Грузія стає вірним сателітом Росії

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 09, 2024, 08:13Зайди в тему про Грузію.

Там одна маніпуляція та підміна понять.

"Проплачена опозиція"
Уряд Грузії все робить правильно
Демонстрантів побили правильно, бо це проплачена опозиція.
США, ЄС, фінансуються Соросом, тому кажуть неправду.

Це і є маніпуляція, а кінцева мета якої буде така, що Грузія буде під Росією.

Це і є робота на ворога

А ресурс цей є ворожий для України

Так, якщо "опозиція" існує на гранти, це проплачена опозиція. Так, американські демократи і купа установ та політиків проплачені Соросом, і це доконаний факт. Так, Грузія незалежна держава і має право проводити таку політику, яку захоче, і ТИ З ЦИМ НІЧОГО НЕ ЗРОБИШ.

А що там ляже вона під Росію чи ні, це не факт, а твої власні інтерпретації, які ти витягнув із одного місця, як твої висновки про велич Зеленського і про те, як Турція буде воювати за Україну. Вигадки.

Ти не навів ні одного факту, де я збрехала чи перекрутила чи надала недостовірну інформацію. А ти тягаєш фейки та пропаганду на регулярній основі, як недавно про французькі війська, та перекручені і вирізані цитати Трампа.

Ти просто нетолератний і інтелектуально ригідний. Не здатний подивитися правді в очі, тому що вона некомфортна для тебе.

І всі, хто кажуть тобі цю некомфортну правду - автоматично "вороги".

ОК, works for me, але дискусія далі неможлива.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаА що там ляже вона під Росію чи ні, це не факт, а твої власні інтерпретації, які ти витягнув із одного місця, як твої висновки про велич Зеленського і про те, як Турція буде воювати за Україну. Вигадки.
Це не тільки я так вважаю.

Так вважають і в ЄС, і в НАТО, і в США, і в Європі.

Тому Грузії і закрили дорогу і до ЄС, і до НАТО.

Соловйов зі Скабєєвою тішуться.

Work done
Good work Wednesday

Ворожий ресурс зробив свою роботу

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 09, 2024, 08:55Це не тільки я так вважаю.

Так вважають і в ЄС, і в НАТО, і в США, і в Європі.

Тому Грузії і закрили дорогу і до ЄС, і до НАТО.

Соловйов зі Скабєєвою тішуться.

Work done
Good work Wednesday

Ворожий ресурс зробив свою роботу

Повважають і перестануть, це просто індивіди, які змінюють свої слова, як манірна панянка. Чи тобі українського кейсу недостатньо? Але я повторюю себе, а ти не чуєш.

І знову злився. Фактів нема. Аргументів нема.

Одне шельмування, як при Сталіні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

У Грузії нападають на опозиційних політиків та активістів: щонайменше 4 постраждалих


У Грузії за вечір 8 травня невідомі напали на щонайменше чотирьох представників опозиції та активістів, які беруть участь у протестах проти ухвалення закону про "іноагентів".

Деталі: Зокрема, телеканал Formula показав кадри з камери відеоспостереження біля будинку представника партії Саакашвілі "Єдиний національний рух" Дмитрія Чиковані − його вистежила біля дому і побила група з 5 осіб.


Також пишуть, що з 7 травня активістам-учасникам протестів проти ухвалення скандального закону "Про прозорість іноземного впливу" телефонували з невідомих номерів та погрожували розправою. Наразі відомо про десятки таких випадків. У деяких випадках для залякування телефонували родичам.

Член партії "Гірчі" Борис Челе Куруа розповів, що під час дзвінка йому назвали його адресу і пригрозили убивством. Схожі погрози отримав інший представник "Гірчі" Нікі Мосіашвілі.

Опозиційний телеканал Pirveli стверджує, що серію дзвінків організували через кол-центри, контрольовані владою.

https://www.pravda.com.ua/news/2024/05/9/7454939/


Все, як за часів українського Майдану.
Тітушки
Погрози
Побиття

"Проплачена опозиція" казали вони
"Це не ми" казала влада

"Грузинський уряд все робить правильно" кажуть на цьому ворожому ресурсі

Wednesday

#124
Цитата: білий хорват від Травень 09, 2024, 12:06Все, як за часів українського Майдану.
Тітушки
Погрози
Побиття

Так, в "кольорових революцій" - майже ідентичний скрипт.

