Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 09, 2023, 01:00Мирослава на ФУПі запевняє що не читає цей форум, лише трохи підглядає "одним оком" ;D
Але я добре її знаю, тому впевнена що вона вичитує тут все,
так само як і на ДД, і на ФУПі десятки разів вона заявляла про ігнор моїх дописів, навіть публікувала відповідні скріни з увімкненою функцією ігнору, і відразу ж вискакувала з агресивним брудним коментарем мого посту. :D Таке враження що вона трохи не в адекваті, дуже ймовірно що як і тидищ, захоплюється жлуктінням шмурдяків. :'( 

І Мирослава, і інші наші "вороги" (хоча які вони нам вороги  ;D ) читають цей форум religiously. Хай читають - як я вказала вище, це для їхнього ж блага  ;D .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Wednesday від Січень 09, 2023, 01:04
Цитата: Медведылло від Січень 09, 2023, 00:55Двойные стандарты — это когда нельзя называть вещи своими именами. Это сейчас на ФУПе под запретом. Причем очень хорошо чувствуется — под проплаченным запретом. Уж не знаю кем пока. А все вот это остальное про срач между отдельными юзерами — это бред, потому что не может быть нормального срача, если нельзя называть вещи своими именами, если сидит какой-то анонимный урод и решает самолично, что можно, а что низзя.

А срач без модерации — это всегда прекрасно. В конце концов истина торжествует.

Я б сказала не стільки проплаченим, скільки мотивованим політикою власників ресурсу. Всім відомо, кому він належить, і є велика купа прикладів, як модерація системно відображає цю політику. За деякі речі бан, часто постійний, просто тому що твої політичні погляди відрізняються.

Плюс такі модери, як Слав, ще і чешуть своє его. Саме через це були забанені певні ніки, які Славу просто тупо не подобались.

Если хотите переманить сюда адекватную часть фупа, то 1) хватит фокусироваться на персоналиях, которые находятся в конфликте просто в силу личной неприязни 2) фокусируйтесь на говномодерации фупа и предложите альтернативу с полной свободой слова.

Хотя я не уверен, что этот ваш форум взлетит. ФУП уже давно в своей массе — это стадо баранов. Большую часть там все устраивает.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 09, 2023, 01:06
Цитата: Darina від Січень 09, 2023, 01:00Мирослава на ФУПі запевняє що не читає цей форум, лише трохи підглядає "одним оком" ;D
Але я добре її знаю, тому впевнена що вона вичитує тут все,
так само як і на ДД, і на ФУПі десятки разів вона заявляла про ігнор моїх дописів, навіть публікувала відповідні скріни з увімкненою функцією ігнору, і відразу ж вискакувала з агресивним брудним коментарем мого посту. :D Таке враження що вона трохи не в адекваті, дуже ймовірно що як і тидищ, захоплюється жлуктінням шмурдяків. :'( 

І Мирослава, і інші наші "вороги" (хоча які вони нам вороги  ;D )
вони не вороги, вони наші абсолютні антиподи, і це нормально що у світі є різні люди що стосується моралі.

Цитата: Wednesday від Січень 09, 2023, 01:06читають цей форум religiously. Хай читають - як я вказала вище, це для їхнього ж блага  ;D .
та ніякого блага вони не матимуть
бо вони невиправні, то такі люди,
і вони такими і помруть коли прийде їхня година.

Медведылло

Плять а че, Дарина — это Кадра? Тогда сюда точно больше никто не прийдет  ;D
Да и я уйду пожалуй, потому что я ее так же люблю, как и Номерного — нежно! Кстати, мне предлагали пририсовать залупу и ей, вернее сразу несколько залуп, сделать коллажик на тему гангбанг. Но мне облом было...

Wednesday

Цитата: Медведылло від Січень 09, 2023, 01:19Если хотите переманить сюда адекватную часть фупа, то 1) хватит фокусироваться на персоналиях, которые находятся в конфликте просто в силу личной неприязни 2) фокусируйтесь на говномодерации фупа и предложите альтернативу с полной свободой слова.

Хотя я не уверен, что этот ваш форум взлетит. ФУП уже давно в своей массе — это стадо баранов. Большую часть там все устраивает.

Ви маєте рацію. Ось у цьому пості все описано по наших підходах:

http://ukrpatriots.com/forum/index.php?topic=31.msg132#msg132

А у цій темі ми просто трохи розважаємось.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Медведылло від Січень 09, 2023, 01:27Плять а че, Дарина — это Кадра? Тогда сюда точно больше никто не прийдет  ;D
Да и я уйду пожалуй, потому что я ее так же люблю, как и Номерного — нежно! Кстати, мне предлагали пририсовать залупу и ей, вернее сразу несколько залуп, сделать коллажик на тему гангбанг. Но мне облом было...

