Романтично - Ностальгічно

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 27, 2023, 11:15Було романтично


Вже не можеш дочекатися відпустки? Я теж і дуже excited. В кінці липня їдемо на курорт в район долини Оканаган в Британській Колумбіїї.







Будемо жити просто на березі великого озера і я ще сподіваюсь застати сезон черешень (там вирощують персики, черешні і інші фрукти, ну ці місця славляться виноробством - нагадує Каліфорнію чи Тоскану). Плюс офігенна подорож через Скелясті гори, і деякі місця там (різні перевали) дуже серйозна річ.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Червень 05, 2023, 17:08Вже не можеш дочекатися відпустки? Я теж і дуже excited. В кінці липня їдемо на курорт в район долини Оканаган в Британській Колумбіїї.







Будемо жити просто на березі великого озера і я ще сподіваюсь застати сезон черешень (там вирощують персики, черешні і інші фрукти, ну ці місця славляться виноробством - нагадує Каліфорнію чи Тоскану). Плюс офігенна подорож через Скелясті гори, і деякі місця там (різні перевали) дуже серйозна річ.
Краса неземна

А там ще річка якась є?

А як з погодою?

А яка температура води буде в озері, купатись можна буде?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Червень 06, 2023, 08:01Краса неземна

А там ще річка якась є?

А як з погодою?

А яка температура води буде в озері, купатись можна буде?

Там багато різних озер, ми будемо на такому, яке трохи менше і температура там в районі 25 градусів Цельсія (сьогодні там було 21 градус), а у більшому озері Оканаган - 23. Звісно, що купатись і я з озера практично не вилазитиму :). Погода спекотна.

Єдине, що може зіпсувати вакацію - лісові пожежі.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Червень 05, 2023, 17:08Вже не можеш дочекатися відпустки? Я теж і дуже excited. В кінці липня їдемо на курорт в район долини Оканаган в Британській Колумбіїї.







Будемо жити просто на березі великого озера і я ще сподіваюсь застати сезон черешень (там вирощують персики, черешні і інші фрукти, ну ці місця славляться виноробством - нагадує Каліфорнію чи Тоскану). Плюс офігенна подорож через Скелясті гори, і деякі місця там (різні перевали) дуже серйозна річ.

Дуже гарно.
Хотілося б побувати в таких гарних місцях)——Канада це все ж таки не лише зима і сніг)( напевно)
Дальні родичі живуть в Канаді——теж звичайні пролетаріі як я—— ну нормально ніби—то живуть.У відпустку катаються на Кубу і в Мексику.
А ми в цьому році знову в Турцію——сподобалося там)
Ну і ще планується під кінець року ще щось невеличке і ненадовго——але ще не вирішили.

пс. В нас зараз спека за 30 майже кожний день(—
Не дочекаюся вихідних коли можна знов в басейн буде сходити)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Червень 14, 2023, 20:41Дуже гарно.
Хотілося б побувати в таких гарних місцях)——Канада це все ж таки не лише зима і сніг)( напевно)
Дальні родичі живуть в Канаді——теж звичайні пролетаріі як я—— ну нормально ніби—то живуть.У відпустку катаються на Кубу і в Мексику.
А ми в цьому році знову в Турцію——сподобалося там)
Ну і ще планується під кінець року ще щось невеличке і ненадовго——але ще не вирішили.

пс. В нас зараз спека за 30 майже кожний день(—
Не дочекаюся вихідних коли можна знов в басейн буде сходити)

Так, Канада даже гарна країна і має велике різноманіття природніх красот. Сподіваюсь, що одного дня ти зможеш переконатися на власні очі :).

У нас теж було останніми днями біля 30 градусів, але сьогодні нарешті пролилася життєдайна злива. Безплатно машина помилася сьогодні вранці, ЛОЛ!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват


Wednesday

Цитата: білий хорват від Червень 15, 2023, 07:25А в нас дощі почалися.

 :(

У нас цілий день лило, але я це вітаю, бо дуже вже було сухо. Дощі придушили пожежі і тепер в повітрі жахливий сморід типу попелу. Вийшла сьогодні з офісу, то таке враження, що ніби щось фарбували, настільки був поганий запах. Сподіваюсь, це пройде.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

А в нас після дощу повітря свіже-свіже.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Червень 15, 2023, 09:32А в нас після дощу повітря свіже-свіже.

В нас ще погане. Тому на тренажер в бейсмент.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.