Що, "масові протести" не взлетіли, треба привернути увагу публіки і "всього цивілізованого світу", розігріти те, що навіть не запалилося, бо грузинський народ влаштовує статус кво?

Це вже фаза "побиття студентів" чи ще ні?

Цитата"Проплачена опозиція" казали вони
"Грузинський уряд все робить правильно" кажуть на цьому ворожому ресурсі

Так, грузинський уряд робить все правильно, що не допускає в своїй країні чергової "кольорової революції" на гроші зовнішніх агентів, які найняли "революціонерів" теж за гроші. Жоден з цих так званих "опозиціонерів" не є простим грузином, який діє виключно на підставі своїх переконань. Всі вони афілійовані із різними NGO за бабло. Це факт. Одне те, що вони афілійовані з "партією Саакашвілі" - вже діагноз  :smilie9:.
Ця опозиція - проплачена, це факт.

Про всяк випадок, якщо до цього часу не дійшло - ЦЕ ФАКТ!

Я неправа? Давай докази.

Докази - це не твої думки і екстраполяції з одного місця, а ДОКУМЕНТИ.

Oh wait  :lol:.

Я впевнена, що легітимно вибрана і визнана міжнародною спільнотою грузинська влада проведе дослідження і встановить винних.

Головне, щоб "опозиція" не вийшла на самих себе :laugh: .

Раз ти вже взявся проводити паралелі з Майданом (зазначу, я такого не роблю, це робиш ти).

Ось такий самий видатний "опозиціонер". Бугага!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#125
Цитата: білий хорват від Травень 09, 2024, 08:34Ти обпльовуєш людей, які зараз на фронті.

Ти очорнюєш воїнів ЗСУ, поширюючи брехливі наклепи про них та повторюючи брехливі "факти" про них.

Ти порушуєш правила цього форуму

Цей ресурс є ворожим для України!

https://sum.in.ua/s/ochornjaty
ЦитатаОЧОРНЯ́ТИ, яю, яєш і ОЧО́РНЮВАТИ, юю, юєш, недок., ОЧОРНИ́ТИ, ню, ниш, док., перех. Зводити наклеп на кого-, що-небудь, виставляти у поганому світлі когось, щось; порочити. — Не маючи доказів у руці, як можна очорнювати таких людей? (Іван Франко, III, 1950, 241); Впіймавшись десь на грішному ділі, старшина намагався будь-що перейняти всю вину на себе, вигородити свого командира, нічим не очорнити його (Олесь Гончар, III, 1959, 189).

https://sum.in.ua/s/naklep
ЦитатаНА́КЛЕП, у, чол. Неправда, поширювана з метою знеславити, зганьбити, заплямувати кого-, що-небудь; поширення неправдивих відомостей. [Катря:] Через мої наклепи тобі буде лихо!.. (Марко Кропивницький, II, 1958, 393); [Гібсон:] Це вже наклеп на цього генерала. Він цілком порядний чоловік (Вадим Собко, П'єси, 1958, 88); Наші перемоги розбивають вщент наклепи ворогів, що намагаються опорочити радянський лад (Радянська Україна, 4.I 1959, 2).

♦ Зводити (звести) наклеп на кого — що — поширювати про кого-, що-небудь неправду, брехню. Лукавий Доброслав і тут хотів відігратися на іншому, хотів обдурити Данила, гадав звести наклеп на Григорія, щоб на нього впала вся кара (Антон Хижняк, Д. Галицький, 1958, 499).

Наведення правди, фактів і доказів не є наклепом і не є очорненням. Наклеп і очорнення - це коли Альянс писав про тебе, що ти крадеш кукурудзу на полі біля твого дому і що твоя жінка спить з постояльцями за морозиво.

Це наклеп, очорнення і брехня, тому що цього ніколи не було. А те, що я сказала про Кошулинського, БУЛО і в деталях задокументоване і весь світ знає про це.

Я поширила правду і факт, що Кошулинський піарився на крові майданівців.

Зате ти навів наклеп на мене, стверджуючи протилежне.

