Венсдіцентричний оффтопік

Попередня тема - Наступна тема

Скільки платять за обсирання Байдена, демократії, українців?  А друге питання - хто саме платить?

Платить хуйло, 5000 CAD per month
0 (0%)
Платить Іларіонов, потемно і попостно ще й політерно.
0 (0%)
Платить Патрушев, але затримує зарплату і недоплачує.
0 (0%)
Сам Байден і платить, він же ж сенільний, а жнєц - рузкая фамілія такая.
1 (100%)

Всього голосів: 1

Wednesday

Цитата: com від Травень 09, 2024, 20:06А що за дебіл об'єднав теми?

Ознакою якої психічної хвороби є постійні образи, переходи на особистість, антагонізм і небажання спілкуватися конструктивно?

Дебіл - це той, хто прийняв правила ресурсу при реєстрації, але чомусь вперто відмовляється їх виконувати :Sho_za: .

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

А хто правила писав? Їх же можна підкоректувати. І є депресії, які не психічні розлади. Самі написали. А хто тоді д?

Wednesday

Цитата: com від Травень 09, 2024, 20:39А хто правила писав? Їх же можна підкоректувати.

Власника ресурсу наразі правила влаштовують.

ЦитатаІ є депресії, які не психічні розлади. Самі написали. А хто тоді д?

Так я ж не докопуюсь до юзерів, не обзиваю їх дебілами, російськими агентами і ворогами народу.

А ось інші юзери - обзивають.

То я і питаю - що це за така психічна патологія?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

Якщо розлади у адміна, то це лікується лише зміною ресурсу, форуму. Бо адмін правий, а всі інші помиляються, причому завжди.  :weep:

Wednesday

#284
Цитата: com від Травень 09, 2024, 20:59Якщо розлади у адміна, то це лікується лише зміною ресурсу, форуму. Бо адмін правий, а всі інші помиляються, причому завжди.  :weep:

Думаю, цим юзерам легше змінити форум, ніж адміна.

Адмін якось переживе цей факт :laugh:.

Як казав класик, лудше мєньше, да лудше (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: com від Травень 09, 2024, 20:01Недивно, що единий дописувач, що хвалить Венсді - зелений Вело.

Мене Вело ніколи не хвалив. Навпаки, обзивав на Єрмачці за пост про здачу півдня і Маріуполя. Лайк поставив тут, тому що поюзав мій матеріал там у боротьбі з педротами, і вчора теж поюзав мій лінк. Вело, в майбутньому давайте прямі посилання  :gigi:.

Мене хвалив галамага. На початку, коли це було йому вигідно, намагаючись поманіпулювати мною у війні проти Медведила і Франчука. Але мною не дуже поманіпулюєш, тому він вже під кінець не дуже соромився і церемонився і наїздив по всій силі.

Так завжди. Поки я людей такого роду влаштовую, все чікі-піки. Коли ж я їх challenge - причому не їх особисто, а їх політичні чи моральні позиції - завжди все закінчується одинаково.

Для них  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 09, 2024, 08:54А для мене проблема, коли на мій ресурс наводять наклеп, і на мене теж.

Я тобі вже раз сказала, що вважаю такі слова персональною образою, і більше я повторятися не буду.

Я тебе декілька раз попросила цього не робити і дискутувати in good faith, але ти мене не послухав. Не тільки не вибачився за це, а і продовжуєш в цьому роді.

Що просто доводить, що ти насправді про мене думаєш. Я-то думала, ми друзі, довіряла тобі і ніколи б не дозволила собі сказати таке по відношенню до тебе, і навіть зараз не скажу.

Але, бачу, помилялась.

А раз так, ну що ж. За пунктом правил номер 12 я маю право попросити тебе залишити ресурс.


А тобі ніколи не приходило в голову, що твоя суб'єктивна думка може ображати інших?

Чому ти вважаєш, що ти це кінцева інстанція абсолютної правди на світі?

УП читають сотні, тисячі людей по всьому світі, а ти їх ображаєш, називаючи ресурс ворожим.
Хоча УП, як ресурс, допомагає ЗСУ в рази більше від тебе.

Також ти ображаєш всіх тих, хто має іншу думку, ніж ти, тягаючи сюди вислови юзерів зі всіх форумів і коментуючи їх в хамській формі.

