Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1127754.msg26988686#msg26988686

ЦитатаRe: Детидищезація хвупу  :-G
sergey1974007
cьогодні в 20:09
IP/Host: 2a0a:a540:8cc6:0:30b1:be93:4fe8:---
Вирази на кшалт "за.упа кінська"наглядно характеризують рівень хабальництва пані  тыдыщь((
Саме це і хотіла сказати Кадра.

В Альянсі За***луп нема елегантних жінок. Матюкливі погано виховані особи з купою шкідливих звичок і практик та низькою самооцінкою.

Jedem das Seine.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Іноді я думаю, нащо було використовувати всі ці алюзії, метафори, посилання і решту інтелектуального метання бісеру перед стадом якщо не свиней, то недолугих малоосвічених істот? Якщо навіть лудчиє із худших, кого я колись вважала більш-менш розумними, don't get it?

Case in point:

https://ukrpravda.net/index.php?topic=50116.msg1523737#msg1523737

ЦитатаIvanG, очєвідно у поциента фіксація на точкє G

Очевидно, що фіксація на точці Джи у того, у кого не вистачило мізків to figure out, що нік ІванГ - український аналог іншого ніка (який, до речі, присутній на цьому форумі) і який is referencing a famous book/character.

Це чудово вписується у тему про деградацію інтелекту укрнету. І у тему деградації окремих його дописувачів.

Sad! (C)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Січень 07, 2023, 19:06Сьогодні 7 січня 2023 року і Плєшива РадістьТМ все ще не задонувала обіцяну суму на ЗСУ.

Треба зробити каунтдаун якись to keep this bitch accountable. Anyone?

Зафіксуємо той факт, що сьогодні 8 січня 2022 року і вищезазначена особа до цього часу не віддала обіцяні 3К на ЗСУ.

Даю йому до 12:01 АМ 14 січня 2022 року за київським часом. Якщо не надасть формальних доказів до цього дедлайну, значить, дивіться вище.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Administrator

#63
Прим. Адміністратора:

Підредаговано назву теми, оскільки подвійні стандарти не обмежуються нефункціональним вібратором.

Wednesday

#64
О, дефакто мудведка підтвердив, що на супі читають наш Форум  :).

Це добре, хоча не знаю, чи всі. Я експліцитно запросила одну особу і попросила її передати запрошення вибраним іншим. Але не знаю, чи вона це зробила.

Хотілося б бачити тут ніки Ферал Кет, гей-гопп-ляляля, Йожин-з-Бажин, Бумеранг, яких на супі постійно банять і чморять за їх політичні погляди.

Крім того, там є декілька ніків, які я поважаю, то було б добре побачити їх тут. І в принципі всіх, хто хоче.

Але там є 3-4 ніки which are not welcome here. До речі, мудведка до них не належить.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#65
До речі, медвед, ти щось дійсно здав:

Цитатаgorod, підар-сосун Zaлупи-Тсєвнатсси   https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1123513.msg26494162#msg26494162

Нік город - член Альянсу За***п, використовував своїх співробітників для риття інфи на Сергія та Хорвата.

Виправ це неподобство.


ПС. Медведка, grow up. That shit is boring as hell. Come on now!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Щодо дискусії в гілці "детидищезація фупу".

Мирослава та кароффка обурюються тим що Кадра дозволила собі обговорення заявленої теми, мов якщо ти проти розбану тидищ то мовчки іди далі, а тут мають право висловлюватись лише ті хто вмовляє модера розбанити заявлений в темі нік.

Ці дві поважні пані тупо прокололися з цією тезою, адже на першій сторінці гілки категорично проти розбану виступила їхня подруга елка, до неї у них претензій не було жодних, бо "єто другоє")))

Мирослава там навіть хизується своєю "порядністю" яка на її думку полягає в тому що вона опонентка тидищ але в темі про її розбан не висловлюється проти, як і за. В такому випадку виникає логічне запитання: з якою ж метою шановна Мирослава в ту гілку взагалі зайшла, якщо не планувала дописувати там по заявленій темі? Відповідь очевидна - вчергове облити брудом ненависну їй Кадру, а щоб два рази не вставати, то заразом повчити Сергія - що і як він повинен публікувати на форумі, а чого не повинен ні в якому разі. Якби цих ніків (карофка і Мирослава) не було на ФУПі, їх варто було б придумати, аби їхньою творчістю наочно ілюструвати людське лицемірство, цинізм та аморальність.

Wednesday

#67
Цитата: Darina від Січень 08, 2023, 23:47Щодо дискусії в гілці "детидищезація фупу".

Мирослава та кароффка обурюються тим що Кадра дозволила собі обговорення заявленої теми, мов якщо ти проти розбану тидищ то мовчки іди далі, а тут мають право висловлюватись лише ті хто вмовляє модера розбанити заявлений в темі нік.

