Весна прийшла

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#100
Цитата: білий хорват від Березень 15, 2024, 07:33А одного року навіть вуж завівся.

І жаба.

Одночасно? І що, вуж жабу не полюбив з"їв?

Вужі суперкульні, хоч я їх і боюсь :gigi: . В нашому регіоні, де я жила, їх овердофіга, оскільки там багато озер та боліт.

Якось ми були на відпочинку в лісі, там такий будиночок біля лісового озера, натуральні хащі. Сидимо, розпорядники роблять шашлики, і тут один із них став посвистувати і кликати: "Вася, Вася!".

Вилазить такий майже двохметровий Вася і просто до миски з молоком  :smilie10:.

Вужі дуже корисні в екосистемі, вони як коти - виловлюють щурів та інших гризунів, які переносять заразу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: білий хорват від Березень 15, 2024, 07:35

Часто буваємо на приватних будовах і бувають там такі ставки.
Розводять там "японських коів"( тобто карпів в принципі)
Але один такий коі коштує купку бабла.
А в тебе там хто?

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 15, 2024, 17:57Часто буваємо на приватних будовах і бувають там такі ставки.
Розводять там "японських коів"( тобто карпів в принципі)
Але один такий коі коштує купку бабла.
А в тебе там хто?

В Канаді бачу кой повсюди, навіть в міні-ставках всередині китайських ресторанів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 15, 2024, 17:57Часто буваємо на приватних будовах і бувають там такі ставки.
Розводять там "японських коів"( тобто карпів в принципі)
Але один такий коі коштує купку бабла.
А в тебе там хто?
А фіг його знає.
Залишились від попереднього власника.
Так і живуть, розмножуються, вмирають.

білий хорват

ЦитатаРозводять там "японських коів"( тобто карпів в принципі)
Але один такий коі коштує купку бабла.
А в тебе там хто?
В нас, коли жив квартирант, українець, Іван, то йому прийшла в голову така ідея, що він буде розводити рибу в тому ставку і продавати полякам жарену рибу і таранку.  :lol:

Головне, нам нічого не сказав, навіть купив одного великого Карпа і запустив його в ставок.

Я як взнав, то чуть не вмер зі сміху.

Кажу дружині, бачиш, яка українська підприємницька душа.
Українець ніде не пропаде, всюди собі раду дасть.  :gigi:

Івана вже давно нема, а той карп по моєму ще досі плаває.

Ми його так і називаємо, Карп Іван.
 :smilie1:

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 19, 2024, 07:21Головне, нам нічого не сказав

Це так по-українськи :facepalm:

Ну що за ментальність така? No comments  :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 19, 2024, 07:56Це так по-українськи :facepalm:

Ну що за ментальність така? No comments  :facepalm1:.
Так, ми були в шоці від такого хамства, наглості, невихованості та безпардонства.

Ми вже давно відвикли від такого.

Зато Іван привіз нам кусочок української ментальності, про яку ми вже забули, від якої відвикли, та зігрів наші душі.

Немов на Батьківщині побували

:gigi:

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 19, 2024, 08:37Так, ми були в шоці від такого хамства, наглості, невихованості та безпардонства.

Ми вже давно відвикли від такого.

Зато Іван привіз нам кусочок української ментальності, про яку ми вже забули, від якої відвикли, та зігрів наші душі.

Немов на Батьківщині побували

:gigi:

А з якого він був регіону? і чи був до того за кордоном?

Я помічаю, що після декількох місяців в Канаді вони в основному стають культурнішими дуже швидко, перестають задавати непристойні питання, попускаються і починають поважати і закон, і норми людського спілкування.

Але це дуже суб"єктивно і в мене обмежена вибірка - я не беру участі в різних діаспорних організаціях і мої родичі тут і більшість друзів та знайомих - канадці.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

До речі не треба лишень на наших наговорювати)
Історія в мене є)——
Відвезли нас якось багато роківтому на віллу в Бельгію——німець прикупив порівняно дешево шикарнючу віллу.
Там така краса була неймовірна)——за будинком величезна галявина з одним великим розлогим деревом на ній. І кожного ранку туди приходили олені і паслися там. За тією галявиною був справжній ліс——який теж належив до цієі вілли. І в лісі мисливські будиночки .( декілька)
А поруч з тією віллою було ще одне таке помістя. І там розводили тих оленей.
І за цим всім хазяйством доглядав один поляк——жив там на сусідній віллі з оленями.
Здається були в нього якісь проблеми з польським правосуддям)——тож жив він там тихесенько і безвилазно.
І якось приіхали до нього такі ж пару поляків——і з"іли оленя)
Дуже сумніваюсь що питали в хазяів дозволу)

пс. Цікаво що це було років 18—20 тому——і не було ще такоі техніки ( принаймні в мене) щоб залишити обі фотоспогади про те((
Як швидко тече час і крокує прогрес.

Wednesday

#109
Цитата: Сергій Чернівці від Березень 19, 2024, 19:56і з"іли оленя)

:facepalm:  :laugh:

Нагадало класичне "хотєлі кушать - и сьели Кука!" :lol:  :lol:  :lol:


На ті часи то ще було не так страшно. Зараз би піднявся страшенний гвалт.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Березень 19, 2024, 20:16:facepalm:  :laugh:

Нагадало класичне "хотєлі кушать - и сьели Кука!" :lol:  :lol:  :lol:


На ті часи то ще було не так страшно. Зараз би піднявся страшенний гвалт.