Ти ніколи не задумувалась, що ти тим самим ображаєш їх?


Суб'єктивну думку може мати кожний. І я тобі показав, що і твої твердження та висновки, які часто бувають хибними та виссані з твоєї хворої фантазії, також хтось може вважати ворожими.

Якщо ти когось ображаєш своєю аналітикою і хамськими коментарями, то чому хтось не може робити цього самого по відношенню до тебе?

І справа тут не в дружбі.

А в подвійних стандартах.
В браку толеранції до чужої думки.


Знаєш, яка твоя найбільша проблема?

Пихатість і Гординя

Це один з семи смертних гріхів.

Подумай над цим.

Бо такі риси характеру це вже речі більшого масштабу, ніж просто образи на форумі, це риса, яка впливає на життя.

Пиха, Гординя – це смертний гріх.
Коли зрозумієш це, то потім мені ще й дякую скажеш, що відкрив тобі очі.

Wednesday

#287
Цитата: білий хорват від Травень 11, 2024, 10:58А тобі ніколи не приходило в голову, що твоя суб'єктивна думка може ображати інших?

Правильно - "спадало на думку". А ти точно етнічний українець і виріс у Львові? В тебе надто багато русизмів і це дуже впадає в око.

Що ти маєш на увазі під "суб"єктивна думка"?

Якщо ти про політичну позицію і вона когось ображає, то таким людям треба реально лікуватися. Мене не ображає нічия політична позиція і я очікую, що адекватні люди, що розуміють природу політичного і інтелектуального дискурсу, не можуть теж ображатися, бо в когось інший політичний світогляд.

Якщо про мої коментарі про когось особисто і якщо вони містять образу, то звичайно і це нормально. Ти ж мене несправедливо образив, тому я теж маю право на свої почуття.

ЦитатаЧому ти вважаєш, що ти це кінцева інстанція абсолютної правди на світі?

Я так не вважаю і ніколи цього не казала. Ти в своїй неприємній манері вигадав це і приписав мені, як і у дискусії вище, приписуючи мені твердження, яких я не робила. І коли я декілька раз попросила навести цитати, де я таке казала, ти злився.

Це ницо і не личить дорослій людині, тим більше такій, що претендує на holier than thou :smiley23:.

А щодо фактів, то вони річ вперта. Факти - об"єктивна реальність, і коли я тикаю вас в них носом і ви скавчите, це не значить, що я істина в останній інстанції. Це значить, що я просто надаю факти.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#288
ЦитатаУП читають сотні, тисячі людей по всьому світі, а ти їх ображаєш, називаючи ресурс ворожим.

Що ти маєш на увазі під "УП"?

Якщо сам ресурс, він приватний і належить іноземому олігарху, який платить зарплату найманим журналістам і тому не може вважатися незалежним. Цей олігарх тісно пов"язаний із Джоржем Соросом і це ні для кого не секрет, що він промоутить відповідну лівацько-глобалістичну адженду. Цей ресурс також працює на адміністрацію офіса президента України - тобто знову-таки, не є незалежним, бо виконує замовлення Єрмака. Це не тільки моя думка - вона поділяється добрячою частиною населення України і багатьма аналітиками та пундітами за кордоном.

Тому я продовжую стверджувати, що Україні дуже потрібний закон про іноземних агентів впливу і Єрмачка повинна бути відзначена відповідно :smiley14:. І не тільки вона.

Форум УП контролюється власниками Єрмачки і теж імплементує вищеназвану адженду через селекцію юзерів (бани, скоро відкриють реєстрацію і запустять своїх ботів - раніше це робилося вручну при закритій реєстрації, я вже називала ці ніки), заборону певних політичних парадигм і промоутинг інших, просування певних наративів, тощо.

Я вже надавала пояснення, чому я вважаю Єрмачку антиукраїнською (я не називала її ворожим ресурсом, наскільки я пам"ятаю, я називала і продовжую називати її антиукраїнською, а це різні речі) і більше повторювати не буду. Тільки додам, що численні приклади і докази моєї позиції можна почитати в темі про антиукраїнські мас-медіа.