Що, серйозно? А хто саме пропонував? Можна в приват.

А що, просто спілкуватися у темах, які цікаві, не можна? За запропонованим Вами же принципом:

Цитатахватит фокусироваться на персоналиях, которые находятся в конфликте просто в силу личной неприязни
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Медведылло від Січень 09, 2023, 01:19Хотя я не уверен, что этот ваш форум взлетит. ФУП уже давно в своей массе — это стадо баранов. Большую часть там все устраивает.

Як було сказано вище, для нас не є метою конкурувати з фупом. Мета була дати людям альтернативу, особливо тим, хто забанений на довгі терміни (як Ви) чи назавжди.

Особисто я намагаюся сепарувати позиції тих, з ким спілкуюся. Я вважаю Ваші "малюнки" абсолютно неприпустимими. Але разом з тим я абсолютно поділяю Ваші позиції щодо поставок зброї і інші висловлювання, за які Вас постійно банили.

У більшості випадків у всіх нас нема стовідсоткового співпадіння з усіма дописувачами з усіх позицій. Це просто реальність.

І так, абсолютна більшість дописувачів фупу не прийдуть сюди. Це не є метою, тим більше що для мене особисто абсолютна більшість дописувачів фупу мені не цікаві. Мені цікаві одиниці, яких забанили назавжди, і деякі з тих, хто вже тут.

Звичайно, це не чинник для інших. Я просто кажу за себе.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Wednesday від Січень 09, 2023, 01:42
Цитата: Медведылло від Січень 09, 2023, 01:27Плять а че, Дарина — это Кадра? Тогда сюда точно больше никто не прийдет  ;D
Да и я уйду пожалуй, потому что я ее так же люблю, как и Номерного — нежно! Кстати, мне предлагали пририсовать залупу и ей, вернее сразу несколько залуп, сделать коллажик на тему гангбанг. Но мне облом было...

Що, серйозно? А хто саме пропонував? Можна в приват.

А що, просто спілкуватися у темах, які цікаві, не можна? За запропонованим Вами же принципом:

Цитатахватит фокусироваться на персоналиях, которые находятся в конфликте просто в силу личной неприязни

Не, я сдавать никого не собираюсь :))) это глупость была бы такое рисовать с кадрой. Номерной — другое дело, этот мудак засрал своей перекошенной рожей все ветки, ну и получил то, о чем мечтал — известность

Wednesday

Цитата: Медведылло від Січень 09, 2023, 02:21Не, я сдавать никого не собираюсь :))) это глупость была бы такое рисовать с кадрой. Номерной — другое дело, этот мудак засрал своей перекошенной рожей все ветки, ну и получил то, о чем мечтал — известность

Ну хоч натякніть на стать. Це була жінка?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#89
Я ще хочу прояснити такий нюанс, якщо до когось ще не дійшло.

Всі валять на модерів фупу. Це кляті сатрапи, неадеквати, бла-бла.

Зрозумійте, що модери - це просто наймані працівники (не знаю, за гроші чи ні), кому власниками ресурсу поставлено завдання імплементувати і підтримувати певну політику на форумі.

Так, деякі з цих модерів, очевидно, позділяють ці ж самі ідеологічні погляди, що і власники ресурсу, але це вторинне. Коли ви на них наїздите, то не розумієте, що вони просто знаряддя, а не першопричина ваших проблем і вашого незадоволення.

Тому що якщо вам не подобається, що роблять модери, простіше змінити ресурс, ніж вплинути на модерів. Вони працюють не на вас, а на володарів приватної власності, якою є сайт УП та форум Фуп. І це я кажу, не щоб переманити когось сюди (цього не буде і не треба), а просто тому що це об"єктивна і логічна реальність.

А модерам фупу я в чомусь навіть спвівчуваю (крім Слава, хе-хе  ;D ).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Wednesday від Січень 09, 2023, 16:10Я ще хочу прояснити такий нюанс, якщо до когось ще не дійшло.

Всі валять на модерів фупу. Це кляті сатрапи, неадеквати, бла-бла.

Зрозумійте, що модери - це просто наймані працівники (не знаю, за гроші чи ні), кому власниками ресурсу поставлено завдання імплементувати і підтримувати певну політику на форумі.

Так, деякі з цих модерів, очевидно, розділяють ці ж самі ідеологічні погляди, що і власники ресурсу, але це вторинне. Коли ви на них наїздите, то не розумієте, що вони просто знаряддя, а не першопричина ваших проблем і вашого незадоволення.

Тому що якщо вам не подобається, що роблять модери, простіше змінити ресурс, ніж вплинути на модерів. Вони працюють не на вас, а на володарів приватної власності, якою є сайт УП та форум Фуп. І це я кажу, не щоб переманити когось сюди (цього не буде і не треба), а просто тому що це об"єктивна і логічна реальність.