Ще згадав))——
Ті ж самі  поляки)——
Працювали на одній з перших моіх робіт в Кьольні—— теж вілла біля Зоо——там зранку якось побачив півметрового яскравого папугу у вільному польоті)
Так поляки ті——жили там на віллі напівзбудованій——умови так собі )
Ну і в рамках "заощадження коштів"——ходили вночі в парк поруч і палками забивали зайців( Потім все намагалися мене тією зайчатиною пригостити)

пс. Тут ще й зараз тих зайців——неміряно) Правда останнім часом не чув нічого такого)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 19, 2024, 20:30палками забивали зайців( Потім все намагалися мене тією зайчатиною пригостити)

пс. Тут ще й зараз тих зайців——неміряно) Правда останнім часом не чув нічого такого)

Ну це вже реально жерсть  :smilie10:. Скільки того зайця і яке там те м"ясо :(.

Оленів тут дозволяють реально відстрілювати і нам друзі навіть давали свіжину.

Не моє  :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Цитата: білий хорват від Березень 19, 2024, 08:37Так, ми були в шоці від такого хамства, наглості, невихованості та безпардонства.

Ми вже давно відвикли від такого.

Зато Іван привіз нам кусочок української ментальності, про яку ми вже забули, від якої відвикли, та зігрів наші душі.

Немов на Батьківщині побували

:gigi:
ну він же ж не крав з твого ставочка рибу, а навпаки, додаткового карпа запустив :smilie1:

Золотий карась

Цитата: білий хорват від Березень 19, 2024, 07:13А фіг його знає.
Залишились від попереднього власника.
Так і живуть, розмножуються, вмирають.
запусти золотого карася, гарна, і вже рідкісна рибка, в Україні внесена до Червоної Книги.
А колись я його руками ледь не в кожній калюжі ловив

білий хорват

Цитата: Золотий карась від Березень 20, 2024, 05:41ну він же ж не крав з твого ставочка рибу, а навпаки, додаткового карпа запустив :smilie1:
Але хоч би запитав.

А може той карп хворий був і всі червоні риби поздихали би.

Він багато чого робив без дозволу. Наприклад в сараї на дворі без дозволу розвісив на шнурках рибу, яку ловив в когось там на сусідніх ставах. Сушив таранку. Це було літо. Сморід, мухи.
Ми там в сараї нічого такого не тримали, але все одно, міг би хоть елементарно запитати чи можна.

Така безпардонність нас шокувала, ми вже давно відвикли від такого.

Попробував би він щось таке зробити в поляка, його давно би вже вигнали.

Та і виганяли його з відусіль. Він розповідав мені, де він тільки не був, в скількох місцях побував і ніде не загрів місця. А з Чехії його поперли так, що навіть не хотів туди повертатися, хоча в Чехії заробітки були більші, ніж в Польщі.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 19, 2024, 15:24А з якого він був регіону? і чи був до того за кордоном?

Я помічаю, що після декількох місяців в Канаді вони в основному стають культурнішими дуже швидко, перестають задавати непристойні питання, попускаються і починають поважати і закон, і норми людського спілкування.

Але це дуже суб"єктивно і в мене обмежена вибірка - я не беру участі в різних діаспорних організаціях і мої родичі тут і більшість друзів та знайомих - канадці.
Він був зі Стрия.
Мав всюди знайомих в Стрию, все міг порєшать, входив свобідно до кабінетів любих друзів, сватів, братів.

Потім стало важко, поїхав на заробітки. Спочатку в Чехію, потім в Польщу.

Старша людина, десь років 60 йому було.

Моя дружина каже, такий собі рагульок зі села.

Поправила мене дружина, це був не карп, а карась.

Карась Іван

 :gigi:

білий хорват

Цитата: Золотий карась від Березень 20, 2024, 05:44запусти золотого карася, гарна, і вже рідкісна рибка, в Україні внесена до Червоної Книги.
А колись я його руками ледь не в кожній калюжі ловив
Є вже один карась
Карась Іван

Тільки він темний

білий хорват

А взагалі, я вам скажу, люди різні бувають.

Були хлопці, молоді, десь з Волинської області, Львівської. Так з ними проблем взагалі не було.

Жили тихенько, навіть їх видно не було.
Ніяких проблем.

Та і зі Сходу України також різні люди є.

Ті що останньо були в мене, з Запоріжжя, вони хоть і по російських говорили, але як люди були дуже виховані, сумлінні, порядні і ввічливі. Я би сказав, що порядніші від деяких рагулів львівських.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 20, 2024, 07:39А взагалі, я вам скажу, люди різні бувають.

Були хлопці, молоді, десь з Волинської області, Львівської. Так з ними проблем взагалі не було.

Жили тихенько, навіть їх видно не було.
Ніяких проблем.

Та і зі Сходу України також різні люди є.

Ті що останньо були в мене, з Запоріжжя, вони хоть і по російських говорили, але як люди були дуже виховані, сумлінні, порядні і ввічливі. Я би сказав, що порядніші від деяких рагулів львівських.

 :smiley24:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 20, 2024, 05:41ну він же ж не крав з твого ставочка рибу, а навпаки, додаткового карпа запустив :smilie1:

В цьому суть. Неповага до чужої приватної власності.

Не твоє - не лізь. Це ж елементарно.

В совкових людей, особливо люмпенізованих, це розуміння часто майже відсутнє.

Я згадую, як в школі мене називали "куркулихою", тому що я жила в приватному будинку, а вони в основному - в квартирах.

А які в совку були квартири та будинки, знають всі. Буває, відвідуєш когось, - особливо в нових забудовах - то десять раз знудить, поки зайдеш на другий чи третій поверх, бо стіни під"їзду реально обмазані лайном  :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.