Щодо сукупності юзерів на форумі Єрмачки, то там різні люди. Є боти за бабло, а є прості дописувачі. Я ніколи і ні разу не назвала нікого там ворожим агентом, крім плєшивого кацапа і пари-трійки інших, які систематично просувають проросійські і антиукраїнські наративи, що я документую у темі про ватників чи патріотів. Ти маєш проблему з цим? Покажи пальчиком, де.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#289
ЦитатаХоча УП, як ресурс, допомагає ЗСУ в рази більше від тебе.

До чого тут це взагалі? Я не знала, що ти вимірюєш патріотизм у грошових одиницях  :smilie10:. Звичайно, що я, проста людина, не можу змагатися у ресурсах з олігархом Фіалою, чи з 200+ індивідів, які задонатили сукупно за роки війни чи раніше.

Симптоматично, що ти притягнув сюди гроші. Прошу тебе, не дай мені думати про тебе те, що я вже подумала  :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#290
Я не єдина, хто бачить все це, і хто РОКАМИ називає Єрмачку антиукраїнською і навіть гірше.

Один із найвідоміших - це Гео. Ти, сподіваюся, не опустишся до того, щоб обізвати його, як мене, ворогом народу? Хоча б враховуючи те, що твоїми власними словами, він "допоміг ЗСУ" більше за тебе?

Хтось називає речі своїми іменами відкрито, а дехто просто залишив ресурс по-англійськи і не бажає брати там участі з тих же міркувань.

Але ти продовжуй їх захищати і вибілювати. Ти - ходячий доказ, чому вони існують і чому іноземні агенти впливу викидають на це шалені гроші.

Тому що їх кінцевий "продукт" - мільйони зазомбованих українців, не здатних мислити критично, які тупо споживають ту інформаційну жуйку, а потім голосують за потрібних їм політичних кандидатів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаТакож ти ображаєш всіх тих, хто має іншу думку, ніж ти, тягаючи сюди вислови юзерів зі всіх форумів і коментуючи їх в хамській формі.

Ти ніколи не задумувалась, що ти тим самим ображаєш їх?

Я не ображаю людей за те, що вони зебіли чи педроти. Я ображаю їх (вірніше, насміхаюсь з них, використовуючи тролінг і сарказм), якщо вони:

1) Тупі. Це не моя провина, що Єрмачка доселекціонувалася до того, що в 90 відсотків юзерів очевидні когнітивні і інтелектуальні проблеми. Це відмічаю не тільки я, а і інші дописувачі, і щоб бачити це, треба, очевидно, самому не бути тупим :laugh: .  Якщо людина пише маячню, а я це констатую, це не змінює факту їх маячні. Це - об"єктивно. Якщо вони при цьому ображаються на правду - so be it.

У мене є улюблені інтелектуальні дописувачі, і я завжди їх цінувала. На жаль, багато хто або взагалі покинув форум, або пише мало чи взагалі не пише.

2) Булінгуючі (включаючи членів "альянсу") - я не думаю, що пояснення тут потрібні. І навіть з цим, якщо я не бачу їх ніків чи вони поводяться адекватно, то я їх і не коментую. Ось хтось згадав недавно Бандерівця, і я спіймала себе на думці, що я практично забула про його існування! І я їх ображаю не через їх думки (в них проскакують адекватні), а за їх поведінку.

ЦитатаЯкщо ти когось ображаєш своєю аналітикою і хамськими коментарями, то чому хтось не може робити цього самого по відношенню до тебе?

Ну, так вони це завжди робили. Вони перші почали. І зараз теж. Відкрив Америку  :lol:  :lol:  :lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаСуб'єктивну думку може мати кожний. І я тобі показав, що і твої твердження та висновки, які часто бувають хибними та виссані з твоєї хворої фантазії, також хтось може вважати ворожими.

Все, що ти зміг мені показати, це своє справжнє нутро.

Тому що ти перейшов червону лінію і, замість того, щоб вести дискусію по темі і обговорювати факти і аргументи, ти втратив контроль і перейшлов на мене особисто,  обізвавши мене ворогом народу, а мій ресурс - ворожим тільки тому, що мої політичні позиції не співпадають із твоїми і руйнують твоє світосприйняття.

Ти зробив те ж саме, що і галамага. Після того, як він вичерпав всі свої аргументи, і не спромігся переламати мене через коліно, він тупо став мені погрожувати  :smilie9:.

