Ретроспектива і Тенденції Постачання Зброї Україні

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 26, 2023, 02:52Війна була неминучою, без війни визволитися від азійських сатрапів неможливо. Українці не можуть всі емігрувати, тому змушені вмирати на війні.

Я вірю, що війни б не було, якби Україна була насичена зброєю, і якби пуйло не мало впевненості, що його чекає (як при Трампі). Можете казати що завгодно, але своєю тупо непередбаченістю Трамп забезпечив Україні 4 роки мирного життя і є статистика, що при ньому втрати на Донбасі постійно знижувались.

А Байден відібрав усе, що дав Трамп, відкрив ворота і залишив Україну беззахисною. Думаєте, зебіли не просили зброї чи ППО? просили місяцями. Цього не дав, дав 48 годин та евакуаційний літак для Зелі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 26, 2023, 04:43Я вірю, що війни б не було, якби Україна була насичена зброєю, і якби пуйло не мало впевненості, що його чекає (як при Трампі). Можете казати що завгодно, але своєю тупо непередбаченістю Трамп забезпечив Україні 4 роки мирного життя і є статистика, що при ньому втрати на Донбасі постійно знижувались.

А Байден відібрав усе, що дав Трамп, відкрив ворота і залишив Україну беззахисною. Думаєте, зебіли не просили зброї чи ППО? просили місяцями. Цього не дав, дав 48 годин та евакуаційний літак для Зелі.


Погоджуюся повністю.

Вони всі хочуть біполярний світ мати,... а між полюсами має бути ізолятор, буфер.
Тому - або вся Україна в їхньому розумінні має бути тим буфером або її східна частина, спалене попелище.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 26, 2023, 05:00Погоджуюся повністю.

Вони всі хочуть біполярний світ мати,... а між полюсами має бути ізолятор, буфер.
Тому - або вся Україна в їхньому розумінні має бути тим буфером або її східна частина, спалене попелище.

За концепцією ріалполітік (я писала про це на фупі, її сповідує зокрема Бернс і аналітики пишуть, що це саме він впихнув цю концепцію у мізки пуйла), Росія як супердержава може робити все, що хоче (у тому числі загарбуючи не супер-держави, такі, як Україна).

Мало хто знає, але до цього моменту пуйло саме бажало мати рашшу в НАТО і я сама на це знайшла старі статті.

Тому кацапи так раділи, коли Бернса призначили. Він фактично працює на них.

Тому все так і відбувається. Тому і 48 годин, і 20 відсотків території.

Уявіть, якби все це було при Трампі? Та його б розп"яли. А тут ні, все пучком, бідон кращий друг України.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Комітет з питань збройних сил Палати представників Конгресу США визначив, що можливість відправки винищувачів F-16 в Україну "не є мудрим використанням ресурсів, необхідних для перемоги у війні".
Як пише "Європейська правда", про це повідомляє CNN.
"Чесна правда полягає в тому, що вартість спроб доставити F-16 в Україну, навіть якщо ми скажемо, що немає нічого важливішого за цю систему озброєнь, і витратимо на це весь наш час і всі наші ресурси, в кращому випадку ми зможемо доставити кілька діючих F-16 в Україну протягом року, можливо, восьми місяців, якщо ми дійсно наполягатимемо на цьому", - заявив член комітету Адам Сміт, демократ з Вашингтона, під час слухань, присвячених Україні.

абабагаламага

#164
Цитата: Золотий карась від Лютий 28, 2023, 20:58Комітет з питань збройних сил Палати представників Конгресу США визначив, що можливість відправки винищувачів F-16 в Україну "не є мудрим використанням ресурсів, необхідних для перемоги у війні".
Як пише "Європейська правда", про це повідомляє CNN.
"Чесна правда полягає в тому, що вартість спроб доставити F-16 в Україну, навіть якщо ми скажемо, що немає нічого важливішого за цю систему озброєнь, і витратимо на це весь наш час і всі наші ресурси, в кращому випадку ми зможемо доставити кілька діючих F-16 в Україну протягом року, можливо, восьми місяців, якщо ми дійсно наполягатимемо на цьому", - заявив член комітету Адам Сміт, демократ з Вашингтона, під час слухань, присвячених Україні.