І ти навів наклеп на ББС, стверджуючи, що їх відео - фейк.

Ти також знав про це відео, але ницо відмазував Кошулинського, та ще й голосував за нього :smilie9:.

Ти не тільки інтелектуально ригідний, ти ще й інтелектуально і не тільки нечесний  :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

#126
Піздец підкрався непомітно.
Цветные революции? Десь я вже це чув.

Погоджуюсь з Хорватом та Галамагаю. Недивно, що единий дописувач, що хвалить Венсді - зелений Вело. Молодець Венсді, молодець.

Wednesday

#127
Цитата: com від Травень 09, 2024, 20:01Піздец підкрався непомітно.
Цветные революции? Десь я вже це чув.
Погоджуюсь з Хорватом та Галамагаю. Недивно, що единий дописувач, що хвалить Венсді - зелений Вело. Молодець Венсді, молодець.

А ще пуйло погоджується, що сонце встає на сході і що 2+2=4, але Хорват та сом називають це російською пропагандою :smilie10: .

"Кольорові революції" - усталений політологічний термін і про це є купа матеріалів і цей термін широко використовується не тільки пуйлом.

"Навскидку":


Стверджуєте, що в скріншоті кацапські ресурси? Та ви зовсім збожеволіли із своїми промитими Єрмачкою мізками  :smilie9:.

Навіть стаття про це у Вікіпедії є.

Живіть тепер з цим, жертви Сороса  :weep:  :weep:  :weep:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.


Wednesday

Цитата: com від Травень 09, 2024, 20:33Та ж є общепонятним.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D1%8E%D1%86%D0%B8%D1%8F

Конкретизуйте, в чому суть Вашого поста.

Повторяю ще раз: термін "кольорова революція" є загальноприйнятним.

Це якраз хороший приклад, в чому ваша з Хорватом проблема. Ви чули дзвін, але не знаєте, де він. Мислите нав"язаними вам пропагандою стереотипами, лозунгами, "правильними" фактами і правдами, очі відкрити на ширший контекст не бажаєте.

А коли я тикаю вас носом у факти та інші інтерпретації, ви вищите дуже по-кацапськи - ви всьо врьотє!

Тому що не здатні мислити критично і challenge yourself.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ось приклад ідіотизму моїх опонентів - ви вже вибачте, але по-іншому не скажеш.

Тому що навіть сама соросятина - а Atlantic Council вважається такою - використовує цей термін :smilie10: .


Ай-яй-яй, це ж вони пушать пуйлівську пропаганду за гроші Сороса - який когнітивний дисонанс  :lol:  :lol:  :lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ой, на яку чудову статтю я натрапила, ааа! :lol:  :lol:  :lol:

І де ж вона опублікована? Там само, де публікують про "кольорові революції"  :weep:  :weep:  :weep:.

https://www.atlanticcouncil.org/blogs/ukrainealert/thank-you-george/

А як називається! І хто на ній зображений!


Шах вам і f**ing мат!  :gigi:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 09, 2024, 16:45Сподіваюсь, ти теж виконаєш свою сторону угоди 22 квітня 2025 року і не відмажешся, зробивши вид, що не побачив.

Як ти "не бачиш", як Кошулинський піарився на крові Майдану, і як ти "не помічаєш" моїх фактів і посилань  :smilie9:.
"Піарився" в твоїй уяві.

Зараз він на війні.

Якби всі так "піарились", як він, а не ховалися по Лондонах і Європах, то ситуація на фронті була б зовсім іншою.

білий хорват

ЦитатаТак, грузинський уряд робить все правильно, що не допускає в своїй країні чергової "кольорової революції
Отже ж не повезло Януковичу.

Таки допустив в своїй країні "кольорову революцію".

Жаль, тоді не було цього ворожого ресурсу.
Тоді може б вдалось закинути людям ворожі мислевіруси, що вони проплачена Соросом опозиція і не варто робити кольоровий переворот в Україні.

білий хорват

ЦитатаІ ти навів наклеп на ББС, стверджуючи, що їх відео - фейк.
Не підмінюй понять.

Я не до відео маю претензії.

А до інтерпретації події.

Тільки в твоїй уяві там "піар".

Ще раз, ця людина зараз на війні.