Ці дві поважні пані тупо прокололися з цією тезою, адже на першій сторінці гілки категорично проти розбану виступила їхня подруга елка, до неї у них претензій не було жодних, бо "єто другоє")))

Мирослава там навіть хизується своєю "порядністю" яка на її думку полягає в тому що вона опонентка тидищ але в темі про її розбан не висловлюється проти, як і за. В такому випадку виникає логічне запитання: з якою ж метою шановна Мирослава в ту гілку взагалі зайшла, якщо не планувала дописувати там по заявленій темі? Відповідь очевидна - вчергове облити брудом ненависну їй Кадру, а щоб два рази не вставати, то заразом повчити Сергія - що і як він повинен публікувати на форумі, а чого не повинен ні в якому разі. Якби цих ніків (карофка і Мирослава) не було на ФУПі, їх варто було б придумати, аби їхньою творчістю наочно ілюструвати людське лицемірство, цинізм та аморальність.

Привіт, моя люба Дарина  :-* .

Виділене - в точку. Саме так.

Мене особливо обурює, коли ці особи називають винним не власне злочинця, а жертву (ач, вдягла коротку спідничку) та ще і перехожого, хто вступився за жертву.

Цинізм вищої міри і мені сумно, що деякі особи продовжують брати у цьому участь :(.

ПС. Я у певних моментах погоджуюсь з тидищ і не погоджуюсь з Сергієм, що владу під час війни критикувати зась. Владу можна і треба критикувати під час війни для негайної корекції, бо суспільство та влада не мають права на помилки у такий критичний час.

Але така критика завжди повинна бути конструктивною - тобто якщо є за що. І це у повній відповідності з Правилами цього Форуму.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Ну про мерзотну поведінку Хоми щодо ніків які не входять в брудноротий гнилий турчевий альян,
багато писати нема сенсу, бо всі ми тривалий період спостерігали на ФУПі як жорстоко він цькував Сергія і як ригав брудом в бік Інанни.
Я була шокована коли дізналась що вона йому все простила, та ще й перерахувала йому солідну суму коштів для ЗСУ. Наївна добра душа... Я теж такою була колись... Але у мене були "гарні вчителі", вдячна їм за "науку", адже завдяки їм я давно зрозуміла що негідників не можна прощати, вони варті лише одного - аби їх навічно викреслити зі свого життя і зі своєї пам"яті.
А в бік Сергія Хома продовжує мерзотні випади, мабуть незадоволений сумою Сергієвого донату. Не буду стверджувати що Хома краде кошти які наївні юзери перераховують йому чи натіві в якості допомоги ЗСУ,
але я ніколи не довіряю мерзотникам та стервам, адже люди без совісті не варті чужої довіри, тим більше у фінансових справах. До речі такі персонажі вміють майстерно задурювати голови з метою витягнути якнайбільше тугриків з наївної порядної людини. Коли Інанна писала що Хома у приватному спілкуванні чудова людина, я лише гірко посміхалась...

Медведылло

Вы задрали уже с этим вашим придуманным Альянсом! Совсем тупые, что ли? Нет никакого Альянса. Это я нарисовал Номерному ватному придурку залупу вместо головы. И я его начал чморить еще до того, как Турчинов на него внимание обратил. Просто достал этот идиот-нарцисс постить свой кривозубый шепелявый ебальник где попало и всем рассказывать, какой он крутой и хитросделанный. Тем более, что его все просили угомониться. Но такое впечатление, что ему нравится на страпоне повисеть. Ну и пусть висит.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 09, 2023, 00:11
Цитата: Darina від Січень 08, 2023, 23:47Щодо дискусії в гілці "детидищезація фупу".

Мирослава та кароффка обурюються тим що Кадра дозволила собі обговорення заявленої теми, мов якщо ти проти розбану тидищ то мовчки іди далі, а тут мають право висловлюватись лише ті хто вмовляє модера розбанити заявлений в темі нік.

Ці дві поважні пані тупо прокололися з цією тезою, адже на першій сторінці гілки категорично проти розбану виступила їхня подруга елка, до неї у них претензій не було жодних, бо "єто другоє")))

Мирослава там навіть хизується своєю "порядністю" яка на її думку полягає в тому що вона опонентка тидищ але в темі про її розбан не висловлюється проти, як і за. В такому випадку виникає логічне запитання: з якою ж метою шановна Мирослава в ту гілку взагалі зайшла, якщо не планувала дописувати там по заявленій темі? Відповідь очевидна - вчергове облити брудом ненависну їй Кадру, а щоб два рази не вставати, то заразом повчити Сергія - що і як він повинен публікувати на форумі, а чого не повинен ні в якому разі. Якби цих ніків (карофка і Мирослава) не було на ФУПі, їх варто було б придумати, аби їхньою творчістю наочно ілюструвати людське лицемірство, цинізм та аморальність.

