Останні повідомлення

#91
Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Травень 17, 2024, 16:56
Тобто ця особа пропонує увести майновий ценз на дописи?

І якщо в людини мало грошей, це автоматично робить її тупою?


Ось вона, якість української освіти і розтопирені пальці особи, яка навряд чи досягла чогось в житті, якби не народилася із срібною ложкою в роті у родині радянської номенклатури. Просто як козьЇнська пітушара із своїм ко-ко-ко про який він "мільйонер", не заробивши в житті копійки самостійно :bluet: .



У віці за 40+ пора б уже розуміти значення приказки "від тюрми і від суми не зарікайся". Бо сьогодні можна бути на коні, а завтра стати Катериною Великою, if you know what I mean :shuffle: .

Тільки Катерина була здоровою бабою, десенсибілізованою в плані великої, товстої, пружної реальності.

А в даному випадку реальність - китайські тоненькі чарівні палички :smilie2: .

Так що не винесе Чок Кекс Болівара  :laugh:.
#92
Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Травень 17, 2024, 16:40
Я на Єрмачці з 2017 року і мала можливість спостерігати індивідуальні патерни різних користувачів. Чок Кекс ніколи не дописувала в таких кількостях навіть до війни.

А зараз вона поводить себе так само, як Йож і Слав, коли у них була кнопка, і коли вони копіпастили 24х7, генеруючи контент на Єрмачці, бо органічні дописи впали. Я навіть занесла їх у список ботів. Як тільки ж у них повідбирали кнопки, їх пости звелися практично до нуля.

Чок Кекс підхопила давно впалий та затоптаний прапор ботиці тидищ, забаненої на довгий термін, і це видно неозброєним оком. Правда, на відміну від тидищ, в неї трохи більше власного контенту, але фейкове чірлідерство та порохоботячість не прикриєш парою-трійкою власновигаданих образ чи картинкою з твітера, знайденою власноручно, а не спущеною разом з методичкою.
#93
Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Травень 17, 2024, 16:39
Так нема чим, перебої з енергопостачанням, вібратор розрядився (С).


Колись мене за цю фразу забанили на Єрмачці за те, що нібито я знущаюсь над постраждалими під час війни  :lol:  :lol:  :lol:.

Це ж в якому маразмі треба бути, щоб таке написати!

По-перше, я просто констатувала факт, це не є знущанням.

По-друге, "вібратор розрядився" - це навіть не моя фраза, а ніка гарі, який розповів, як ходив трахати сусідку по будинку, коли вона послала йому відповідний текст.

По-третє, ну це ж видно, що Чок Кекс стало ну просто забагато - а це значить, що вона менше займається своїм улюбленим pastime  :laugh:.
#94
Загальні Обговорення / Re: Нудить: Безславність та га...
Останній допис від Wednesday - Травень 17, 2024, 09:14
На якій підставі євреї взагалі вдягаються у вишиванки? Вишиванка - це традиційний УКРАЇНСЬКИЙ одяг, а не карнавальний костюм.

Наприклад, якби я вдягнула нативний костюм, мене б тут зашеймили і затягали по судах. Це називається культурна експропріація і це дуже і дуже погано.

#95
Загальні Обговорення / Re: Нудить: Безславність та га...
Останній допис від Wednesday - Травень 17, 2024, 09:07
Дійсно, та вишиванка на ньому як чужорідне тіло  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:.


 :bluet:  :bluet:  :bluet:  :bluet:  :bluet:
#96
Загальні Обговорення / Re: Нудить: Безславність та га...
Останній допис від Wednesday - Травень 17, 2024, 09:04
Скільки з них проголосували за зебіла і зелений скот?

Сподіваюсь, інше громадянство вони не отримають і доведеться повертатися і жити з наслідками свого вибору  :smilie9:.

#97
Загальні Обговорення / Re: Питання покращення роботи ...
Останній допис від Wednesday - Травень 17, 2024, 09:01
Я про це писала ще з часів проваленого контрнаступу. Похід кацапів на Київ - лише питання часу.

#98
Загальні Обговорення / Re: Злочинна некомпетентність ...
Останній допис від Wednesday - Травень 17, 2024, 09:00
Відсмоктали бідонівського в"ялого?


Чи тільки прокататися за рахунок тих же американських платників податків?  :smilie9:
#99
Загальні Обговорення / Re: Злочинна некомпетентність ...
Останній допис від Wednesday - Травень 17, 2024, 08:49
Якщо в когось ще залишились ілюзії, на кого справді працює адміністрація Байдена і демократи США, ще одна офіційна відповідь з Пентагону: американську зброю дозволено використовувати лише на території України.


Смачно нагодували українців протеїном деми - ще й публічно послали наХХХ! Пуйло тішиться - партнери не підвели! :super:
#100
Загальні Обговорення / Re: Нудить: Безславність та га...
Останній допис від Wednesday - Травень 17, 2024, 08:42
Мерзенне обличчя зеленої "української" влади  :bluet:. Корумповане, зажерте, цинічне.

Я не знаю, як можуть жити з собою ті, хто привів до годівниці цю нечисть  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:.