її табличка маразм і на неї навіть дивитись не потрібно

Якби я була Соросом, то гнала б таких недолугих драною мітлою!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

пані Середа, ви маєте незабанені ніки на фупі.

задавайте ці питання там.

п.с. за гладіатора я тобі не пробачу. ніколи.

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 19, 2023, 23:43пані Середа, ви маєте незабанені ніки на фупі.

задавайте ці питання там.

Нащо? генерувати їм контент? Вони сюди прекрасно ходять і все читають  :) .

Цитатап.с. за гладіатора я тобі не пробачу. ніколи.

А до чого тут я? Це твій тупий дружок Слав у всьому винний, як і ти сам, і Марсік. Якби рагулятина не вчепився у мене, то твій другий нік і корупцію на фупі ігнорували б і далі до наступного пришестя.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#168
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1122189.msg27008946#msg27008946



Ой, сюсі-пусі ... ми такі невинні, такі наївні і не знаємо, КУДИ ПОДІВСЯ ТУРЧ!

Ні, Сергію, з ним не все добре. З ним все погано, дуже погано. Плєшивая РадостьТМ - всьо, куку, has gone off the deep end.


Покажіть хтось пану Бебіфоксу, як людина, що користувалась його добротою і жила (напевно, безоплатно, в його польському хостелі) зараз на всі лади знущається з нього та його дружини на сумнозвісно відомій власноствореній помийці:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#169
І незважаючи на цілком конкретні запитання до друзів та соратників Плєшивого, жодна (я підкреслюю, ЖОДНА) істота з фупу, не кажучи про членів Альянсу За***луп, публічно не засудила це створіння (людиною ОЦЕ назвати важко) за те, що підло знущається як із окремого воїна ЗСУ та членів його родини, так і із ЗСУ в цілому (не кажучи вже про інших українців).

І не тільки не засудила, а ще й обцілувала та облизала, та ще і виправдала таку поведінку і дала карт-бланш продовжувати далі (соррі, Хома та Банді, але істина дорожча). В результаті:


















Те, що робить істота Турч на своїй помийці - це ЗЛО. Всі, що мовчать і не засуджують його, причетні до цього зла.


"So whoever knows the right thing to do and fails to do it, for him it is sin." - James 4:17 ESV

"Take no part in the unfruitful works of darkness, but instead expose them." - Ephesians 5:11 ESV

"In the end, we will remember not the words of our enemies, but the silence of our friends." — Dr Martin Luther King Jr

"To sin by silence when they should protest makes cowards of men." — Ella Wheeler Wilcox

"If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. If an elephant has its foot on the tail of a mouse and you say that you are neutral, the mouse will not appreciate your neutrality." — Archbishop Desmond Tutu

"Silence becomes cowardice when occasion demands speaking out the whole truth and acting accordingly." – Mahatma Gandhi

"Silence in the face of evil is itself evil: God will not hold us guiltless. Not to speak is to speak. Not to act is to act." - Dietrich Bonhoeffer.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=943390.msg27010952#msg27010952

ЦитатаRe:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр
nativi
cьогодні в 07:57
IP/Host: 195.49.149.---
nativi, cьогодні в 07:50
Є живий Т4, але коштує 5300$, щоб купити. А в нас сумарно 2600$

Нам не хватає 2700$

Якщо б ми архішвідко назбирали те - то ми б його викупили :(

ОГОЛОШУЮ ШВИДКИЙ ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР НА Т4

У свого огидного дружка попроси. Він вам обіцяних 3К зажав.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А це цікава тема, до речі.

Мені сказали типу нам все одно, чим хтось там займається, аби допомагав ЗСУ.

То я правильно розумію, що ці люди, не вагаючись, візьмуть гроші від людини, яка, скажімо, розбещує малолітніх, вбиває конкурентів чи не платить податки (навіть не знаю, що гірше (то був сарказм, єслі шо)).

Хто що вважає з цього приводу? Якщо "гроші на ЗСУ", то вони не пахнуть?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Січень 20, 2023, 09:03А це цікава тема, до речі.

Мені сказали типу нам все одно, чим хтось там займається, аби допомагав ЗСУ.

То я правильно розумію, що ці люди, не вагаючись, візьмуть гроші від людини, яка, скажімо, розбещує малолітніх, вбиває конкурентів чи не платить податки (навіть не знаю, що гірше (то був сарказм, єслі шо)).

Хто що вважає з цього приводу? Якщо "гроші на ЗСУ", то вони не пахнуть?
Про дітей і вбивство це зашквар звісно.

білий хорват

#173
Він реально психічно хворий.

В нього якісь проблеми сексуальні.
Всі дописи в нього з сексуальним підтекстом.