Якусь хвігню Адам Сміт меле.
F-16 навіть з Гамерики навіть "своїм ходом", правда з проміжними посадками для дозаправки, можна перегнати до України, якщо "ми скажемо" і "наполягатимемо".
За день або ніч.
Всю "обв'язку", правда, тре буде "везти" довше, але не рік чи 8 місяців.
Якщо "немає нічого важливішого", звичайно. Для Сміта Адама.

Золотий карась

Цитата: абабагаламага від Лютий 28, 2023, 21:33Якусь хвігню Адам Сміт меле.
F-16 навіть з Гамерики навіть "своїм ходом", правда з проміжними посадками для дозаправки, можна перегнати до України, якщо "ми скажемо" і "наполягатимемо".
За день або ніч.
Всю "обв'язку", правда, тре буде "везти" довше, але не рік чи 8 місяців.
Якщо "немає нічого важливішого", звичайно. Для Сміта Адама.
так, хто має бажання - той шукає можливості...

Wednesday

Потворні мавпи! Я сподіваюсь, це ще не кінець і респи все-таки знайдуть спосіб взяти старого сеніла за обвислу дупу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.


Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сьогодні спілкувалась з колишнім пілотом (у тому числі) літака AWACS. Розповів мені про деякі нюанси, як це працює under current conditions.

Але це все, що я можу сказати з цього питання у публічному просторі і не тільки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А взагалі наступив момент, коли українцям почав вилазити боком їх вибір у 2019. Я про це у свій час дуже багато писала і попереджала на фупі, що так і буде (Хорват, пробач, бо я знаю, що ти фанат Зе).

Коли влада свідомо бреше, що лендліз не потрібний, отримали цілком очікуваний результат. Про це пандіти били у набат і кричали криком вже майже рік, але їм затикали рота.

Ну не можна виграти цю війну без людських та матеріальних ресурсів і зброї! Не знаю, на що розраховує українська влада, якщо до цього часу ні копійки по лендлізу не пройшло і скоро буде рік з моменту підписання цього закону.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 09, 2023, 07:33А взагалі наступив момент, коли українцям почав вилазити боком їх вибір у 2019. Я про це у свій час дуже багато писала і попереджала на фупі, що так і буде (Хорват, пробач, бо я знаю, що ти фанат Зе).

Коли влада свідомо бреше, що лендліз не потрібний, отримали цілком очікуваний результат. Про це пандіти били у набат і кричали криком вже майже рік, але їм затикали рота.

Ну не можна виграти цю війну без людських та матеріальних ресурсів і зброї! Не знаю, на що розраховує українська влада, якщо до цього часу ні копійки по лендлізу не пройшло і скоро буде рік з моменту підписання цього закону.
Справа в тому, що Петро вже да-а-вно здав би Україну.

Якщо він в свій час не втримався від намовляння Меркель і Саркозі і підписав Мінськ-1, потім знову, втративши трохи земель, Мінськ-2, то тепер від намовляння Байдена не втримався би і подавно.

А ЗЕ відмовив.

Ну, вже маємо якого маємо.

Україна також не може гримнути кулаком по столі і почати вимагати від США.
Байден і так нарікав, що Україна не благодарна і занадто багато вимагає.
А Порошенко свого часу критикував ЗЕ, що той занадто суворо і прямолінійно говорить з Заходом, що західні партнери від такої "наглості" ЗЕ можуть взагалі відвернутися.

Тому я вважаю, що вибір між ЗЕ і колаборантом Петром був очевидний.

І не жалію за свій вибір.
Вернути час назад, зробив би то саме.

абабагаламага

#172
Цитата: білий хорват від Березень 09, 2023, 08:05Тому я вважаю, що вибір між ЗЕ і колаборантом Петром був очевидний.