Привіт, моя люба Дарина  :-* .

Виділене - в точку. Саме так.

Мене особливо обурює, коли ці особи називають винним не власне злочинця, а жертву (ач, вдягла коротку спідничку) та ще і перехожого, хто вступився за жертву.

Цинізм вищої міри і мені сумно, що деякі особи продовжують брати у цьому участь :(.
Привіт Wednesday :)
То вкрай деструктивні персонажі, вони оперують виключно підлими і брудними методами, за мерзотні вчинки їх не мучить совість бо у них її нема, то заводський брак - "виробники" не причепили необхідну для нормальної людини важливу деталь...
мені завжди шкода таких недалеких інтелектом людей, бо вони не відають що творять, не розуміють що то все позичене і прийде час віддавати борги, як казав один недурний чоловік "Жизнь это большой супермаркет: бери, что хочешь, но не забывай - касса впереди"

Wednesday

#71
Цитата: Darina від Січень 09, 2023, 00:19Ну про мерзотну поведінку Хоми щодо ніків які не входять в брудноротий гнилий турчевий альян,
багато писати нема сенсу, бо всі ми тривалий період спостерігали на ФУПі як жорстоко він цькував Сергія і як ригав брудом в бік Інанни.
Я була шокована коли дізналась що вона йому все простила, та ще й перерахувала йому солідну суму коштів для ЗСУ. Наївна добра душа... Я теж такою була колись... Але у мене були "гарні вчителі", вдячна їм за "науку", адже завдяки їм я давно зрозуміла що негідників не можна прощати, вони варті лише одного - аби їх навічно викреслити зі свого життя і зі своєї пам"яті.
А в бік Сергія Хома продовжує мерзотні випади, мабуть незадоволений сумою Сергієвого донату. Не буду стверджувати що Хома краде кошти які наївні юзери перераховують йому чи натіві в якості допомоги ЗСУ,
але я ніколи не довіряю мерзотникам та стервам, адже люди без совісті не варті чужої довіри, тим більше у фінансових справах. До речі такі персонажі вміють майстерно задурювати голови з метою витягнути якнайбільше тугриків з наївної порядної людини. Коли Інанна писала що Хома у приватному спілкуванні чудова людина, я лише гірко посміхалась...

Незважаючи на те, що я дещо цинічний зацементований high functioning narcissist (С), у моїй personality є тим не менше якщо не слабкі місця, то острівки гуманізму і всепрощенння. Я даю людям другі, треті, четверті шанси - до певної межі, звичайно, але даю.

Я не маю ніяких сумнівів, що Хома кришталево чиста людина у фінансовому плані. Я без проблем би задонувала йому гроші знову. Я також повторю кожне слово, що я написала вище у його захист.

Також хочу сказати, що Хома все-таки сказав Сергію, що він молодець, що донує, і обіцяв дати той прапор, який просив Сергій і про що просила я (а раніше відмовлявся). Це говорить про те, що Хома має певну integrity навіть по відношенню до Сергія (хоча факт передачі прапора поки що не відбувся з технічних причин).

Він також знає, що його слова у Вашу сторону були неправдою. Чому він продовжує діставати Сергія, для мене продовжує бути таємницею. Як я сказала декому (ЛОЛ!), може, півням у курятнику подобається чубитися чи може, в нього до Сергія якісь особливі почуття :). Якби Сергій дописував на цьому форумі, ми б побачили тут Хому за 5 секунд :).

Я також допускаю, що цілком можливо, одного дня he will flip і знову буде постити фотки бегемота, обзивати мене останніми словами, як це було раніше, і т.д. Я також сказала йому, що він може не стримувати себе, якщо йому так цього захочеться.

Let's see what happens (C).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Вы вообще не то про Фуп обсуждаете. ФУП дохнет от неадекватной модерации. Кнопку захватили моральные уроды, которых наверное пиздили в детстве, от чего у них куча комплексов. Там уже нет форума. Эти дебилы решили превратить его в площадку для нашего витчызняного ИПСО.

Wednesday

Цитата: Медведылло від Січень 09, 2023, 00:29Вы задрали уже с этим вашим придуманным Альянсом! Совсем тупые, что ли? Нет никакого Альянса. Это я нарисовал Номерному ватному придурку залупу вместо головы. И я его начал чморить еще до того, как Турчинов на него внимание обратил. Просто достал этот идиот-нарцисс постить свой кривозубый шепелявый ебальник где попало и всем рассказывать, какой он крутой и хитросделанный. Тем более, что его все просили угомониться. Но такое впечатление, что ему нравится на страпоне повисеть. Ну и пусть висит.