Сергій CDay зі своєю дружиною його приймав, а він на його дружину такі гадості пише.

Зверніть увагу, як після мого допису на ФУПі він різко переключився на мене, почав фотку моєї дружини виставляти. Капєц, це стара фотка ще з Криму. Я її чорт знає коли давно виставляв, але він зберіг її собі.

Його дружина виїхала в Польщу до дочки.
Він сам. В нього реально криша їде на сексуальному пункті.

А як він в курсі всіх подій на ФУПі, він реально відслідковує ФУП. А ще він дописує на ЦУГі, також в курсі всіх тамтешніх подій.

"Воює" ©

А на ЗСУ так і не передав $3k, далі морозиться.

DiDUS

Поржав...  ;D

Цитата: ЛАРТА від Січень 19, 2023, 21:28
Цитата: Mark() від Січень 19, 2023, 20:41В Офісі президента зрозуміли що Люся напудрилась в презики! :lol:
Та тільки тому бобіки тут його так чехвостять. Каманда згори.    ;D

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Січень 20, 2023, 09:20
Цитата: Wednesday від Січень 20, 2023, 09:03А це цікава тема, до речі.

Мені сказали типу нам все одно, чим хтось там займається, аби допомагав ЗСУ.

То я правильно розумію, що ці люди, не вагаючись, візьмуть гроші від людини, яка, скажімо, розбещує малолітніх, вбиває конкурентів чи не платить податки (навіть не знаю, що гірше (то був сарказм, єслі шо)).

Хто що вважає з цього приводу? Якщо "гроші на ЗСУ", то вони не пахнуть?
Про дітей і вбивство це зашквар звісно.

То тоді я правильно розумію, що ти визнаєш, що твоя сентенція про "робити все, що хочеш поза форумом" невірна?

Так чи ні? Підтверди експліцитно свою позицію. And no more silent treatment.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 20, 2023, 11:07Він реально психічно хворий.

В нього якісь проблеми сексуальні.
Всі дописи в нього з сексуальним підтекстом.

Сергій CDay зі своєю дружиною його приймав, а він на його дружину такі гадості пише.

Зверніть увагу, як після мого допису на ФУПі він різко переключився на мене, почав фотку моєї дружини виставляти. Капєц, це стара фотка ще з Криму. Я її чорт знає коли давно виставляв, але він зберіг її собі.

Його дружина виїхала в Польщу до дочки.
Він сам. В нього реально криша їде на сексуальному пункті.

А як він в курсі всіх подій на ФУПі, він реально відслідковує ФУП. А ще він дописує на ЦУГі, також в курсі всіх тамтешніх подій.

"Воює" ©

А на ЗСУ так і не передав $3k, далі морозиться.

Спостерігаючи масштаб його "кампанії" весни-літа 2021 року, я спочатку думала, що ковідний шмурдяк негативно подіяв на його психічне здоров"я. Але це просто я була відносно нова людина і поняття не мала, що він цим же займався роками.

А щодо коментів із сексуальним підтекстом, він просто думає, що так дошкульніше. Хоча особисто для мене це якби я йшла десь в даунтауні і мене б обізвав якийсь обдовбаний бомж під мостом, whose existence is irrelevant and whose comments are inconsequential. Рекомендую туди навіть не ходити і не читати, щоб не давати positive reinforcement цій істоті.

Ну і істота is clearly frustrated and in the middle of male menopause. Як там у пісні співається, улєтєлі лістья з тапалєй  ;D  ;D  ;D.

So there.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цікаво шо ви там читаєте постійно  ;D

MareK

пані Середа, якщо ваша ласка, ми просимо Вас , якщо існує хоч якась гіпотетична можливість, чи могли би Ви серед української діЯспори в гАмериці, зоргарнізувати невеличку допомогу нам для 54 Бригади (Бахмут). все шо нам зараз треба на післявчора - купити їм вантажний Фольксваген Т4. вартість в межах 6 тисяч доларів. нам бракує ще троха. половина грошей якшо точніше.
якщо можете - військові будуть вдячні.
якщо ні - пробачте що ми забираємо ваш гАмериканський час.
усі дані куди треба ван доллар - в гілці натіві на фупі. про Т4 для хлопців.

мир усім. Україні перемоги.

MareK

Цитата: DiDUS від Січень 20, 2023, 11:53Поржав...  ;D

Цитата: ЛАРТА від Січень 19, 2023, 21:28
Цитата: Mark() від Січень 19, 2023, 20:41В Офісі президента зрозуміли що Люся напудрилась в презики! :lol:
Та тільки тому бобіки тут його так чехвостять. Каманда згори.    ;D


Тімошонко у будь-якому випадку нічого не відсвічує. жити тепер із цим, дідусю...