І не жалію за свій вибір.
Вернути час назад, зробив би то саме.

Колаборантами або маріонетками в УССРі і постУССРі були і є всі влади. І взагалі всі влади у всьому світі є або колаборантами або бандами. Такою є природа тієї влади.
А тому колаборантові "Зе" не було куди подітися просто коли народ український став до бою.

білий хорват

Цитата: абабагаламага від Березень 09, 2023, 08:49Колаборантами або маріонетками в УССРі і постУССРі були і є всі влади. І взагалі всі влади у всьому світі є або колаборантами або бандами. Такою є природа тієї влади.
А тому колаборантові "Зе" не було куди подітися просто коли народ український став до бою.
Якби ЗЕ підписав би Мінськ-3 нікуда би український народ би не встав. Так само, як і не встав після Мінськ-1 і Мінськ-2.

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Березень 09, 2023, 08:54Якби ЗЕ підписав би Мінськ-3 нікуда би український народ би не встав. Так само, як і не встав після Мінськ-1 і Мінськ-2.

Якби в роті виросли гриби.
Якби він підписав, то вже би був Майдан 3 і Растов.

білий хорват

Цитата: абабагаламага від Березень 09, 2023, 08:58Якби в роті виросли гриби.
Якби він підписав, то вже би був Майдан 3 і Растов.
Майдану би не було, а зробили б то само, що зробили з Порошенком після підписання Мінськ-1-2 - вигнали б сраними ганчірками, на наступних виборах ЗЕ би пролетів, як Порошенко над Парижем.

абабагаламага

#176
Цитата: білий хорват від Березень 09, 2023, 09:28Майдану би не було, а зробили б то само, що зробили з Порошенком після підписання Мінськ-1-2 - вигнали б сраними ганчірками, на наступних виборах ЗЕ би пролетів, як Порошенко над Парижем.

Може й так, тому йому і всій його шоблі вистачило мізків це побачити засцяти і не підписувати.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 09, 2023, 08:05Справа в тому, що Петро вже да-а-вно здав би Україну.

Якщо він в свій час не втримався від намовляння Меркель і Саркозі і підписав Мінськ-1, потім знову, втративши трохи земель, Мінськ-2, то тепер від намовляння Байдена не втримався би і подавно.

А ЗЕ відмовив.

Ну, вже маємо якого маємо.

Україна також не може гримнути кулаком по столі і почати вимагати від США.
Байден і так нарікав, що Україна не благодарна і занадто багато вимагає.
А Порошенко свого часу критикував ЗЕ, що той занадто суворо і прямолінійно говорить з Заходом, що західні партнери від такої "наглості" ЗЕ можуть взагалі відвернутися.

Тому я вважаю, що вибір між ЗЕ і колаборантом Петром був очевидний.

І не жалію за свій вибір.
Вернути час назад, зробив би то саме.

Ми не знаємо, який буде кінцевий результат. Може бути так, що Україну все одно доведеться "здавати" (я дуже умовно) і при цьому буде знищена не частина, а вся її економіка, більша частина чоловічого населення, майже вся інфраструктура і так далі.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 09, 2023, 09:28Майдану би не було, а зробили б то само, що зробили з Порошенком після підписання Мінськ-1-2 - вигнали б сраними ганчірками, на наступних виборах ЗЕ би пролетів, як Порошенко над Парижем.

А що, будуть наступні вибори? при Єрмаку?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 09, 2023, 13:18Ми не знаємо, який буде кінцевий результат. Може бути так, що Україну все одно доведеться "здавати" (я дуже умовно) і при цьому буде знищена не частина, а вся її економіка, більша частина чоловічого населення, майже вся інфраструктура і так далі.


А при Порошенко після чергових Мінськ-3-4-5 кордони ЛДНР поступово розширились би до самого Львова.
Зато і економіка б була, і інфраструктура, і більша частина чоловічого населення.

Тільки самої України би вже не було.

Або було б щось на кшталт Уссср, де керував би Медведчук.