Та ми знаємо, що то Ви :) і ми не розділяємо Вашу позицію та дії з цього питання. Я пропоную пробачити ці речі один одному і обговорювати більш важливі питання.

А в цій темі не стільки про Сергія, скільки про подвійні стандарти на фупі (які Ви теж випробували на собі). Хоча вони, ці подвійні стандарти, у чомусь стосуються і Сергія теж.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 09, 2023, 00:11Я у певних моментах погоджуюсь з тидищ і не погоджуюсь з Сергієм, що владу під час війни критикувати зась. Владу можна і треба критикувати під час війни для негайної корекції, бо суспільство та влада не мають права на помилки у такий критичний час.

Але така критика завжди повинна бути конструктивною - тобто якщо є за що. І це у повній відповідності з Правилами цього Форуму.
логічно і справедливо

Wednesday

Цитата: Медведылло від Січень 09, 2023, 00:38Вы вообще не то про Фуп обсуждаете. ФУП дохнет от неадекватной модерации. Кнопку захватили моральные уроды, которых наверное пиздили в детстве, от чего у них куча комплексов. Там уже нет форума. Эти дебилы решили превратить его в площадку для нашего витчызняного ИПСО.

Погоджуюсь, і про це було на початку треду. Для того цей форум і створився, бо відкрите спілкування на фупі зараз неможливе.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 09, 2023, 00:35То вкрай деструктивні персонажі, вони оперують виключно підлими і брудними методами, за мерзотні вчинки їх не мучить совість бо у них її нема, то заводський брак - "виробники" не причепили необхідну для нормальної людини важливу деталь...
мені завжди шкода таких недалеких інтелектом людей, бо вони не відають що творять, не розуміють що то все позичене і прийде час віддавати борги, як казав один недурний чоловік "Жизнь это большой супермаркет: бери, что хочешь, но не забывай - касса впереди"

Уявляєте, як їх зараз штирить від того, що ми тут, і вони вже ніколи не зможуть шантажувати нас банами, тоді як ми можемо спокійно і вільно спілкуватися?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Двойные стандарты — это когда нельзя называть вещи своими именами. Это сейчас на ФУПе под запретом. Причем очень хорошо чувствуется — под проплаченным запретом. Уж не знаю кем пока. А все вот это остальное про срач между отдельными юзерами — это бред, потому что не может быть нормального срача, если нельзя называть вещи своими именами, если сидит какой-то анонимный урод и решает самолично, что можно, а что низзя.

А срач без модерации — это всегда прекрасно. В конце концов истина торжествует.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 09, 2023, 00:47
Цитата: Darina від Січень 09, 2023, 00:35То вкрай деструктивні персонажі, вони оперують виключно підлими і брудними методами, за мерзотні вчинки їх не мучить совість бо у них її нема, то заводський брак - "виробники" не причепили необхідну для нормальної людини важливу деталь...
мені завжди шкода таких недалеких інтелектом людей, бо вони не відають що творять, не розуміють що то все позичене і прийде час віддавати борги, як казав один недурний чоловік "Жизнь это большой супермаркет: бери, что хочешь, но не забывай - касса впереди"

Уявляєте, як їх зараз штирить від того, що ми тут, і вони вже ніколи не зможуть шантажувати нас банами, тоді як ми можемо спокійно і вільно спілкуватися?

Мирослава на ФУПі запевняє що не читає цей форум, лише трохи підглядає "одним оком" ;D
Але я добре її знаю, тому впевнена що вона вичитує тут все,
так само як і на ДД, і на ФУПі десятки разів вона заявляла про ігнор моїх дописів, навіть публікувала відповідні скріни з увімкненою функцією ігнору, і відразу ж вискакувала з агресивним брудним коментарем мого посту. :D Таке враження що вона трохи не в адекваті, дуже ймовірно що як і тидищ, захоплюється жлуктінням шмурдяків. :'( 

Wednesday

Цитата: Медведылло від Січень 09, 2023, 00:55Двойные стандарты — это когда нельзя называть вещи своими именами. Это сейчас на ФУПе под запретом. Причем очень хорошо чувствуется — под проплаченным запретом. Уж не знаю кем пока. А все вот это остальное про срач между отдельными юзерами — это бред, потому что не может быть нормального срача, если нельзя называть вещи своими именами, если сидит какой-то анонимный урод и решает самолично, что можно, а что низзя.

А срач без модерации — это всегда прекрасно. В конце концов истина торжествует.

Я б сказала не стільки проплаченим, скільки мотивованим політикою власників ресурсу. Всім відомо, кому він належить, і є велика купа прикладів, як модерація системно відображає цю політику. За деякі речі бан, часто постійний, просто тому що твої політичні погляди відрізняються.

Плюс такі модери, як Слав, ще і чешуть своє его. Саме через це були забанені певні ніки, які Славу просто тупо не подобались.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.