Весна прийшла

Попередня тема - Наступна тема

білий хорват

Все квітне і пахне


білий хорват

#121
Я знав...

Я завжди знав, що "тато п'є з мамою" зміцнює сімейні стосунки.

 :smilie1:

"Вчені зробили приголомшливу заяву щодо вживання алкоголю закоханими. Наші інші роботи показали, що у партнерів, які вживають алкоголь разом, якість відносин зазвичай вища. Це можна пояснити тим, що така модель посилює близькість", – йдеться у публікації.



https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140261.0


Ну, але сьогодні тато п'є сам, а мама робить фільцовану біжутерію.

Мала дрімає на ліжаку.

А я покосив траву і насолоджуюсь перебуванням в гроні родини на свіжому повітрі.

Кажуть, свіже повітря та перебування на природі лікує.
Лікує душу.

От ми всі і проходимо повітряну терапію.



Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 06, 2024, 16:39Все квітне і пахне

Краса неземна (С), як ти любиш казати  :smilie1:.

Дякую за гарні світлини. У нас таке теж рано чи пізно наступить - може, через місяць  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 06, 2024, 16:39Я знав...

Я завжди знав, що "тато п'є з мамою" зміцнює сімейні стосунки.


Та то хіба ви п"єте - так, socially and casually.

А ось тут - це система  :smilie10:. Іхъ нрави (С).

Цитатаа мама робить фільцовану біжутерію.

Бачу, там фельтинг в процесі. Молодець! :hot: Я рада, що вона продовжує цим займатися. Вона дуже талановита і креативна.

Слухай, а ти не хочеш розмістити її вироби у цьому розділі? Це їй нічого не буде коштувати, а так більше людей про них взнає по всьому світі, якщо так подумати  :shuffle:. Навіть моя звичайнісінька тема про Maui Jim набрала майже 6 тисяч проглядів - навіть якщо половина з них боти, все одно певна частина реальні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 06, 2024, 20:11Та то хіба ви п"єте - так, socially and casually.
Це був перший раз після трьохмісячної перерви.

Три місяці не пив ні грама.

Та і вчора, випив два пива і все.

Але мем "тато п'є з мамою" (с) приївся і всім сподобався.
 :gigi:

білий хорват

#125
Цитата: Wednesday від Квітень 06, 2024, 20:11Бачу, там фельтинг в процесі. Молодець! :hot: Я рада, що вона продовжує цим займатися. Вона дуже талановита і креативна.
Це під замовлення для постійної клієнтки.
А так з фільцу вона більше нічого не робить.




білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 06, 2024, 20:11Слухай, а ти не хочеш розмістити її вироби у цьому розділі? Це їй нічого не буде коштувати, а так більше людей про них взнає по всьому світі, якщо так подумати  :shuffle:. Навіть моя звичайнісінька тема про Maui Jim набрала майже 6 тисяч проглядів - навіть якщо половина з них боти, все одно певна частина реальні.
ОК
Зараз створю тему.


Ми колись пробували продавати через інтернет, не пішло.
Біжутерія, це такий товар, який через інтернет важко продати.
Покупець хоче взяти в руки, приміряти, прикласти до тіла, хтось хоче довший нашийник, хтось коротший, хтось хоче стандартні застібки на кульчиках, хтось bigli, хтось англійські застібкі.

З цим багато мороки

А зараз дружина знайшла роботу, знайшла фірму, яка продає біжутерію через фейсбук.
Вірніше це фірма її знайшла, побачили її вироби в інтернеті і запросили робити для них.
Це маленька приватна фірма, яка складається з двох людей (тепер вже з трьох), роблять презантацію виробів на фейсбуку і таким чином продають.

І навіть непогано їм це виходить.
Продажі набагато більші, ніж просто виставляти фото в інтернеті.

Та і нас нічого не обходить, ні матеріал, ні висилання замовлень клієнтам, всім займаються вони.
Дружина тільки робить вироби.

Зараз відкрию нову тему і покажу декілька виробів.
Може комусь сподобається і захочуть купити.

Wednesday

#127
Цитата: білий хорват від Квітень 07, 2024, 10:36Це під замовлення для постійної клієнтки.
А так з фільцу вона більше нічого не робить.

Шикарні роботи! Створи окрему тему і напиши, що такі доступні під замовлення.

Пішла подивилась, як правильно перекласти. Українською цей матеріал (felt) буде фетр а техніка (felting) - валяння.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 07, 2024, 11:09ОК
Зараз створю тему.


Ми колись пробували продавати через інтернет, не пішло.
Біжутерія, це такий товар, який через інтернет важко продати.
Покупець хоче взяти в руки, приміряти, прикласти до тіла, хтось хоче довший нашийник, хтось коротший, хтось хоче стандартні застібки на кульчиках, хтось bigli, хтось англійські застібкі.

З цим багато мороки

А зараз дружина знайшла роботу, знайшла фірму, яка продає біжутерію через фейсбук.
Вірніше це фірма її знайшла, побачили її вироби в інтернеті і запросили робити для них.
Це маленька приватна фірма, яка складається з двох людей (тепер вже з трьох), роблять презантацію виробів на фейсбуку і таким чином продають.

І навіть непогано їм це виходить.
Продажі набагато більші, ніж просто виставляти фото в інтернеті.

Та і нас нічого не обходить, ні матеріал, ні висилання замовлень клієнтам, всім займаються вони.
Дружина тільки робить вироби.

Зараз відкрию нову тему і покажу декілька виробів.
Може комусь сподобається і захочуть купити.

Роботи дуже гарні і що цінно, з натурального каміння. На цьому треба обов"язково наголосити, що люди купують не синтетичне лайно, а справжні природні камені. Я там ще додала декілька коментарів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Виходиш рано з кухні на терасу, а тут таке:


білий хорват

Робиш собі чай, сідаєш і любуєшся

Краса неземна ©


Wednesday

Дякую за гарні світлини, Хорват, і за створений ними хороший настрій! 1& .

У нас до цього ще далеко  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Білий цвіт


білий хорват


білий хорват


білий хорват


білий хорват


білий хорват

Краса неземна


білий хорват


Wednesday

Хорват, відкривай свій маєток для публічного доступу як унікальний міні-парк, щоб люди приходили і милувались. По 5 злотих за вхід  :laugh:.

А ти тримером не користуєшся чи то просто було знято в процесі стрижки?

І кульбабки не вириваєш? Бачу, туди просто важко дістатися, бо там вода.

У нас тут з кульбабою перманентна війна.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.