А ти оббріхуєш воїна ЗСУ, порушуючи правила цього форуму.

Нічого дивного, бо це ворожий Україні ресурс.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 10, 2024, 07:24"Піарився" в твоїй уяві.

Зараз він на війні.

Якби всі так "піарились", як він, а не ховалися по Лондонах і Європах, то ситуація на фронті була б зовсім іншою.

Так де ЙОГО діти - два зяті і син? Ми почуємо від тебе відповідь?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 10, 2024, 07:38Не підмінюй понять.

Я не до відео маю претензії.

А до інтерпретації події.

Тільки в твоїй уяві там "піар".

Ще раз, ця людина зараз на війні.

А ти оббріхуєш воїна ЗСУ, порушуючи правила цього форуму.

Нічого дивного, бо це ворожий Україні ресурс.

Оббріхуєш ти, вже третій день, як кацап, с криками - ви всьо врьотє!

Нема в даному випадку ніяких "інтерпретацій" подій. Є відео, і на ньому все чітко видно.

І так, це піар. Хотів бути на фото, то треба було під кулями забирати і виносити людей, ризикуючи життям, або, раз ти вже ховався у безпеці, не підбігати і не примазуватися до тих, хто міг би загинути, виносячи поранених :smilie9: .

Це поступок людини без честі і совісті. Для мене цього цілком достатньо, щоб зробити висновки.

А де там він реально "служить", це ще невідомо. Побільше вір, що там про нього написано. Про Чорновол та Шабуніна теж писали, що служать  :smilie9:.

ПС. Сам ти "ворожий ресурс", бо підтримуєш таких політиків. Тому Україна і в лайні вже 30+ років  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 10, 2024, 07:33Отже ж не повезло Януковичу.

Таки допустив в своїй країні "кольорову революцію".

Жаль, тоді не було цього ворожого ресурсу.
Тоді може б вдалось закинути людям ворожі мислевіруси, що вони проплачена Соросом опозиція і не варто робити кольоровий переворот в Україні.

Якби в Україні були при владі політики типу умовного Рейгана, то Януковичі і Яценюки, призначені американськими демократами, які потім відразу ж КИНУЛИ Україну, ніколи б не були при владі :smilie9: .

А приводять їх до влади обмежені, погано інформовані, наївні виборці типу тебе - 73 відсотки, які своїми руками зруйнували Україну  :smilie9:.

Так ось, на твоєму місці я б не за Грузію рвала дупу (вони якось розберуться і без тебе), а готувалася, якщо зебіли, яких ти привів до влади, змусять тебе йти воювати, тому що раз ти за них голосував, значить, в тебе зберігається українське громадянство.

А я бачила на Єрмачці поправку, що ВСІ громадяни України повинні подати свої дані з відповідними наслідками.

Ось так!

Бійтеся своїх бажань, зелені виборці - ВИ ЗРОБИЛИ ЦЕ РАЗОМ :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 10, 2024, 07:49Так де ЙОГО діти - два зяті і син? Ми почуємо від тебе відповідь?
Ми зараз говоримо про нього, а не про дітей і зятя.

Ти зараз очорнюєш ЙОГО.

Він зараз на війні.
Ти очорнюєш воїна ЗСУ.

Крапка.

білий хорват

#139
ЦитатаГрузинський уряд скоріше приведе Грузію в Євросоюз, ніж "проукраїнська" влада України

:facepalm1:

ЗМІ: ЄС не виключає скасування безвізу з Грузією у разі ухвалення "російського закону"

Якщо партія влади в Грузії все ж таки ухвалить закон про "іноагентів", який ще називають "російським законом", то ЄС не виключає скасування безвізового режиму з країною.

Про це довідався від власних джерел редактор "Радіо Свобода" з питань Європи Рікард Джозвяк, повідомляє "Європейська правда".

Він повідомив, що посли ЄС у середу знову обговорювали ситуацію в Грузії, зокрема – потенційні заходи у разі ухвалення закону про "іноземних агентів". За його словами, обговорюють всі можливі варіанти покарання.

https://www.eurointegration.com.ua/news/2024/05/9/7185583/

P.S. Закопуєш себе щораз глибше і глибше.
Нехай всі бачать твою дурість.