А модерам фупу я в чомусь навіть спвівчуваю (крім Слава, хе-же  ;D ).

Там моральные уроды как раз модеры. Меня там банили за вещи, которые после того, как я поднимал "запретную" тему, обсуждали потом всей толпой взахлеб много дней. А я при этом сидел в бане. И после меня за обсуждение "запретного" никого не забанили, а передо мной никто и не извинился. Просто я неоднократно давал понять, что я болт ложил на их ИПСО, и вообще высказывал сомнение в их умственных способностях, чем вызвал острую личную неприязнь.

Модеры ФУПа очень любят, чтоб перед ними пресмыкались и просили о помиловании. Тогда они иногда снисходят, чувствуя себя вершителями судеб плять. Там собрались людишки с кучей комплексов и манией величия. Да нормальный человек ведь и не пойдет на такую "работу" — это ж как надзирателем в тюрьму, куда работать идут одни садисты и психопаты, нормальных там нет.

Wednesday

Цитата: Медведылло від Січень 09, 2023, 17:00Там моральные уроды как раз модеры. Меня там банили за вещи, которые после того, как я поднимал "запретную" тему, обсуждали потом всей толпой взахлеб много дней. А я при этом сидел в бане. И после меня за обсуждение "запретного" никого не забанили, а передо мной никто и не извинился. Просто я неоднократно давал понять, что я болт ложил на их ИПСО, и вообще высказывал сомнение в их умственных способностях, чем вызвал острую личную неприязнь.

Модеры ФУПа очень любят, чтоб перед ними пресмыкались и просили о помиловании. Тогда они иногда снисходят, чувствуя себя вершителями судеб плять. Там собрались людишки с кучей комплексов и манией величия. Да нормальный человек ведь и не пойдет на такую "работу" — это ж как надзирателем в тюрьму, куда работать идут одни садисты и психопаты, нормальных там нет.


Ну це зрозуміло, що є питання моральних, і я б сказала, інтелектуальних якостей модерів. І Ви маєте рацію. Але Вас банять не тільки тому, що комусь з модерів Ви не сподобалися, а у тому числі і саме тому що їм дали таку установку.

Шаблезуб якраз теж написав, щоб не годували модерів проханнями, бо вони від того фінішують  :).

Мене особисто глибоко вразила зневага до користувачів і цинізм формулювань банів. Я про це теж писала, коли сказала, що вони вважають користувачів мовчазним бидлом.

Насправді не движок і не модери і не пам"ять вбитого журналіста-засновника роблять форум успішним. А юзери, люди, які створюють контент на форумі, чиї ідеї, думки, пристрасті, унікальні особистості роблять онлайн-спільноти живими та цікавими.

Нас тут зовсім небагато, але я хочу запевнити - кожного з учасників цього форуму поважають і цінують (навіть якщо дехто поки не написав жодного слова).

А я піду покопіпащу в Ексель. Зайду під час ланчу по місцевому часу. Гарного вечора українським та європейським юзерам!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І ще. У розмові з одною людиною я прирівняла свої стосунки з Фуп до стосунків з dysfunctional ex. Ти дала йому один, другий, третій шанс, але потім розумієш - а на фіга?? There is plenty of fish out there :).

Тому я ніколи не зрозумію людей, які жаліються на модерів фупу, заламують руки, обзивають їх останніми словами, а потім повзуть назад, ніби нічого і не було і їх там анально не аб"юзили in the most degrading manner. На мою думку, такі люди або мазохісти, або боти, яким потрібний певний простір для їх діяльності, або просто люди без гідності і самоповаги.

The best 'punishment' for your ex is being happy and having a good life. Я застосовую цей принцип до свого власного досвіду на фупі, і наразі вони для мене просто case study і не більше.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чьота ржу  ;D Модератор "флагману Укрнету", який купив кнопку за бабло (чого навіть не приховує), закликає прикривати факти корупції в Україні, щоб іноземні донори продовжували давати лаве.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130086.msg26987546#msg26987546

Цитата]Re: 5 букв НАШОЇ ПЕРЕМОГИ (Ш В Е Ц Ь) **(Обережно, РФ ІПСО)
Слав
8 січня 2023 13:40:03
IP/Host: ---.bitternet.ua

зброю не розкрадали а він писдів про зброю

а те що крали гуманітарку і я знав  але оприлюднення цього нам значно зашкодило .

а дронів треба і треба і ще багато чого треба а в штатах діаспора значно збавила темп майже ((((((((((( .

От оно чьо, Міхалич!