Різниця між вами в тому, що в тебе "аргументи" закінчилися набагато швидше  :lol:  :lol:  :lol:. А так природа цього феномену абсолютно ідентична.

ЦитатаА в подвійних стандартах.
В браку толеранції до чужої думки.

І як же ти, виборець Зеленського, проіснував тут цілих півтора року? Я постійно знущалася тут із зебілів, але хіба я хоч раз образила тебе особисто як його виборця? Хіба я назвала тебе ворогом народу хоч раз за твої політичні погляди?

НІ РАЗУ.

Я взагалі до тебе дуже толерантно відносилася, і навіть СВІДОМО пропускала певні речі. Тому що мої родичі теж голосували за Зеленського, і хоч мені це дуже не подобалося, це не означає, що я повинна викреслити їх із свого життя чи що я менше стала їх любити як рідних людей. І я СВІДОМО не обговорюю з ними ці питання і don't challenge them саме з цих міркувань.

І навіть у дискусії про Грузію я цілком спокійно вела її з тобою, надавала свої контраргументи, факти, тощо.

Поки ти не образив мене ОСОБИСТО.

Ти до цього часу інтелектуально не здатний зрозуміти суть проблеми!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#293
ЦитатаІ справа тут не в дружбі.

Очевидно, що так. Тому що, як виявилось, дружба була лише з мого боку. Це тільки і виключно моя провина, що я невідомо на якій підставі вирішила інакше.

І це сталося не тільки з тобою - а і з М-3 і ще з одною людиною. Я цілком усвідомлюю, що риса мого характеру думати про людей найкраще, until they show otherwise. Але це в принципі нормально.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#294
ЦитатаЗнаєш, яка твоя найбільша проблема?

Пихатість і Гординя
Це один з семи смертних гріхів.
Подумай над цим.
Пиха, Гординя – це смертний гріх.

І знову дивуюсь, як ти швидко перетворився в шушу (це про подвійні стандарти, ЛОЛ). Це як вона писала про Сергія, що "він хизується", тоді як він просто приколювався і як сильна людина з високою самооцінкою, підсміювався над самим собою (ми вже обговорювали феномен self-deprecation). Люди з низькою самооцінкою тригерувалися його відео і постами, а низькоінтелектуальні люди просто були нездатні зрозуміти, що відбувається.

Щодо твоїх звинувачень в мою сторону, по-перше, I am fully self-aware щодо того, чому я насміхаюсь над ДЕЯКИМИ єрмачківцями і це описано тут. Так що ти вчергове збрехавши.

По-друге, принциповість, відданність своїм цінностям та ідеалам (у тому числі політичним) не може вважатися пихою чи гординею. Це моє право як вільної людини - мати певний світогляд, який я, до речі, поділяю із мільйонами людей на земній кулі.

По-третє, поки мені дозволить це Господь, я буду продовжувати говорити правду і доносити факти, як би не казилися мої недоброзичливці і як би вони не намагалися мене знищити. Тому що:

"Праведний Господь, любить правду, до праведних звернені очі Його" (Пс. 10, 7).

"Блаженні вигнані за правду, бо їхнє Царство Небесне. Блаженні ви, як ганьбити та гнати вас будуть, і будуть облудно на вас наговорювати всяке слово лихе ради Мене. Радійте та веселіться, нагорода бо ваша велика на небесах! Бо так гнали й пророків, що були перед вами (Вiд Матвiя 5:10-12).

Так от, за фактом ти "облудно на мене наговорив" :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаКоли зрозумієш це, то потім мені ще й дякую скажеш, що відкрив тобі очі.

Це і є прояв пихи та гордині.

Людина with eyes wide shut не може розкрити їх іншим.

ЦитатаБо такі риси характеру це вже речі більшого масштабу, ніж просто образи на форумі, це риса, яка впливає на життя.

Переживай за своє, а я вже якось дам собі раду :laugh: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Administrator

Нагадуємо, що для обговорення самої Венсді є ця спеціальна тема.

Як-то кажуть, fill your boots :smiley24:.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 11, 2024, 10:58Пихатість і Гординя
Це один з семи смертних гріхів.

Наш музичний коментар на цю сентенцію - починаючи звідси.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.