Слав, під тебе особисто і цента ламаного ніхто не дасть. Доведеться тобі самому розкошелюватися. Уахаха!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Re: Приезжала дочка на Праздники. Сегодня посадили на автобус.
Цитатадмхз
cьогодні в 13:33
IP/Host: ---.229.224.159.triolan.net
Хома Л.,  9 січня 2023 22:31:08

Краще там де нема кацапів, гарантія.
Тобто в Україні

Краще там, де нема дмхзТМ.

Читаю і думаю - на фупі є лише одна (!) людина, заради якої мені б хотілося повернутися і з ким хотілося б жити поряд. Було більше, але вони забанені навічно або перестали дописувати.

А так вважаю великим щастям для себе, що можу не дихати одним повітрям з цими шушами, бяками і шмяками, і що діти дмхз, а не мої, будуть платити їй пенсію. Якщо самі не звалять, уахаха! Ото в неї буде батхерт  :) .

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ця ремарка більше підходить для теми про ідіотів укрнету, але оскільки суб"єкт обговорення був фупівцем, напишу тут:

https://ukrpravda.net/index.php?topic=50116.msg1523864#msg1523864

Цитатада він помер одночасно з керівником служби кіберзлочинності під час вибухів біля парку Шевченка. Цей начальник їхав на автівці на роботу.

Для супівських ідіотів, процитую власний ж пост з фуп:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=5032058

ЦитатаПро смерть "на посту" смішно. Саусблад був пенсіонером (за моїми оцінками, в районі 70-75 років чи навіть більше) і якщо у нього був якийсь пост, то це штабного зебіла на цьому форумі. До речі, у мене є дані, що певні пости Саусблуда і юзера A.W. (якого я раніше взагалі не помічала і який зараз завалив продуктами свого спитого існування увесь форум) були написані з одного і того ж ай-пі. Певно, юзали один і той же комп у штабі "на посту", хехе.

Ну і чи не найбільш підозрілим є те, як нам повідомили про смерть Саусблада. Таке скуковжене, непослідовне і заплутане послання - це просто неповага до померлого. Інтерлокутор сказав, щоб фупівці вважали, бо форум читають рідні. Якщо читають, то чому не довірили рідним запостити таке повідомлення і подати його у більш структурованій формі?

Якщо це правда, що Саусблад ставив собі лайки, то такий перформанс був би логічним. Але ми цього не знаємо. 

Бонд, Джеймс Бонд!  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

А чого це на супі згадали покійного лише зараз?
ФУПівці вже давно обговорили і забули.
Навіть Мирослава не згадує про свого підкаблучника,
хоча завжди підмахувала йому коли той ригав брудом на юзерів.

Wednesday

#97
Цитата: Darina від Січень 10, 2023, 20:59А чого це на супі згадали покійного лише зараз?
ФУПівці вже давно обговорили і забули.
Навіть Мирослава не згадує про свого підкаблучника,
хоча завжди підмахувала йому коли той ригав брудом на юзерів.

Та то у декого позднєє зажиганіє. То ж суп, крім декількох нормальних з адекватним інтелектом, там засилля якогось інтелектуального мороку. Навіть список мудведки здається геніальним у порівнянні з рештою їх контенту  ;D  ;D  ;D

Бідного Біндерівця, який роками був чморений мудведкою, вчергове жорстоко там образили, ще й забанили назавжди.

Сидить плаче, облизує відтоптану лапку. А я йому казала, куди треба йти і де реєструватись.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130271.msg26992839#msg26992839
ЦитатаRe: Приезжала дочка на Праздники. Сегодня посадили на автобус.
brolisviking
10 січня 2023 18:44:26
IP/Host: ---.connect.netcom.no

Шось, рубяти, ви останнім часом уху вже черпаками їсте !!!
Інанна, сміється що в Україні проблеми в багатьох зі світлом
Сірога, хвалиться, що з плином часу умови життя змінилися, а у нього лючче...

Ви всетаки, баняками, трошки думайте, що писати...

Бройлік, а ти, що, пісяєшся в штанці це сказати мені в обличчя просто тут, на Форумі, тим більше що в тебе для цього є всі технічні можливості? Не бійся, тут за таке не банять, якщо в культурній формі  :).

А то з-за рогу, і то напівноса - дитячий садочок.

Сміються з вас і з вашої недолугості. Бо це ви ржали та похвалялися, як своїм жінкам роги наставляєте під час блекаутів і відсутності електрики. Так шта не треба з хворої голови на здорову.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сергія знову забанили ні за що. "Провокації срачу, приниження постраждалих від військових дій".

Провокації були якраз проти тебе, починаючи з ще позавчорашніх по українському часу доколупувань Вимученого. Ну і обгризки альянсу вчергове скоординували все по приватах, а Слав, який того і чекав, тебе забанив. Їх за флуд і наїзди не забанили нікого.

"Постраждалі" від військових дій не сидять і займаються булінгом онлайн, а роблять щось корисне для себе, своїх родин і своєї Батьківщини. 
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.